Oblivion (2013)

Actie, Sciencefiction, Avontuur, Mysterie
De wereld is vergaan door een jarenlange nucleaire oorlog. De overlevenden kunnen niet meer op de grond leven en zijn genoodzaakt om op wolkenniveau een nieuw bestaan op te bouwen. Beneden op de aarde leven aliens die tegen de straling kunnen.

Oblivion Film Info

Score: 6.6/10 van 9677 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-04-10
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Joseph Kosinski
Schrijvers Michael Arndt, Karl Gajdusek.
Productie Studios: Universal Pictures, Chernin Entertainment, Relativity Media, Monolith Pictures (III), Radical Studios
Productie Land: United States of America


Oblivion Trailer


Tom Cruise
als Jack
Morgan Freeman
als Beech
Olga Kurylenko
als Julia
Andrea Riseborough
als Victoria
Nikolaj Coster-Waldau
als Sykes
Melissa Leo
als Sally
Zoë Bell
als Kara
Abigail Lowe
als Julia's Child
Isabelle Lowe
als Julia's Child
Richard Francis-Bruce Editor
Marlene Stewart Costume Design
Duncan Henderson Producer
Ren Klyce Sound Designer
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Michael Arndt Screenplay
Michèle Burke Makeup Designer
Michèle Burke Makeup Supervisor
Rick Stratton Tattooist
Geoff Hubbard Set Designer
Claudio Miranda Director of Photography
Marcia Ross Casting
Eric Haase Colorist
Lisa Tomczeszyn Assistant Costume Designer
Barry Levine Producer
David Cowgill Loop Group Coordinator
Adolfo Martínez Pérez Storyboard Artist
Joseph Kosinski Director
Joseph Kosinski Producer
Joseph Kosinski Original Story
Justis Greene Unit Production Manager
Paul Taylor Animation Supervisor
Karl Gajdusek Screenplay
Dawson Warner Location Coordinator
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Peter Chernin Producer
Michael Meyers Conceptual Design
Darren Gilford Production Design
Dave Morrison Executive Producer
Mike Piccirillo Art Department Coordinator
Brittainy Roberts Casting
Garry Waller Second Unit Director of Photography
Jesse Berger Executive Producer
RJ Mino Unit Production Manager
Kevin Loo Set Designer
Kevin Loo Assistant Art Director
Ed Natividad Conceptual Design
Raj Rihal Conceptual Design
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Michael Lewis Production Controller
Dylan Clark Producer
Todd Cherniawsky Set Designer
Nancy Thompson Costumer
Anthony Gonzalez Original Music Composer
Justin Springer Executive Producer
Bruce Luizzi Leadman
Joseph Trapanese Original Music Composer
C.J. Roy Digital Imaging Technician
Árni Benediktsson Sound Assistant
John Roesch Foley Artist
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Steve Cooper Set Designer
Erik H. Magnus Sound Mixer
Ariel Gold Key Costumer
Suzanne M.B. Chambliss Key Costumer
Judith Bouley Additional Casting
Christian Cordella Costume Illustrator
Dan Bronson Costume Supervisor
Sharina Radia Visual Effects Coordinator
Frank E. Eulner Sound Effects Editor
Trisha Burton Script Supervisor
Randall D. Wilkins Set Designer
Joseph Hiura Set Designer
Robert Andrew Johnson Set Designer
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Gwendolyn Yates Whittle ADR Supervisor
Doug Harlocker Property Master
George Billinger III Camera Operator
George Billinger III Steadicam Operator
Lori Harris Key Set Costumer
Jeff Markwith Set Designer
Brad Semenoff Dialogue Editor
David James Still Photographer
Luis G. Hoyos Set Designer
Alyson Dee Moore Foley Artist
David C. Hughes Sound Effects Editor
Alexandra Eagle Set Costumer
Jamie Lagerhausen Key Grip
Łukasz Bielan Camera Operator
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Rick Lupton Visual Effects Supervisor
Michael Chateauneuf Electrician
Lauri Pitkus Location Manager
Jay Fortune Gaffer
Angel De Angelis Hair Department Head
Dawn Huertas Arevalo Set Costumer
Sarah Monzani Makeup Artist
Stephen Daniel Wayne Set Production Assistant
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Marilyn McCoppen Dialogue Editor
E. Larry Oatfield Foley Editor
Eric Barba Visual Effects Supervisor
Steve Preeg Animation Supervisor
Mary Jo 'MJ' McGrath Costume Supervisor
Deena Adair Hairstylist
Pedro Barquin Greensman
Fiona Campbell Westgate Visual Effects Producer
Al Nelson Supervising Sound Editor
Thomas Stokes Costume Supervisor
Claire Raskind Unit Publicist
Rebecca Boyle Script Supervisor
Tom Cummins Set Costumer
Michael White Hair Department Head
Ugla Hauksdóttir Production Office Assistant
Tobias Pfeiffer Visual Effects Editor
Marc Marino Rigging Gaffer
Mahmoud Rahnama CG Supervisor
Björn Mayer Visual Effects Supervisor
Stuart McCowan Sound Effects Editor
Stephen Urata Sound Recordist
Jennifer Spenelli First Assistant Editor
Desne J. Holland Makeup Department Head
Michael Hancock Makeup Artist
Mary Jo Lang Foley Mixer
Alessandro Chimento Set Production Assistant
Ellen Lampl Graphic Designer
Kristen Maloney Art Department Assistant
William H. Phen Jr. Construction Foreman
Josh Roth Assistant Property Master
Miranda Sink Set Production Assistant
Lisa Chino Assistant Dialogue Editor
Michael Meinardus Special Effects Coordinator
Cathie Valdovino Costumer
Thom Brennan Foley Editor
Nancy Fuller Digital Intermediate Editor
Nancy Fuller Digital Intermediate Producer
Betsy Alton Production Coordinator
Billy Patsos Key Rigging Grip
Brian McClean Best Boy Electric
Jonas Steadman First Assistant "A" Camera
Bob Kretschmer Wigmaker
Sidney Brisco Electrician
Louise McCarthy Makeup Department Head
William Day Visual Effects Editor
Sean Hunter Moe First Assistant "B" Camera
Paul Ledford Production Sound Mixer
Paul Santoni First Assistant "B" Camera
Borja A. Ortiz 3D Artist
Jeff Beattie Visual Effects Editor
Will Callahan Electrician
Mark Spath First Assistant "C" Camera
Hank Langlois Extras Casting
Peter Geraghty First Assistant "A" Camera
Phillip Norwood Storyboard Artist
Ken Haber Location Manager
Birna Paulina Einarsdóttir Production Coordinator
Mike Wilson Stunts
David Paris Aerial Coordinator
Michael J. Coo Key Grip
Mel Perdikis Rigging Grip
Michael Chochol Set Production Assistant
Nathan Borck Digital Imaging Technician
Ingvar Stefánsson Best Boy Electric
Chris Strong Gaffer
Wayne Tidwell Video Assist Operator
Matthew H. O'Connor Marine Coordinator
Joanna McCarthy Key Makeup Artist
Anna Stachow Set Production Assistant
Peter Graf Aerial Camera Technician
George Patsos Key Grip
Michael A. Galasso Production Coordinator
Milan Janicin Second Assistant "C" Camera
Phi Tran 3D Artist
Dan Schroer Second Assistant "A" Camera
Pamela May Key Hair Stylist
Ira M. Hammons-Glass Key Costumer
Jamie Normand Stand In
Michael Brennan Dolly Grip
Brian Rosso Dolly Grip
Matthew F. Preston Assistant Production Coordinator
David Feinsilber Visual Effects Production Manager
Matthew Armstrong Boom Operator
Kevin LaNeave Visual Effects Editor
Richmond G. Cogswell Video Assist Operator
William Maursky Assistant Location Manager
Randy Sharp Modeling
Sean Becker Second Assistant Accountant
Andres Sepulveda Armorer
Mike Sowa Digital Intermediate Colorist
Coya Elliott Assistant Sound Designer
Steven Wang 3D Artist
Paul Lambert Digital Effects Supervisor
Mark Santoni First Assistant "B" Camera
Dave Labich Assistant Editor
Arnar Einarsson Best Boy Grip
John S. Robertson Key Rigging Grip
Ryan Farris Boom Operator
Richard Bennett Storyboard Artist
Timothy Jipping Rigging Grip
Chip Hart Rigging Grip
Dan McKee Second Assistant "B" Camera
Tony Varuola Rigging Gaffer
Cody Strong Electrician
Nino Ruef Additional Editor
Chris Giuffrida Data Management Technician
Mindy Weissman Post Production Coordinator
Tiffany Tiesiera Production Coordinator
Jeremy Johnson Construction Foreman
David Sireika Jr. Rigging Grip
Nick Pugh Conceptual Illustrator
Gavyn Thompson CG Supervisor
Chris Zimmerman Standby Painter
Missy Eustermann Post Production Accountant
Sigurdur Mar Davidsson Visual Effects Production Assistant
David Halagarda Assistant Production Coordinator
Steve Harnell Digital Imaging Technician
Craig Nix Libra Head Technician
Michael Ward Hair Department Head
Sabrina Steinert 3D Artist
Emil Petursson Construction Manager
Craig Kohtala Best Boy Grip
Kevin Gilligan Best Boy Grip
Alex Carr Digital Imaging Technician
Loren Johnson Electrician
Byron Marigny Electrician
Jerry Wheat Electrician
Thairon Harvey Electrician
Katelyn Perez Electrician
Cory McClean Electrician
Chris McGuire Generator Operator
Moses Mott Rigging Grip
Michael Nissen Rigging Grip
Isaac Sandoval Rigging Grip
Lee Jordan Second Assistant "A" Camera
Eirikur Beck Armorer
Ludvik Kristinsson Armorer
Brad Elliott Assistant Property Master
Daniel Simon Conceptual Illustrator
Thom Tenery Conceptual Illustrator
Ken Junod Construction Buyer
Stephen Platt Storyboard Artist
Markus Graf 3D Artist
Hnedel Maximore 3D Artist
Patrik Witzmann 3D Artist
Tim Simon 3D Artist
Emil Simeonov Lead Animator
Christopher Nichols Lighting Supervisor
Khaled Pamir Modeling
Toshihiro Sakamaki Modeling
Christine Neumann Modeling
YeYoung Jung Modeling
Nicholas Markel Pre-Visualization Supervisor
Lori Talley Visual Effects Coordinator
Danielle Bemis Visual Effects Coordinator
Paul Parsons Visual Effects Editor
Elizabeth Schafer Knovick Visual Effects Producer
C. Alexander Sears Visual Effects Producer
Daniel Beattie Visual Effects Production Assistant
Eirikur Kristinn Juliusson Visual Effects Production Assistant
Igor Ramade Visual Effects Technical Director
Alexandre Scott Visual Effects Technical Director
Jose Fernandez Costume Designer
Diana Demoff Costumer
Iounn Arna Björgvinsdóttir Assistant Accountant
Stella Bogadóttir Assistant Accountant
Fjola Einarsdottir Assistant Accountant
Anita Isey Jonsdottir Assistant Accountant
Michael P. Twombly Assistant Production Coordinator
Helga K. Bjarnason Assistant Production Coordinator
Karl Sigurdarson Assistant Production Coordinator
Birna Bjorgvinsdottir Assistant Production Coordinator
Inga Björk Sólnes Assistant Production Coordinator
Linda Vilhjálmsdóttir Assistant Production Coordinator
Jennifer Cobb First Assistant Accountant
Wendy Goldfisher First Assistant Accountant
Kelley Baker First Assistant Accountant
Stan Umamoto Payroll Accountant
Rósa Stefánsdóttir Production Accountant
Drew Barnett-Hamilton Production Secretary
Bill Bouvier Second Assistant Accountant
Sara Ellingen Second Assistant Accountant
Josh R. Field Second Assistant Accountant
Brendan Flaherty Set Production Assistant
Leilah Franklin Set Production Assistant
Ashlee Kilchrist Set Production Assistant
Taylor Newman Set Production Assistant
Andri Egilsson Set Production Assistant
Markus Fry Set Production Assistant
Reynir Oskarsson Set Production Assistant
Finnur Jónasson Set Production Assistant
Joe Fredo Stand In
Sam Stage Stand In
Juliana Terpstra Stand In
Stacy Parker Travel Coordinator
Katie Silverman Casting Assistant
Bree Adams Casting Assistant
Brittany Gischner Casting Associate
Joanna Vasco Casting Associate
David M. Waldron Extras Casting
Fahad Falur Jabali Assistant Location Manager
Josh Samataro Assistant Location Manager
Hannah Getts Location Assistant
Cleland Hoff Location Assistant
James Adames Location Assistant
Thor Kjartansson Location Manager
Andree Wallin Conceptual Illustrator






















ikwilfilmskijken © 2023