Mary Poppins Returns (2018)

Fantasie, Familie, Komedie
Mary Poppins keert terug in de betoverende en compleet nieuwe musical Mary Poppins Returns. In dit vervolg schiet Mary Poppins de Banks-familie na een tragische gebeurtenis opnieuw te hulp, om het plezier en de magie terug te brengen in hun leven.

Mary Poppins Returns Film Info

Score: 6.6/10 van 1866 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-12-13
Lengte: 130 Minuut / 2:10
Regisseur: Rob Marshall
Schrijver: David Magee
website: https://cutt.ly/websitemovieofficial
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Marc Platt Productions, Lucamar Productions
Productie Land: United States of America


Mary Poppins Returns Trailer


Emily Blunt
als Mary Poppins
Lin-Manuel Miranda
als Jack
Ben Whishaw
als Michael Banks
Emily Mortimer
als Jane Banks
Pixie Davies
als Annabel Banks
Nathanael Saleh
als John Banks
Joel Dawson
als Georgie Banks
Julie Walters
als Ellen
Meryl Streep
als Tatiana "Topsy" Topotrepolovsky
Colin Firth
als William "Weatherall" Wilkins / Wolf (voice)
Jeremy Swift
als Hamilton Gooding / Badger (voice)
Kobna Holdbrook-Smith
als Templeton Frye / Weasel (voice)
Dick Van Dyke
als Mr. Dawes Jr.
Angela Lansbury
als Balloon Lady
David Warner
als Admiral Boom
Jim Norton
als Mr. Binnacle
Noma Dumezweni
als Miss Penny Farthing
Tarik Frimpong
als Angus
Sudha Bhuchar
als Miss Lark
Steve Nicolson
als Park Keeper
Christian Dixon
als The Milkman
Christopher Godwin
als Information Desk Clerk
John Dagleish
als Courier
Karen Dotrice
als Lady On Cherry Tree Lane
Ian Conningham
als Pub Landlord
Billy Barratt
als Street Urchin
Felix Collar
als Street Urchin
Kate Attwell
als Street Urchin
Chris O'Dowd
als Shamus the Coachman Dog (voice)
Mark Addy
als Clyde the Horse (voice)
Edward Hibbert
als Mary Poppins' Parrot Umbrella (voice)
Jon-Scott Clark
als Leerie
Calvin Chen
als Leerie
Craig Stein
als Leerie
Leon Cooke
als Leerie
Alex Sturman
als Leerie
Tara Nicole Hughes
als Female Dancer
Bernardo Santos
als Fun Fair Couple (uncredited)
Johanna Thea
als Fairground Attendee (uncredited)
Jag Patel
als Corporate Internal Bank Customer
Nina Kumar
als Bank Customer (uncredited)
David Gambier
als Fair Ground Attendee (uncredited)
Jeremy Azis
als Bank Customer 110 (uncredited)
Bern Collaço
als Bank Teller (uncredited)
Steve Carroll
als Tramp (uncredited)
Nick Owenford
als Cherry Tree Lane Resident (uncredited)
Martyn Mayger
als Banker (uncredited)
Alex Jaep
als Bank Customer (uncredited)
Richard Price
als St Paul's Passerby (uncredited)
Fran Targ
als Homeless Soup kitchen (uncredited)
Raj Awasti
als Bank Customer (uncredited)
Ash
als Willoughby
Shay Barclay
als Leerie
Ashley Birchall
als Leerie
Johnny Bishop
als Leerie
Michael Carroll
als Leerie
Jack Harrison-Cooper
als Leerie
Sean Corrie
als Leerie
Momar Diagne
als Leerie
Antony Edwards
als Leerie
Aston Newman Hannington
als Leerie
Jake Moyle
als Leerie
Marlon Pelayo
als Leerie
James Revell
als Leerie
Ted Rogers
als Leerie
Charles Ruhrmund
als Leerie
Christopher Scott
als Leerie
Zac Smith
als Leerie
Jahrel Thomas
als Leerie
John White
als Leerie
Teneisha Bonner
als Female Dancer
Lavinia Fitzpatrick
als Female Dancer
Hannah Kenna-Thomas
als Female Dancer
Jennifer Leung
als Female Dancer
Rachel Muldoon
als Female Dancer
Cassie Rogers
als Female Dancer
Lorraine Stewart
als Female Dancer
Antonio Raul Corbo
als Boy (uncredited)
Dion Beebe Director of Photography
Francine Maisler Casting
P.L. Travers Novel
Sandy Powell Costume Design
Michael Higham Executive Music Producer
Michael Higham Music Supervisor
Marc Shaiman Original Music Composer
David Magee Screenplay
David Magee Story
Gordon Sim Set Decoration
John Myhre Production Design
Rob Marshall Director
Rob Marshall Producer
Rob Marshall Story
Callum McDougall Executive Producer
Callum McDougall Production Manager
Jim Capobianco Animation Supervisor
Marc Platt Producer
Sarah Trevis Casting Associate
Bernard Telsey Casting
Steve Carter Art Direction
Wyatt Smith Editor
Julian Bucknall First Assistant Camera
Elaine Kusmishko Art Direction
Peter King Hair Designer
George Kirby Stunts
Paul Howell Stunts
Tiffany Little Canfield Casting
Niall Moroney Supervising Art Director
Bertie Spiegelberg Production Supervisor
John DeLuca Producer
Steven Warner Special Effects Supervisor
Clive Shaw Driver
Rob Lloyd Driver
John DeLuca Producer
John DeLuca Story
Nick Chopping Stunts
Simon Hayes Production Sound Mixer
Yvonne Duckett Costume Supervisor
David Davenport Costume Supervisor
Ty Teiger Property Master
Damien Beebe Camera Operator
Jon Marson Greensman
Vicki Stevenson Art Direction
Lisa Vick Script Supervisor
Lewis Morison Music Editor
Jay Maidment Still Photographer
John Gamble Camera Operator
Simon Elsley Art Direction
Ian Foweraker Set Costumer
Lotta Wolgers Draughtsman
Peter Robertson Steadicam Operator
Lottie McDowell Art Department Assistant
Jennifer Lane Post Production Supervisor
Kent Blocher Visual Effects Editor
Ali James Location Manager
Jill McCullough Dialect Coach
Mark Mottram Stunt Coordinator
Angus More Gordon Unit Production Manager
Angus More Gordon Co-Producer
Paula Price Key Hair Stylist
Paula Price Key Makeup Artist
David Smith Gaffer
Renée Tondelli Supervising Sound Editor
Alan Stewart Second Unit Director of Photography
Candice White Draughtsman
Lauren Briggs-Miller Assistant Art Director
Oliver Garcia Assistant Costume Designer
Shawn Broes Visual Effects Editor
Laurence Berkani Visual Effects Producer
Kira Kemble Draughtsman
Rachel Kennedy Publicist
Michael Huber Visual Effects
Gary Arthurs Stunts
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Tyler Cordova Animation Manager
David Penfold First Assistant Camera
Leslie Lerman Visual Effects Producer
Charlotte Law Assistant Costume Designer
Jeff Woodbridge Carpenter
Meagan Costello First Assistant Editor
Alex D. da Silva Production Manager
Alan Hall First Assistant Camera
Ben Howarth First Assistant Director
Matt Johnson VFX Supervisor
Adam McGrady Video Assist Operator
Richard Hardy Assistant Art Director
Conrad Woolfe Casting Associate
Tobias Eedy First Assistant Camera
Tamsin Dorling Makeup Artist
Ben Wilson Rigging Supervisor
Andrew Barry Compositors
Michael Zimmer Co-Producer
Hannah Godwin Production Manager
Amanda Dazely Art Direction
Christian Irles VFX Supervisor
Jason Quintana CG Supervisor
Maxime Sirven Visual Effects Editor
Mark Berrow Musician
David Cozens First Assistant Camera
Caroline Fallon Costume Coordinator
James Woods Character Designer
Sarah Ginn Assistant Art Director
Steve Mair Musician
Phoenix Woung-Bi Lee Visual Effects Technical Director
Carlos Fontanarrosa Key Set Costumer
Daniel Dow Stunts
Sara Woomer Visual Effects Coordinator
Grant Butler Third Assistant Director
Gareth Harfoot Drone Operator
Courtney McClain Assistant Costume Designer
Ian Pead Stunts
Charlie Hayes Location Manager
Anthony Brookman Key Set Costumer
Leo Woodruff Stunts
Georgie Whittle Makeup Artist
Sarah Iovino Art Department Coordinator
Rosie Hardwick Draughtsman
Adam Sculthorp Aerial Camera
Angus Benson-Blair Drone Operator
Dani Rose Drone Operator
Martin Kingsley Assistant Property Master
Jamie Burrows Draughtsman
Neil Toddy Todd Special Effects
Cynthia Black Set Costumer
Christian Kaestner VFX Supervisor
Laura Collins Set Dresser
Jake Corney Greensman
James Cullane Carpenter
Claire Grainger Set Decorating Coordinator
Simon Gustafsson Conceptual Illustrator
Angus Hale Greensman
Scott Hillier Rigging Supervisor
Caitlin Murray Jones Modeling
Dominique Pace Draughtsman
Josh Sales Set Dresser
Bethany Spence Greensman
Grace Taylor Art Department Assistant
Robin Beavis Special Effects Supervisor
Zaid Babeel Visual Effects Coordinator
Amanda Barrios Line Producer
Stephane Brisson Digital Compositors
Carolina Cedres Visual Effects Coordinator
Tracie Donais Digital Compositors
Thomas Dotheij Visual Effects Technical Director
Talia Felber Production Manager
Eric Guaglione Animation Supervisor
Patrick Hall Digital Compositors
Russell Hopwood Compositors
Sam Horgan Digital Compositors
Jack Hughes VFX Supervisor
Ricky Leach Digital Compositors
Gabriel Naveau Digital Compositors
Camille Paleni Digital Compositors
Leo Pean de Ponfilly Digital Compositors
Jason Pethtel Digital Compositors
Stewart Probert Production Manager
Michelle Roll Visual Effects Coordinator
Jorge Sanchez Fresno Digital Compositors
Brett Schroeder Lead Animator
Brock J. Stearn Digital Compositors
Joshua Toonen Compositors
Kieran Clarke Stunts
Annabelle Fordham Stunts
Gabriella Harman Stunts
Leo Keenan Stunts
Cristian Knight Stunts
Toby Oliver Stunts
Justin Pearson Stunts
Andrew Bradley Aerial Camera Technician
Jack Flemming Dolly Grip
Alex Fraser Dolly Grip
Billy Gamble Best Boy Electrician
Harry Gamble First Assistant Camera
Harry Langston Electrician
Dominic Rau Video Assist Operator
Robert Stoneman Steadicam Operator
James S. Baker Storyboard Artist
Brandon Brocker Animation Department Coordinator
Stasia Fong Animation Production Assistant
Rachel Nadler Casting Assistant
Anna Cavaliere Set Costumer
Mariette Hendriks Tailor
Lara Newman Key Set Costumer
Debbie Scott Assistant Costume Designer
Rob Campbell-Bell Location Manager
Eleanor Downey Location Manager
Rachel Bolt Musician
Jim Bruening Music Editor
Roger Linley Musician
Richard Pryce Musician
Phil Allchin Transportation Captain
Katerina Ruskova Transportation Coordinator
Michael Kirkman Driver
Ted Leaning Driver
David Rosenbaum Jr. Driver
Emma Savin Driver
Peter Trotman Driver
Susan Chika Anisiobi Production Accountant
Monique Brown Assistant Production Coordinator
Elliott Cobley Production Office Assistant
Luke Keeley Security
Taro Smith Production Office Assistant






















ikwilfilmskijken © 2019