Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Sciencefiction, Actie, Thriller, Avontuur
In dit tweede deel van de epische Maze Runner saga, krijgen Thomas en de andere Gladers te maken met hun grootste uitdaging tot nu toe: het zoeken naar aanwijzingen over de geheimzinnige en machtige organisatie WCKD.

Maze Runner: The Scorch Trials Film Info

Score: 6.725/10 van 9172 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-09-09
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Wes Ball
Schrijver: T.S. Nowlin
website: http://mazerunner.nl
Productie Studios: 20th Century Fox, Gotham Group, Temple Hill Entertainment, TSG Entertainment
Productie Land: United States of America

Maze Runner: The Scorch Trials Foto's


Maze Runner: The Scorch Trials Trailer


Dylan O'Brien
als Thomas
Ki Hong Lee
als Minho
Kaya Scodelario
als Teresa Agnes
Thomas Brodie-Sangster
als Newt
Dexter Darden
als Frypan
Alexander Flores
als Winston
Jacob Lofland
als Aris Jones
Rosa Salazar
als Brenda
Giancarlo Esposito
als Jorge
Patricia Clarkson
als Ava Paige
Aidan Gillen
als Janson
Lili Taylor
als Mary Cooper
Barry Pepper
als Vince
Nathalie Emmanuel
als Harriet
Alan Tudyk
als Blondie
Terry Dale Parks
als Carl (Masked Man)
Kathryn Smith-McGlynn
als Dr. Crawford
Matt Metzler
als Barkley
Jenny Gabrielle
als Ponytail
David House
als Soldier
Lora Martinez-Cunningham
als Thomas' Mother
Luke Gallegos
als Young Thomas
Shawn Prince
als David
Jeremy Becerra
als Riley
Matthew Page
als Harold (Soldier)
Alex Knight
als Aide
Marc Comstock
als Med Tech
John Trejo
als M3 Soldier
Katherine McNamara
als Sonya
Tatanka Means
als Joe
Ryan Jason Cook
als Nurse
James Burnett
als Rebel Sentry
Morse Bicknell
als Doctor
Adriana Acosta
als Glader (uncredited)
Brian Barela
als Bunker Soldier (uncredited)
Laramie Cooley
als Abigail (uncredited)
Jetto Dorsainville
als WCKD / Bunker Militia (uncredited)
Andrea Good
als Ash People (uncredited)
Carma Harvey
als Scavenger (uncredited)
Gary Hood
als Glader (uncredited)
Keith Jardine
als Scavenger Guard (Jim) (uncredited)
Jess King
als WCKD Soldier (uncredited)
Martin Palmer
als Rave Party Guest (uncredited)
Frank Powers
als Soldier (uncredited)
Ben Pronsky
als Additional Voices (voice) (uncredited)
James Tyler Robinson
als Glader (uncredited)
Gonzalo Robles
als Hazmat Soldier (uncredited)
Bryce Romero
als Jack (uncredited)
Diego Romero
als Scavenger Guard (uncredited)
J. Nathan Simmons
als Ash Mob Evacuee (uncredited)
Kaelee Vigil
als Civilian (uncredited)
Alexander Wagenman
als Kid on Train (uncredited)
Richard Daniel Williams
als Right Arm Militia (uncredited)
John Christian Love
als Surveillance Room Attendant
Denise Chamian Casting
Sanja Milković Hays Costume Design
Wyck Godfrey Producer
Dan Zimmerman Editor
Jeff Carson Music Editor
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Daniel T. Dorrance Production Design
Marty Bowen Producer
Gyula Pados Director of Photography
Andrew Max Cahn Supervising Art Director
David McKimmie Post Production Supervisor
David Betancourt ADR Mixer
Scott Curtis Foley Editor
Tim Gomillion Sound Recordist
Galen Goodpaster First Assistant Sound Editor
John Murray Foley Supervisor
Steve DeCastro Stunts
John Paesano Original Music Composer
Ilram Choi Stunts
Michael Kelem Helicopter Camera
Joe Hartwick Jr. Producer
Tom Woodruff Jr. Makeup Designer
Kelly Berry Set Decoration
Mark Ginther Stunts
Thomas E. Surprenant Makeup Effects
Frieda Valenzuela Makeup Artist
Glenn Foster Stunts
Alice Rietveld Stunts
Torrey Vogel Stunts
George Cottle Stunt Coordinator
Tait Fletcher Stunts
Damien Bray Stunts
Wes Ball Director
Wes Ball Executive Producer
Irena Stepić Assistant Costume Designer
Steve Dubin Visual Effects Producer
Lindsay Williams Executive Producer
James Dashner Novel
T.S. Nowlin Screenplay
T.S. Nowlin Executive Producer
Ellen Goldsmith-Vein Producer
Karen McDonald Makeup Department Head
Jerrad Gray Makeup Effects
Lee Stollman Producer
Bjarne Sletteland Art Direction
Edward A. Duran Stunts
Dan O'Connell Foley
Victor Huang Animation
Shayna Brown Sound Re-Recording Mixer
Richard K. Buoen Conceptual Design
Siobhan Roome Set Designer
Lee Gilmore Sound Effects Editor
John T. Cucci Foley
Ai-Ling Lee Sound Designer
Ai-Ling Lee Supervising Sound Editor
Scott Puckett Visual Effects Producer
Steve Gehrke Script Supervisor
Timothy Eulich Stunts
Richard E. Hollander Visual Effects Supervisor
Bill Holmquist Construction Coordinator
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Richard Foreman Jr. Still Photographer
Bob Kellough Sound Effects Editor
Jonathon Slator Location Manager
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Lisa Tutunjian Digital Intermediate Editor
Frank Torres Stunts
Jesse Trevino Ager/Dyer
Sara Roybal Makeup Artist
Geordie Sheffer Hair Department Head
Saleem Watley Stunts
Derrick Ballard Set Designer
James R. Tynes Gaffer
Maria Bentfield Key Costumer
Loan Phan Digital Intermediate Producer
Wolf Schneider Unit Publicist
Shane Daniels Stunts
Severino Gonzales On Set Dresser
Dave Snyder Makeup Effects
Shaun Friedberg Animation Director
Leon Woud Animation Director
P.J. Burch First Assistant Editor
David J. Thompson Steadicam Operator
Jason Chen Visual Effects Producer
Vanessa Lapato ADR Supervisor
Gina G. Aller Costume Supervisor
Rolf Fleischmann Visual Effects Editor
Charles Martin Inouye Music Editor
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Isaac Hamon Stunt Coordinator
Kari King Set Costumer
Patrick A. Reynolds Jr. Transportation Coordinator
Adam Hart Stunts
Jon Shroyer Makeup Artist
Bryan Thompson Stunts
David Wolowic Assistant Sound Editor
Mark Rayner Stunts
Kara Petersen Stunts
Jade Mansueto Animation Director
Aaron Gilman Animation Supervisor
Christine Sirois ADR Recordist
Beth Day Casting Associate
Liz Ludwitzke Casting Associate
Martin Wiseman Visual Effects Producer
Megan Daum Key Hair Stylist
Edward Gamarra Executive Producer
Matthew Harrison Foley Editor
Dan Brown Stunts
David Greene Special Effects Coordinator
Stephen P. Durante Leadman
Leonard MacDonald Makeup Effects
Paul Ledford Production Sound Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Drew Nielsen Visual Effects Coordinator
Keith O'Hara Visual Effects Coordinator
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Kevin Abercrombie Stunts
Billy W. Ray Art Direction
Vicki M. McWilliams Art Department Coordinator
Rosanna Dill Set Costumer
Ashley Edwards Set Costumer
Lora McKenny Set Costumer
Katie L. Murphy Set Costumer
Isaac Hai Swee Tan Animation
Craig Young Animation
Ken Barthelmey Creature Design
Margaux Peach Visual Effects Coordinator
Jeremy Hollis Visual Effects Coordinator
Jana Jungk Visual Effects Coordinator
Janessa Bouldin Hairstylist
Reyna Robinson Hairstylist
Delana Veirs Hairstylist
Elizabeth Lawson Hairstylist
Teri Ann Uccan Hairstylist
Daniel Casillas Makeup Effects
Brett Andrews Property Master
Sharla Cipicchio First Assistant Camera
Daniel Bombell First Assistant Camera
Kingslea Bueltel First Assistant Camera
David Zimmerman First Assistant Editor
Brian Malone Rigging Grip
Mark Aaron Wagner Stunts
Ivor Shier Stunts
Brent Steffensen Stunts
Patrick Scalise Assistant Art Director
Tom Crisp Stunts
Wynema Chavez Ager/Dyer
Horace Knight Jr. Stunts
Kevin Maloney Boom Operator
Ethan Scroggins Set Dresser
Paul Mugavero Set Dresser
Cody Banta Stunts
Forrest A. Haag Assistant Property Master
Richard Duarte Foley Mixer
John Guentner Foley Mixer
Jess King Stunts
Justin Muller First Assistant Director
Elizabeth Gabel Extras Casting
David Clayton Title Designer
Brooke Peters Set Designer
Matthew Lee Christmas Stunts
Julian Scalia Art Department Assistant
Linda R. Gore Set Dresser
Greg Harris Stunts
Lonam Fogleman Set Dresser
Liz Probst Payroll Accountant
John M. Morse Second Assistant Director
Christie Hayes Stunts
Kurt Kornemann Key Grip
Anthony Genova Stunts
Chris Donaldson Stunts
Walter E. Myal Second Second Assistant Director
Tommy Goodwin Stunts
Ryan Staats Stunts
Jay Torrez Stunts
Graham Griswold Set Dresser
Dale Lotreck Set Dresser
Alex Kingi Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022