5.9

Personal Best (1982)

Drama
Drie atleten trainen om zich voor het nationale atletiekteam te kwalificeren. Chris, een van de atletes, heeft hiernaast problemen met haar seksualiteit. Ze deelt het bed met haar mannelijke coach en met haar vriend en en rolmodel Tory.

Personal Best Film Info

Score: 5.9/10 van 39 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1982-02-05
Lengte: 124 Minuut / 2:4
Regisseur: Robert Towne
Productie Studios: Geffen Pictures, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Personal Best Foto's


Personal Best Trailer


Mariel Hemingway
als Chris Cahill
Scott Glenn
als Terry Tingloff
Patrice Donnelly
als Tory Skinner
Kenny Moore
als Denny Stites
Jim Moody
als Roscoe Travis
Kari G. Peyton
als Penny Brill
Jodi Anderson
als Nadia "Pooch" Anderson
Maren Seidler
als Tanya
Martha Watson
als Sheila
Emily Dole
als Maureen
Pam Spencer
als Jan
Deby Laplante
als Trish
Mitzi McMillin
als Laura
Jan Glotzer
als Karen
Jan Van Reenen
als Yelovitch
Allan Feuerbach
als Zenk
Jane Frederick
als Fern Wadkins
Cindy Gilbert
als Charlene Benveniste
Marlene Harmon
als Pam Burnside
Linda Waltman
als Debbie Floyd
Cindy Banks
als Kim Stone
Milan Tiff
als Willie Lee
Earl Bell
als Randy Van Zile
Larry Pennell
als Rick Cahill
Luana Anders
als Rita Cahill
George De La Pena
als Raoul
Robert Patten
als Colin Sales
Margaret Ellison
als Nellie Bowdeen
Charlie Jones
als Television Announcer #1
Frank Shorter
als Television Announcer #2
Jim Tracy
als Duane
Janet Hake
als Waitress
Sharon Brazell
als Hostess
Susan Brownell
als Women's Team Member
Desiree Gauthier
als Women's Team Member
Sharon Hatfield
als Women's Team Member
Linda Hightower
als Women's Team Member
Joan Russell
als Women's Team Member
Themis Zambrzycki
als Women's Team Member
Clim Jackson
als Men's Team Member
John Smith
als Men's Team Member
Chuck DeBus
als Coach
Gregory Clayton
als Trainer
David Edington
als Waiter
Robert Horn
als Water Polo Coach
Wendell Ray
als P.A. Announcer
Len Dawson
als Football Announcer
Leroy R. Perry Jr.
als Chiropractor
Richard Martini
als Meet Manager
Andrew Traister
als Olympic Official (uncredited)
Timothy M. Hill
als Track Fan (uncredited)
Jim Vitti
als Track Fan (uncredited)
Dave Wang
als Track Fan (uncredited)
Rick Simpson Set Decoration
Michael Chapman Director of Photography
Don Stott Gaffer
Samuel C. Crutcher Sound Editor
Jack Nitzsche Original Music Composer
Jerry Grandey Assistant Director
Ken Speed Special Effects
David Geffen Executive Producer
Daniel J. Heffner Second Assistant Director
Robert Towne Director
Robert Towne Producer
Robert Towne Writer
Ron Hobbs Production Design
Walt Mulconery Editor
Bud S. Smith Editor
Bud S. Smith Supervising Editor
Seth Flaum Assistant Editor
William S. Beasley Assistant Director
Jacqueline Cambas Editor
Randall Robinson First Assistant Camera
Jere Huggins Editor
Ned Humphreys Editor
Don E. FauntLeRoy Assistant Camera
Curt Sobel Music Editor
Gary Alexander Sound Re-Recording Mixer
Larry Stensvold Sound Re-Recording Mixer
Regina Gordon Assistant Director Trainee
Robert J. Doherty Second Assistant Director
Christina Smith Makeup Artist
Chuck DeBus Technical Advisor
Susan Germaine Hairstylist
Richard Martini Production Assistant
Patrice Donnelly Technical Advisor
Robert Lederman Assistant Editor
Kenneth Zunder Assistant Camera
Nikita Knatz Storyboard Artist
Nikita Knatz Second Unit Director
Karl Silvera Makeup Artist
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Michael P. Redbourn Sound Editor
Alan Collis Transportation Coordinator
Stephen Vaughan Still Photographer
J. Paul Huntsman ADR Supervisor
John A. Larsen Sound Editor
Michael Genne Assistant Camera
Douglas J. Schulman Other
Bruce Bisenz Sound Mixer
Ray Quiroz Script Supervisor
Dale Newkirk Special Effects
Donald P. Desmond Transportation Captain
Eric D. Andersen Camera Operator
Leah Brown Production Coordinator
Mike Chevalier Camera Operator
Jill Fraser Original Music Composer
Lance Williams Camera Operator
B.J. Smith Set Medic
Paul Rylander Assistant Property Master
Linda Henrikson Costume Design
John Boccaccio Assistant Camera
Mike Dobie Assistant Editor
Donah Bassett Negative Cutter
Benjamin Resella Scenic Artist
Cary Griffith Key Grip
Richard Ritchie Color Timer
Michael E. Matteson Key Grip
David Pettijohn Supervising Sound Editor
Michael Green Second Assistant Director
Howard McCormick Leadman
Jane Frederick Technical Advisor
Barbara Adamski Assistant Property Master
Alan Gornick Underwater Camera
Norval D. Crutcher Sound Editor
Doug Dale Best Boy Electric
Ron Rapiel Production Consultant
Ben Sobin Utility Sound
Ron Heilman Costume Design
Robert Marta Camera Operator
Sheila A. Warner Production Coordinator
Steven Westlund Property Master
Peter Peyton Associate Producer
Leroy R. Perry Jr. Technical Advisor
Keith McCormick Swing
Richard Valdez Swing
Eric Shrader ADR Editor
Jack Snyder Boom Operator
Jeff Parguer Location Casting
Johnny Walker Assistant Camera
Bob Winger Grip
Stephen V. Isbell Grip
Michael Tompane Assistant Editor
Philip Procter Assistant Location Manager
Jeff Freedman Unit Publicist
Mitch Lewis Technical Advisor
Kate Schmidt Technical Advisor
Edward M. Taylor Other






















ikwilfilmskijken © 2024