5.5

Lady in the Water (2006)

Drama, Fantasie, Mysterie
De bescheiden opzichter van een appartementencomplex, Cleveland Heep, treft tot zijn grote schrik een nimf uit een sprookjeswereld in zijn gebouw aan. Deze kan niet meer terugkeren naar haar eigen wereld. Al snel komen Cleveland en de andere bewoners van het gebouw tot de conclusie dat ook zij deel uitmaken van een sprookje. Dit sprookje kent echter ook zijn boosaardige figuren, die er alles aan doen om te voorkomen dat de nimf kan terugkeren naar haar eigen wereld ...

Lady in the Water Film Info

Score: 5.5/10 van 1026 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-07-20
Lengte: 110 Minuut / 1:50
Regisseur: M. Night Shyamalan
Schrijver: M. Night Shyamalan
Productie Studios: Legendary Pictures, Blinding Edge Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Lady in the Water Foto's


Lady in the Water Trailer


Paul Giamatti
als Cleveland Heep
Bryce Dallas Howard
als Story
Bob Balaban
als Harry Farber
Jeffrey Wright
als Mr. Dury
Sarita Choudhury
als Anna Ran
Freddy Rodríguez
als Reggie
Bill Irwin
als Mr. Leeds
Jared Harris
als Goatee Smoker
Cindy Cheung
als Young-Soon Choi
M. Night Shyamalan
als Vick Ran
Mary Beth Hurt
als Mrs. Bell
Noah Gray-Cabey
als Joey Dury
Joseph D. Reitman
als Long Haired Smoker
Grant Monohon
als Emaciated Smoker
John Boyd
als One-Eyebrow Smoker
Ethan Cohn
als Glasses Smoker
June Kyoto Lu
als Mrs. Choi
Tovah Feldshuh
als Mrs. Bubchik
Tom Mardirosian
als Mr. Bubchik
David Ogden Stiers
als Narrator
Maricruz Hernandez
als Perez de la Torre Sister #1
Carla Jimenez
als Perez de la Torre Sister #2
Natasha Perez
als Perez de la Torre Sister #3
Monique Gabriela Curnen
als Perez de la Torre Sister #4
Marilyn Torres
als Perez de la Torre Sister #5
George Bass
als Mr. Perez de la Torre
Joel Garland
als Pool Guy
James Breen
als SPCA Guy
Nell Johnson
als Phone Message (voice)
Walter Lafty
als Silvertide Band Member
Mark Melchiorre Jr.
als Silvertide Band Member
Kevin Frank
als Silvertide Band Member
Brian Weaver
als Silvertide Band Member
Nick Perri
als Silvertide Band Member
Jeremy Howard
als Tartutic #1
Brian Steele
als Tartutic #2
Kurt Carley
als Tartutic #3
Doug Jones
als Tartutic #4
Kevin Mangan Greensman
Sam Mercer Producer
Christopher Doyle Director of Photography
James Newton Howard Original Music Composer
Douglas Aibel Casting
Steve Boeddeker Sound Designer
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Sharon Mann Unit Production Manager
Jeff Habberstad Stunt Coordinator
Ellen Heuer Foley Artist
Betsy Heimann Costume Design
M. Night Shyamalan Screenplay
M. Night Shyamalan Director
M. Night Shyamalan Producer
Martin Childs Production Design
Christina Ann Wilson Art Direction
Jim Orr Set Dresser
Larry Dias Set Decoration
Barbara Tulliver Editor
Hinju Kim Assistant Art Director
Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Brick Mason Second Unit Director
Kyle Rudolph Steadicam Operator
Troy Porter ADR Mixer
Chris Munro Production Sound Mixer
Bernadette Mazur Makeup Department Head
Suzana Peric Music Editor
Barbara Harris ADR Voice Casting
Susan Jacobs Music Supervisor
Dianne Chadwick Graphic Designer
Jeff Atmajian Orchestrator
Stefan Dechant Art Direction
John Rusk Associate Producer
John Rusk First Assistant Director
Mary Cybulski Script Supervisor
Stephanie Holbrook Casting Associate
Jessie Thiele Post Production Supervisor
Ravi D. Mehta Executive In Charge Of Production
James Mazzola Property Master
Jose L. Rodriguez Associate Producer
Glenn Kaplan First Assistant Camera
Glenn Kaplan First Assistant "A" Camera
Steve Cremin Special Effects Coordinator
Thomas Minton Set Designer
Frank E. Eulner Supervising Sound Editor
Noelle King Set Designer
Anthony Ortiz Boom Operator
Kevin Ritter Key Costumer
Marshall Winn Supervising ADR Editor
Marshall Winn Supervising Dialogue Editor
Frank Masi Still Photographer
Dawn Brown Set Designer
Sara Philpott Art Department Coordinator
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Edward Hirsh Visual Effects Supervisor
Jeanmarie King Visual Effects Producer
Edwin Effrein Other
Edwin Effrein Steadicam Operator
Rachel Leek Set Costumer
James Lin Location Manager
Trevor Habberstad Utility Stunts
Paul Williams Construction Coordinator
Vinny Mazzarella Assistant Property Master
Pete Romano Underwater Director of Photography
Guy Adan Unit Publicist
Lorelei David Visual Effects Editor
Bill O'Leary Chief Lighting Technician
Jeri Habberstad Stunt Double
Merribelle Anderson Key Hair Stylist
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Marilyn McCoppen ADR Editor
Christian Alzmann Visual Effects Art Director
Melissa Yonkey Hair Department Head
Mike Patrick Mix Technician
Patrick Capone Camera Operator
Lisa Chino Assistant Dialogue Editor
Sean P. Gilbert Underwater Camera
Richie Ford Rigging Gaffer
Steven E. Anderson Prosthetic Makeup Artist
Keri Bruno Second Second Assistant Director
Tom Prate Key Grip
Scott T. Pina Construction Foreman
Qodi Armstrong Hairstylist
Victoria Boaz Production Assistant
Craig Hayes Associate Editor
Autumn Saville Assistant Costume Designer
Thomas S. Drescher Supervising Music Editor
Josh Blakeslee Second Assistant Camera
David Raynor Assistant Production Coordinator
Tim Harrington Animation Supervisor
Ronald Burke Dolly Grip
Kevin Flynn Key Rigging Grip
Deedra Ricketts Location Casting
Frank Rinella Foley Mixer
Gerald Scaife Production Supervisor
Alan Meyerson Scoring Mixer
James Carson Other
Dale Taylor Visual Effects Coordinator
Kevin Barnhill Digital Effects Supervisor
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Kara Morasco Tailor
Don Kozma Key Makeup Artist
Mo Henry Negative Cutter
Kevin Connolly Musician
Mark Mayer Production Accountant
Karin Silvestri Stunts
Kevin Sellers Foley Editor
Joseph DeBona Stand In
Chris Kilduff Best Boy Grip
G. Grant Jewett Stunts
Chris Beattie Rigging Grip
Michael Scott Sound Recordist
David Brandon Electrician
Keith Potter Additional Second Assistant Director
Lara Lampenfield Painter
Olivier Fontenay Color Timer
Francine Natale Assistant Chief Lighting Technician
Edward J. Johnson Carpenter
Phil Bradshaw Grip
Ozzie Carmona Digital Compositor
Jennifer Zolten Freed Post Production Accountant
Chris Bogart Set Painter
Edward Poveda Payroll Accountant
William Lee Special Effects Technician
Melanie Crescenz Extras Casting
Basti Van Der Woude Second Assistant Director
Mark Sonoda Production Executive
Michele Cusick Set Production Assistant
Ian Blume Assistant Editor
Skylar Schmidt Second Assistant Accountant
William Lebeda Title Designer
Mark Setrakian Animatronics Designer
Karyn Gerred Scenic Artist
David French Sculptor
Christian Brockey Production Coordinator
Brandon Cook Props
Chungsoo Lee Dialect Coach
Kathleen Kelly Set Medic
Slazenger Chinked Special Effects
Yen P. Nguyen Loader
Jeanie King Visual Effects Producer
Antony Graf Construction Grip
Daniel D. Sariano Assistant Camera
Jeanine Pengiel Casting Assistant
Lauren Scott Post Production Coordinator
Lauren Scott Production Secretary
Kev Ketner Additional Production Assistant
Lisa Wiggins First Assistant Accountant
Terrence B. Zinn Key Set Production Assistant
Greg Finkel Other
Kory Victor Researcher
Kory Victor Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021