Judas and the Black Messiah (2021)

Drama, Historisch
In 1968 wordt de jonge, charismatische activist Fred Hampton voorzitter van de afdeling Illinois van de Black Panther Party, een partij die een eind wil maken aan het politiegeweld en de moord op zwarten en strijdt voor vrijheid en zelfbepaling binnen de zwarte gemeenschap. Hampton inspireert een hele generatie om in actie te komen tegen onderdrukking, waardoor hij door de regering, de FBI en de politie van Chicago als een bedreiging wordt gezien. De autoriteiten willen de revolutie de kop indrukken en gebruiken vervolgens William O'Neal als infiltrant om Hampton het zwijgen op te leggen.

Judas and the Black Messiah Film Info

Score: 7.346/10 van 1418 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-02-12
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Shaka King
Schrijvers Shaka King, Will Berson.
Productie Studios: MACRO, Bron Studios, Participant, Proximity Media, Warner Bros. Pictures
Productie Land: Canada, United States of America

Judas and the Black Messiah Foto's


Judas and the Black Messiah Trailer


LaKeith Stanfield
als Bill O'Neal
Daniel Kaluuya
als Fred Hampton
Dominique Fishback
als Deborah Johnson
Jesse Plemons
als Roy Mitchell
Ashton Sanders
als Jimmy Palmer
Algee Smith
als Jake Winters
Darrell Britt-Gibson
als Bobby Rush
Lil Rel Howery
als Wayne
Dominique Thorne
als Judy Harmon
Martin Sheen
als J. Edgar Hoover
Amari Cheatom
als Collins
Ian Duff
als Doc Satchel
Caleb Eberhardt
als Bob Lee
Robert Longstreet
als Leslie Carlyle
Nick Fink
als Fesperman
Nicholas Velez
als José Cha Cha Jiménez
Terayle Hill
als George Sams
Graham Lutes
als Alex
Khris Davis
als Steel
Amber Chardae Robinson
als Betty Coachman
Ikechukwu Ufomadu
als Walter Hicks
James Udom
als Compton
Jermaine Fowler
als Mark Clark (uncredited)
Chris Hahn
als Prison Guard (uncredited)
Raymond Seay
als Oldest Kid
Linda D Gaines
als Female Protestor Church / Police Station (uncredited)
Mark Isham Original Music Composer
Kim Roth Executive Producer
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Alexis Scott Key Costumer
Goro Koyama Foley Artist
Jeff Skoll Executive Producer
Alexa L. Fogel Casting
Sean Bobbitt Director of Photography
Susan Hegarty Dialect Coach
Kip Bartlett Assistant Property Master
Jason Collins Prosthetic Makeup Artist
Lillian Pyles Extras Casting
Terence Nance Main Title Designer
Alan Tuskes Makeup Artist
Ted Gidlow Executive Producer
Ted Gidlow Unit Production Manager
Ryan Coogler Producer
Rich Bologna Supervising Sound Editor
Jennifer Lame Additional Editor
Aaron L. Gilbert Executive Producer
Jeremy Woolsey Art Direction
Shaka King Screenplay
Shaka King Director
Shaka King Producer
Shaka King Story
Rebecca Brown Set Decoration
Jeremy Newmark Visual Effects Supervisor
Will Berson Screenplay
Will Berson Story
Donna M. Belajac Locale Casting Director
John Blake Key Makeup Artist
Jac Rubenstein ADR Supervisor
Jason Cloth Executive Producer
Eva Z. Cabrera Script Supervisor
Daniel Cohen Visual Effects Producer
David Knox Second Unit Director of Photography
Matthew T. Griffin Visual Effects Producer
Sian Richards Makeup Department Head
Sheryl Main Unit Publicist
Sam Lisenco Production Design
Tonya Johnson Hairstylist
Marcis Cole Steadicam Operator
Danny Brown Set Designer
Dean Tyrrell Special Effects Coordinator
Scott Cannizzaro ADR Mixer
Bill Higley ADR Mixer
David Soukup Graphic Designer
Benita Allen First Assistant Director
Marvin R. Morris Music Editor
Chris Navarro ADR Mixer
Steve Goldstein Payroll Accountant
Lawrence Zipf Sound Effects Editor
Charlese Antoinette Jones Costume Design
Russell Tyrrell Special Effects Supervisor
Vincent Poitras Visual Effects Supervisor
Aaron Raff Visual Effects Supervisor
Justine Baker ADR Mixer
Glen Wilson Still Photographer
Brian Reiss Visual Effects Producer
Kristan Sprague Editor
Chris Hahn Stunts
Margaret Lewis Digital Intermediate Producer
Angela Boehm Extras Casting
Brenden Meers Set Dresser
Erica Stewart Makeup Artist
Sylvain Theroux CG Supervisor
Nuno Bento Foley Artist
Rebecca Woodfork Hair Department Head
Christina Myal Graphic Designer
Sev Ohanian Executive Producer
Philip Schneider Property Master
Michael LaFond First Assistant Editor
Cherelle Cargill ADR Voice Casting
Pearce Roemer Additional Editorial Assistant
Zach Cowie Music Supervisor
Charles D. King Producer
Poppy Hanks Executive Producer
Rebecca DeNoewer Truck Costumer
Kevin Schultz Foley Mixer
Jason Oliver ADR Mixer
Scott Osowski Boom Operator
Mark Boley Makeup Artist
Mike Tehrani ADR Mixer
Sara Woomer Visual Effects Coordinator
Katherine Soares Visual Effects Producer
Kenneth Lucas Story
Kenneth Lucas Co-Producer
Keith Lucas Story
Keith Lucas Co-Producer
Richard Arnold Best Boy Grip
Marlowe Taylor Sound Mixer
Mathew Kent Lee Assistant Costume Designer
Jeffrey Lange Set Dresser
Tori Roloson Grip
Candace N. Brown Set Costumer
Stéphanie Morin CG Artist
Tuezday Naper Costume Supervisor
Frederic Roth Second Assistant Director
Korrey Robinson Key Hair Stylist
Victor Del Castillo Key Makeup Artist
Amelie Thomas Visual Effects Coordinator
Jacinthe Côté Visual Effects Producer
Austin Lapierre Production Supervisor
Leyna Haller Leadman
Dan Jarrell Key Rigging Grip
Christian Lowe VFX Artist
Joyce Gilliard Hairstylist
Mike Dittiacur Grip
Mackie Roberts Key Grip
Deb Peterson First Assistant "B" Camera
Jenna Dalla Riva Foley Editor
Bobby Johanson ADR Mixer
Tom Poole Senior Colorist
Jack Heeren Foley Mixer
Chetan Gaur Visual Effects Supervisor
Dan Bornstein Visual Effects Supervisor
Cedric Tremblay Digital Compositor
Éric Hamel Matte Painter
Joel Tokarsky Production Accountant
T.S. Green Electrician
Navid Bagherzadeh Digital Compositor
Sylvain Berger Pipeline Technical Director
Davi Aquino Foley Editor
James Michael Miller Visual Effects Producer
Vanessa Capella Construction Buyer
Brent Wachter Scenic Artist
Ryan Leonard Compositing Supervisor
Nathan Overstrom Creative Director
Dylan Algie Electrician
Michael Salamone Grip
Nora Linde Assistant Sound Editor
Chris John Jones Creative Director
Geza Kassai Assistant Art Director
Zinzi Coogler Executive Producer
David Schellenberg Set Dresser
Bernard Williams Hairstylist
Jeremy Long Gaffer
Amy Bradford Special Effects Technician
Chris Cogan Rigging Grip
Josh Quiros Second Assistant "B" Camera
Maxi Spisak Makeup Artist
Anikah McLaren Executive Producer
Sienna Jeffries ADR Voice Casting
Mo Faramawy Casting Assistant
Brent Peelor Construction Foreman
João Galvão Foley Mixer
Philip Quinn Ager/Dyer
Donté Bouyer Production Assistant
Joel Cash Art Department Coordinator
Elizabeth Berra Casting Associate
John Welch Armorer
Craig Harris Original Music Composer
Courtne Benson Props
Monica Plunkett Props
Rick Stern Rigging Grip
Dominique Carino Set Decorating Coordinator
David Eschrich VFX Artist
Jillian Holt Extras Casting Assistant
Borna Jafari Colorist
Alex Miller Digital Compositor
Jeff Penick Compositor
Kevin Willson Rigging Gaffer
Kara Martinelli White Set Decoration
Karina Teismann Best Boy Electric
Mark Wilenkin Digital Imaging Technician
Greg Williams First Assistant "A" Camera
David Jarred Key Grip
Elmer Bilek Hairstylist
Kimberly Novak Hairstylist
Wendy Evans Key Hair Stylist
Victoria Hollar Makeup Artist
Lydia Kane Makeup Artist
Greta Gilfeather Rose Makeup Artist
Bridget Gilfeather-Novick Makeup Artist
Aaron Ramey Costumer
Candra Squire Set Costumer
Jada Taylor Tailor
Antonio Rosario Extras Casting Assistant
Nikkolas Smith Concept Artist
Andrew Ferrell Propmaker
Vince Calabrese Set Dresser
Amber Cover Set Dresser
Brian J. Kramer Set Dresser
Leslie McGuier Set Dresser
Hunter Prunty Utility Sound
Élyse Roy CG Artist
Byeo Ri Kim Compositor
Alexis Turbé Digital Compositor
Cyprien Caillot Pipeline Technical Director
Simon Ouellet Pipeline Technical Director
Mishka Tarkar VFX Artist
Patrick Lundy VFX Editor
Stephanie Weaver VFX Editor
Juliana Wade Visual Effects Coordinator
Henry Willette Visual Effects Coordinator
Jack Dorst Visual Effects Coordinator
Vincent Saint-Pierre Visual Effects Production Assistant
Alex Kaufman Dailies Operator
Audrey LeCrone Dialect Coach
Jorden Cultice Production Assistant
Nathaniel Fortin Production Assistant
Cat Kneip Production Assistant
Steve Mers Production Assistant
Anastasia Urozhaeva Production Assistant
Christian Weld Production Assistant
Raymond A. Winbush Researcher
Jennie Myers Second Assistant Accountant
Perry Billett Set Production Assistant
Carlie Merlo Set Production Assistant
Kenya Dillard Travel Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024