Pompeii (2014)

Actie, Avontuur, Historisch, Romantiek, Drama
De film volgt het verhaal van een Keltische gladiator die in slavernij leeft. Aan de vooravond van een enorme vulkaanuitbarsting die Pompeii verwoest, wordt hij verliefd op een edelvrouw. Dit zorgt er tevens voor dat hij oog in oog komt te staan met de man die zijn familie jaren eerder afslachtte.

Pompeii Film Info

Score: 5.4/10 van 2256 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-02-18
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Paul W.S. Anderson
Schrijvers Lee Batchler, Janet Scott Batchler, Michael Robert Johnson.
Productie Studios: Don Carmody Productions, TriStar Pictures, FilmDistrict, Impact Pictures, Constantin Film
Productie Land: Canada, Germany, United States of America


Pompeii Trailer


Kit Harington
als Milo
Carrie-Anne Moss
als Aurelia
Emily Browning
als Cassia
Adewale Akinnuoye-Agbaje
als Atticus
Jessica Lucas
als Ariadne
Jared Harris
als Severus
Joe Pingue
als Graecus
Kiefer Sutherland
als Corvus
Currie Graham
als Bellator
Ron Kennell
als The Weasel
Rebecca Eady
als Milo's Mother
Sasha Roiz
als Proculus
Jean Frenette
als Boss Slaver
Dylan Schombing
als Young Milo
Maxime Savaria
als Biggest Thracian
Tom Bishop Sr.
als Cassia's Carriage Driver
Jean-Francois Lachapelle
als Milo's Father
Dalmar Abuzeid
als Felix
Emmanuel Kabongo
als African Gladiator
Brock Johnson
als Flashback Centurion
Kristina Nicoll
als Rich Wife #1
Janine Theriault
als Rich Wife #2
Mark Whelan
als Ship's Captain
Anaïs Frenette
als Harbor Child
Donna Christo
als Harbor Mother
Thomas Stumpo
als Harbor Boy
Rodney Alexandre
als Gladiator (uncredited)
Melantha Blackthorne
als Celtic Woman (uncredited)
Zach Burke
als Proclaimer (uncredited)
Milan Carmona
als Roman Boy (uncredited)
Jimmy Chimarios
als Gladiator (uncredited)
Jay Da Costa
als Roman Citizen (uncredited)
Chris Gonsalves
als Roman Archer (uncredited)
Derek Herd
als Slaver (uncredited)
Patrick Kerton
als Celtic Gladiator (uncredited)
Johnny Larocque
als Soldier (uncredited)
Paul W.S. Anderson Director
Paul W.S. Anderson Producer
Jeremy Bolt Producer
Robert Kulzer Producer
Ronna Kress Casting
Wendy Partridge Costume Design
Sim Evan-Jones Editorial Consultant
Lee Batchler Screenplay
Janet Scott Batchler Screenplay
Deirdre Bowen Casting
Deirdre Bowen Casting Director
Don Carmody Producer
Roberto Campanella Choreographer
Al Bailey Compositor
Philippe Turlure Set Decoration
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Martin Moszkowicz Producer
Glen MacPherson Director of Photography
Richard Bronskill Orchestrator
Paul D. Austerberry Production Design
Eddie Hamilton Editorial Consultant
Peter Schlessel Executive Producer
Clinton Shorter Original Music Composer
Michele Conroy Editor
Michael Robert Johnson Screenplay
Jean Frenette Stunt Coordinator
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Tang Man-To Assistant Camera
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Evan Webber Set Designer
Matt Dunkley Conductor
Caitlin Cronenberg Still Photographer
Adam Lastiwka Musician
Sonia Singh Second Assistant Accountant
Lorenz Dangel Conductor
Steve Baine Foley Artist
Jeffrey A. Melvin Set Decoration
Lindsay Jacobs Costume Supervisor
Leslie A. Sebert Key Makeup Artist
Nigel Churcher Art Direction
Christopher Geggie Property Master
Denis Bellingham Boom Operator
Tony Kenny Special Effects Coordinator
Jill Purdy ADR Editor
Dug Rotstein Script Supervisor
Sarah Swick Visual Effects Producer
Jon Mooney Music Editor
Mahapatro Kalpana Matte Painter
Jo-Ann MacNeil Makeup Department Head
David Best Assistant Art Director
Carlos Caneca Leadman
Stefany Koutroumpis Set Designer
Alex Bullick Sound Effects Editor
J.R. Fountain Sound Effects Editor
Neishaw Ali Visual Effects Producer
Michael L. Hall Gaffer
Kevin Banks Music Editor
Angela Mastronardi Script Supervisor
Jonathan Matthews Location Manager
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Matt Tassone First Assistant Editor
Robert Stecko Camera Operator
Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Peter Armstrong Digital Intermediate
Tom Nagy Senior Animator
Dave Muscat Digital Intermediate
Vern Nobles Second Unit Director of Photography
Vincent Sullivan Hair Department Head
Carol Hartwick Key Hair Stylist
Kevin Howard Sound Editor
Robert Doyle First Assistant Editor
Alan Boucek Compositing Supervisor
Jordan Nieuwland Matte Painter
Brandon Terry Visual Effects Editor
Anthony Rizzo Animation
Kelly Shanks Hairstylist
Hannah d'Angerio Casting Associate
Emiliano Topai First Assistant Camera
Ric Schnupp ADR Recordist
Travis MacKay ADR Mixer
Justine Baker ADR Recordist
Brendan Taylor Visual Effects Supervisor
Christopher Richards Casting Associate
Nick Colangelo Visual Effects Coordinator
Jo Hughes Visual Effects Producer
James F. Breithaupt Production Accountant
Anna Guseva Visual Effects Coordinator
Gong Myung Lee CG Supervisor
Mehta Apul Lead Animator
Bhavik Mehta Compositing Supervisor
Kevin Barnes Best Boy Electric
Tom Turnbull Visual Effects Supervisor
Jep Hill CG Supervisor
Erin Daprato Costume Assistant
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Andy Robinson Digital Effects Supervisor
Ron Renzetti Dolly Grip
Trey Harrell Lighting Supervisor
Eric Robinson Digital Effects Supervisor
Peter Persaud Foley Recordist
Keith Sellers Visual Effects Supervisor
Micael Albrecht Electrician
Ryan Cunningham Visual Effects Coordinator
Justin Rogers-CdeBaca Visual Effects Production Assistant
Michael DiCarlo Visual Effects Coordinator
Greg Chapman Sound Mixer
Brad DeWolde Animal Wrangler
Bianca Marini Production Assistant
Kimberly Julien Visual Effects Coordinator
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Bonnie Sutherland Costume Set Supervisor
Jonathan Pencharz Assistant Production Coordinator
Tony Blondal Orchestrator
Stefan Steen Production Coordinator
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Seva Solntsev Sound Re-Recording Mixer
Natasha North Visual Effects Coordinator
Scott Riopelle Compositing Supervisor
Brian Fortune Compositor
Geoff Sayer Compositor
David Allan Lighting Technician
Benjamin Mossman Visual Effects Coordinator
Ken Dhaliwal Legal Services
Iantha Goldberg Assistant Makeup Artist
Mike Hext Musician
Andrew Crowley Musician
Owen Slade Musician
Tim Llewellyn Compositing Supervisor
Aj McLauchlin Digital Intermediate
David Pyatt Musician
Danni Henderson Visual Effects Coordinator
Cyril Frederick Chu Concept Artist
Graham Chivers Prosthetics
Jane Rogers Extras Casting
Vishal S. Bendre CG Artist
Zach Hunter Boom Operator
Dean Stinchcombe First Assistant "A" Camera
Gerri Gillan Ager/Dyer
Walt Biljan Digital Intermediate Colorist
Sandro Kath Compositor
Ken McCuen Concept Artist
Michelle Kaszai Digital Intermediate Producer
Courteney Smith Visual Effects Production Assistant
John Irwin Generator Operator
Roland Heizinger Tailor
Robert J. Bruce Compositor
Jim Holmes Best Boy Grip
Ovidiu Cinazan Compositor
Michael Carr First Assistant "A" Camera
Robert Johnson Key Grip
Dave Ferguson Key Grip
Federico De Marco Libra Head Technician
Julia Seidman Second Assistant Camera
Jim Krauter Rigging Grip
Engin Arslan Lighting Artist
Mark Rodziewicz Lighting Artist
Paul DeOliveira Compositor
Thomas Grant Morrison Lighting Artist
Bob Tarantino Legal Services
Jerome Persaud Production Assistant
Craig Seitz Set Production Assistant
Sara Holmes Post Production Accountant
Sarah Crompton Production Executive
Marco Checa Garcia Compositor
Stephan Maia Second Assistant "B" Camera
Lara Alexander Electrician
Christoph Becker Music Supervisor
Kristin Mombourquette Camera Trainee
Gastone Ferrante Digital Imaging Technician
Tracy Shaw Dolly Grip
Jeffrey Mueller Rigging Grip
Nicole Wiwchar Second Assistant Camera
Adam Tupper Second Assistant "A" Camera
Michael Flax Video Assist Operator
Paul Jones Makeup Effects Designer
Anita Bacic Costume Assistant
Deniz Rakhmanova Costume Assistant
Sarah Goodwin Costume Set Supervisor
Wayne Thomas Textile Artist
Cecilia Tachini Wardrobe Assistant
Andy Martinez Calzadilla 3D Artist
Robert Freitag CG Artist
Blair Werschler 3D Artist
Christopher DeVito CG Animator
Chris MacLean CG Supervisor
Wasim Ali Compositor
Sigurjón F. Gardarsson Compositor
Ryan Kitagawa Compositor
Mike Stadnyckyj Compositor
Patrick Man-Long Wong Compositor
Saurabh Raut Compositor
Daniel Lee Compositor
Keywan Mahintorabi Compositor
Ayo Burgess Digital Effects Supervisor
Igor Avdyushin Lighting Artist
Francois Couette Lighting Artist
Nathan Englbrecht Lighting Artist
J. Alan Bradshaw Lighting Artist
Anja Stitic Lighting Artist
Riccardo Zanettini Lighting Supervisor
Seema Schere Matte Painter
Tim Warnock Matte Painter
Marcin Nikiforuk Matte Painter
David Stewart Musician
Will McConnell ADR Recordist
Robert Woolfson Sound Mixer
Bj Prince Animal Wrangler
Lisa Berridge Production Assistant
Robert Crocco Production Assistant
Ryan Grassby Production Assistant
Jenny Challis Set Medic
Jenna Hamilton Set Production Assistant
Dublino Giorgia Set Production Assistant
Verde Antonio Set Production Assistant
Nolan Daws Stand In
Olivia Gudaniec Stand In
Robert Morse Stand In
Patrizia Quas Stand In
Kyle Limkilde Stand In
Michael Piticco Stunts






















ikwilfilmskijken © 2020