6.671

Ransom (1996)

Actie, Thriller
Het zoontje van een luchtvaarttycoon wordt ontvoerd. Er van overtuigd dat de kidnappers sowieso niet van plan zijn z'n kind levend terug te bezorgen, weigert hij pertinent om het losgeld te betalen. Het blijk een gewaagde gok.

Ransom Film Info

Score: 6.671/10 van 1488 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1996-11-08
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Ron Howard
Schrijvers Richard Price, Alexander Ignon.
Productie Studio: Touchstone Pictures
Productie Land: United States of America

Ransom Foto's


Ransom Trailer


Mel Gibson
als Tom Mullen
Rene Russo
als Katherine Mullen
Gary Sinise
als Det. Jimmy Shaker
Delroy Lindo
als Agent Lonnie Hawkins
Lili Taylor
als Maris
Brawley Nolte
als Sean Mullen
Liev Schreiber
als Clark Barnes
Donnie Wahlberg
als Cubby Barnes
Evan Handler
als Miles Roberts
Nancy Ticotin
als Agent Kimba Welch
Michael Gaston
als Agent Jack Sickler
Kevin Neil McCready
als Agent Paul Rhodes
José Zúñiga
als David Torres
Dan Hedaya
als Jackie Brown
Allen Bernstein
als Bob Stone
Paul Guilfoyle
als Wallace
Iraida Polanco
als Fatima
John Ortiz
als Roberto
A.J. Benza
als Reporter Guest
Peter Anthony Tambakis
als Nelson
Daniel May Wong
als Agent Sam
Donna Hanover
als News Reporter
Anton Evangelista
als FBI Agent
Joe Bacino
als Cop #1
Carl S. Redding
als Cop #2
James Georgiades
als Cop #3
Christian Maelen
als Cop #4
David Vadim
als Cop #5
Michael Countryman
als Bank Manager
Cheryl Howard
als Science Fair Coordinator
James Ritz
als Science Fair Judge
Craig 'Radioman' Castaldo
als Radioman
Joseph Badalucco Jr.
als Liquor Store Cop
Dell Maara
als Liquor Store Perp
Mike Hodge
als Man at Party
Mick O'Rourke
als FBI SWAT Team #1
Henry Kingi Jr.
als FBI SWAT Team #2
Roy Farfel
als FBI SWAT Team #3
Lex D. Geddings
als FBI SWAT Sniper
Todd Hallowell
als Don Campbell
Christopher Norr Second Assistant Camera
Brian Grazer Producer
James Horner Original Music Composer
Janet Hirshenson Casting
Richard Price Screenplay
Scott Rudin Producer
Jane Jenkins Casting
Manny Siverio Stunts
Don Davis Orchestrator
Anthony J. Ciccolini III Supervising Sound Editor
Ron Howard Director
Todd Hallowell Executive Producer
Todd Hallowell Second Unit Director
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Daniel P. Hanley Editor
Mike Hill Editor
Rita Ryack Costume Design
Michael Corenblith Production Design
William M. Connor Second Assistant Director
Jophery C. Brown Stunts
David M. Dunlap Second Unit Director of Photography
Andy Duppin Stunts
John Kasarda Art Direction
Susan Bode Set Decoration
Joe Burns Second Unit First Assistant Director
Dan Sable Sound Effects Editor
Lynn Sable Assistant Sound Editor
Mic Rodgers Stunts
Carl Clifford Unit Production Manager
Alexander Ignon Screenplay
Piotr Sobocinski Director of Photography
Beth Bowling Casting Assistant
Ellen Christiansen Assistant Set Decoration
Anita Gibson Makeup Artist
Amy McIntyre Britt Casting Assistant
Al Cerullo Pilot
Jan Foster Location Manager
Danny Michael Sound Mixer
Andrew Schmetterling Boom Operator
Karen E. Etcoff Extras Casting
Deborah Parker Assistant Location Manager
Bill Anagnos Stunts
Don Picard Stunts
Suzana Peric Music Editor
Peter Epstein Stunts
Lorey Sebastian Still Photographer
Larry McConkey Steadicam Operator
Keith Leon Williams Stunts
Alan D. Purwin Pilot
Jim Lovelett Stunts
Lauren Buckley Art Department Coordinator
Liz Newman Production Coordinator
Jeff Ward Stunt Coordinator
Robert 'Bobby Z' Zajonc Pilot
Susan A. Cabral Makeup Artist
Carlos Menéndez Assistant Art Director
William A. Campbell Wardrobe Supervisor
Diana Burton Assistant Property Master
Tommy Allen Property Master
Louis Cerborino Dialogue Editor
Carl Fullerton Makeup Artist
Douglas Murray ADR Recordist
Douglas Murray Foley Recordist
Bruce MacCallum Camera Operator
Eva Z. Cabrera Script Supervisor
Glenn Allen Assistant Editor
Richard Friedlander Assistant Editor
Richard Hebrank Key Construction Grip
Louis Bertini Foley Editor
Wilfred Caban Special Effects Assistant
Jim Henrikson Supervising Music Editor
Julie Kuehndorf Unit Publicist
Anthony Dunne Construction Coordinator
Daniel Pagan Assistant Sound Editor
Michelle Morrissey Production Supervisor
Thomas A. Gulino Dialogue Editor
Bitty O'Sullivan-Smith Dialogue Editor
Bob Olari Sound Recordist
Rick Dior Sound Re-Recording Mixer
Bob Chefalas Sound Re-Recording Mixer
Harry Peck Bolles ADR Editor
Dave Weinman Leadman
Lisa J. Levine Supervising ADR Editor
Cheryl Wheeler Duncan Stunts
Gregg Smrz Stunts
William A. Farley Hairstylist
Jason Canovas Sound Effects Editor
Allen Weisinger Key Makeup Artist
Beth Kuhn Assistant Art Director
Tim Gallin Stunts
Kathy Nelson Music Supervisor
Joseph Coscia Key Hair Stylist
Kareen Boursier Hairstylist
Miriam Schapiro Assistant Production Coordinator
Anne Gorman Key Costumer
Paul J. Zydel ADR Mixer
Paul J. Zydel Foley Mixer
David S. Lomax Stunts
Elliot Santiago Stunts
Scott Wilder Stunts
Patricia Eiben Wardrobe Supervisor
Sonia Bhalla Set Production Assistant
Ken Connors Rigging Gaffer
Martin Lowry Grip
Timothy Shannon Transportation Co-Captain
Doug Dalisera Electrician
Michael F. Burke Best Boy Electric
David H. Kramer ADR Voice Casting
Debra Tennenbaum Assistant Costume Designer
James Patrick Whalen Jr. Transportation Captain
Louise DeCordoba First Assistant Accountant
David Slonaker Orchestrator
Kathy Welch Payroll Accountant
Dylan K. Massin Key Set Production Assistant
Dean Drabin ADR Mixer
Peter A. Mian Video Assist Operator
Steve Mack Stunts
Janet Paparazzo Stunts
Randall Richards Assistant Art Director
Norman Douglass Stunts
Jeffrey T. Bernstein Second Second Assistant Director
Frank Morrone Sound Re-Recording Mixer
Dennis Gamiello Key Grip
Scott Dior Sound Recordist
Yvette Nabel Foley Editor
John Grimolizzi Construction Foreman
Cynthia Leigh Heim Foley Artist
Ann Hadsell ADR Recordist
Guy Barresi Assistant Editor
John Lowry Rigging Grip
Joe Binford Jr. Assistant Editor
Edward W. Lowry Dolly Grip
Paul Bucossi Stunts
Brian Fitzsimons Best Boy Grip
Michael Finnerty Grip
James H. Nau ADR Editor
Lynne Redding ADR Voice Casting
John Smith Electrician
Victoria Brown McCready Second Assistant Accountant
Joseph DeLuca Set Dresser
Michael Scarola Grip
Carey DePalma Location Assistant
Grant Shaffer Storyboard Artist
Anthony Starbuck Cableman
Mark Ginsberg Color Timer
Jon Ringbom Charge Scenic Artist
Russ Engels Chief Lighting Technician
Jay Levy First Assistant Camera
Robert Connors Electrician
Liz Dykhouse Post Production Accountant
James C. Walsh Electrician
William Durnin Sr. Set Dresser
Carl Landi Construction Grip
Jamie Miller Set Production Assistant
Joseph R. Brigham Pilot
Jennifer Stuart Camera Trainee
Eric Jacobson Assistant Production Coordinator
Michael McCormick Production Accountant
Walter Fricke Jr. Electrician
Richard C. Montgomery Jr. Grip
Gerry Lowry Grip
John Ford Grip
Judy Gailen Assistant Art Director
Charles A. Nastacio Grip
June DeCamp Scenic Artist
Joyce Leipertz Scenic Artist
Jon Zeidman Location Assistant






















ikwilfilmskijken © 2022