Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009)

Animatie, Komedie, Familie, Avontuur
In dit nieuwe "Ice Age avontuur" jaagt Scrat nog steeds de beruchte eikel na, terwijl hij ondertussen misschien wel zijn ware liefde vindt. Daarnaast verwachten Manny en Ellie hun eerste baby-mammoet, probeert Sid een eigen familie te creëren door een paar dinosaurus-eieren te pikken en Diego vraagt zich af of hij door zijn zachtaardige vrienden niet te lief wordt voor een sabeltand-tijger.

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Film Info

Score: 6.745/10 van 7914 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-06-26
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Carlos Saldanha
Schrijvers Michael Berg, Peter Ackerman, Mike Reiss, Yoni Brenner.
website: http://www.iceagemovie.com/
Productie Studios: Blue Sky Studios, 20th Century Fox Animation
Productie Land: United States of America


Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Trailer


Ray Romano
als Manny (voice)
John Leguizamo
als Sid (voice)
Denis Leary
als Diego (voice)
Queen Latifah
als Ellie (voice)
Simon Pegg
als Buck (voice)
Seann William Scott
als Crash (voice)
Josh Peck
als Eddie (voice)
Chris Wedge
als Scrat (voice)
Karen Disher
als Scratte (voice)
Kristen Wiig
als Pudgy Beaver Mom (voice)
Eunice Cho
als Madison (Diatryma Girl) (voice)
Harrison Fahn
als Glypto Boy (voice)
Maile Flanagan
als Aardvark Mom (voice)
Jason Fricchione
als Adult Molehog Male (voice)
Bill Hader
als Gazelle (voice)
Kelly Keaton
als Molehog Mom / Shovelmouth Mom (voice)
Joey King
als Beaver Girl (voice)
Lucas Leguizamo
als Aardvark Boy / Beaver Kid #2 (voice)
Jane Lynch
als Diatryma Mom (voice)
Regan Mizrahi
als Additional voices / ADR Group
Clea Lewis
als Start Mom (voice)
Allegra Leguizamo
als Aardvark Girl (voice)
Carlos Saldanha
als Dinosaur Babies / Flightless Bird (voice)
Claudia Besso
als Additional Voice (voice)
Bea Miller
als Additional Voice / ADR Group (voice)
Christian Pikes
als Little Johnny (Aardvark Kid) (voice)
Avery Christopher Plum
als Beaver Kid #1 (voice)
Joe Romano
als Ronald (Shovelmouth Boy) (voice)
Manoela Scarpa Saldanha
als Molehog Girl 1 (voice)
Sofia Scarpa Saldanha
als Molehog Girl 2 (voice)
Cindy Slattery
als Bird (voice)
Matt Adler
als Additional Voice (voice)
Steve Alterman
als Additional Voice (voice)
Anthony Amorim
als Additional Voice (voice)
Holly Dorff
als Additional Voice (voice)
Nicole Ehinger
als Additional Voice (voice)
David H. Kramer
als Additional Voice (voice)
Selenis Leyva
als Additional Voice (voice)
Matt McCarthy
als Additional Voice (voice)
David McCharen
als Additional Voice (voice)
Tim Nordquist
als Additional Voice (voice)
Devika Parikh
als Additional Voice (voice)
Alexandra Pisacane
als Additional Voice (voice)
Jake Schwencke
als Additional Voice (voice)
Amanda Scott
als Additional Voice (voice)
Johnathan Tchaikovsky
als Additional Voice (voice)
Pamala Tyson
als Additional Voice (voice)
June Christopher
als Additional Voice (voice)
Frank Welker
als Momma Dino (voice) (uncredited)
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Chris Wedge Executive Producer
Carlos Saldanha Director
Michael Berg Screenplay
Peter Ackerman Screenplay
Lori Forte Producer
John C. Donkin Producer
Richard Hymns ADR Editor
Peter DeSève Character Designer
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
John Powell Original Music Composer
Randy Thom Sound Designer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
James Palumbo Co-Editor
Conrad Pope Orchestrator
Harry Hitner Editor
Rick Gould ADR & Dubbing
Dave Metzger Orchestrator
Holly Dorff ADR Voice Casting
Kevin Kliesch Orchestrator
Shawn Murphy Scoring Mixer
Galen T. Chu Animation Supervisor
Mike Reiss Screenplay
Pete Paquette Animation
Rick Giovinazzo Orchestrator
Mike Thurmeier Co-Director
Chris Regan Color Timer
Kyle Smith Set Decoration
Yoni Brenner Screenplay
George Doering Musician
Alan Rogers Animation
Mark Kenna Dolby Consultant
Michael Knapp Art Direction
Jason Fricchione Editorial Manager
Heather Brown VFX Artist
Chad N. Walker Assistant Editor
Lora Hirschberg Sound Re-Recording Mixer
Eric Bradley Musician
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Marshall Winn ADR Editor
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Greg Anderson Digital Compositors
Thomas A. Carlson Music Editor
Sue Fox Foley Editor
E. Larry Oatfield Foley Editor
Peter Mendonca ADR & Dubbing
Patrick Worlock Script Supervisor
Brian Menz Animation
Christopher Mullins Animation
Jason Carter Eaton Story
Mark Edwards Creature Technical Director
Randy Kerber Orchestrator
Michael J. Travers Production Manager
Pete Anthony Orchestrator
David H. Kramer ADR Voice Casting
Angie Yesson Sound Recordist
Sean Ermey Animation
Kaitlin Sullivan Production Intern
Philip Rogers ADR & Dubbing
Fletcher Sheridan Playback Singer
Andrew Coats Animation
Amanda Deering Jones Editorial Coordinator
Mark C. Harris Animation
Adam Green Animation
Malcon Pierce Animation
Kristen Drewski Animation Production Assistant
Paul Diaz Animation
Scott C. Lemmer Animation
Keith Paciello Animation
Anthony Nisi Production Supervisor
Wade Culbreath Musician
Arden Chan Set Designer
Micah Dahlberg Casting Associate
Erin Crackel First Assistant Editor
Jason Davies Creature Technical Director
Edward Robbins Modeling
Keith Stichweh Visual Effects Technical Director
Nathan Engelhardt Animation
Robert Christian Huth Animation
Abraham Aguilar Animation
Ryan Hobbiebrunken Animation
Denis St. Amand Score Engineer
Casey Dame Creature Technical Director
Lance Fite Animation
David Torres Animation
Gates Roberg-Clark Additional Effects Development
Dave Strick Modeling
Michael Sabalvaro Animation
Chris Jolly VFX Artist
Roy Latham ADR & Dubbing
Leif Jeffers Animation
JP Sans Animation
John Ashton Thomas Orchestrator
Hans Dastrup Lead Animator
Lisa Kalmanson Visual Effects Technical Director
Haji Uesato Lighting Supervisor
Samantha Berg Production Supervisor
Michelle Ohana Animation
Kevin Estrada Still Photographer
Ashini Shah Executive Producer
Peter Clarke Conceptual Design
Robert MacKenzie Color Designer
Daniel Patrick O'Brien Sequence Leads
Scott Carroll Animation
Shaun Cusick Sculptor
Joe Bonomo Systems Administrators & Support
Ryan Denniston Animation
Paul Downs Animation
Robin Luera Animation
Jason Martinsen Animation
Robyne Powell Animation
Derek Rozmes Animation
Ian M. Burkard Modeling
Motoko Wada Modeling
Baaron Schulte VFX Artist
Melanie Martini Set Decoration
Melanie Martini Set Dresser
Sophia Ohara Lighting Production Assistant
Tansal Arnas Schedule Coordinator
Aaron M. Ross Sequence Leads
Nathan Wall Animatronics Supervisor
Kathy Graves Toon Assistant Editor
Bryan Useo CG Supervisor
Adam Burr Character Technical Supervisor
Vicki Saulls Sculptor
Alena Wooten Sculptor
Tom Humber Set Designer
Michael Eringis CG Supervisor
Kathryn Durfee Production Intern
Dawn Fidrick Production Intern
Ian Higgenbotham Production Intern
Gianna Orzo Production Intern
Jake Rugino Production Intern
Justine Warwick Assistant Editor
David Jordan Lighting Artist
Alexis Jallad Production Accountant
Kevin R Daly Production Coordinator
Gina Grasso Production Coordinator
Jacqueline Jones Production Coordinator
Jeff Almquist Animation
Joseph Antonuccio Animation
Dan Barker Animation
Tab Burton Animation
Andy Conroy Animation
Rylan Davies Animation
Matthew Doble Animation
Gordana Fersini Animation
Richard A. Fournier Animation
Ryan Glovka Animation
Phillip Hall Animation
Eric Johnson Animation
Min Kang Animation
Brandon Kern Animation
Aaron Kirby Animation
Sheldon Kruger Animation
Lluis Llobera Animation
Venece Lyman Animation
Kyle Mohr Animation
Valerie Morrison Animation
Mir Ural Noorata Animation
Michael Richard Animation
Gregory Rizzi Animation
Thom Roberts Animation
Kevin Rucker Animation
Garrett Shikuma Animation
David Sloss Animation
Jason Taylor Animation
Van Phan Animation
Justin Weg Animation
Jeff Weidner Animation
Kristin Labriola Animation Department Coordinator
Jeff Brodsky Creature Technical Director
Brendan Condit Creature Technical Director
Ian Etra Creature Technical Director
James Gu Creature Technical Director
Todd Edward James Hill Creature Technical Director
Melvin Tan Lead Animator
Cleveland Hibbert Modeling
Daveed Kaplan Modeling
Adam McMahon Modeling
Salvatore Melluso Modeling
Brent Wong Modeling
Clayton Stillwell Visual Development
Taylor Shaw Visual Effects
Michael Tanzillo Visual Effects
Moroni Taylor Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2024