Men in Black II (2002)

Actie, Avontuur, Komedie, Sciencefiction
Er is vier jaar verstreken sinds de agenten een grote ramp hebben weten te voorkomen, en Kay is sindsdien begonnen aan een simpel burger-leven. Jay, die nog steeds voor de overheidsinstelling Men In Black werkt, ontdekt dat het Kylothiaanse monster Serleena, vermomd als lingerie-model, een kwaadaardig plan heeft gesmeed. In een race tegen de klok moet Jay zorgen dat Kay weer terug keert naar zijn oude baan, ondanks dat hij zich hier niets van herinnert, om zo samen de vernietiging van de Aarde te voorkomen.

Men in Black II Film Info

Score: 6.348/10 van 8515 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-07-03
Lengte: 88 Minuut / 1:28
Regisseur: Barry Sonnenfeld
Schrijvers Barry Fanaro, Robert Gordon.
Productie Studios: Columbia Pictures, Amblin Entertainment, Parkes+MacDonald Image Nation
Productie Land: United States of America


Men in Black II Trailer


Will Smith
als Jay
Tommy Lee Jones
als Kay
Lara Flynn Boyle
als Serleena
Rosario Dawson
als Laura Vasquez
Johnny Knoxville
als Scrad / Charlie
Rip Torn
als Zed
Tony Shalhoub
als Jeebs
Patrick Warburton
als Agent Tee
Jack Kehler
als Ben
David Cross
als Newton
Colombe Jacobsen-Derstine
als Hailey
Peter Spellos
als Motorman
Michael Rivkin
als Man with Dog
Michael Bailey Smith
als Creepy
Lenny Venito
als New York Guy
Howard Spiegel
als New York Guy
Alpheus Merchant
als MIB Guard
Jay Johnston
als Agent
Joel McKinnon Miller
als Agent
Derek Cecil
als Repairman Agent
Sean Rouse
als MIB Agent
Peter Spruyt
als MIB Customs Agent
Kevin Cotteleer
als MIB Customs Agent
Marty Belafsky
als MIB Customs Agent
Rick Baker
als MIB Passport Control Agent
Martha Stewart
als Self
Michael Jackson
als Agent M
Sid Hillman
als Agent Gee
Tom Whitenight
als Agent C
Nick Cannon
als MIB Autopsy Agent
Andre Blair
als Central Park Agent
Jeremy Howard
als Bird Guy Alien / Postal Sorting Alien
Mary Stein
als Bird Lady Alien
Martin Klebba
als Family Child Alien
John Alexander
als Jarra / Family Dad Alien
Denise Cheshire
als Family Mom / Locker Alien
Ernie Grunwald
als Young Postal Employee
Chloe Sonnenfeld
als Young Girl at the Post Office
John Andrew Berton Jr.
als Split Alien Guy
William E. Jackson
als Eye Guy
Doug Jones
als Joey
Biz Markie
als Rapping Alien
Peter Graves
als Peter Graves
Linda Kim
als Ambassador Lauranna
Paige Brooks
als 'Mysteries in History' Lauranna
Stephanie Kemp
als Neuralyzed Mother
Barry Sonnenfeld
als Neuralyzed Father
Victoria Jones
als Neuralyzed Daughter
Michael Garvey
als Corn Face
Michael Dahlen
als Flesh Balls
Kevin Grevioux
als Pineal Eye
Derek Mears
als Mosh Tendrils
Sonny Tipton
als Dog Poop
John Richardson
als Postman
Philip Goodwin
als Diner Guy
Tim Blaney
als Frank the Pug (voice)
Greg Ballora
als Sleeble (voice)
Carl J. Johnson
als Gleeble (voice)
Thom Fountain
als Neeble (voice)
Brad Abrell
als Mannix (voice)
Richard Pearson
als Gordy (voice)
Rick Avery
als Subway Passenger (uncredited)
John D. Bair
als Alien Attack Victim (uncredited
Michael Beardsley
als Suspicious Video Store Patron (uncredited)
Michael Buonomo
als College Student (uncredited)
Kristin Charney
als Family Mom (uncredited)
Ty Copeman
als Car and Driver (uncredited)
Patrick Coleman Duncan
als 'History's Mysteries' Alien (uncredited)
Darrell Foster
als MIB Autopsy Agent (uncredited)
Ned Gorman
als Cockroach on Sidewalk (voice) (uncredited)
Gene LeBell
als Subway Passenger (uncredited)
Pete Macnamara
als Man in Black (uncredited)
Drew Massey
als Worm Guy (uncredited)
Matthew McGrory
als Tall Alien (uncredited)
Christopher Metas
als Alien Accountant (uncredited)
Bart Mixon
als Alien Puppeteer (uncredited)
Alexandra O'Hara
als Diner Waitress (uncredited)
David Patykewich
als Bald Kid Alien (uncredited)
Martin Pfefferkorn
als Homeless Alien Collaborater (uncredited)
David C. Roehm Sr.
als Alien (uncredited)
Leo Rogstad
als New Yorker on His Cell (uncredited)
Thomas Rosales Jr.
als Subway Passenger (uncredited)
Brandee Sanders
als Subway Business Woman (uncredited)
Hannah Sim
als Head-Bobbing Alien (uncredited)
Peter Siragusa
als Mayor of Grand Central Terminal Locker Aliens (voice) (uncredited)
Daniel Browning Smith
als Aquarium Boy (uncredited)
Brian Steele
als Sharkmouth (uncredited)
Mark Steger
als Quadraped Alien (uncredited)
Alan Tuskes
als Lobsterhead Alien (uncredited)
Shannon Watson
als 70's MIB Agent (uncredited)
Bo Welch
als Astronaut (uncredited)
Crys Forsyth-Smith Visual Effects Producer
Ronna Kress Casting
Steven Spielberg Executive Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Bill Abbott Music Editor
Eugene Gearty Sound Effects Editor
Walter F. Parkes Producer
Cheryl Carasik Set Decoration
Florian Ballhaus Second Unit Director of Photography
Bo Welch Production Design
Barry Sonnenfeld Director
Kevin Ishioka Set Designer
Laurie MacDonald Producer
Lowell Cunningham Comic Book
Mary E. Vogt Costume Design
Sean Haworth Art Direction
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Barry Fanaro Screenplay
Greg Gardiner Director of Photography
Richard Pearson Editor
Steven Weisberg Editor
Alec Hammond Art Direction
Thomas P. Wilkins Art Direction
Chad Waters Makeup Artist
Craig Berkey Sound Effects Editor
Jim Beinke Special Effects
Charles Croughwell Stunt Coordinator
Tim Collins Grip
Jim Berney Visual Effects Supervisor
Jim Passon Color Timer
Andy Potvin Dolby Consultant
Rick Baker Makeup Artist
Thomas L. Fisher Special Effects Coordinator
Denise Horta ADR Editor
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Phillip V. Caruso Still Photographer
Graham Place Unit Production Manager
Graham Place Co-Producer
Deborah La Mia Denaver Key Makeup Artist
Debbie Denise Executive Visual Effects Producer
Ken Ralston Senior Visual Effects Supervisor
Maya Shimoguchi Assistant Art Director
Fred Arbegast Sculptor
François Audouy Assistant Art Director
Steve Bartek Orchestrator
Paul Hsu Sound Effects Editor
Robert Gordon Screenplay
Robert Gordon Story
Steve Reinhardt Assistant Chief Lighting Technician
Christian P. Della Penna Second Unit First Assistant Director
Mark Kamine Location Manager
William Hawkins Set Designer
Pierce Austin Hairstylist
Joe Gareri Executive Visual Effects Producer
Ellen Christiansen Set Decoration
Paul A. Levin Post Production Supervisor
Artist W. Robinson First Assistant Director
Steve Artmont Assistant Makeup Artist
Marko Costanzo Foley Artist
Juno J. Ellis Supervising ADR Editor
Jay Peck Foley Artist
Artie Malesci Second Unit Director
Al Cerullo Pilot
Carla Raij Location Manager
James Fanning Transportation Captain
Peter Soldo Second Assistant Director
Rick Canelli ADR Recordist
George Bamber Second Unit First Assistant Director
Suttirat Anne Larlarb Assistant Art Director
Scott Stambler Music Editor
Judy Murdock Makeup Artist
Michael Bauer CG Supervisor
Peter F. Kurland Production Sound Mixer
Derek Thompson Creature Design
Barbara Harris ADR Voice Casting
Rick Wentworth Conductor
Chris Armstrong Sequence Leads
Kathleen Beeler CG Artist
Anthony Harris Digital Color Timer
Bruce White Musician
George A. Lara Foley Mixer
Tim Flattery Production Illustrator
Mary Ellen Porto Foley Editor
Ian Christie CG Artist
Jeff Murrell Chief Lighting Technician
Callie Croughwell Stunts
Wendi Bromley Stunt Double
Sean Graham Stunts
Sally Stevens Playback Singer
Bill Sturgeon Production Supervisor
Clay Donahue Fontenot Stunts
Matt Rose Sculptor
John Chichester Set Designer
Mitchell Ray Kenney Costume Supervisor
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Robert M. Andres Key Grip
John Blake Makeup Artist
Aaron McBride Conceptual Design
Jenny DeArmitt Production Assistant
Joel Aron Sequence Supervisor
Frank McEldowney Greensman
Randall L. Johnson Boom Operator
Scott Getzinger Assistant Property Master
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Michael Owens Second Unit Director
John M. 'Jack' Wright Key Costumer
Doug Harlocker Property Master
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Pablo Ferro Title Designer
Miller Drake Visual Effects Editor
Russell Earl Sequence Supervisor
Jeremy Peirson Dialogue Editor
Greg Maloney Compositing Supervisor
Richard Bloom Art Department Coordinator
Lori J. Nelson Visual Effects Producer
Allen Maris Visual Effects Coordinator
Sean Garnhart Sound Effects Editor
Karen Ansel CG Artist
John P. Fasal Sound Effects Editor
Arlynn Abseck Wardrobe Supervisor
Jeff Brink Special Effects
Ned Gorman Visual Effects Producer
Mary Bailey Script Supervisor
Steve Koch Sculptor
Jeffrey P. Buccacio Jr. Sculptor
Greg John Callas Construction Coordinator
Ginger Theisen Visual Effects Producer
David Nakabayashi Visual Effects Art Director
Carolyn Elias Assistant Hairstylist
Marc Haimes Associate Producer
Zeke Morales VFX Editor
David Sosalla Visual Effects Supervisor
Mitch Devane Sculptor
Rob Harris Unit Publicist
Sheena Duggal Visual Effects Supervisor
Jerry DeCarlo Hairstylist
Ken Nelson Construction Coordinator
Huston Beaumont Rigging Grip
Gene Engels Chief Lighting Technician
Simon Allen Animation
Dennis J. Lootens Gaffer
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Ernest M. Sanchez Leadman
Christian Alzmann Conceptual Design
Marc Chu Animation
Deborah Rutherford Prosthetic Makeup Artist
Heather Elwell Production Assistant
Kim Marks Second Unit Director of Photography
Diana Choi Wigmaker
Scott Anderson Visual Effects Assistant Editor
Daniel C. Gold Camera Operator
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Steve Ziolkowski Animation
Janice Alexander Hair Department Head
Mika Saito Stunts
Keith Peterman Second Unit Director of Photography
Charles E. Alston Actor's Assistant
M. Todd Henry First Assistant "B" Camera
Robbie Goldstein Location Manager
Matthew Moriarty Second Assistant Camera
Thomas Schelesny Animation
Delio Tramontozzi Animation
JC Bond Associate Editor
Jeff Wozniak Compositor
Chris Morley Compositor
Cydney Cornell Hairstylist
Gregory W. Smith Steadicam Operator
Andy Day Gaffer
Michael T. Kennedy Compositor
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Johnny Turco Animation
Miguel A. Fuertes Lead Animator
Jason Dowdeswell Compositor
Dan Foster Visual Effects Producer
Joe Salazar Compositor
Philip Keller Storyboard Artist
Jeffrey Benedict CG Artist
Shawn Hillier Compositor
Greg Killmaster CG Artist
John M. Levin Visual Effects Coordinator
Bruce Powell CG Artist
Bryan Booth Electrician
Bill Diaz Animation
Stephanie Kemp Associate Producer
Jan van Buyten Animation
Jeff Jingle Creature Design
Barbara Townsend CG Artist
Jason Minter Location Manager
Kathryn Bihr Makeup Artist
Sonya M. Andonov Set Costumer
Mauricio Baiocchi Animation
Barbara Hause Wardrobe Supervisor
Bobby Mackston Supervising Dialogue Editor
Shell Hecht Production Office Coordinator
Francesco Ferrara Painter
Karen Ruth Getchell Production Coordinator
Randy Trager Assistant Editor
Michael Wylie Art Direction
Rick Chefalas Apprentice Sound Editor
Zoran Veselic First Assistant Camera
Peter Gelfman Property Master
Pilar McCurry Music Supervisor
Edgardo Simone Orchestrator
Bill Orrico First Assistant Sound Editor
Maria Gonzales Assistant Editor
Pete Anthony Conductor
John Andrew Berton Jr. Visual Effects Supervisor
Jay Peterman Second Assistant Camera
Mark Gutterud First Assistant Camera
Norm MacLeod Dialogue Editor
Heather Elisa Hill Visual Effects Coordinator
Julie A. Bloom Second Unit First Assistant Director
Henry Schaub Standby Painter
William Kruzykowski First Assistant Editor
David Slonaker Orchestrator
Matt Bouchard CG Artist
Wayne Billheimer Visual Effects Coordinator
Chris Sayour Stunts
Alessandra Cave Visual Effects Producer
Tim de Pala Visual Effects Coordinator
David Marsh CG Artist
Karen Klein Rotoscoping Artist
Mimi Abers Compositor
Mark Lambert CGI Supervisor
Alia Agha 3D Supervisor
Gabriela Vázquez Unit Production Manager
Susan Eileen Stewart Script Coordinator
David Fogg Compositor
Dan Cayer Digital Compositors
Scott Brines Administration
Joni Avery Stunts
Tory Mercer Compositor
Pamela Bertini Art Department Assistant
David Chambers Location Scout
James Carson Production Illustrator
Ross La Terra Set Dresser
Daniel Eaton CGI Supervisor
John 'Magic' Wright Craft Service
Christopher Sjoholm Digital Effects Supervisor
Gabe Turiello Driver
Ann Gray Post Production Assistant
Patricia Walker Scenic Artist
Will Anielewicz Sequence Supervisor
Michael D. Gillis Set Production Assistant
Dan Lake Software Engineer
Joe Stevano Systems Administrators & Support
Patrick Bentz Transportation Co-Captain
Jade Quon Utility Stunts
Peter A. Mian Video Assist Operator
Marta Alicia Masferrer Editorial Production Assistant
Michael Alexonis Best Boy Grip
Robert Bardy Lighting Artist
Alberto Noti Lighting Supervisor
Todd Grunberger Rigging Grip
Salvatore Carino Production Accountant
Matt DiFranco Production Coordinator
Thomas Dilligan Researcher
Bruce Pross Sound Editor
Tom Bertino Animation Supervisor
Brandon Craig I/O Supervisor
Kiné Arnold Visual Effects Coordinator
Tamara Nobles Digital Producer
Eric Scott Visual Effects Production Manager
Wayne Petrucelli Security Coordinator
David Tanaka Visual Effects Editor
Damien Carr Visual Effects Production Assistant
Rhys Summerhayes Production Assistant
Julie Adrianson-Neary Compositor
Marc-Jon Sullivan Boom Operator
Tom Heilig Transportation Captain
Lawrence Huang CG Artist
Bob Leitelt Rigging Grip
Nour Dardari Production Accountant
Michael C. Price Key Grip
Erica Callas Production Assistant
Robert K. Johnson Transportation Co-Captain
Eric Jennings CG Artist
William Morts Stunts
Simon Eves CG Artist
Tommy Louie Utility Sound
Beate Petruccelli Costume Supervisor
Mo Henry Negative Cutter
Davey Crockett Feiten Animation
Jules Carideo Assistant Production Coordinator
T. Sean Ferguson Second Assistant Director
Tim Gibbons Compositor
Audie Aragon Dolly Grip
Zoran Blazevic Location Scout
Neri Kyle Tannenbaum Unit Production Manager
Ryan Laney CG Artist
Bradford Ralston Video Assist Operator
Eric Budlong Grip
Linda Schubell-Sundlin Visual Effects Assistant Editor
Rebecca Venezia Camera Production Assistant
Kenny Searle Transportation Captain
Michael Musteric Production Assistant
Brian Pohl Conceptual Design
Bruce Fowler Orchestrator
Deanna Stadler Second Assistant Director
Martin L'Heureux Animation
Steve Thayer Construction Foreman
Amy Christensen CG Artist
Michael S. Epley Dolly Grip
Connie Czernek Casting Assistant
Angela M. Catanzaro Assistant Sound Editor
Samuel Nunez Matchmove Supervisor
Stephen Janisz ADR Editor
Richard Hoffenberg Construction Foreman
Colin Campbell Compositor
Peter Alvarez Construction Foreman
Steve Comesky Best Boy Electric
Dan Crawley Special Effects Technician
Clifford Happy Stunts
Paul Ozzimo Modeling
Cecilia Escobar Payroll Accountant
Brian R. Wells Animation
Chris Skutch Best Boy Grip
Kent Estep CG Artist
Maryellen Aviano Extras Casting
Dan Sharp Sound Recordist
Edward W. Lowry Dolly Grip
Stephen Marshall Software Engineer
Carlos Baena Animation
Matt Majers Animation
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Dovi Anderson Animation
Regina Heyman Assistant Location Manager
Lou Dellarosa Animation
David Weatherly Animation
Tim Davis Playback Singer
Kimberly Mann Animation
Tonya Noerr Animation
Julija Learie Animation
Michael Min CG Artist
Oren Marshall Musician
Evan Pontoriero Conceptual Design
Billy Brooks CG Artist
Sangjun Lee Conceptual Design
Tom Zils Compositor
Brian Fitzsimons Best Boy Grip
Michael Pecchia Compositor
Bud Myrick Animation
Larry Wineland Assistant Sound Editor
Rocco Palmieri Best Boy Electric
Carlos Huante Conceptual Design
Ana Veselic Post Production Assistant
Randolph LeRoi Stunts
Tim Waddy Animation
Barry Safley Compositor
Jen Howard Compositor
Jason Rosson CG Artist
Steven E. Simon Production Assistant
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Kenyon Noble Production Assistant
Terrance Tornberg CG Artist
Mark Kelly Production Assistant
Malcolm Doran II Best Boy Grip
Minhee Choe Animation
Durant Schoon CG Artist
Natasha Devaud CG Artist
Thomas Rosseter Compositing Supervisor
Jason Mahakian Modeling
Jeffrey Riley Animation
Nick Pugh CG Painter
Karim Sahai Compositor
Christina Drahos Compositor
Louise Di Tullio Musician
Cristie Miele Animal Wrangler
Steve Craft Assistant Camera
Robert Mata Costumer
John Monsour 24 Frame Playback
Janine L. Aines Animal Wrangler
Jordan Dawes Assistant Editor
Sarah Thiessen Assistant Editor
Philip Harrelson Assistant Sound Editor
Dawn Jones Actor's Assistant
Linda Kroll Producer's Assistant
Joy Johnson Producer's Assistant
Jodie Fratantuno Producer's Assistant
Branch M. Brunson Best Boy Electric
Ninalou Risolio Costumer
Chris Ayers Sculptor
Kristian Sorge Extras Casting
Dennis Gamiello Jr. Key Grip
Jadi McCurdy Production Assistant
Chrissy Phelan Production Assistant
Paul C. Jones III Production Assistant
Nancyana Racker Production Assistant
Karen C. Eide Production Coordinator
Lonnie Kandel Production Coordinator
Julie Jean Naylon Production Secretary
Francis J. McBride Rigging Gaffer
Jennifer Koestler Second Assistant Camera
David Elmore Second Assistant Camera
Kiersten Pilar Miller Second Assistant Director
Brian P. Williams Sound Recordist
Michelle Croughwell Stunts
Megan Robinson Stunts
Dennis Salomone Sr. Transportation Captain
Pamela Monroe Transportation Coordinator
Jesse Tipton Utility Stunts
Glenn Ramos Lead Animator
Janice Bastian Animation
Sharonne Solk Animation
Kim Thompson Animation
Mordechai Weisbrod Animation
Jim Moorhead Animation
Maurice Bastian Animation
Bruce Dahl Animation
Traci Horie Animation
Cathy Burrow Compositor
Don Crawford Compositor
James Hagedorn Compositor
Ken Sjogren Compositor
Susan M. Weeks Compositor
Heather Hoyland Compositor
Sandy Karpman Compositor
Page Frakes Compositor
Chris Gibbons Compositor
Mario Capellari CG Artist
Gonzalo Escudero CG Artist
Brad Falk CG Artist
Gregor Lakner CG Artist
Keith McCabe CG Artist
Kevin McGowan CG Artist
Jean-Colas Prunier CG Artist
Angela Taylor CG Artist
Tim Teramoto CG Artist
Meghan Thornton CG Artist
Khatsho John Orfali CG Artist
Michael Dean Ludlam CG Artist
Richard Ducker CG Artist
Peg Hunter CG Artist
Brian Kasper CG Artist
Marc Toscano CG Artist
Sara Mathew CG Artist
Wayne Lo Conceptual Design
Daniel Slavin Conceptual Design
Brice Cox Jr. Conceptual Design
Lawrence Chandler Conceptual Design
Robb Miller Digital Color Timer
Matt Jacobs Compositing Lead
Yeen-Shi Chen Modeling
Nancy Klimley Modeling
Chien-Hsiung Wang Modeling
Amelia Chenoweth Sequence Supervisor
John Helms Sequence Supervisor
Kevin Reuter Sequence Supervisor
Anthony Lucero Visual Effects Assistant Editor
Paul Vega Visual Effects Assistant Editor
Stacey Shear Visual Effects Coordinator
Staci A. Hunter Visual Effects Coordinator
Jacqueline Blackman Visual Effects Production Assistant
Bryan Davis Visual Effects Production Assistant
Andrés López Visual Effects Production Assistant
Scott Souter Visual Effects Supervisor
Jennifer Salada Second Assistant Accountant
Michael Samson Second Unit First Assistant Director
John Mann Storyboard Artist
Deborah Thomas Data Wrangler
Rodger Goeckeritz Project Manager
Ethan Anderson Location Assistant
Jessica Archer Location Coordinator
Robert Dorris Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2022