Hulk (2003)

Actie, Sciencefiction
Bruce Banner is een onderzoeker in een laboratorium. Hij werkt mee aan een geheim project om een machine te bouwen waarmee levende cellen gemanipuleerd kunnen worden. Tijdens een experiment gaat er iets mis met Bruce. Hij lijkt nog dezelfde, maar als hij kwaad wordt verandert hij in een groot, groen, gespierd monster: de Hulk! De vraag is of hij zich kan redden van het gehele Amerikaanse leger dat hem nu achterna zit.

Hulk Film Info

Score: 5.5/10 van 4390 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-06-19
Lengte: 137 Minuut / 2:17
Regisseur: Ang Lee
Schrijvers James Schamus, Michael France, John Turman.
Productie Studios: Marvel Enterprises, Universal Pictures, Good Machine, Valhalla Motion Pictures
Productie Land: United States of America


Hulk Trailer


Eric Bana
als Bruce Banner / Hulk
Jennifer Connelly
als Betty Ross
Sam Elliott
als Thaddeus E. "Thunderbolt" Ross
Josh Lucas
als Glenn Talbot
Nick Nolte
als The Father
Paul Kersey
als Young David Banner
Cara Buono
als Edith Banner
Kevin Rankin
als Harper
Todd Tesen
als Young Ross
Celia Weston
als Mrs. Krensler
Mike Erwin
als Teenage Bruce Banner
Lou Ferrigno
als Security Guard
Stan Lee
als Security Guard
Regi Davis
als Security Guard
Craig Damon
als Security Guard
Geoffrey Scott
als President
Regina McKee Redwing
als National Security Advisor
Daniel Dae Kim
als Aide
Daniella Kuhn
als Edith's Friend
Michael Kronenberg
als Bruce Banner as Child
David Kronenberg
als Bruce Banner as Child
Rhiannon Leigh Wryn
als Betty Ross as Child
Lou Richards
als Pediatrician
Jennifer Gotzon
als Waitress
Louanne Kelley
als Delivery Doctor
Toni Kallen
als Delivery Nurse
Paul Hansen Kim
als Officer
John Littlefield
als Security NCO
Lorenzo Callender
als Soldier
Todd Lee Coralli
als Soldier
Johnny Kastl
als Soldier
Eric Ware
als Soldier
Jesse Corti
als Colonel
Rob Swanson
als Colonel
Mark Atteberry
als Technician
Eva Burkley
als Technician
Rondda Holeman
als Technician
John A. Maraffi
als Technician
Michael Papajohn
als Technician
David St. Pierre
als Technician
Boni Yanagisawa
als Technician
David Sutherland
als Tank Commander
Sean Mahon
als Comanche Pilot
Brett Thacher
als Comanche Pilot
Kirk B.R. Woller
als Comanche Pilot
Randy Neville
als F-22 Pilot
John Prosky
als Atheon Technician
Amir Faraj
als Boy
Ricardo Aguilar
als Boy's Father
Victor Rivers
als Paramilitary
Lyndon Karp
als Davey
Avy Kaufman Casting
Larry J. Franco Producer
Rick Heinrichs Production Design
Danny Elfman Original Music Composer
John Dexter Art Direction
Gale Anne Hurd Producer
Ang Lee Director
James Schamus Screenplay
James Schamus Producer
James Schamus Story
Tim Squyres Editor
Eugene Gearty Supervising Sound Editor
Gary Rydstrom Sound Designer
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Dennis Muren Visual Effects Supervisor
Cheryl Carasik Set Decoration
Frederick Elmes Director of Photography
Craig Alpert First Assistant Editor
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Characters
Avi Arad Producer
Kevin Feige Executive Producer
Dee Selby Sound Design Assistant
Roy Barnes Set Designer
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Michael France Screenplay
Marit Allen Costume Design
Tora Chung Post Production Assistant
Gretchen Davis Makeup Artist
Maureen Whalen Casting Associate
Greg Papalia Art Direction
Ellen Segal Music Editor
Simon Murton Conceptual Illustrator
Jack Kirby Characters
Mauro Borrelli Production Illustrator
Steve Bartek Orchestrator
Paul Hsu Sound Effects Editor
Robert Fernandez Scoring Mixer
David Womark Unit Production Manager
David Womark Associate Producer
Kenneth Burgomaster Additional Music
V. Scott Balcerek Visual Effects Editor
Artist W. Robinson First Assistant Director
Susan A. Burig Graphic Designer
Marko A. Costanzo Foley Artist
Peggy Eghbalian Assistant Editor
Susan Hegarty Dialect Coach
Colin Brady Animation Supervisor
Cliff Fleming Pilot
Slash Songs
Duff McKagan Songs
Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Matt Sorum Songs
John Turman Screenplay
Barbara Harris ADR Voice Casting
Rick Wentworth Conductor
Scott Weiland Songs
Christian Zimmermann Standby Painter
Tom C. Peitzman Visual Effects Producer
Bruce Holcomb Visual Effects Supervisor
Ian Christie Sequence Supervisor
Brian Brown Utility Stunts
Leah Anton Digital Compositors
Franklyn Warren Casting
Frank Kern Foley Editor
Maria Newman Musician
Dennis Liddiard Makeup Department Head
Dave Kushner Songs
Pamela Wise Costume Supervisor
Wendy M. Craig Key Set Costumer
Anthony Almaraz Costumer
Kirstin Mooney Art Department Coordinator
Drew Kunin Production Sound Mixer
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Mark Colicci Assistant Camera
Aaron McBride Concept Artist
Gwendolyn Yates Whittle Supervising ADR Editor
John Hoskins Construction Coordinator
Richard Quinn Dialogue Editor
Maxwell R. Johnson II Transportation Captain
Cheryl A. Tkach Associate Producer
André Dias Sound Re-Recording Mixer
Mei-Ming Casino Visual Effects Coordinator
Rachel Aberly Unit Publicist
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Jerry Moss Property Master
Kathleen Lynch Production Assistant
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Carolyn Elias Hairstylist
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Lindsay Hallett Visual Effects Producer
James R. Tynes Chief Lighting Technician
Peter Sorel Still Photographer
Mariko Braswell Assistant Art Director
Ernest M. Sanchez Leadman
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Janice Alexander Key Hair Stylist
Dan Kneece Steadicam Operator
Lori Arnold Visual Effects Production Manager
Miguel A. Fuertes Lead Animator
Rick O'Connor CG Animator
Jeff Frost Sculptor
Peter Demarest Visual Effects Production Assistant
Steele Hunter Best Boy Electric
Bryce Shields Video Assist Operator
Lisa Rodgers Post Production Supervisor
Rick Chefalas Apprentice Sound Editor
Steven Visscher Foley Editor
Norman Cabrera Makeup Effects
Pete Anthony Conductor
Bob Kaiser Color Timer
Raymond Bulinski Craft Service
David O. Krupnick Set Medic
Michael J. Malone Production Supervisor
Gary Roberts Motion Capture Artist
James J. Mase Sound
Jon Sharpe Technical Supervisor
Michael W. Broomer Driver
Bryan Thombs 3D Artist
Jerry Bingham Storyboard Artist
Steve Wolfe Second Assistant Camera
Brian Dettor Set Production Assistant
Rory Enke Location Manager
Ryan Kautzman Software Engineer
Ethan Goodwin Art Department Assistant
Clete Cetrone Construction Foreman
Richard J. Bell Greensman
Donnie Grant Painter
Jamie Maxtone-Graham Additional Camera
Robert Hill Camera Operator
Tasha Le Mel Assistant Costume Designer
Christopher Casey Set Dresser
Chuck Rousseau Armorer
Frank Kilmartin Carpenter
Mark Connelly Loader
Paul E. Stroh Picture Car Coordinator
Dan Colegrove Propmaker
Philip Metschan Scenic Artist
Chris Daher Stand In
Eric Abrahamson Stunts
Ian O'Connor Layout
Sophie Shellenberger Electrician
Chris Funk Lighting Technician
Noah Behar Rigging Grip
Kathy Petty Production Accountant
Jennifer Campbell Production Coordinator
Shaun Young Researcher
Mark Goodermote Boom Operator
Dean Drabin ADR Mixer
Asa Hammond 3D Supervisor
Jean-Paul Beaulieu Visual Effects
Philip Rogers ADR Recordist
Jessica Daniels Casting Assistant
Robert Hoffmeister Digital Compositor
Gary Burritt Negative Cutter
Chris Gordon Dolly Grip
Jack Taggart Ager/Dyer
Mark W. Brown Assistant Property Master
Synderela Peng Title Designer
Gary Dagg Key Grip
Bryan Antin Grip
Diana Wilson Key Costumer
Deanna Stadler Second Assistant Director
Mark Hager Assistant Production Coordinator
Clay Duncan Music Programmer
Andrew Anderson Creature Technical Director
Julie Fay Assistant Production Coordinator
Dennis Rogers First Assistant Camera
Craig T. Shordon Decorator
Bruce Allan Donnellan Special Effects Technician
Akihito Ikeda Special Effects Makeup Artist
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Nick Raskulinecz Music Producer
Coleen Aiello Second Assistant Accountant
Dorne Huebler Compositing Supervisor
Kelli Gillam First Assistant Accountant
James D'Damery Jr. Assistant Accountant
Elizabeth Dean Post Production Coordinator
Chris Branham Stunt Double
Jeffrey Moon Stunt Driver
Virgine d'Annoville Senior Animator
Perri Fichtner Assistant Location Manager
Amira Bailey Location Assistant
Adam Schardein Additional Production Assistant
Cricket Sloat Assistant Chief Lighting Technician
Peggy Baslow Extras Casting Assistant
Chris Lindsay Generator Operator
Tania Levin Payroll Accountant
Lisa Curtis Production Secretary
Lisa Jackson Researcher






















ikwilfilmskijken © 2021