Kin (2018)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Thriller
Achtervolgd door een wraakzuchtige crimineel, de FBI en een bende buitenaardse soldaten, slaan een onlangs vrijgelaten ex-gevangene en zijn broertje op de vlucht met een mysterieus wapen als enige bescherming.

Kin Film Info

Score: 6.154/10 van 795 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-08-29
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseurs: Jonathan Baker, Josh Baker.
Schrijver: Daniel Casey
Productie Studios: 21 Laps Entertainment, No Trace Camping, Lionsgate, Summit Entertainment, Good Universe, Endeavor Content
Productie Land: United States of America


Kin Trailer


Myles Truitt
als Eli Solinski
Jack Reynor
als Jimmy Solinski
Dennis Quaid
als Hal Solinski
Zoë Kravitz
als Milly
James Franco
als Taylor Balik
Carrie Coon
als Morgan Hunter
Ian Matthews
als Snick
Gavin Fox
als Dutch Balik
Stephane Garneau-Monten
als Remy
Lukas Penar
als Big Man
Carleigh Beverly
als Audrey
Lily Gao
als Female Cleaner
Michael B. Jordan
als Male Cleaner
Milton Barnes
als Guidance Counselor
Michael Grisley
als School Bully
Khalid Karim
als Hasan
Sean Fowler
als Dying Cleaner
Carson Manning
als On Site Guard #1
Dave Lewis
als On Site Guard #2
Bree Wasylenko
als Venus
Romano Orzari
als Lee Jacobs
Mike Chute
als Lee's Heavy
Neil Davison
als Lee's Heavy
Peter Schindelhauer
als Lee's Heavy
Madelyn Grace
als Dancer
Kevan Kase
als Bouncer
Sarah Dodd
als Motel Cashier
Steve Whistance-Smith
als Gas Station Cashier
Ivan Sherry
als Bartender
Eli Ham
als Casino Security Guard
Trent Pardy
als Young Officer
Jonathan Cherry
als Police Clerk
Anita Nittoly
als Dispatch Officer
Jarrod MacLean
als County Sheriff
Shawn J. Hamilton
als TAC Leader
Amos Stern
als TAC Sniper
Mark O'Brien
als Jake
Stella Acquisto
als Reporter (uncredited)
Dave Alaimo
als SSE Poker Player (uncredited)
Nolan Greenwald
als Tac Team Breacher (uncredited)
Raimo Kurppa
als Gambling Patron (uncredited)
Rufio Luey
als TAC Trigger Man (uncredited)
Drew Moss
als Taylor's Thug (uncredited)
Carlos Pinder
als TAC Team Shield (uncredited)
Chris Rogers
als Las Vegas Metro Police Officer (uncredited)
Attila Sebesy
als TAC C4 Man (uncredited)
Ivan Wanis-Ruiz
als Bellhop (uncredited)
Jonathan Baker Director
Josh Baker Director
Eric Bodge Associate Producer
Shawn Levy Producer
Chantelle Tabrizi Associate Producer
Mark Day Editor
Dan Cohen Producer
David Gross Producer
Jesse Shapira Producer
Lea Carlson Costume Design
Whitney Brown Line Producer
Jeff Arkuss Producer
Daniel Casey Screenplay
Sunil Pant Concept Artist
Axel Green Best Boy Grip
Wallace Michael Chrouch Still Photographer
Dennis Alexander Nicholson Boom Operator
Michael W. Hamilton Special Effects Technician
Michael Louis Hill Additional Editor
Carolyn Arbuckle Script Supervisor
Jerry Seguin Compositor
Luis Almazan Compositor
Catherine Lam Second Assistant Art Director
Chris Paré Digital Imaging Technician
Daniel Lee Tattooist
Danielle Barkat Tattoo Designer
Greg Crawford ADR Mixer
David McCallum Supervising Sound Editor
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Melissa Crozier Set Medic
Joe Everett Unit Publicist
Andy Robinson Compositor
Stephanie Chalmers Set Decoration Buyer
Pete Bradley Generator Operator
Brian Freesh Steadicam Operator
Frank Morrone Sound Re-Recording Mixer
Jeff Coll Assistant Production Coordinator
Karen Strutynski Set Medic
Kenny Fisher Art Department Coordinator
Catherine Viot Makeup Artist
German Camardella ADR Editor
Taylor Morano Assistant Editor
Chad Shattuck Animation Supervisor
Sara Kay Casting
Austin Roy Carpenter
Ben Dundas Grip
James Belyea Boom Operator
Keegan Douglas Compositing Supervisor
Rori Bergman Casting
Cylvan Desrouleaux Focus Puller
Abraham Bankole Rigging Grip
Zinka Tuminski Key Hairdresser
Constance Senkyere Hairdresser
Jennifer Lantz Set Costumer
Gregg Frazier Boom Operator
Mike Hampton Sound Mixer
Eric Pool Best Boy Grip
Bob Davidson Gaffer
Michael Distefano Second Assistant Camera
Larkin Seiple Director of Photography
Jenny Lewis Casting
Ethan Tobman Production Design
Paul Accadia Construction Coordinator
David G. Fremlin Set Designer
Travis McMunn Aerial Director of Photography
Joe Strazzeri Dolly Grip
Chris Bacik Drone Pilot
Nana Fischer Makeup Artist
Ken Galvin ADR Recordist
Joseph Fraioli Supervising Sound Editor
Richard Hypolite Key Special Effects
Alex Bickel Digital Intermediate Colorist
Mary Kirkland Set Decoration
Jennifer Dysart Set Dresser
Daniel George Digital Imaging Technician
Matt Sanderson First Assistant Camera
Renee Allen Costume Supervisor
Nivanh Chanthara Concept Artist
Christopher Ross LeBlanc Grip
David Rose Sound Effects Editor
Fernando Delgado Sound Mixer
Johnny Askwith Camera Operator
Karlee Fomalont Casting Associate
Edmond Engelbrecht CG Supervisor
Andriy Koval Compositor
Stacey Dutrizac Assistant Makeup Artist
Kalene Osborne Casting Assistant
Hannah Antaki Casting Associate
Beau Emory ADR Mixer
Adam Carl Sound Mix Technician
Nick McMahon Pilot
Cory Siddall Sound Mixer
Erik Karsen Puhm Sound Re-Recording Mixer
Lewis Liu Production Assistant
Merissa Rocco Production Coordinator
Paul Germann Sound Effects Editor
Dennis Davenport Art Direction
Alex Gaynor Additional Gaffer
Jason Vieira Steadicam Operator
Momcilo Dragicevic Camera Trainee
Nicholas Carrigan-Papdopoulos Lighting Technician
Helen Hronis Assistant Hairstylist
Mandy Ketcheson Contact Lens Technician
Diana Irwin Assistant Costume Designer
Dayna Katz Casting Associate
Maysum Haddad Boom Operator
Claire Dobson Dialogue Editor
Suzanne McGlynn Hairstylist
Ofelia Liu Set Costumer
Randall Randallson Production Assistant
Aaron R. Campbell Production Assistant
Joseph Fraioli Sound Designer
Frank Biasi Digital Intermediate Editor
Ruben Aram Ter-Akopow Production Assistant
Gyorgy Darvas 24 Frame Playback
Clark Birchmeier Digital Imaging Technician
David Page Costumer
Krystin Hunter Dialogue Editor
Jesse Ehredt Sound Recordist
Brad Zoern Sound Re-Recording Mixer
Ryan Jefferson Hays Title Designer
Joel Bautista Compositor
Brett Krogh Craft Service
Mark Ahee Special Effects Coordinator
Alicia E. Murphy Payroll Accountant
Brooke Nemeth Production Secretary
Greg Massie Lighting Artist
Maarten Hofmeijer Music Editor
Dave Morley Visual Effects Supervisor
Philip Tallman Music Editor
Aaron R. Campbell Location Production Assistant
Christine Pyle Visual Effects Production Assistant
Anthony Paterson Visual Effects Supervisor
Paula Rubio Digital Compositor
Bryan Walman Visual Effects Coordinator
Lee Alexander Layout Supervisor
Raman Siddhartha Digital Compositor
Lexi Koome Visual Effects Coordinator
Tony Zhang Visual Effects
Alexander Toms Digital Compositor
Matthew Swiderski Visual Effects Coordinator
Mike Soppit Visual Effects Editor
Shuming Jiang Digital Compositor
Linda Drake Visual Effects Editor
Tara Conley Visual Effects Producer
Kevin Banks Music Editor
Jonathan Matthews Location Manager
Andrew M. Robinson First Assistant Director
Tristan Plant Assistant Location Manager
Christopher T. Mollere Music Supervisor
Rebecca Ramsey Visual Effects Producer
Ivan Lima Compositor
Amy Murphy Anderson Production Supervisor
Geoff Pedder Visual Effects
Timothy John Sharp Visual Effects Coordinator
Chino Alfonso Visual Effects
Matt Yeoman Digital Compositor
Tavia Charlton Visual Effects Producer
Richard Henderson Music Editor
Jodi A. Tario Assistant Production Manager
Josh Baker Writer
Long Qiuyun Executive Producer
Shixing Zhou Co-Producer
Shen Bo Co-Producer
Gregor Hutchison Post Production Supervisor
Olivia Barr Assistant Director
Jonathan Baker Writer
Michael B. Jordan Executive Producer
Nick Lopez Third Assistant Director
Mark Sheppard Third Assistant Director
Adam Szalai Assistant Director
Paul Zeke Animation
Jason Baker Property Master
Jessie Raye Truck Supervisor
Aric Dupere Second Assistant Director
Isabelle Leduc Art Department Coordinator
Stuart Braithwaite Original Music Composer
Dominic Aitchison Original Music Composer
Martin Bulloch Original Music Composer
Barry Burns Original Music Composer






















ikwilfilmskijken © 2024