Jurassic World: Fallen Kingdom (2018)

Actie, Avontuur, Sciencefiction, Thriller
Fallen Kingdom volgt Owen en Claire die enkele jaren na de gebeurtenissen van Jurassic World terugkeren naar Isla Nublar. Een vulkaan op het eiland dreigt uit te barsten en vormt een gevaar voor de overgebleven dinosaurussen.

Jurassic World: Fallen Kingdom Film Info

Score: 6.547/10 van 11390 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-06-06
Lengte: 128 Minuut / 2:8
Regisseur: J. A. Bayona
Productie Studios: Amblin Entertainment, Universal Pictures
Productie Land: United States of America


Jurassic World: Fallen Kingdom Trailer


Chris Pratt
als Owen Grady
Bryce Dallas Howard
als Claire Dearing
Rafe Spall
als Eli Mills
Justice Smith
als Franklin Webb
Daniella Pineda
als Zia Rodriguez
James Cromwell
als Sir Benjamin Lockwood
Toby Jones
als Mr. Eversoll
Ted Levine
als Ken Wheatley
Jeff Goldblum
als Dr. Ian Malcolm
BD Wong
als Dr. Henry Wu
Geraldine Chaplin
als Iris
Isabella Sermon
als Maisie Lockwood
Robert Emms
als Tech Merc
Peter Jason
als Senator Sherwood
Kevin Layne
als Sub Pilot
John Schwab
als Tech Operator
Sam Redford
als Helicopter Pilot
Charlie Rawes
als Lead Mercenary
Patrick Crowley
als Prop Plane Pilot
Alex Dower
als Russian Mob Guy
Honey Holmes
als Russian Girlfriend
Neil Bishop
als Russian Bidder
Philippa Thomas
als BBC News Anchor
Ronan Summers
als Brutish Mercenary
Cory Peterson
als Committee Chairman
Jeremy Gilbert
als Hero Tracker
Victor Gardener
als Crewman
Daryl Kwan
als Another Bidder
Eric Kofi Abrefa
als Helicopter Merc
Ben Peel
als Helicopter Merc
Mark Griffin
als Helicopter Merc
Paul Sockett
als Bearded Merc
Doug Robson
als Mercenary in Tunnel
Gil Kolirin
als Mill's Man
Nathan Florence
als Surfer
Bryan Phillips
als Surfer
Mitchell L. Johnson
als Jungle Merc
Michael Papajohn
als InGen Contractor (uncredited)
Daniel Stisen
als Russian Bodyguard (uncredited)
Derek Connolly Writer
Colin Trevorrow Writer
J. A. Bayona Director
Phil Tippett Visual Effects
Michael Crichton Characters
Michael Giacchino Original Music Composer
Belén Atienza Producer
Thomas Tull Executive Producer
Sammy Sheldon Costume Design
Thomas Hayslip Producer
Frank Marshall Producer
Andy Nicholson Production Design
Óscar Faura Director of Photography
Colin Trevorrow Executive Producer
Patrick Crowley Producer
Bernat Vilaplana Editor
Steven Spielberg Executive Producer
Renate Nicolaisen Art Direction
Tabitha Quitman Art Department Coordinator
Anna Bregman Assistant Art Director
Richard T. Hoover Dolly Grip
Jimi Ryan Key Grip
Stella Vaccaro Set Designer
Johanne Mitchell Set Dresser
Daren Bailey Marine Coordinator
Sarah Grispo Makeup Supervisor
Edward J. Cox Rigging Gaffer
Giles Keyte Still Photographer
Andrew Max Cahn Supervising Art Director
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Guy Bradley Art Direction
Matt Wynne Art Direction
Richard Roles Camera Operator
Ted Lister Lead Animator
Claire Chang Script Supervisor
Andrea Carter Art Department Coordinator
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Gregory Doi Best Boy Electric
Christopher J. Wood Set Dresser
Mike Woodley Aerial Coordinator
Jo Beckett Script Supervisor
Jason Knox-Johnston Supervising Art Director
Christopher Atherton Armorer
Thomas Goodwin Assistant Art Director
Peter Graf Aerial Camera Technician
Lee Walters Gaffer
Derrick Kaupiko Set Dresser
Justin Powers Set Dresser
Judith Sunga Casting Associate
Joshua Davis Gaffer
Sarah Grispo Hair Supervisor
Craig K. Lewis Set Dresser
Daniel F. Malone Marine Coordinator
Anthony Caron-Delion Art Direction
Charlotte Rogers Hairstylist
Matt Sims Assistant Art Director
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Pete Cavaciuti Camera Operator
Stephen Bacquet Lighting Technician
Tom Curtis Set Dresser
Rebecca Sheridan Script Supervisor
Matthew Poynter Camera Operator
Eric Ward Dolly Grip
Alex Coverley Dolly Grip
Chris Weigand Best Boy Electric
Maceo Bishop Steadicam Operator
Tina Jones Set Decoration
William Self Lighting Technician
Jonathan Prime Still Photographer
Katherine McCormack Unit Publicist
Marco Anton Restivo Art Direction
Mahealani Diego Hairstylist
Jerry C. Deats Key Grip
Jamie Bruce Lighting Technician
Joe Hissey Lighting Technician
Steve Kitchen Rigging Gaffer
Julie DeRose Set Dresser
Holly Dorff ADR Voice Casting
Mary L. Mastro Hairstylist
Laura Miller Assistant Art Director
Gary Tuers Property Master
Peter Ayriss Drone Operator
Hale Mawae Set Dresser
Karen Woods Casting Associate
Michael Gowen Assistant Art Director
Alex Mott Key Grip
Erin Mast Script Supervisor
Graeme Purdy Property Master
Richard Ruhe Set Dresser
Martin Ware Casting Associate
Cantatore Vittorio Creature Technical Director
Andre Metello Creature Technical Director
Marc Calvelo Lead Animator
Mark S. Wright Visual Effects Editor
Cesha Ventre Set Costumer
James Spencer Dialogue Editor
Dennie Thorpe Foley
Pete Horner Sound Re-Recording Mixer
Raemond Cook Sound Recordist
Jance Rubinchik Animation Director
Lila Sara Tahri Visual Effects Coordinator
Tom Hornsby Wardrobe Supervisor
Luke Clare Assistant Editor
Rachael Tate ADR Editor
Michael Silvers Dialogue Editor
Dmitri Makarov Foley Editor
Al Nelson Sound Designer
Michael Meinardus Special Effects Supervisor
James D. Fleming VFX Supervisor
Alex Wuttke VFX Supervisor
David Vickery Visual Effects Supervisor
Alan Murphy Animatronics Designer
Nicholas Hurst Visual Effects Supervisor
Poli Kyriacou Assistant Costume Designer
Sophie Canale Assistant Costume Designer
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Sergio Garcia Poderoso 3D Generalist
Luke Dunn Gielmuda Foley
Chris Manning Foley Editor
Oriol Tarragó Sound Designer
Giles Hannagan Animatronics Designer
Carlo Milillo Assistant Editor
Benjamin A. Burtt Sound Effects Editor
Andy Colquhoun Animatronics Designer
Adam Heinis Special Effects Coordinator
Tom Cowlishaw 3D Generalist
Pawl Fulker Pre-Visualization Supervisor
Magdalena Turnier VFX Editor
Oliver Cubbage VFX Supervisor
Lilles Whitby Visual Effects Coordinator
Nicole Young Costume Supervisor
Linda Matthews Costume Supervisor
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Skylar Gorrell Pyrotechnician
Tom St. Amand Lead Animator
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Tom Myers Sound Re-Recording Mixer
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Nick Martin Animatronics Designer
Amandine Gutierrez Visual Effects Coordinator
Lane Howard Visual Effects Coordinator
Lisa Wakeley Visual Effects Coordinator
Daniel Barrow Visual Effects Producer
Martí Albert Sound Effects Editor
Hannah Johnson Visual Effects Coordinator
Jeremy Richardson Assistant Editor
Tom Davis First Assistant Editor
Jana Vance Foley
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Gary Rydstrom Sound Designer
Peter Hawkins Animatronics Designer
Glen McIntosh Animation Director
Stephen Aplin Animation Supervisor
Fabio Siino Creature Technical Director
Nora Wixom Creature Technical Director
Tom Balogh Visual Effects Editor
Kathryn Horton Visual Effects Producer
Dave Morley Visual Effects Supervisor
Erika K. Aresta Set Costumer
Lawrence Hook Digital Intermediate
Giorgio Pitino 2D Supervisor
Keith Anthony-Brown VFX Production Coordinator
Christopher Barnett Sound Effects Editor
Jama Jurabaev Visual Effects Art Director
Alex Wang VFX Supervisor
Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Adam Rowland Visual Effects Supervisor
Shaun Richards Digital Intermediate
Josh Sykes Visual Effects Producer
Robin Jiro Hall Costume Coordinator
Jimmy Jay Key Costumer
Will Ralston Dialogue Editor
Nicky Knowles Hairstylist
Karen Margaux Walker Assistant Accountant
Josh Nixon First Assistant Accountant
Matthew Mulligan Production Assistant
David Halagarda Production Coordinator
Robbie Torbuck Production Secretary
Siân Miller Key Hair Stylist
Linda Griffis Assistant Accountant
Emma Sermon Chaperone
Olivia de Laune Chaperone
Marielena Alfonseca First Assistant Accountant
Helen Medrano Production Controller
Karen Cohen Prosthetic Supervisor
Ariana Miyake Production Assistant
Philipp Besa Second Assistant Accountant
Alam Ahmadi Security
Cody Lassiter Security
Dais Kasagawa Set Production Assistant
Laine Rykes Makeup Artist
Vivian Baker Makeup Artist
Emma Harman Assistant Accountant
Kamil Lemieszewski Dialect Coach
Rhianna Shaheen Production Assistant
Samuel Vargas Set Production Assistant
Grant Grabowski Travel Coordinator
Rachel Lennon Assistant Hairstylist
Frances Hannon Hair Department Head
Emma Flowers Hairstylist
Cheryl Mitchell Hairstylist
Owen Keys Assistant Accountant
Barry May-Leybourne Health and Safety
Corey Knef Production Assistant
Zoey Stones Hairstylist
Trang Dang Assistant Production Coordinator
El West First Assistant Accountant
Rebecca Feldman First Assistant Accountant
Mark Rowan Health and Safety
Alex Kerr Payroll Accountant
David Danisovszky Payroll Accountant
Beau Harrington Production Assistant
Sarah Hamilton Hairstylist
David Blank First Assistant Accountant
Lauren James Production Secretary
Peter Tothpal Hair Department Head
Karen Bicknell Payroll Accountant
Miranda Marks Production Coordinator
Ian Petriello Eisenberg Set Production Assistant
Tim Lewis Supervising Armorer
Rachel Lennon Assistant Makeup Artist
Chantal Boom'la Makeup Artist
Satu Sharp Assistant Accountant
Tom Ormerod Assistant Production Coordinator
Helen Barrett Hairstylist
Sarah Shepherd Dialect Coach
Nolan B. Medrano First Assistant Accountant
Natalie Cordray Production Assistant
Sharon M. Segal Second Assistant Accountant
Lisa Kisner Second Assistant Accountant
Michael Neal Payroll Accountant
Simone Khoury Production Assistant
Simon Mills Production Coordinator
Karen Cohen Hair Supervisor
Malia Hulleman Production Assistant
Ryland Young Production Assistant
Luke Paul Martin Travel Coordinator
Laura Anderson Assistant Accountant
Charles Larcombe Assistant Accountant
Yasmine Jade Post Production Accountant
Danielle Rogers Production Secretary
Katherine Silva Second Assistant Accountant
Sarah Minchin Assistant Accountant
Leah Kaina Assistant Production Coordinator
Zack Dougan Production Assistant
Simon Lam Production Assistant
Matt Curtis Title Designer
Sally Sutton Makeup Department Head
Giles Dumper Pilot
Steve Abrey Health and Safety
Miranda McClellan Production Assistant
Matthew Ellis Production Assistant
Tom Carson Production Coordinator
Jason Devil Security
Liz Toys Set Medic
Sarah Lochlan Stunt Double
Keith Adams Stunt Driver
Rob Inch Stunt Coordinator
Rachelle Beinart Stunt Double
Theo Kypri Stunts
Jason A. Triplett Stunts
Rick English Stunts
Michael Eaton Graphic Designer
Ray Nicholas Stunts
Racer Moody Stunts
John Macdonald Stunts
Lee Mayo Stunt Driver
Richard Wheeldon Stunts
Tony McFarr Stunt Double
Peter White Stunts
C.C. Smiff Stunt Coordinator
Jason Patterson Utility Stunts
Liong Tiang Stunts
Tom Rodgers Stunts
Florian Robin Stunts
Lee Millham Stunts
Lukaz Leong Stunts
Gary Price Stunts
Giedrius Nagys Stunts
Tony Lazzara Stunts
Ramon Álvarez Stunts
Jim Wilkey Stunts
Nicolas Wang Stunts
Rush Randle Stunts
Brian Nickels Stunts
Chris Morrison Stunts
Belinda McGinley Stunts
Don Malone Stunts
Charlotte Williams Stunts
Ian Songhurst Stunts
Carly Michaels Stunts
James Stewart Stunts
Florian Robin Stunt Double
William Willoughby Stunts
Andrej Riabokon Stunts
Kim McGarrity Stunts
Jess Lundgren Stunts
Laurent Plancel Stunts
Daniel Naprous Stunts
Kasim Saul Stunts
James O'Daly Stunts
Theo Morton Stunts
Ryan Moniz Stunts
Peter Miles Stunts
Chris Manger Stunts
Aden Stay Stunts
Radoslav Parvanov Stunts
Ben Wright Stunt Double
Zach Roberts Stunts
Lewis Young Stunt Double
Matthew Stirling Stunts
Mark Slaughter Stunts
Jason Patterson Stunts
Lee Millham Stunt Driver
Jessica Hooker Stunts
Evangelos Grecos Stunts
Joe Kennard Stunts
Craig H. Davidson Stunts
Bonnie Campanella Stunts
Terry Ahue Stunts
Jonny James Stunts
Bonnie Campanella Stunt Double
Terry Cade Stunts
Chris De Clerk Stunts
Tom Cox Stunts
Rob Hunt Stunts
Oliver Gough Stunts
Bradley Farmer Stunts
Craig H. Davidson Stunt Driver
Tony Christian Stunts
Fizz Hood Stunts
David R. Grant Stunts
Danny Euston Stunts
Marvin Campbell Stunts
Dean Bailey Stunts
Daryl Andrews Stunts
John Francis Ginella Stunt Double
Josie Forman Stunts
Noah Johnson Stunts
Gene Hartline Stunts
Keith Adams Stunts
Paul Howell Stunts
Regis Harrington Stunt Double
Regis Harrington Stunts
Richard Hansen Stunts
Lawrence Hansen Stunts
Erik Fenske Stunts
Josh Dyer Stunts
Katy Bullock Stunts
James Bomalick Stunts
Dean Bailey Stunt Double
Alexander Cruickshanks Stunt Driver
Tom Cotton Stunts
Rob Cooper Stunts
Brian L. Keaulana Stunts
Gary Hoptrough Stunts
Charles Haugk Utility Stunts
Brent Fletcher Stunts
Stuart Clark Stunt Coordinator
Dickey Beer Stunts
Nito Larioza Stunts
James Cox Stunt Double
James Cox Stunts
Bogdan Kumšackij Stunts
Danny Kim Stunts
Danko Jordanov Stunts
Jack Jagodka Stunts
David Forman Stunts
Liam Coote Stunts
Nicole Chapman Stunt Coordinator
Dickey Beer Stunt Driver
Mike Ryan Stunts
Jared Hasselbach VFX Artist
David Lowery Storyboard Artist
Joe Watts Stunts
Nina Gold Casting
Martin Bell Pre-Visualization Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2024