6

Parker (2013)

Actie, Misdaad
Parker (Jason Statham) is een professionele dief die leeft volgens een erecode: steel van de rijken en doe geen mensen pijn die het niet verdienen. Maar bij zijn laatste overval verraadt zijn team hem, nemen zijn deel van de buit mee en laten hem voor dood achter. Parker is vastbesloten ze hun verdiende loon te geven en spoort ze op in Palm Beach, waar de groep een grote overval beraamt. Vermomt als rijke Texaan neemt hij de knappe Leslie (Jennifer Lopez) aan als zijn partner. Samen bedenken ze een plan om de zaak recht te zetten.

Parker Film Info

Score: 6/10 van 2585 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-01-23
Lengte: 118 Minuut / 1:58
Regisseur: Taylor Hackford
Schrijver: John J. McLaughlin
Productie Studios: Incentive Filmed Entertainment, Sierra/Affinity, Alexander/Mitchell Productions, Current Entertainment, Sidney Kimmel Entertainment, Anvil Films
Productie Land: United States of America


Parker Trailer


Jason Statham
als Parker
Jennifer Lopez
als Leslie
Nick Nolte
als Hurley
Michael Chiklis
als Melander
Clifton Collins Jr.
als Ross
Sala Baker
als Ernesto
Carlos Carrasco
als Norte
Wendell Pierce
als Carlson
Emma Booth
als Claire
Daniel Bernhardt
als Kroll
Patti LuPone
als Ascension
Bobby Cannavale
als Jake Fernandez
Earl Maddox
als James
Micah A. Hauptman
als August Hardwicke
Jon Eyez
als Jack
Billy Slaughter
als Ohio State Fair Security Guard Ben
Carl J. Walker
als Ohio State Fair Accounts Manager
Becca Marks
als Ohio State Fair Mother
Rio Hackford
als Oliver
Kirk Baltz
als Bobby Hardwicke
Charleigh Harmon Stelly
als Bonnie
Alyshia Ochse
als Amber
Sharon Landry
als Jen Hurley
James Carraway
als Hospital Patient Quinn
Kip Gilman
als Danzinger
Eamon Sheehan
als Norte's Office Bad Guy #1
Chuck Picerni Jr.
als Norte's Office Bad Guy #2
Felipe Savahge
als Norte's Office Bad Guy #3
Derek Cecil
als Assistant to Mrs. Fritz
Michelle Stafford
als Phyllis Summers
Danny Epper
als Bouncer
Mary Stieffel
als James' Wife
John Wilmot
als Man in Coffee Shop
Joel Thingvall
als Actor
Mark Warner Editor
Missy Stewart Production Design
Mitzi Haralson Costumer
Dayton Nietert Gaffer
Nancy Klopper Casting
Paul Pattison Makeup & Hair
Taylor Hackford Director
Taylor Hackford Producer
Maria Nay Set Decoration
J. Michael Muro Director of Photography
Donald E. Westlake Novel
Steve Chasman Producer
Ryeland Allison Musician
Sidney Kimmel Producer
Michael St. Hilaire Camera Operator
Bruce Toll Executive Producer
David Lucarelli ADR Recordist
Anouk Deveault-Moreau Visual Effects Producer
Brad Luff Executive Producer
Adele Plauche Set Designer
Peter Schlessel Executive Producer
Curt Sobel Music Editor
Curt Sobel Music Supervisor
Marc Schaberg Executive Producer
Karen Virgin Set Decoration Buyer
Brook Yeaton Property Master
Anne Hyvarinen Standby Painter
Michael Arnona Stand In
Les Alexander Producer
Kelly Nagle Hairstylist
Victor Brandt Stand In
Mark Sussman ADR Voice Casting
Kent Harvey Camera Operator
David Buckley Original Music Composer
David Buckley Orchestrator
Melissa Bruning Costume Design
Diane Phelps Costumer
Mara LePere-Schloop Art Direction
Hannah Cooper Casting Associate
John J. McLaughlin Screenplay
Gregg Baxter Supervising Sound Editor
Jonathan Mitchell Producer
Cameron Duncan Second Unit Director of Photography
Stratton Leopold Executive Producer
Anthony Lledo Musician
Matthew H. Rowland Producer
Terri De Haan Set Costumer
Andrew Ortoski Rigging Grip
Manlio Rocchetti Makeup Supervisor
Paul Blanchard Set Dresser
Ed Arenas Location Casting
Lauren Ritchie Visual Effects Producer
Dottie Starling Visual Effects Supervisor
Meagan Lewis Casting
Jack English Still Photographer
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Chuck Stringer Construction Coordinator
Kenny Rivenbark Libra Head Technician
Carl Counts Art Department Coordinator
Marcos Gonzales Additional Hairstylist
Brad Sherman Sound Re-Recording Mixer
Chad Rivetti First Assistant Camera
Margeaux Fox Key Hair Stylist
Steve Dietl Additional Still Photographer
David K. Nami Special Effects Coordinator
Paul Stanwyck Lead Painter
Myron Nettinga Supervising Sound Editor
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Diane Slattery Unit Publicist
Carl Mastio Greensman
Michael Stumpf Steadicam Operator
Ryan Young ADR Recordist
Larry Cottrill Rigging Gaffer
Donnie Dean Special Effects Technician
Lindsay Kouri Key Costumer
Reza Moosavi Production Sound Mixer
Lindanne Lewis Set Painter
Jessica Goodwin Dialogue Editor
Christine Lalande Script Supervisor
Jason King Sound Editor
Yves De Bono Special Effects Coordinator
Yves De Bono Special Effects Supervisor
Kevin Gazdik Best Boy Electric
Derek Casari ADR Engineer
Markus Wittman Leadman
Jason Ament Stand In
Mary Phillips Makeup Artist
Tom R. Wilson Carpenter
Bradford Bell Mix Technician
Paul Giglione Painter
Patrick Barnes Techno Crane Operator
Brenda Salivia Costumer
Susan Spaid Key Makeup Artist
Patrick Longman Aerial Camera
Sebastian Reyes Ager/Dyer
Reba Saul Costumer
Mike Massa Stunt Coordinator
Andy Ross Music Supervisor
Clint Kisker Executive Producer
Nick Meyer Executive Producer
Patricia McLaughlin Costume Supervisor
Tami Gunby Associate Producer
Miles Tanter Associate Producer
Patty Connolly ADR Voice Casting
Jim Stuebe Sound Mixer
Brian Kinney Makeup Artist
Travis MacKay ADR Mixer
Dan Muscarella Color Timer
Tali Lipa Production Accountant
Alain Iglesias Set Medic
Greg Knapp Set Medic
Matthew E. Taylor Dialogue Editor
Guy Fernandez Electrician
Carla Bailey Scenic Artist
Alan Meyerson Scoring Mixer
Christina Myal Graphic Designer
Gia Grosso Assistant Set Decoration
Ramin Torkian Musician
Norval D. Crutcher III ADR Editor
Kurt Beckler Best Boy Grip
Ricou Browning Jr. Marine Coordinator
Scott Calcagno Rigging Grip
Nate Kalushner Digital Imaging Technician
Brandon Gorrell Camera Production Assistant
Dominic Bartolone First Assistant Camera
George Grafas Casting
Pamela Scott-Farr Digital Intermediate Producer
Scott Dwyer Special Effects Technician
Skylar Gorrell Special Effects Technician
Chad Ball Special Effects Technician
Ashish Dewan Digital Compositor
Philippe Pelletier Visual Effects Production Assistant
Eric Scott Williamson Production Assistant
Kenneth Bauer Second Assistant Camera
Javed Noorullah Set Dresser
Fred Schwendel Set Dresser
Dana A. Hanby Location Manager
Bernadette Gonzales Assistant Production Coordinator
Jared Greene Electrician
Alastor Arnold Digital Intermediate Colorist
Patty Harrigan Assistant Production Coordinator
Paul Murphy First Assistant Editor
Wayne Brinton VFX Supervisor
Lucy Weber Scenic Artist
Jonn Herzberger Special Effects Technician
Franz Wise Props
Danny Nick Set Dresser
Jon Rocke Colorist
Rowland Egerton Rigging Grip
Franklin Jones II Key Rigging Grip
Scott Luttrell Grip
Gary Cadow Rigging Grip
Remi Larroque Digital Compositor
Alban Kasikci Digital Compositor
Xavier Doyon Visual Effects Production Assistant
Jeanne-Élise Prévost Visual Effects Production Manager
Melissa Rosal Production Assistant
Ashley Heathcock Costumer
William Kellow Construction Coordinator
Ashley Metzel Set Dresser
Nicolette Noble Casting Assistant
Destiny Altvater Casting Associate
Peter Pejtsik Conductor
Lynette Beuligmann Hairstylist
Sylvia Russell Hairstylist
Sophia Sanh Hairstylist
Gina Gugliotta Hairstylist
Lorenzo Martin Hairstylist
Janice Campbell-Phillips Makeup Artist
Donna Camposecco Makeup Artist
Jenna Marie Streitenfeld Makeup Artist
Steph Gimson Makeup Artist
Andrew Marinari Assistant Camera
Rob Scott Best Boy Electric
Gonzalo Parra Best Boy Grip
Peter Browning Electrician
Justin LeBlanc Electrician
Casey Zimmerman Electrician
Shiloh Eck Grip
Jason Hambach Grip
Christian Hardy Grip
T. Andy Marshall Grip
Ryland Witten-Smith Grip
Jon McGinty Lighting Technician
Zach Smithers Lighting Technician
Colin Scherr Lighting Technician
Kevin Tyson Rigging Grip
Matthew Gaumer Second Assistant Camera
Pamela Lyn Weiss Art Department Coordinator
Nick Ducassi Assistant Property Master
Stephen P. Noell Assistant Property Master
Raniero Daza Carpenter
Jack Flynn Construction Buyer
Julian Mercado Painter
William Hickey Propmaker
Christopher Lee Moore Props
Cory Parker Props
Jon Griffith Set Dresser
Noel Rideout Set Dresser
John Sanchez Set Dresser
Mark Seiler Set Dresser
Craig Serody Set Dresser
Alexander 'Sasha' Stolin Sign Painter
Eric Ledet Sound Mixer
Karoly Paczari Sound Recordist
Rachel Obermeier Casting Assistant
Savannah Strachan Casting Assistant
Sandra Milliner Costumer
Pam Buchanan Seamstress
Lexi Price Set Costumer
Teresa Skiles Set Costumer
Lance Spindler Color Timer
Colin Walter Post Production Coordinator
Les Arceneaux Assistant Location Manager
Sally Duerr Assistant Location Manager
John A. Mmahat Jr. Assistant Location Manager
Andrew Nathanson Location Manager
Andy Page Music Programmer
Michael White Musician
Keith Bayley Musician
Paul Buchan Assistant Production Coordinator
Raffaelle Cavallaro Assistant Production Coordinator
Cheri Jacobs First Assistant Accountant
Sharon Swan Payroll Accountant
Lisa M. Calhoun Production Assistant
Alicia Dean Production Assistant
Natalie Govin Production Assistant
Lance Harwell Production Assistant
Daniel Kuzila Production Assistant
Gregory Santoro Production Assistant
Andy Eggert Production Assistant
Rankin Hickman Production Coordinator
Deuce Cheryl Hedrick Production Secretary
Robin Brackeen Second Assistant Accountant
Meredith Fraser Second Assistant Accountant
Chris Kibler Second Assistant Accountant
Melanie A. Bonhomme Set Production Assistant
Russell M. Haeuser Stand In
Tommy Lentsch Stand In
Melia Morgan Stand In
Bret Borgeson Travel Coordinator
Marie-Ève Authier Digital Compositor
Paul-Rémi Larroque Digital Compositor
Alice Pépujol Digital Compositor
Jhon Henao Visual Effects Production Assistant
Sarah-Émilie Mercier Visual Effects Production Assistant
Julian Wall First Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2022