6.069

Murder at 1600 (1997)

Actie, Drama, Mysterie, Thriller, Misdaad
Harlan Regis werkt bij de afdeling Moordzaken in Washington. Moord en doodslag zijn dagelijkse kost voor hem. Dan wordt hij gevraagd om een moordzaak in het Witte Huis te onderzoeken. Hij wordt geconfronteerd met geheim agenten die boven de wet staan, documenten die zomaar verdwijnen en ambtenaren die hem in de gaten houden.

Murder at 1600 Film Info

Score: 6.069/10 van 510 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-04-18
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Dwight H. Little
Schrijvers David Hodgin, Wayne Beach.
Productie Studios: Kopelson Entertainment, Regency Enterprises, 1600 Limited Partnership, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Murder at 1600 Foto's


Murder at 1600 Trailer


Wesley Snipes
als Detective Harlan Regis
Diane Lane
als Agent Nina Chance
Daniel Benzali
als Agent Nick Spikings
Dennis Miller
als Detective Steve Stengel
Alan Alda
als Jordan
Ronny Cox
als President Jack Neil
Tate Donovan
als Kyle Neil
Tom Wright
als Cooper
Harris Yulin
als General Clark Tully
Diane Baker
als Kitty Neil
Nicholas Pryor
als Paul Moran
Charles Rocket
als Jeffrey
Nigel Bennett
als Burton Cash
Tamara Gorski
als Young Woman in Bar
Douglas O'Keeffe
als Assassin (John Kerry)
Tony Nappo
als Luchessi
Mary Moore
als Carla Town
George R. Robertson
als Mack Falls
Ho Chow
als Tepper
James Millington
als Lt. Marty Dill
John Bourgeois
als Captain Farr
Peter James Haworth
als Treasury Guard
David Gardner
als Speaker Of The House
Cliff McMullen
als Sniper (Carl)
Keith Williams
als Lawyer Randy Queeg
Grace Armas
als Screaming Cleaning Woman
David Fraser
als Brack Electronics
George Sperdakos
als Reporter - Last Press
Sandra Caldwell
als Mrs. Wallace
Frank Moore
als Captain Ford Gibbs
Richard Blackburn
als Coroner Jimmy Foley
James Gallanders
als Law Student
Victor Ertmanis
als Cop Bartender
Richard Fitzpatrick
als Law Professor
Michael Ricupero
als Landlord
Chris Gillett
als V.P. Gordon Dylan
J. Craig Sandy
als FBI Agent #1
Robert Bidaman
als VP Aide
Carol Anderson
als Captain Farr's Assistant
Christopher Kennedy
als Techy
Michael Kinney
als Reporter (Jail)
Mike Hambrick
als CNN Reporter
Jackie Bensen
als TV Reporter #2
Maureen Bunyan
als TV Reporter #3
Kathryn Klvana
als TV Reporter #4
Dan Duran
als CNN Reporter #1
Sheldon Turcott
als CNN Newscaster #1
Sandi Stahlbrand
als CNN Reporter #2
Tom Urich
als CNN News Anchor
Tino Monte
als Local Newscaster
Raven Dauda
als Waitress
Michael Dyson
als Treasury Drone
Aron Tager
als Treasury Guard #2
Doris E. McMillon
als Network Reporter #1
Lewis Grenville
als Network Reporter #3 (should be #2)
Mo Kelso
als Gorgeous Woman
Junior Williams
als Medic
Howard Hoover
als Suit #1
Bryan Renfro
als Suit #2
Markus Parilo
als Suit #3
Leigh Bianco
als Suit #4
Len Wagner
als Suit #5
Peter Ellery
als Suit #6
Ray Paisley
als Suit #7
Brian King
als Suit #8
Donald Jones
als Reporter C
Marco Bianco
als Secret Service
Matt Birman
als Secret Service
Eric Bryson
als Secret Service
Walter Masko
als Secret Service
Branko Racki
als Secret Service
Mike Chute
als Secret Service
Anton Tyukodi
als Secret Service
Michael G. Brown
als Secret Service (uncredited)
Steve Lucescu
als CIA Hitman #1 (uncredited)
Leslie Jones Editor
Arnold Kopelson Producer
Steven Bernstein Director of Photography
Arnon Milchan Producer
Dwight H. Little Director
Billy Weber Editor
Amanda Mackey Casting
Cathy Sandrich Gelfond Casting
Michael G. Nathanson Executive Producer
Stephen Joel Brown Executive Producer
David Eichler Associate Producer
Ralph S. Singleton Co-Producer
Anne Kopelson Executive Producer
Dan Yarhi Art Direction
Tedd Kuchera Set Decoration
Shane Cardwell Stunt Coordinator
David Hodgin In Memory Of
Jeff Ward Stunts
Erin Jarvis Stunts
Peter Szkoda Stunts
Brian Jagersky Stunts
Danny Lima Stunts
Tom Bishop Sr. Stunts
Denise Cronenberg Costume Designer
Nicholas J. Gray Unit Production Manager
Michael Zenon First Assistant Director
Rick Kush Second Assistant Director
Megan Banning Second Unit First Assistant Director
Jeff J.J. Authors Second Unit Director
Paul Van der Linden Second Unit Director of Photography
Elis Y. Lam Set Designer
Michael Shocrylas Set Designer
Gordon White Set Designer
Sarah Low Second Assistant Art Director
Brenda McClennin Art Department Trainee
Mimi Wolch Script Supervisor
Angelo Colavecchia Camera Operator
Dave Sheridan First Assistant Camera
Cylvan Desrouleaux Second Assistant Camera
John Hobson "B" Camera Operator
John Escapa First Assistant "B" Camera
Suzanne Batinovic Second Assistant "B" Camera
Gail Harvey Still Photographer
Andrew Peart Video Assist Operator
Norman O'Halloran Chief Lighting Technician
Barry Goodwin Assistant Chief Lighting Technician
Sam Bojin Rigging Gaffer
Kevin Murphy Rigging Gaffer
Randy Tambling Key Grip
Christopher Nethercoat Best Boy Grip
Ron Renzetti Dolly Grip
Stephen Bélanger Third Assistant Director
Tim Singh Third Assistant Director
Catherine Wallace Assistant Director Trainee
Lorraine Jamison Unit Publicist
Dorigen Fode Location Manager
Celeste Butt Assistant Location Manager
Paul Kenyon Assistant Location Manager
Brenda Gilles Costume Supervisor
Peter Melnychuk Boom Operator
Bruce Carwardine Production Sound Mixer
Erica L. Hiller Post Production Supervisor
Brigitte Rabazo Assistant Editor
Kim Roseborough First Assistant Editor
Darren O'Grady Assistant Editor
Trudy Yee Assistant Editor
Albert Alarr Assistant Editor
Karen Kory First Assistant Editor
David Neil Trifunovich Special Effects Coordinator
Vic Rigler Property Master
Ron Hewitt Assistant Property Master
Sheri O'Rourke Assistant Property Master
Marilyn Terry Key Makeup Artist
Laini Thompson Makeup Artist
David R. Beecroft Key Hair Stylist
Clifford Booker Hairstylist
Margie Shields Actor's Assistant
Carrie Seeley Actor's Assistant
Claudia O'Hehir Executive Producer's Assistant
Terry Ostrow Producer's Assistant
Jennifer Ro Producer's Assistant
Meghan Sea Treese Executive Producer's Assistant
Nelson Coates Production Design
Shelley Cook Stunts
David Hodgin Screenplay
Wayne Beach Screenplay
Christopher Young Original Music Composer
Lyn Lucibello Production Accountant
Karen Fouts Production Accountant
C.T. Robertson First Assistant Accountant
Sarah James Production Coordinator
Glennis Bastien Assistant Production Coordinator
Elizabeth Lang Casting Associate
Ross Clydesdale Location Casting
Fred Ionson Transportation Coordinator
Bruce Raymer Transportation Captain
Bill Harman Construction Coordinator
Ian Nelmes Key Scenic Artist
J. Paul Huntsman Supervising Sound Editor
Victor Iorillo Supervising Sound Editor
Jeanine Payne First Assistant Sound Editor
Robb Wilson Assistant Sound Editor
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Jonathan Phillips Assistant Sound Editor
John Voss Bonds Jr. Sound Effects Editor
Christopher S. Aud Sound Effects Editor
John F. Reynolds Dialogue Editor
Patrick J. Foley Dialogue Editor
Jeff Rosen Foley Editor
Allen Hartz Foley Editor
Kevin Bartnof Foley Artist
Catherine Rowe Foley Artist
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Kevin E. Carpenter Sound Re-Recording Mixer
Robert Schaper Sound Re-Recording Mixer
Thomas Milano Music Editor
Will Kaplan Music Editor
Christopher Young Orchestrator
Pete Anthony Orchestrator
Pete Anthony Conductor
Jane Conway Animal Wrangler
Mo Henry Negative Cutter
Dale E. Grahn Color Timer
Robert Dawson Title Designer
Ralph S. Singleton Unit Production Manager
Bob Schick Second Assistant Director
Daniel C. Gold "A" Camera Operator
Erich Roland "B" Camera Operator
P. Dennis Lynch First Assistant "A" Camera
Ralph Brandofino First Assistant "B" Camera
Russ Caldwell Chief Lighting Technician
Gary Brostrom Key Grip
Carol Flaisher Location Manager
Linda Lee Sutton Set Decoration
Jim Bridges Still Photographer
Michael J. McAlister Second Unit Director
Robert M. Stevens Second Unit Director of Photography
Gail Filman Costume Supervisor
Craig MacLachlan Stunts
Phil Chiu Stunts
Edward A. Queffelec Stunts
John Walsh Stunts
Ron Van Hart Stunts
Steve Lucescu Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024