Logan (2017)

Actie, Drama, Sciencefiction
In 2029 is de mutant bevolking aanzienlijk geslonken en de X-Men zijn ontbonden. Logan zijn vermogen om zichzelf te genezen is slinkende en hij ontfermt zich nu samen met de mutant Caliban over de zieke Professor X in een schuilplaats op de grens met Mexico.

Logan Film Info

Score: 7.8/10 van 13163 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-02-28
Lengte: 137 Minuut / 2:17
Regisseur: James Mangold
Schrijvers James Mangold, Scott Frank, Michael Green.
website: http://www.foxmovies.com/movies/logan
Productie Studios: The Donners' Company, Hutch Parker Entertainment, Genre Films, TSG Entertainment, Marvel Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Logan Trailer


Hugh Jackman
als James "Logan" Howlett / Wolverine / X-24
Patrick Stewart
als Charles Xavier / Professor X
Dafne Keen
als Laura Kinney / X-23
Boyd Holbrook
als Donald Pierce
Stephen Merchant
als Caliban
Richard E. Grant
als Dr. Zander Rice
Sienna Novikov
als Laura (double)
Eriq La Salle
als Will Munson
Elise Neal
als Kathryn Munson
Elizabeth Rodriguez
als Gabriela Lopez
Doris Morgado
als Maria
David Kallaway
als Rhodes
Han Soto
als Valet
Jayson Genao
als Rictor
Krzysztof Soszynski
als Mohawk
Alison Fernandez
als Delilah
Quincy Fouse
als Nate Munson
Al Coronel
als Federale Commander
Frank Gallegos
als Federale Lieutenant
Anthony Escobar
als Federale
Reynaldo Gallegos
als Rey (as Rey Gallegos)
Stephen Dunlevy
als Macon
Daniel Bernhardt
als Bone Breaker
Ryan Sturz
als Pretty Boy
Brandon Melendy
als Reaver
Luke Hawx
als Reaver
Paul Andrew O'Connor
als Reaver
Rocky Abou-Sakher
als Reaver
Jean Claude Leuyer
als Reaver
Jef Groff
als Reaver
Jeremy Fitzgerald
als Reaver
Chris Palermo
als Reaver
Clinton Roberts
als Reaver
Keith Jardine
als Reaver
Andrew Arrabito
als Reaver
Sebastian James
als Reaver
Aaron Matthews
als Reaver
Garrett Hammond
als Reaver
Matt McClain
als Reaver
Maureen Brennan
als Motel Manager
Hannah Westerfield
als Rebecca
Bryant Tardy
als Bobby
Ashlyn Casalegno
als Charlotte
Parker Lovein
als Lizard Boy
Jimmy Gonzales
als Mexican Staff Member
Lennie Loftin
als Jackson
Mark Ashworth
als Bartender
James Handy
als Old Doctor
Bryce Romero
als Prom Teen #1
Phi Vu
als Prom Teen #2
Chester Rushing
als Prom Teen #3
David Simpson
als Prom Teen #4
Lauren Gros
als Bridesmaid
John Raymond
als Pastor
Vanessa Cloke
als Mourning Widow
Katie Anne Mitchell
als Infirmary Nurse
Lara Grice
als Car Dealer
James Moses Black
als Major
Ned Yousef
als Banger
Baxter Humby
als Banger
Daniel Hernández
als Banger
Michael Lehr
als Banger
Bryan Sloyer
als Banger
John Bernecker
als Federale
Joe Williams
als Federale
Robert Wu
als Federale
Victor Winters-Junco
als Federale
Craig Henningsen
als Federale
Evan Dane Taylor
als Federale
Toby Holguin
als Federale
Panuvat Anthony Nanakornpanom
als Federale
Eyad Elbitar
als Federale
Rissa Rose Kilar
als Pine Cone Girl
Salef Celiz
als Jonah
Aidan Kennedy
als Mutant Child
Chase Cubia
als Mutant Child
Vincenzo Lucatorto
als Mutant Child
Haley Glass
als Mutant Child
Nayah Murphy
als Mutant Child
Emma Teo
als Mutant Child
Noell Jellison
als Mutant Child
Ella Rowbotham
als Mutant Child
Hudson Wright
als Mutant Child
Sebeon Jackson
als Mutant Child
Kelton DuMont
als Glowing Eyes Boy
Damon Carney
als Jackson's Henchman
Dave Davis
als Convenience Store Clerk
Cynthia Woods
als Screaming Casino Woman
Mali O'Connor
als Bumpy Skinned Kid
Robert Vargas
als Border Guard
David Paris
als Helicopter Pilot
Ted Ferguson
als Laura's Grandpa (uncredited)
Juan Gaspard
als Homeless Guy (uncredited)
Julia Holt
als Casino Patron (uncredited)
Gonzalo Robles
als Special Forces (uncredited)
James Mangold Screenplay
James Mangold Director
James Mangold Executive Producer
James Mangold Story
Phedon Papamichael Additional Photography
Michael McCusker Editor
Lisa Beach Casting
Sarah Katzman Casting
John Mathieson Director of Photography
Scott Frank Screenplay
Priscilla John Casting
Marco Beltrami Original Music Composer
Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
Lauren Shuler Donner Producer
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Characters
Josh McLaglen Executive Producer
Josh McLaglen First Assistant Director
Daniel Orlandi Costume Design
Simon Kinberg Producer
Bradford Johnson Set Decoration
François Audouy Production Design
Dana Robin Unit Production Manager
Dana Robin Co-Producer
David Betancourt ADR Mixer
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Marcus Trumpp Additional Music
Chris Farmer Supervising Art Director
Peter Lando Set Decoration
Gary Hymes Stunt Coordinator
Dirk Westervelt Editor
Joel Harlow Makeup Designer
Luke Freeborn Art Direction
Craig Kyle Characters
Christopher Yost Characters
John Coven Storyboard
Roy Thomas Characters
Len Wein Characters
Michael Green Screenplay
Dana Niu Orchestrator
Hutch Parker Producer
Chris Claremont Characters
Garrett Warren Stunt Coordinator
Garrett Warren Second Unit Director
Scott Plauche Art Direction
Chas Jarrett Visual Effects Supervisor
Adam Stephenson Casting Assistant
Berj Bannayan Visual Effects Supervisor
Sally Stiner Casting
Julianne Gabert ADR Voice Casting
Dustin DellaVecchia Assistant Production Coordinator
John Romita, Sr. Characters
Basil Smith First Assistant Camera
Christian Cordella Conceptual Design
Elaine Ramires Costume Supervisor
Elizabeth Coulon Local Casting
Dan O'Connell Foley Artist
Brian Adler Visual Effects
Matthew Gatlin Assistant Art Director
Craig Henighan Additional Sound Re-Recording Mixer
Hamilton Sterling Sound Designer
John Kurlander Scoring Mixer
John T. Cucci Foley Artist
Andy Ryan Gaffer
Ted Caplan Music Supervisor
Brandon Roberts Additional Music
Rocky Abou-Sakher Stunts
David Luckenbach Camera Operator
David Luckenbach Steadicam Operator
Ben Rothstein Still Photographer
Walter Schneider Set Designer
Andy Abele Stunts
Allan Magled Visual Effects Producer
Jon Vogl ADR Mixer
Keith Christensen Conceptual Design
Jim Brookshire Dialogue Editor
John Berri Additional Editing
Sheila Waldron Script Supervisor
Jess Platt Dialect Coach
Sara Roybal Makeup Artist
Karri Farris Makeup Artist
Joseph V. Cicio Camera Operator
Marisa Clayton Digital Intermediate
Brian A. Waits Set Designer
Annette Farnsworth Set Costumer
Laura Graham ADR Editor
Gloria Pasqua Casny Hair Department Head
Jessica Stumpf Set Designer
Lukasz Jogalla Second Unit Director of Photography
J.P. Jones Property Master
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Bailey Domke Makeup Artist
Ferdinand Duplantier Jr. Rigging Gaffer
Rob Hinderstein Makeup Artist
Jessica Derhammer Production Supervisor
Courtney Lether Makeup Artist
Remi Savva Makeup Artist
Kurt Williams Co-Producer
Derek Casari ADR Engineer
Sean J. Donnelly Location Manager
Jennifer Brown Set Medic
Michael Applebaum Camera Operator
Jeffrey Kalmus VFX Supervisor
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Rebecca Puck Stair Location Scout
Christopher Heskey Stunts
Brian Penikas Makeup Artist
Christine Sirois ADR Recordist
Ted Gregg Grip
Nora Phillips Pedersen Key Costumer
Giselle Spence Seamstress
Khanh Trance Wigmaker
Jonathan Terpstra Lighting Technician
Benj Gibicsar Ager/Dyer
Barbie Block Casting
Beth Lipari Casting Associate
Matthew Harrison Foley Editor
Rob Skuse Rigging Grip
Mary Iannelli Assistant Costume Designer
Steven DeSantis Construction Coordinator
Gabriel Hardman Storyboard
Christopher Norris First Assistant Camera
Adam Walls Makeup Artist
Skip Kimball Digital Intermediate
Pete Anthony Orchestrator
Rossano Galante Orchestrator
Charley Gilleran Rigging Grip
Benton Jew Storyboard
Lori Berlanga Production Coordinator
Paul Ledford Production Sound Mixer
Andrés Moret Urdampilleta Translator
James Ashwill Foley Mixer
Stuart Gordon Tribble Key Costumer
Teresa Berus Visual Effects Coordinator
Mark Graham Orchestrator
Sherry Kecskes Production Accountant
Chase Heard Hairstylist
Larry Nielsen First Assistant Camera
Nicole Reed LeFevre Set Designer
Kerri Smeltzer Production Coordinator
Doug Spilatro Visual Effects Supervisor
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Matt Thompson Stunts
Cindy M. Ichikawa Art Department Coordinator
Andrew McCartney Animation
Rowan Stanland Location Scout
Anthony Smith Visual Effects Supervisor
Jaim O'Neil Gaffer
Max Patrucco Rigging Grip
Chelsea Mirus Visual Effects Coordinator
Cris Rankin Animal Wrangler
Gary L. Horton Driver
Anthony Dixon Post Production Consulting
Jordan Ferrer Art Direction
Preethi Venkateswaran 3D Modeller
Laura Dochtermann Visual Effects Coordinator
Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Francesca Bradley Casting Associate
Amelia Chen Miley Casting Associate
Brittany A. Jones Casting Associate
Mark D. Spain Ager/Dyer
Melissa Binder Ager/Dyer
Aaron Wiener Script Coordinator
Cory Fleming Aerial Coordinator
Joe Cassano Dolly Grip
Michael Fitzgerald Epk Camera Operator
Jimi Ryan Key Grip
Walter 'Bud' Scott Key Grip
Jean-Paul Bernard Rigging Grip
Tyler Heath ADR Recordist
Aidan Dykes ADR Recordist
Brian Maratea Boom Operator
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Natalie Rose Hairstylist
Karen Romero Makeup Artist
Daniel M. Nussbaum First Assistant Editor
Matt Chamberlain Musician
Ryan Schaetzle Location Scout
Sid Yost Animal Coordinator
Joe Sökmen Grip
Matthew McLellan Location Scout
Zach Marshall Assistant Editor
Michael Musteric Second Assistant Director
Marian Gay Art Department Assistant
Aimee Huber Set Decorating Coordinator
Jonathan Lheureux Set Dresser
Robert J. Moore Jr. Set Dresser
Jesse Michael Owen Storyboard
Alejandra Tovar Set Dresser
Steven Willer Boom Operator
Erdwin J. Clausen Jr. Special Effects
Brittany Dewees Special Effects Coordinator
Scott Dwyer Special Effects
Molly Federline Special Effects
Skylar Gorrell Special Effects
Matthew James Kutcher Special Effects
Stephen Meagher Special Effects
Ryan Chamberlain Grip
Nathan Fung Grip
Michael Feduccia Grip
McKay Johnson Digital Effects Producer
Michael Koepke Grip
Jeffrey Lamm Second Assistant Camera
Kevin Luster Grip
Brady McElroy Key Grip
Gael Whettnall Grip
Dan Wyssmann Grip
Duck Lee Animation
Jessica Zanetti Animation
Nicolas Torres Animation
Andrew Synowiec Musician
Karlee Fomalont Casting Associate
Rebecca Llorella Casting Assistant
Andreya Lynham Casting Assistant
Matt Landsman Assistant Editor
Carrie Oliver Digital Intermediate
Tessa Rubin Post Production Assistant
Cristal Jones Location Scout
Clark Deal Location Scout
Marie-Jeanne Orona Location Scout
Deborah Wakshull Location Scout
Ron Uribe Location Scout
Aurora Ann Quinones Location Manager
Wade Culbreath Musician
Tyson Lozensky Scoring Mixer
Trang Dang Assistant Production Coordinator
Bryan Schnitzer Production Coordinator
Rosemary Finney Casting Assistant
Nicole Flowers Production Accountant
John Lavis Set Medic
Jeff Gartenbaum Score Engineer
Jordan Whaley Lighting Technician
Daniel Hargrave Stunts
Patrick Russo Assistant Property Master
Nathan Hughes Grip
Tristan Rose ADR Recordist
Arif Chagla ADR Engineer
Dave Cockrum Thanks
Jeremy Johnson Construction Foreman






















ikwilfilmskijken © 2019