5.7

Pathology (2008)

Misdaad, Horror, Thriller

Pathology Film Info

Score: 5.7/10 van 438 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-04-11
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Marc Schölermann
Schrijvers Brian Taylor, Mark Neveldine.
Productie Studios: Lakeshore Entertainment, Camelot Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer
Productie Land: United States of America

Pathology Foto's


Pathology Trailer


Milo Ventimiglia
als Ted Grey
Alyssa Milano
als Gwen Williamson
Michael Weston
als Jake Gallo
Lauren Lee Smith
als Juliette Bath
Johnny Whitworth
als Griffin Cavenaugh
John de Lancie
als Dr. Quentin Morris
Meiling Melançon
als Catherine Ivy
Keir O'Donnell
als Ben Stravinsky
Buddy Lewis
als Harper Johnson
Dan Callahan
als Chip Bentwood
Larry Drake
als Fat Bastard
Med Abrous
als Young Pathology Resident
Alan Blumenfeld
als Mr. Williamson
Gary Buckner
als Motherfucker
Jeb Burris
als Worker
Eurydice Davis
als Hooker
Jarvis W. George
als ICU Doctor
Anne Girard
als Donna
Eric Kaldor
als Homeless Lunatic
Keith Morris
als Hitchhiker
Kate Mulligan
als Woman on Bus
Donnie Smith
als Man on Bus
Yvonne Mojica-Nelson
als Hispanic ICU Nurse
Debbie Pollack
als Mrs. Williamson
Cheryl Starbuck
als Panicked Woman
Sam Witwer
als Party Boy
Brett Kelly
als Dead Kid
Eddie Mariano
als Hospital Visitor
Waneeki Yokomee-Fung
als Visitor
Tom Rosenberg Producer
Gary Lucchesi Producer
Richard S. Wright Producer
Skip Williamson Producer
James McQuaide Visual Effects Supervisor
Nancy Nayor Casting
Jerry Fleming Production Design
Marcus Gilbert Producer
Phyllis Carlyle Executive Producer
Leif Tilden Assistant Location Manager
Kelly Wagner Casting
Brian Taylor Screenplay
Brian Taylor Producer
Mark Neveldine Screenplay
Mark Neveldine Producer
Ekkehart Pollack Director of Photography
Johannes Kobilke Original Music Composer
Chris Palermo Stunt Double
Frank Helmer Costume Design
Eric Reid Executive Producer
Richard De Alba Hairstylist
Betty Berberian Set Decoration
Marc Bienstock Executive Producer
Marc Bienstock Unit Production Manager
Kenneth Burke Production Supervisor
Todd E. Miller Editor
Marc Schölermann Director
Tanoai Reed Utility Stunts
Jon H. Epstein Stunt Coordinator
Gary Gegan Sound Re-Recording Mixer
Patrick Cyccone Jr. Sound Re-Recording Mixer
Danielle Baker Set Costumer
Dominika Posserén Casting Associate
Mark F. Dennett Boom Operator
Wayne Springfield Construction Coordinator
Alan Freedman ADR Mixer
Justin Duval Gaffer
John Fox Storyboard Artist
Cheryl Starbuck Script Supervisor
Randy Westgate Makeup Department Head
Yan Fisher-Romanovsky Executive Producer
Melissa Montague Costumer
Paul E. Short Utility Stunts
Geordy Sincavage Foley Mixer
Lance Gilbert Utility Stunts
Darrin Prescott Stunt Coordinator
Brian McNelis Music Supervisor
Aynee Osborn Sound Editor
Ken Niederbaumer Makeup Effects
David Lombard Leadman
Wendy Means Art Department Coordinator
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Tracey Anderson Assistant Makeup Artist
Andy Shuttleworth Steadicam Operator
Justin Herman Sound Mix Technician
Saeed Adyani Still Photographer
Migs Rustia Visual Effects Editor
Paul Stemmer Visual Effects Editor
Donnie Creighton Digital Intermediate Producer
Alex L. Worman Unit Publicist
Kelly Cabral Supervising Sound Editor
Valance Eisleben Digital Conform Editor
Ryan Helsley Digital Intermediate Producer
Mark Shoaf CG Supervisor
Tiffany Smith Visual Effects Producer
Les G. Jones Visual Effects Producer
Matthew Kistenmacher Electrician
Gary Oldroyd Visual Effects Producer
Mark R. Byers Special Effects Coordinator
Melissa A. Corns Sound Effects Editor
Rachel Holley Sound Editor
Leo Ibanez Grip
Talon McKenna Art Direction
Calvin Scott Makeup Artist
Calvin Scott Key Makeup Artist
Sara De Pue Makeup Artist
Dugg Kirkpatrick Hairstylist
Eric Craig Music Supervisor
Brendan Early Assistant Production Coordinator
Rip Murray First Assistant Director
Tanoa Parks Production Accountant
Jeremy Fry Stunt Double
Jonathan Cushing Grip
David Scott Rubin Executive Producer
Sk Nguyen Visual Effects Coordinator
Mary Jo Devenney Sound Mixer
Tony Gittelson First Assistant Director
Lisa Bonaccorso Second Assistant Camera
Jared Marshack Sound Mix Technician
Nicole Leitner Costume Assistant
Bryan Gilbert Grip
Tracy Takahashi Visual Effects Producer
Aaron Schulte Electrician
Andrew C. Keeter Location Manager
Mike Sowa Digital Intermediate Colorist
James Bailey Foley Artist
Grg Magidow First Assistant "A" Camera
Zoe Aimee Zaitzeff Camera Production Assistant
Andrew Robison Best Boy Grip
Michelle Pershing Costume Supervisor
Eric Thompson ADR Mixer
Phillip Miller Key Grip
Alfredo Rosado Additional Photography
Jerry A. Chavez Property Master
Creighton Larson Propmaker
Paul Lambiase Key Rigging Grip
Chris Gehrt Casting Assistant
Penny Sprague First Assistant "B" Camera
Alpheus Underhill Grip
Wayne Swab Rigging Gaffer
David F. Clark Second Assistant Camera
Trey Shaffer Graphic Designer
John A. Gomez Leadman
Shant Balkian Set Dresser
Jesse Harris Set Dresser
Sarah Ault Hairstylist
Emily Dominguez Costumer
Chantal Nightingale Thomas Costumer
Jim Schulte First Assistant Editor
Michael G. Cruz Assistant Location Manager
Kimmin O'Donnell Digital Compositor
Andrew Byrne Visual Effects
Tom von Badinski Special Effects
Stephen Clarke Production Assistant
Sophia Lucchesi Production Assistant
Jannie Penvari Production Assistant
Renee Henry Production Assistant
Barrett Stuart Executive Producer
David Kramer Extras Casting






















ikwilfilmskijken © 2024