Killers of the Flower Moon (2023)

Misdaad, Historisch, Drama
Aan het begin van de 20ste eeuw maakte de vondst van olie de indianen van de Osage Nation plotseling een van de rijkste volken ter wereld. Hun rijkdom trok onmiddellijk blanke profiteurs aan, die de Osage door middel van manipulatie, afpersing en diefstal zo veel mogelijk geld afhandig maakten en ze daarna vermoordden.

Killers of the Flower Moon Film Info

Score: 7.513/10 van 2500 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2023-10-18
Lengte: 206 Minuut / 3:26
Regisseur: Martin Scorsese
Schrijvers Eric Roth, Martin Scorsese.
Productie Studios: Apple Studios, Imperative Entertainment, Sikelia Productions, Appian Way
Productie Land: United States of America


Killers of the Flower Moon Trailer


Leonardo DiCaprio
als Ernest Burkhart
Lily Gladstone
als Mollie Burkhart
Robert De Niro
als William Hale
Jesse Plemons
als Tom White
Scott Shepherd
als Byron Burkhart
Cara Jade Myers
als Anna
JaNae Collins
als Reta
William Belleau
als Henry Roan
Jason Isbell
als Bill Smith
Louis Cancelmi
als Kelsie Morrison
John Lithgow
als Prosecutor Peter Leaward
Tantoo Cardinal
als Lizzie Q
Jillian Dion
als Minnie
Brendan Fraser
als W.S. Hamilton
Everett Waller
als Paul Red Eagle
Tahlee Redcorn
als Non-Hon-Zhin-Ga / Traditional Leader
Yancey Red Corn
als Chief Bonnicastle
Tatanka Means
als John Wren
Tommy Schultz
als Blackie Thompson
Sturgill Simpson
als Henry Grammer
Ty Mitchell
als John Ramsey
Gary Basaraba
als Detective Burns
Charlie Musselwhite
als Alvin Reynolds
Pat Healy
als Agent John Burger
Steve Witting
als Dr. James Shoun
Steve Routman
als Dr. David Shoun
Gene Jones
als Pitts Beatty
Michael Abbott Jr.
als Agent Frank Smith
J.C. MacKenzie
als Radio Announcer
Jack White
als Radio Show Actor
Larry Sellers
als Non-Hon-Zhin-Ga
Barry Corbin
als Undertaker Turton
Gabriel Casdorph
als Agent Joe Jones
Samuel French
als Agent CJ Robinson
Wally Welch
als Bob Mount
James Roman Dailey Jr.
als Baby Namer
Christopher Cote
als Baby Namer (for Anna)
Randy Houser
als Scott Mathis
Moe Headrick
als Sheriff Freas
Pete Yorn
als Acie Kirby
Margaret Shannon-Sisk
als Wife of Pipe Keeper / Wailing Relative
Moira Redcorn
als Prologue Wailer
Eric Parkinson
als Deputy Marshal
Chase Parker
als Osage at oil Discovery / Fairfax Explosion Responder
Jarad Looper
als Osage at oil Discovery
John Gibbs
als Osage at oil Discovery
Jerry Logsdon
als Osage at oil Discovery
Jacob Lux
als Osage at oil Discovery
Xavier Toehay
als Osage at oil Discovery
Mike Cook
als Hawker at Train
Katherine Willis
als Myrtie Hale
Delani Chambers
als Willie Hale
Zachary Hokeah
als Osage dying from poison
Talon Satepauhoodle
als John Whitehair
Jennifer Rader
als Sara Butler
Chance Rush
als Bill Stepson
Dana Daylight
als Anna Sanford
Mahada Sanders
als Rose Lewis
Ben Hall
als Sara's Murderer
John Q. Wilson
als Bank Clerk
Beau Smith
als Photos Hustler #1
Victor McCay
als Photos Hustler #2
Nathalie Standingcloud
als Roan Girlfriend
Jay Paulson
als Car Salesman
Marvin E. Stepson Jr.
als Osage Family Buying Car
Tracey Ann Moore
als Osage Family Buying Car
Easton Wade Yellowfish
als Osage Family Buying Car
Reignen Yellowfish
als Osage Family Buying Car
Candice Costello
als Catherine Cole
Father Chris Daigle
als Catholic Priest
Justin France
als Card Player
Jerry Wolf
als Fred Denoya (robbed)
Addie Roanhorse
als Mrs. DeNoya (robbed)
Erica Pretty Eagle Moore
als Baby Naming Mother #1 / Bridesmaid
Mason Cunningham
als Baby Naming Father
Norma Jean
als Vera (Mollie's housekeeper)
Elisha Pratt
als Joseph Bigheart
Desireee Storm Brave
als Bertha Bigheart
Margaret Gray
als Grace Bigheart
Christopher Hill
als John Bigheart
Dolan Wilson
als Justice of the Peace
Jackie Wyatt
als Wedding Photographer
Rayna Gellert
als Wedding Band Lead Fiddle
Nokosee Fields
als Wedding Band
Kieran Kane
als Wedding Band
Lucas Ross
als Wedding Band
Elijah Cemp Ragsdale
als Wedding Band
Vanessa Rose Pham
als Elizabeth Burkhart (baby)
Terry Allen
als Uncle Jim
Jo Harvey Allen
als Aunt Annie
Sarah Spurger
als Martha (Nanny)
Joshua Close
als Horace Burkhart
Elden Henson
als Duke Burkhart
Kinsleigh McNac
als Elizabeth Burkhart (2-3 years)
Roanin Davis
als Cowboy Burkhart (baby)
David Fields
als Bob The Cab Driver
Anthony J. Harvey
als Charlie Whitehorn
Stephen Berkman
als Studio Photographer
William Alyn Hill
als Studio Vagrant #1
Joseph Spinelli
als Friendly Joe
Blaine Hall
als Studio Vagrant #2
Brent Langdon
als Barney McBride
Leland Prater
als Rex Theater Manager
DJ Whited
als Cave Outlaw
Elizabeth Waller
als Elizabeth Burkhart (3-5 years)
Jessica Harjo
als Pearl (Henry's girlfriend)
Joey Oglesby
als Roy Bunch
Alexis Ann
als Mary Roan
Lee Eddy
als Mrs. Mackie
Gary S. Pratt
als Bank Manager
Nathaniel Arcand
als Ancestor Warrior
Kristin Keith
als Speakeasy Prostitute
Bravery Nowlin
als Cowboy (2-3 years)
Edward Gray Sr.
als Fleeing Osage Family
Angela Pratt
als Fleeing Osage Family
Henry Amos Gray
als Fleeing Osage Family
Samuel Gray
als Fleeing Osage Family
Edward Gray Jr.
als Fleeing Osage Family
Mamie Cozad
als Baby Anna (at naming)
Shonagh Smith
als Nettie Brookshire
Joel Tallchief Lemon
als Fairfax Explosion Responder
Richard Lookout RulingHisSun
als Fairfax Explosion Responder
Brett Bower
als Fairfax Explosion Responder
Garrison Panzer
als Radio Announcer
River Rhoades
als Cowboy (4-5 years)
Zack T. Morris
als Osage Delegation Member
Harrison Shackelford
als Osage Delegation Member
Alexis Waller
als Elizabeth Burkhart (5-6 years)
Mark Landon Smith
als President Coolidge
Tom Ashmore
als Tribal Council Interpreter
Myron F. Red Eagle
als Osage Man Town Dance
Dolores Marie Goodeagle
als Osage Woman Town Dance
Matt Tolentino
als Town Dance Band
Johnny Baier
als Town Dance Band
Gregory Fallis
als Town Dance Band
Patrick Bubert
als Town Dance Band
TJ Muller
als Town Dance Band
Will Reardon-Anderson
als Town Dance Band
Peter Reardon-Anderson
als Town Dance Band
Kyle Dillingham
als Town Dance Band
Jacob Johnson
als Town Dance Band
Jeffrey Stevenson
als Town Dance Band
Clint Rohr
als Town Dance Band
D. Reride Smith
als Hale's Ranch Hand
James Healy Jr.
als 2nd Insurance Man
Jeremy Goodvoice
als Pony Watching Man
Ron McMahan
als Old Timer
Seth Buckminster
als Barber
Penny Potts
als Ballet Instructor
Melissa Tiger
als Pony Watching Woman
Karen Garlitz
als Tillie Stepson
Bronson Redeagle
als Tillie's son
Jenny Paige Lynn
als Tillie's daughter
David Born
als Kelsie's lawyer
Mary Buss
als John Ramsey's Wife
Ted Welch
als Reporter #1
Carl Palmer
als Reporter #2
Tanner Brantley
als Marshall Gunman
Jezy Gray
als Hale's Secretary
Steve Eastin
als Judge John C. Pollock
Joe Chrest
als Lawyer Freeling
Brian Shoop
als Mr. Kraceon
James Carroll
als Mr. Solowey
Lux Britni Malaske
als Baby Anna (2 years)
Adam Washington
als Acolyte
Larry Jack Dotson
als Jailer
Larry Fessenden
als Radio Voice (for Hale)
Welker White
als Radio Voice (Hale's relative)
Martin Scorsese
als Radio Show Producer
Marko Costanzo
als Radio Sound Effects
Nicholas White
als Radio Sound Effects
Rob Fisher
als Radio Show Conductor
Vince Giordano
als Radio Show Band Leader
Paul Woodiel
als Radio Show Orchestra
Andy Stein
als Radio Show Orchestra
Sam Bardfeld
als Radio Show Orchestra
Joe Boga
als Radio Show Orchestra
Jon-Erik Kellso
als Radio Show Orchestra
Jim Fryer
als Radio Show Orchestra
Marc Phaneuf
als Radio Show Orchestra
Mark Lopeman
als Radio Show Orchestra
Chris Byars
als Radio Show Orchestra
Vinny Raniolo
als Radio Show Orchestra
Paul Wells
als Radio Show Orchestra
Peter Yarin
als Radio Show Orchestra
Scott George
als End Celebration Osage Head Singer
Kenneth Bighorse Jr.
als End Celebration Osage Head Singer
Vann Bighorse
als End Celebration Osage Head Singer
Anna L. Bighorse
als End Celebration Osage Singer
Mason Bighorse
als End Celebration Osage Singer
Norris Bighorse
als End Celebration Osage Singer
Scott Bighorse
als End Celebration Osage Singer
Paul Bighorse
als End Celebration Osage Singer
Taveah Ann George
als End Celebration Osage Singer
Wahwastoas J. Jones
als End Celebration Osage Singer
Dobbin Monoessy Knifechief
als End Celebration Osage Singer
Julia Lookout
als End Celebration Osage Singer
Jennifer Moses
als End Celebration Osage Singer
Francis Pipestem Jr.
als End Celebration Osage Singer
Michael Paul Pahsetopah
als End Celebration Osage Singer
Silas Satepauhoodle
als End Celebration Osage Singer
Cherylyn Oberly Satepauhoodle
als End Celebration Osage Singer
Charisse Satepauhoodle
als End Celebration Osage Singer
Lynette Satepauhoodle
als End Celebration Osage Singer
John Shaw
als End Celebration Osage Singer
Angela Toineeta Satepauhoodle
als End Celebration Osage Singer
Alexandria Toineeta
als End Celebration Osage Singer
Ed Yellowfish
als End Celebration Osage Singer
Nick W. Nicholson
als Deputy Dodge (uncredited)
Danny Frost
als Lawyer (uncredited)
Eric Roth Screenplay
Ellen Kuras Second Unit Director
Rodrigo Prieto Director of Photography
Martin Scorsese Screenplay
Martin Scorsese Director
Martin Scorsese Producer
Ellen Lewis Casting
Thelma Schoonmaker Editor
Daniel Lupi Producer
Daniel Lupi Unit Production Manager
Kelley Cribben Post Production Supervisor
Jack Fisk Production Design
Leonardo DiCaprio Executive Producer
Bradley Thomas Producer
Michael Diner Art Direction
Nacoma Whobrey Makeup Artist
Rick Yorn Executive Producer
Richard Redlefsen Prosthetic Makeup Artist
Marko Costanzo Foley Artist
Robbie Robertson Original Music Composer
Mark DeSimone ADR Mixer
Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Jim Henry Stunts
Jacqueline West Costume Designer
Rene Haynes Casting
Adam Willis Set Decoration
Douglas Shamburger Boom Operator
George A. Lara Foley Mixer
George Doering Musician
G. A. Aguilar Second Unit Director
Gloria Belz Makeup Artist
Adam Somner Executive Producer
Adam Somner First Assistant Director
Richard Bucher Stunt Coordinator
Carole Zacek Costumer
Darrell Davis Stunts
Anna Majewski Hairstylist
Marianne Bower Executive Producer
Marianne Bower Researcher
Thomas Nellen Makeup Department Head
Andrew W. Bofinger Set Decoration Buyer
Cheryl Beasley Blackwell Costume Supervisor
Jordan Crockett Art Direction
Jerry Popolis Hairstylist
Philip Stockton Supervising Sound Editor
Sarah Forrest Set Designer
Bruce DiValerio Construction Coordinator
Matthew Gatlin Supervising Art Director
Jessica Lichtner Script Supervisor
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Tracey Anderson Makeup Artist
Carl Counts Art Department Coordinator
Tom Fleischman Sound Re-Recording Mixer
Martina Kohl Makeup Artist
Kathryn Blondell Hairstylist
Brian A. Waits Set Designer
Regis Harrington Stunt Driver
Carla White Makeup Artist
Anita Brabec Makeup Artist
Sian Grigg Makeup Designer
Ron Mason Set Designer
Roxy D'Alonzo Makeup Artist
Ashley Nicole Hudson Stunts
Brian Magrum ADR Mixer
Duncan Jarman Prosthetics Sculptor
David Grann Book
Brooke Satrazemis Script Supervisor
Linda Boykin-Williams Makeup Artist
Meghan Currier Music Coordinator
Yvan Lucas Digital Intermediate Colorist
Michael Miller ADR Mixer
Steven Visscher Foley Editor
Mark Ulano Production Sound Mixer
Justine Baker ADR Mixer
Josh Lakatos Stunts
Kate Sprance Casting Associate
Candace Orlandi Hairstylist
Kc Coy Stunts
Lindsay Garrison Makeup Artist
Brandon K. McLaughlin Special Effects Coordinator
Monica Ruiz-Ziegler Costumer
Matthew Cavaliero Property Master
Christopher Ferguson Lighting Programmer
Niels Juul Executive Producer
Krystina Figg Grip
Kit Conners Additional Second Assistant Director
Chad Knorr Stunt Double
Jill Beecher Conceptual Illustrator
Luca Nemolato Concept Artist
Aaron Matthews Stunts
Richard Burden Stunt Driver
Shea Kammer Executive Producer
Shea Kammer Unit Production Manager
Timothy A. Wonsik Assistant Costume Designer
Beate Petruccelli Key Makeup Artist
Dani Broom-Peltz Set Decoration Buyer
Sandy Jo Johnston Makeup Artist
Dan Friedkin Producer
Dominic Pacitti Second Second Assistant Director
Heather Hawkins Hairstylist
Jennifer Haire Production Supervisor
Josh Vinyard Stunts
Dawson Towery Stunts
Jeremy Marks Second Assistant Director
Landon Lott Art Direction
Jennifer Jane Hairstylist
Toni Marlo Makeup Artist
Jacob Alvarez Grip
Javed Noorullah Set Decoration Buyer
Alyssa Blair Cawthon Set Costumer
Jason Blaise Cunningham Key Rigging Grip
J.C. Davis Hairstylist
Kent Shelton Stunt Double
Jameson Eaton Key Hair Stylist
Jon Carter Hairstylist
Gary McMonnies Assistant Art Director
Kris Giacomazzi Stunts
Chad Bennett Grip
Zoey Belton Hairstylist
Stephen Oh Camera Operator
Elisa Acevedo Additional Hairstylist
Colin Rogers ADR Mixer
Jon Bielich Stunts
Nathan M. Schindler Grip
Jack Tashdjian Dailies Operator
Tom Klane Dailies Technician
Victor Pongonis Set Dresser
Bobbie Payne Hairstylist
Joe Zimmerman Transcriptions
Steve Genewick Sound Engineer
David Croley Broyles Set Production Assistant
Aaron J. Brooks Stand In
Josh Elam Grip
Greg Williams Stand In
Bryan Lane Set Designer
Daniel Castle King Production Supervisor
Gilbert Montes Set Costumer
Justine Conte Co-Producer
Lisandro Boccacci Production Assistant
Ryker Sixkiller Stunts
Hiro Yada Special Effects Makeup Artist
Melinda Dunn Assistant Hairstylist
Granger Coats Greensman
Alonso Velasco Sound Assistant
Drea Carreno Hairstylist
Brooke O'Neal Wilson Costumer
Elizabeth Bey Makeup Artist
Charmaine Balcerzak Hairstylist
Moses Jenkins Additional Grip
Pamela Banks Stunts
Corey Sklov Production Supervisor
Shane Ballou Set Dresser
Ja-Ann Wang ADR Mixer
Ronnie Johnson Lighting Technician
Lia Robin Makeup Artist
Heather Benson Makeup Artist
Julia Stockton Dialogue Editor
Andrea De Leon Additional Hairstylist
Teresa Luz Makeup Artist
Carolina Hernandez Set Costumer
Elliott Elsey ADR Recordist
Gina Javaheri Costume Supervisor
Alex Atkinson Stand In
Elise Buedel Casting Associate
Jennie Shea ADR Recordist
Keyhan Bayegan Dailies Technician
Anna Williams Hairstylist
Aaron Bracetty Lighting Technician
Jeremy Ralstin Special Effects Technician
David Connan Grip
Laura Casey Assistant Makeup Artist
Ryan Basso Electrician
Lisa Frechette Executive Producer
Blake Bennett Grip
Kyle Skillin Additional Hairstylist
John Atwood Executive Producer
Matt Prueitt Grip
Beau Brand Grip
Stephen Szot Drone Pilot
Brian Barlettani Visual Effects Producer
Kenneth Koh VFX Artist
April Yanda Costumer
Sommer Rusinski Costumer
Lanard Atkins Contact Lens Technician
Nuekellar Hardy Additional Second Assistant Director
Zedrick Hamblin DiMenno Set Decorating Coordinator
Derek Wooldridge Stand In
Ron Terrell Stand In
Emma Cronly Musician
JC Chiam Sound Engineer
Daniel Gold Transcriptions
Troy Caballero Script Consultant
Karl Wingate Sound Engineer
Violet Gotsis Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024