King Arthur: Legend of the Sword (2017)

Actie, Drama, Fantasie
Wanneer Arthur’s vader wordt vermoord, pakt zijn oom Vortigern de troon. Bestolen van zijn erfgoed en zijn identiteit, vecht Arthur zijn weg naar boven via de achterbuurten van de stad. Maar op het moment dat hij het zwaard Excalibur uit de steen trekt, verandert zijn leven volledig en moet hij zijn ware identiteit accepteren... tegen wil en dank.

King Arthur: Legend of the Sword Film Info

Score: 6.5/10 van 4898 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-05-10
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Guy Ritchie
Schrijvers Guy Ritchie, Lionel Wigram, Joby Harold.
website: http://kingarthurfilm.nl
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, Weed Road Pictures, Wigram Productions, Safehouse Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


King Arthur: Legend of the Sword Trailer


Charlie Hunnam
als Arthur
Astrid Bergès-Frisbey
als The Mage
Jude Law
als Vortigern
Djimon Hounsou
als Bedivere
Eric Bana
als Uther
Aidan Gillen
als Bill
Freddie Fox
als Rubio
Craig McGinlay
als Percival
Mikael Persbrandt
als Greybeard
Tom Wu
als George
Kingsley Ben-Adir
als Wet Stick
Neil Maskell
als Back Lack
Annabelle Wallis
als Maggie
Peter Ferdinando
als Earl of Mercia
Geoff Bell
als Mischief John
Katie McGrath
als Elsa
Lorraine Bruce
als Syren 1
Eline Powell
als Syren 2
Hermione Corfield
als Syren 3
Zac Barker
als Young Arthur 2 Yrs
Oliver Barker
als Young Arthur 2 Yrs
Poppy Delevingne
als Igraine
Millie Brady
als Catia
Nicola Wren
als Lucy
Wil Coban
als Brother Blackleg
Bleu Landau
als Blue
Jacqui Ainsley
als Lady of the Lake
Georgina Campbell
als Kay
Rob Knighton
als Mordred
Michael Hadley
als Mage King
David Beckham
als Trigger
Alan Turkington
als General 1
Michael McElhatton
als Jack's Eye
Charlie Rawes
als Axeman
James Warren
als Mike
Ellie Graham
als Maria
Kamil Lemieszewski
als Merlin
Kalle Hennie
als Viking
Peter Guinness
als Baron 1
Mark Umbers
als Baron 2
Adrian Bouchet
als Baron 3
Florence Bell
als Woman 1
Anna Brooks Beckman
als Woman 2
Cordelia Bugeja
als Woman 3
Rebecca Calder
als Maid 1
Lee Nicholas Harris
als Dan Clan Mafia (uncredited)
Gintare Beinoraviciute
als Noble (uncredited)
Alice E. Mayer
als Noble Girl (uncredited)
Claira Watson Parr
als Noblewoman (uncredited)
Alphonso Austin
als Slave Labourer (uncredited)
Rudy Barrow
als Londinium Fighter (uncredited)
Daniel Stisen
als SPAC / Londinum Fighter (uncredited)
Joel Bryant
als Londinium Fighter (uncredited)
Dacio Caballero
als Fighter (uncredited)
Lucy Chappell
als Young Mother (uncredited)
Jamie B. Chambers
als Knight (uncredited)
Pedro Caxade
als Vortigern's Guard (uncredited)
Nick Cornwall
als Clan Head 1 (uncredited)
Steve Barnett
als Brothel Punter (uncredited)
Guy Ritchie
als Inn Owner
Steen Young
als Nemesis (uncredited)
Jason Lines
als Miscellaneous (uncredited)
John Mathieson Director of Photography
Guy Ritchie Screenplay
Guy Ritchie Director
Guy Ritchie Producer
Bruce Berman Executive Producer
Akiva Goldsman Producer
Brian Donovan Unit Production Manager
Gemma Jackson Production Design
James Boyle Sound Designer
Peter Burgis Foley
Lionel Wigram Screenplay
Lionel Wigram Producer
Tina Jones Set Decoration
Alex Bicknell Visual Effects Producer
Annie Symons Costume Design
Denis Schnegg Supervising Art Director
David Dobkin Executive Producer
David Dobkin Story
James Herbert Editor
James Herbert Executive Producer
Philip Hedgecock First Assistant Editor
Steve Clark-Hall Producer
Joby Harold Screenplay
Joby Harold Producer
Joby Harold Story
Paul Edwards Steadicam Operator
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Paul Hayes Third Assistant Director
Elizabeth West Script Supervisor
Michael Schlingmann Storyboard Artist
Nick Davis VFX Supervisor
Luigi Marchione Art Direction
Daniel Pemberton Original Music Composer
Tory Tunnell Producer
Reg Poerscout-Edgerton Casting
Sue Harding Foley
Jennifer Fairweather Visual Effects Producer
Philipp Wolf Visual Effects Producer
Luke Hull Art Direction
Tabitha Quitman Art Department Coordinator
Stevee Davies Casting Assistant
Paul Driver Visual Effects Producer
Thomas Brown Art Direction
Jonathan Fawkner Visual Effects Supervisor
Luan Placks Assistant Costume Designer
Marco Scotti Costume Supervisor
Dominic Gibbs Supervising Sound Editor
Jason Swanscott Foley
Sean Barclay Location Scout
Simon Changer Music Editor
Ben Meechan Sound Effects Editor
Chuck Finch Gaffer
Jinnie Pak Visual Effects Producer
Anthony Caron-Delion Art Direction
John Gamble Camera Operator
Chris Burdon Sound Re-Recording Mixer
Katrina Mackay Assistant Art Director
Marianne Huet Script Supervisor
Katherine Tibbetts Production Manager
Donald McInnes Makeup Artist
Chris Plevin Camera Operator
Mike Valentine Underwater Camera
John Marzano Aerial Director of Photography
Martin Chamney Pre-Visualization Supervisor
Danny Sheehan ADR Supervisor
Midge Ferguson Location Manager
Derek Burgess VFX Editor
Nuria Mbomio Makeup Artist
James Collins Art Direction
Christine Blundell Hair Designer
Christine Blundell Makeup Designer
Hayley Easton Street Art Direction
Alan Stewart Second Unit Director of Photography
Matthew Skelding Dialogue Editor
Steven Mnuchin Executive Producer
Wick Finch Gaffer
Flora Moody Makeup Artist
Paul Dennis Set Dresser
Linda O'Reilly Set Costumer
Max Keene Associate Producer
Max Keene First Assistant Director
Karen Elliott Music Supervisor
Lisa Shanley Assistant Costume Designer
Oliver Cubbage CG Supervisor
Andrew Palmer Art Direction
Lillie Jeffrey Casting Associate
Daniel Smith Still Photographer
Adam Horley Dialogue Editor
Louis Paré CG Supervisor
Greg Corke Armorer
Michael Cliett Digital Effects Supervisor
Matthew Clarke Location Manager
Bernd Angerer Animation Director
Sheara Abrahams Assistant Costume Designer
Oliver Carroll Art Direction
Malwina Suwinska Makeup Artist
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marc Wolff Pilot
Eric Petey Animation Supervisor
Ciarán Keenan Visual Effects Producer
Uli Meyer Storyboard Artist
Zoe Freed Foley
Terry Archer Set Costumer
Claire Matthews Makeup Artist
Matt Adams Digital Intermediate
Kevin Daly Production Manager
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Darrell Warner Costume Illustrator
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Katy Covell Casting Assistant
Ollie Gilbert Casting Assistant
Marta Padilla 3D Modeller
Zach Marshall Assistant Editor
Kevin Penney Foley Editor
Angus Munro Second Film Editor
Alastair Don Location Scout
Ben Smithers Assistant Sound Editor
Daniel Hillary Third Assistant Director
Shawn White Gaffer
Gary Nolan Rigging Gaffer
Steve Ellingworth Key Grip
Paul Worley Key Grip
Guy Bennett Key Grip
Brad Silby Animation Supervisor
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Tessa Phillips Assistant Costume Designer
Celia Yau Assistant Costume Designer
Sophie Bugeaud Assistant Costume Designer
Amy Lyons Costume Coordinator
Philippa Wood Costume Coordinator
Loulou Bontemps Set Costumer
Tim Perkins Tailor
Michael Crusz Digital Intermediate
Evelien Kortum Script Supervisor
Will Samuelson Aerial Coordinator
William Sumpter Armorer
Omar Morsy Animation Supervisor
Leah Beevers CG Supervisor
Jonathan Vaughn CG Supervisor
Stuart Penn CG Supervisor
Janek Lender Pre-Visualization Supervisor
Brian Pohl Pre-Visualization Supervisor
Steph Lynn Robinson Stereoscopic Coordinator
Leah Jones VFX Editor
Fiona Foster Visual Effects Producer
Daniel Rogers Health and Safety
Georgia Warner Art Direction
Michael Eaton Graphic Designer
Ana McKillop Special Effects Technician






















ikwilfilmskijken © 2022