Men in Black (1997)

Actie, Avontuur, Komedie, Sciencefiction
Agenten Kay en Jay zijn lid van een top-secret organisatie die in het leven is geroepen om de buitenaardse wezens op aarde in de gaten te houden. Als een buitenaardse terrorist dreigt enkele zonnestelsels te vernietigen, moeten ze in actie komen.

Men in Black Film Info

Score: 7.193/10 van 13362 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-07-02
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Barry Sonnenfeld
Schrijver: Ed Solomon
Productie Studios: Columbia Pictures, Amblin Entertainment, MacDonald/Parkes Productions
Productie Land: United States of America


Men in Black Trailer


Tommy Lee Jones
als Agent K
Will Smith
als James Edwards / Agent J
Linda Fiorentino
als Dr. Laurel Weaver / Agent L
Vincent D'Onofrio
als Edgar / The Bug
Rip Torn
als Chief Zed
Tony Shalhoub
als Jack Jeebs
Siobhan Fallon Hogan
als Beatrice
Mike Nussbaum
als Gentle Rosenburg the Arquillian Jeweler
Jon Gries
als Van driver
Sergio Calderón
als Jose
Carel Struycken
als Arquillian
Fredric Lehne
als INS agent Janus
Richard Hamilton
als Agent D
Kent Faulcon
als 2nd Lt. Jake Jensen
John Alexander
als Mikey
Keith Campbell
als Perp
Ken Thorley
als Zap-Em Man
Patrick Breen
als Mr. Redgick
Becky Ann Baker
als Mrs. Redgick
Sean Whalen
als Passport Officer
Harsh Nayyar
als News Vendor
Michael Willis
als Cop in Morgue
Willie C. Carpenter
als Police Inspector
Peter Linari
als Tow Truck Driver
David Cross
als Morgue Attendant
Charles C. Stevenson Jr.
als MIB Agent Bee
Boris Leskin
als Cook
Steve Rankin
als INS Agent
Andy Prosky
als INS Agent
Michael Goldfinger
als NYPD sergeant
Alpheus Merchant
als Security Guard
Norma Jean Groh
als Mrs. Edelson
Bernard Gilkey
als Baseball Player
Sean Plummer
als First Contact Alien
Michael Kaliski
als First Contact Alien
Richard Arthur
als 2nd First Contact Alien
Debbie Lee Carrington
als Alien Father
Verne Troyer
als Alien Son
Mykal Wayne Williams
als Scared Guy
Tim Blaney
als Frank the Pug (voice)
Mark Setrakian
als Rosenberg Alien (voice)
Brad Abrell
als Worm Guy (voice)
Thom Fountain
als Worm Guy (voice)
Carl J. Johnson
als Worm Guy (voice)
Drew Massey
als Worm Guy (voice)
Christina Benitan
als On-Air Reporter (uncredited)
Lowell Cunningham
als MiB HQ Office Worker (uncredited)
Danny DeVito
als Alien on TV Monitor (uncredited)
John Elsen
als NYPD Sergeant (uncredited)
Karen Lynn Gorney
als Announcer (uncredited)
Adrian Lee
als Wall Street Broker (uncredited)
George Lucas
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Patricia McPherson
als Spouse K (uncredited)
Newt Gingrich
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Isaac Mizrahi
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Fred Newman
als Aliens (voice) (uncredited)
Joe Paparone
als Police Inspector (uncredited)
Tony Robbins
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Al Roker
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Eliot Sash
als Police Officer #4 (uncredited)
Marshal Silverman
als Special Tech (uncredited)
Barry Sonnenfeld
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Sylvester Stallone
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Chloe Sonnenfeld
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Steven Spielberg
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Dionne Warwick
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Barry Sonnenfeld Director
Ed Solomon Screenplay
Steven Spielberg Executive Producer
Laurie MacDonald Producer
Walter F. Parkes Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Donald Peterman Director of Photography
Jim Miller Editor
David Rubin Casting
Debra Zane Casting
Bo Welch Production Design
Tom Duffield Art Direction
Cheryl Carasik Set Decoration
Mary E. Vogt Costume Design
Sean Haworth Set Designer
Lawrence A. Hubbs Set Designer
Tom Chesney Special Effects
Deborah Habberstad Stunts
Jeff Habberstad Stunts
Peter Chesney Special Effects Coordinator
Rob Coleman Animation Supervisor
Dan Bronson Costume Supervisor
Steven R. Molen Associate Producer
Graham Place Co-Producer
Benton Jew Creature Design
John Andrew Berton Jr. Digital Effects Supervisor
Robert Marinic Digital Effects Supervisor
Carl N. Frederick Digital Effects Supervisor
Kyle Ross Collinsworth Special Effects Supervisor
Alexandra Altrocchi Visual Effects Coordinator
Margaret B. Lynch Visual Effects Coordinator
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Jacqui Lopez Visual Effects Producer
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Stephen St. John Camera Operator
David Golia Camera Operator
Florian Ballhaus Camera Operator
Michael Caracciolo Camera Operator
Gregory W. Smith Camera Operator
David M. Dunlap Second Unit Cinematographer
Keith Peterman Second Unit Cinematographer
Russell Engels Gaffer
Ken Connors Rigging Gaffer
William T. Jones Rigging Grip
Zoran Veselic Steadicam Operator
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Jay Peterman First Assistant Camera
Gerard Sava First Assistant Camera
Mark Gutterud First Assistant Camera
Maggie Morgan Assistant Costume Designer
Danielle Feller Set Costumer
Ellen Segal Music Editor
Mary Bailey Script Supervisor
J. Ellen Evans Script Supervisor
Van Ling Sound Designer
Chuck Michael Sound Designer
Rick Freeman Sound Effects Editor
Lewis Goldstein Sound Effects Editor
Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Pierce Austin Hairstylist
Virginia G. Hadfield Key Hair Stylist
Katherine James Makeup Artist
Laini Thompson Makeup Artist
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Karen Rasch First Assistant Editor
Scott P. Murphy Assistant Art Director
Michael Diersing Construction Coordinator
Michael B. Bunch Construction Foreman
Carlo Basail Greensman
David Manhan Leadman
Sam Rohn Location Scout
Gino Acevedo Painter
James Carson Production Illustrator
Mitch Devane Sculptor
Christian Zimmermann Standby Painter
Calvin Sterry Key Grip
Richard Brooks Burton Aerial Camera
Eric M. Metzger Set Dressing Artist
Louis J. Porzio Carpenter
Jamie Kehoe Craft Service
Gregory Dultz Driver
Ann Carli Executive Music Producer
Travis Huffman Propmaker
Doug Harlocker Property Master
Mike Currie Set Production Assistant
Paul Guyot Stand In
Brian Smrz Stunt Coordinator
Denny Caira Transportation Captain
Steve Lucescu Transportation Co-Captain
Graham Place Unit Production Manager
Jane E. Russell Unit Publicist
Stracy Diaz Utility Stunts
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
John Cameron First Assistant Director
Bob Putynkowski Color Timer
Michael F. Burke Best Boy Electric
James Frederick Electrician
Jesse Mather Lighting Technician
Robbie Goldstein Location Manager
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Dana Williams Production Coordinator
Amy Ness Production Supervisor
Steve Bowerman Boom Operator
Todd Milner Assistant Sound Editor
Pilar McCurry Music Supervisor
Mark McKenzie Orchestrator
Peter F. Kurland Production Sound Mixer
Jeff Pierce I/O Supervisor
David Nakabayashi Visual Effects Art Director
Lowell Cunningham Comic Book
Derek Thompson Creature Design
Cara Giallanza Second Unit First Assistant Director
Chris Soldo Second Unit First Assistant Director
Tyrone S. Walker Additional Second Assistant Director
Gerald Solomon Hairstylist
Denise Leibee Hairstylist
Anthony Veader Hairstylist
Barry Rosenberg Hairstylist
Diane Pepper Hairstylist
Steven Lawrence Makeup Artist
Debbie Zoller Makeup Artist
Gabriela Vázquez Second Assistant Director
T. Sean Ferguson Second Assistant Director
Stuart B. Hagen Second Assistant Director
Dodi Lee Rubenstein Second Second Assistant Director
Paul Byrne Prenderville Second Second Assistant Director
Chris Shriver Art Direction
Daniel Fisher Assistant Property Master
Scott Maginnis Assistant Property Master
Hank Mayo Conceptual Design
Henry Antonacchio Construction Foreman
James R. Powers Construction Foreman
Timothy Metzger Leadman
Peter Gelfman Property Master
Ellen Christiansen Set Decoration
Marco Rubeo Set Designer
Patrick M. Sullivan Set Designer
Kia Steave-Dickerson Set Dresser
Chris Zimmerman Standby Painter
Peter Ramsey Storyboard Artist
Glenfield Payne Assistant Sound Editor
John Fundus Boom Operator
Tommy Louie Cableman
Thomas Thoms Cableman
Artie Kane Conductor
Rick Wentworth Conductor
Kam Chan Foley Editor
Frank Kern Foley Editor
Jac Rubenstein Foley Editor
Bruce Pross Foley Mixer
Oren Marshall Musician
Carl Rydlund Musician
Louise Di Tullio Musician
Bruce White Musician
Don Williams Musician
Shawn Murphy Scoring Mixer
Steve Bartek Orchestrator
Sally Stevens Playback Singer
Marissa Littlefield Supervising ADR Editor
Thomas Gilliland Painter
Nori Honda Prosthetics Sculptor
Jose Fernandez Sculptor
Moto Hata Sculptor
Jim McPherson Sculptor
Ryan Peterson Sculptor
Matt Rose Sculptor
Aaron Sims Sculptor
Kazu Hiro Sculptor
Eddie Yang Sculptor
Joe Heffernan Special Effects
Roland Loew Special Effects
John G. McCabe Special Effects
Peter A. Renard Special Effects
Shannon J. Thompson Special Effects
J.D. Streett Special Effects
Jon Thackery Special Effects
Roderic Duff Special Effects
Steven Carlton Ficke Special Effects
Joel P. Blanchard Special Effects Technician
Christian Eubank Special Effects Technician
Karl Nettmann Special Effects
John Branagan Stunts
Whitey Hughes Stunts
Randolph LeRoi Stunts
Carol Neilson Stunts
David Rowden Stunts
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Cristie Miele Animal Wrangler
Steve Reinhardt Assistant Chief Lighting Technician
Ronald R. Koch Jr. Assistant Chief Lighting Technician
Ken Schretzmann Assistant Editor
Mike Koz Assistant Editor
Becky Brake Assistant Location Manager
Alex Cohn Assistant Location Manager
Colin Cumberbatch Assistant Production Coordinator
Jamie Daddio Assistant Production Coordinator
Brian Fitzsimons Best Boy Grip
Michael Anderson Best Boy Grip
George W. Borthwick Best Boy Grip
Michelle Levi Casting Assistant
Susan Stolar Casting Assistant
Jeff Murrell Chief Lighting Technician
Reginald F. Lake Chief Lighting Technician
Joe Facey Craft Service
Audie Aragon Dolly Grip
Edward W. Lowry Dolly Grip
John Lowry Dolly Grip
Scott Mitchell Rosenberg Thanks
Susan Ringo Thanks
Tammy L. Smith Extras Casting
Judie Fixler Extras Casting
Alyson Silverberg Extras Casting Coordinator
Marjorie K. Chan Key Costumer
Dennis Gamiello Key Grip
Bill Slemmons Key Grip
Randy Sokol Location Manager
Mo Henry Negative Cutter
Tammy R. Dickson Production Assistant
Lisa D. DiSanto Production Assistant
Travis Harrod Production Assistant
Courtney Henley-Anderson Production Assistant
Randol Perelman-Taylor Production Assistant
Rebecca Stefan Production Assistant
George N. Thomas Production Assistant
Brandon Wainwright Production Assistant
Missy Barshay Production Assistant
Denise Doyle Production Assistant
Tom Just Production Assistant
Julia Morgan Production Assistant
Jonathan R. O'Hara Production Assistant
Colin MacLellan Production Assistant
Tyree Michael Simpson Production Assistant
Steven P. Petyerak Production Assistant
Christian Clarke Production Assistant
Peter Hollocker Production Assistant
Stephanie F. Johnson Production Assistant
Michael Lee Phillips Jr. Production Assistant
Jennifer Reiss Production Assistant
Ellen M. Hillers Production Coordinator
Shannon Speaker Production Secretary
Steve Craft Second Assistant Camera
Paul Plannette Second Assistant Camera
James Bartolomeo Second Assistant Camera
Tim Norman Second Assistant Camera
Daniel E. Teaze Second Assistant Camera
Bob Moore Jr. Set Costumer
Donald Murphy Set Production Assistant
Pablo Ferro Title Designer
John Leonidas Transportation Captain
David Menapace Transportation Captain
Dennis Radesky Transportation Co-Captain
Peter A. Mian Video Assist Operator
Eric L. Roberts Video Assist Operator
Tommy Boyer Wardrobe Supervisor
Marcia Patten Wardrobe Supervisor
Todd Boyce CG Animator
Jonathan Harb Concept Artist
Louis Katz Concept Artist
Michael Olague Gaffer
Bob Finley III Gaffer
Carl Assmus Grip
Dick Dova Grip
Bernie Demolski Grip
Bill Barr Key Grip
Doug Jones Negative Cutter
Eric Amundsen Second Assistant Camera
J. Todd Anderson Storyboard Artist
Liz Radley CG Supervisor
Denise Ream Visual Effects Producer
Jen Kinavey Visual Effects Production Assistant
Jason H. Snell Visual Effects Production Assistant
Tad Leckman Visual Effects Production Manager
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Peter Kuran Visual Effects
Erica Kissack Contact Lens Technician
Eric Brevig Second Unit Director
Matthew Gratzner Prop Designer
Brent Boates Storyboard Artist
Howard London ADR Mixer
Donovan C. Howard Apprentice Sound Editor
Dustin DuPilka Assistant Foley Artist
Marko Costanzo Foley Artist
Benjamin Cheah Foley Supervisor
Eugene Gearty Sound Effects Designer
Bobby Mackston Supervising Dialogue Editor
Kurt E. Soderling Visual Effects Camera
Clifford Happy Stunt Double
Gene Harrison Stunt Driver
Mai Iskander Assistant Camera
David H. Kramer ADR Voice Casting
John Bartle Assistant Editor
Don Gillespie Assistant Accountant
Richard J. Cook Digital Effects Producer
Brian Griffin Digital Supervisor
Martin Lowry Key Rigging Grip
Richard Castro Payroll Accountant
Tim Collins Grip
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
Norm MacLeod Dialogue Editor
Rick Baker Makeup Artist
Mark De Alessandro Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024