Red 2 (2013)

Actie, Komedie, Misdaad, Thriller
Frank Moses en zijn team van voormalig CIA-agenten zullen hun krachten wederom samen moeten bundelen om, al toerend door Europa, hun vijanden uit te schakelen. Frank en de andere agenten zijn op zoek naar een massavernietigingswapen.

Red 2 Film Info

Score: 6.519/10 van 3456 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-07-18
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Dean Parisot
Schrijvers Erich Hoeber, Jon Hoeber.
Productie Studios: DC Comics, Di Bonaventura Pictures, Summit Entertainment, Etalon-Film, DC Entertainment, Saints LA, NeoReel
Productie Land: Canada, France, United States of America


Red 2 Trailer


Bruce Willis
als Frank Moses
John Malkovich
als Marvin Boggs
Mary-Louise Parker
als Sarah Ross
Anthony Hopkins
als Bailey
Helen Mirren
als Victoria
Catherine Zeta-Jones
als Katja
Lee Byung-hun
als Han Cho Bai
David Thewlis
als The Frog
Brian Cox
als Ivan
Neal McDonough
als Jack Horton
Steven Berkoff
als Cobb
Garrick Hagon
als Davis
Tim Pigott-Smith
als Director Philips
Jong Kun Lee
als Han's Father
Philip Arditti
als Arman
Mitchell Mullen
als Wade
Martin Sims
als Blackwell
Tristan D. Lalla
als Vance
Khalid Laith
als Al Saïd
Tom Wu
als Security Officer
Emilio Doorgasingh
als Iranian Ambassador
David Papava
als Russian Police Officer
Dan Jeannotte
als Young FBI Agent
Aleksander Mikic
als Kremlin Guard
Vincent Hoss-Desmarais
als MI6 Intelligence Officer
Nathalie Buscombe
als Serena
Tony Pritchard
als Orderly #1
Kirris Riviere
als Orderly #2
Wahab Sheikh
als Iranian Clerk
Paul Hopkins
als Funeral Director
Vlasta Vrana
als General McKennon
Robert Davide
als Russian Officer
Adam Shaw
als Creepy Young Man
Tom Hodgkins
als Snyder
Emma Heming
als Kelly
Moe Jeudy-Lamour
als Marine
Penny Bunton
als Boddington Receptionist
Nathan Wiley
als Young Guard
Eric Davis
als MI6 Chief Security Officer
Andrew Byron
als Russian Lead Officer
Alexandre Gorchkov
als Kremlin Security Officer
Michael Hearn
als Senior MI6 Man
Sandra Lavoie
als Weeping Woman
Bentley Kalu
als Commando
Rebecca Croll
als Waitress
Georg Nikoloff
als Russian Scientist
Bianca Bellange
als Banker
Kevin Woodhouse
als Guy
Terry Maguire
als Costco Man
Xavier Laurent
als Waiter
Sherif Eltayeb
als Revolutionary Guard Captain
Alan Grice
als Russian Officer #2
Thomas Thoroe
als Russian Officer #3
Yo Santhaveesuk
als Security Officer #2
George Georgiou
als Revolutionary Guard
Waj Ali
als Helicopter Pilot
Tony Smith
als Boddington Security
Lee Asquith-Coe
als Security Detail Soldier (uncredited)
James Jaysen Bryhan
als Iranian General (uncredited)
Michael Vardian
als Tourist (uncredited)
Alan Silvestri Music
Alan Silvestri Conductor
Jim Clay Production Design
Kim McGarrity Stunts
Beatrix Aruna Pasztor Costume Design
Deborah Aquila Casting
Gilles Conseil Stunts
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Lorenzo Di Bonaventura Producer
Steve Lucescu Stunts
Peter Pedrero Stunts
Andrew Ackland-Snow Art Direction
Lucy Allen Stunts
Lucy Allen Stunt Double
Andy Smart Stunts
Matthew Stirling Stunts
Harvey Harrison Second Unit Director of Photography
Jeff Carson Music Editor
Dean Parisot Director
Don Zimmerman Editor
Irène Jordi Makeup Artist
Andrea Kenyon Casting
Enrique Chediak Director of Photography
Mark Vahradian Producer
Phil Harvey Art Direction
Ryal Cosgrove Special Effects Supervisor
Paul Jennings Stunt Coordinator
Roy Taylor Stunts
Suzanne Jansen Key Makeup Artist
Jake Myers Executive Producer
Elaine Grainger Casting
Sean Guest First Assistant Director
Mike Chute Stunts
Simon Northwood Stunts
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Jeanette Scott Set Decoration
Matthew Gray Art Direction
Emmet Cahill Additional Grip
Jung Doo-hong Stunts
Jung Doo-hong Stunt Double
Philip Elton Art Direction
Richard Kitting Sound Recordist
Mark Strange Stunts
Stéphane Lefebvre Stunts
Michael Scherer Stunts
Warren Ellis Writer
Dean Alexandrou Stunts
Derek Lea Stunts
Chris Munro Sound Mixer
Erich Hoeber Screenplay
Jon Hoeber Screenplay
Lisa Chugg Set Decoration
Gary Connery Stunts
Cully Hamner Writer
Paul Howell Stunts
Ray Nicholas Stunts
Jan Thijs Still Photographer
Lauro Chartrand Stunts
Darryl Scheelar Stunts
Zack Duhame Utility Stunts
Sharlene Royer Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Patrick Rousseau Sound Recordist
Michel Julienne Stunt Coordinator
Gordon Alexander Stunts
Marc Cass Stunts
Steve Maslow Sound Re-Recording Mixer
Susan Luciani Visual Effects Coordinator
Bruce White Musician
Nina Armstrong Stunts
Tricia Wood Casting
Veronique Bosle Key Makeup Artist
Marcus Shakesheff Stunts
Tim Connolly Utility Stunts
David Ready Executive Producer
Ronald Gilbert Production Manager
Jamey Scott Sound Designer
Ghislaine Sant Hairstylist
Matt Sweat Assistant Editor
Philippe Morel Stunts
Raphaël Holt Production Assistant
Roger Guérin ADR Recordist
Rashid Phoenix Stunts
Brett Dowler Visual Effects Producer
Gareth Milne Stunts
Gareth Milne Stunt Double
David Anders Stunts
Paul Kennington Stunts
Rodolphe Lauga Steadicam Operator
Katherine Cleland Stand In
Suzanne Canuel Costume Supervisor
Annie Crawford Costume Supervisor
Vincent Cirelli Visual Effects Supervisor
Dominic Masters Supervising Art Director
Wayne Gordon Stunts
Dan O'Connell Foley Artist
Jason Gaya Sound Recordist
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Harrison Meyle Dialogue Editor
Sophie Tarver Propmaker
Rob Pavey Stunts
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Marc Reichel Pyrotechnician
Suzanne Milano Art Department Assistant
John T. Cucci Foley Artist
Terry Heggarty Standby Painter
Stephen S. Campanelli Camera Operator
Frank Masi Still Photographer
Raymond Larose Set Designer
Vincent Gingras-Liberali Set Designer
Maxime Ferland Boom Operator
Mohen Leo Visual Effects Supervisor
Gary Spratling Camera Operator
Anna Krawczyk Special Effects Coordinator
Anna Worley Script Supervisor
Domonkos Pardanyi Stunts
Jonathan Wales Sound Re-Recording Mixer
Dan Goyens Best Boy Electric
Emma Pucci Art Direction
Bruce Woloshyn Visual Effects Supervisor
Tony Jackson Camera Operator
David Doran Standby Art Director
David Sanger Visual Effects Producer
Pablo Verdejo Stunts
George Kirby Stunts
Daniel Saxlid Sound Designer
Andrew Lipschultz Unit Publicist
Lorelei David Visual Effects Editor
Colleen Quinton Key Makeup Artist
Francois Archambault Camera Operator
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Erika A. McKee Visual Effects Producer
Adam Dale Aerial Director of Photography
Douglas Robson Stunts
Jamie Harcourt Camera Operator
Jean-François Drigeard Gaffer
Chris Owen Jones Assistant Camera
Jason W. Jennings Sound Designer
Pavel Pranevsky CG Supervisor
Pimentel A. Raphael Animation Supervisor
Andreas Petrides Stunts
Ben Dimmock Stunts
Mark Mottram Stunt Coordinator
Joe Hopker Makeup & Hair
Ryan Wiederkehr Visual Effects Producer
Jean-Baptiste Jay Camera Operator
Andy Long Gaffer
Andy Kaplan Digital Intermediate
Russell Farmarco ADR Supervisor
Jim Dowdall Stunts
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
James Madigan Visual Effects Supervisor
Phil Brookes Rigging Gaffer
Anna Bregman Assistant Art Director
Sergey Yahontov Production Manager
Dani Biernat Stunts
Gerald Quist Makeup Artist
Jeff Ozimek Set Designer
Cameron Steenhagen Dialogue Editor
Cameron Frankley Sound Designer
Sharon Mansfield Script Supervisor
Graham Johnston Makeup Designer
Alf Tramontin Steadicam Operator
Simon Finney Camera Operator
Annette Field Additional Hairstylist
Dan Mayer CG Supervisor
Charles Martin Inouye Music Editor
Nicole Balzarini Art Department Coordinator
Jean-Jacques Dion Key Hair Stylist
Jean-Marc Bellu Stunts
Christopher M. Boyd Production Assistant
Quinn Robinson Standby Art Director
Asregadoo Arundi Visual Effects Supervisor
John Sanchez Production Coordinator
Natapon Huangsakuncharoen Creature Technical Director
Paul Katz Music Consultant
Chris Kitisakkul Graphic Designer
Amanda Foster Stunts
John Houlihan Music Supervisor
Nicolas Bosc Stunts
Chris Navarro ADR Mixer
Lisa Zagoria Casting Associate
Gary Arthurs Stunts
Richard Hooper Armorer
Kelly-Marie Kerr Stand In
Art Reasonover Key Costumer
Steve Bohan Construction Manager
Charles Bodycomb Armorer
Karen Higgins Construction Coordinator
John Flemming Key Grip
Pierre-Emmanuel Chatiliez Storyboard Artist
Peter Paul Assistant Costume Designer
Iwan Prys Reynolds Focus Puller
Dave Evans Armorer
Cyril Kuhnholtz Key Grip
Blake Collins Foley Mixer
Greg Corke Armorer
Joss Skottowe Armorer
Brian Avery Utility Stunts
Diana Adams Production Accountant
Liam McGill Rigging Gaffer
Dominique Ricard Camera Operator
Gary Hoptrough Stunt Double
Victor J. Hernandez Sound Effects Editor
Saif Al-Warith Stunts
Patrick Médioni Stunts
Brian Nickels Stunts
Virginie Arnaud Stunts
James Ashwill Foley Mixer
Christophe Marsaud Stunts
Giedrius Nagys Stunts
David Zimmerman Assistant Editor
Warren Drummond Storyboard Artist
Kevin Pratten Wardrobe Master
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marc Wolff Pilot
Daryl Powell Sound Mixer
Jason Curle Stunts
Thomas Lemierre Swing
Robert B. Baylis Key Grip
John Harris Lighting Technician
Catherine Jabes Hairstylist
Gregory Jamrok Orchestrator
David McKeown Stunts
Hugues Espinasse Camera Operator
Manuel Gaspar Best Boy Electric
Levan Doran Stunts
Jean-Charles Rousseau Stunts
Cliff Lanning First Assistant Director
Martyn Welland Electrician
Rory Mulroe Stunts
Julie Breton Local Casting
Csilla Blake-Horváth Key Hair Stylist
Steve Finn Boom Operator
Jon Michaels First Assistant Sound Editor
Patrick Neighly Visual Effects Coordinator
Max Garnier Special Effects Technician
Lloyd Bass Stunts
Sybille Blouin Stunts
Michael C. Price Key Grip
Eva Kuntz Concept Artist
Vincent Wang Stunts
Tom Wilkinson Focus Puller
Steen Young Stunts
Sally Rose Davidson Makeup & Hair
Usha Chaman Assistant Production Coordinator
Danny Euston Stunts
James D. Wickman Dolly Grip
Sonu Louis Stunts
Alexandre Cancado 2D Supervisor
Holly Lumsden Stunts
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Darin Wong Dolly Grip
Steve Mair Musician
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Rachel Corbould Petty Cash Buyer
Marieke Séguin Rigging Grip
Clayton Young Ultimate Arm Operator
Daniel Dow Stunts
Jose Holder Storyboard Artist
Evan Gillman Sound Assistant
James Grogan Stunts
Stuart F. Wilson Stunt Double
Paul Munro Production Sound Mixer
Rob Burgess First Assistant Director
Natalie Moore Production Accountant
Tom Rodgers Stunts
Julien Moine Grip
Boris Abaza Focus Puller
Henri Normand Lighting Technician
Will Samuelson Pilot
Tristan Tarrant Boom Operator
Sian Milne Stunts
Andy Pilgrim Stunts
Ian van Temperley Stunt Double
Andy Merchant Stunts
Sally Collins Makeup Artist
Gabriel Lavina Travel Coordinator
Keith Manning Best Boy Grip
Jason Hunjan Stunts
Jean-Benoit Guillon Stunts
Gary Sandover Dolly Grip
Pascal Guégan Stunts
Rick English Stunts
Jacob Smith Production Assistant
Sallie Beechinor Production Coordinator
Vladimir Houbart Stunts
Dominic Pigeon Data Wrangler
Frédéric Berthiaume Assistant Art Director
Erol Ismail Stunts
Reil Munro Dolly Grip
Lee Bagley Stunts
David Barnaby Sound Effects Editor
Wailoon Chung Electrician
Justin Johnson Digital Effects Supervisor
Zafar Janjua Visual Effects Coordinator
Michelle Teefey-Lee Visual Effects Production Manager
Neil Toddy Todd Special Effects Technician
Christophe Roblin Stunts
Pascal Lavanchy Stunts
Benoit Côté Rigging Grip
Dan Goslee Online Editor
Marc-André Guindon Pre-Visualization Supervisor
Mike Woodley Aerial Coordinator
Andrii Trifonov Sound Re-Recording Mixer
Reg Wayment Stunts
Jason Solberg First Assistant Editor
Glyn Williams Camera Technician
Laurence Caines Costume Supervisor
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Tristan Fisher Visual Effects Editor
Riley McDougall Visual Effects Coordinator
Justin Pearson Stunts
Jack Flemming Dolly Grip
Rachel Bolt Musician
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Daniel Kepler Visual Effects Coordinator
Nessa King Assistant Accountant
James Noorani Visual Effects Editor
John Guentner Foley Mixer
Nicolas Brechat Set Dresser
Stéphane Afchain Dolly Grip
Chris Withrow Set Dresser
Daniele Bigi CG Supervisor
Crystal Compton Visual Effects Coordinator
James Grummitt Visual Effects Coordinator
James Purdy Visual Effects Coordinator
James Hyde ADR Recordist
John Linares Best Boy Electric
Solomon Artistes Extras Casting
Simon Alain Stand In
Lebo "Boo" Motjuoadi Production Coordinator
Guy Mount Art Department Assistant
Richard Bradshaw Stunts
Tracey Eddon Stunts
Daniel Wombwell Camera Trainee
Yannick Heuveline Standby Carpenter
Philip Murphy Grip
Dan Walker Concept Artist
Mario Spanna Libra Head Technician
Oscar J. Flores Assistant Production Coordinator
Satoshi Yamazaki Best Boy Grip
Nathan Rusch Pipeline Technical Director
Declan O'Donnell Special Effects Technician
Adrien Bour Stunts
Jean-Jacques Boulben Art Department Coordinator
John-Michael Bellamy Assistant Decorator
Julien Fath Assistant Property Master
Andrew Betts Carpenter
Lee Compton Carpenter
David Ned Kelly Carpenter
Nick Smith Carpenter
Dougie Lankston Dressing Prop
Warren Parkinson Dressing Prop
Don Santos Dressing Prop
Nathan Holt Dressing Prop
Jannick Guillou Graphic Designer
Chris Tooth Graphic Designer
Ryan McPhail Painter
Sam Chapman Props
Sylvain Joyal Props
Jean-Manuel Martinez Sculptor
Manuel Charbonneau Set Dresser
Raul Contreras Set Dresser
Simon Pineau Set Dresser
Thomas Broyon Swing
Chris Clarke Additional First Assistant Camera
Tom McFarling Additional First Assistant Camera
Dean Murray Additional Second Assistant Camera
Lawrence Beckwith Additional Second Assistant Camera
Xavier Bompard Additional Second Assistant Camera
Mark Hanlon Best Boy Electric
Derek Russell Best Boy Grip
Amine El Fadl Camera Intern
Nic René Camera Loader
Guillermo Gil Martin Camera Trainee
Scott Sullivan Camera Trainee
Daniel Evans Camera Trainee
Becky Pescod Camera Trainee
Marc Pronovost Camera Trainee
Louise Harris Camera Trainee
Matthieu Straub Digital Imaging Technician
Nelson Oliver Digital Imaging Technician
Matthew J. Hicks Digital Imaging Technician
Steffen Vala Digital Imaging Technician
Jeff Brown Digital Imaging Technician
Vincent Tulasne Digital Imaging Technician
Robert Reid Dolly Grip
Antonin Drigeard Electrician
Christopher Kralik Electrician
Daniel O'Donnell Electrician
Robert Rabson Electrician
Jon Saunders Electrician
Gary Nagle Electrician
Erik Folsom Gaffer
Lee Spencer Gaffer
Joel Canard Generator Operator
Laurent Martin Grip
Laurent Wémama Grip
David Tulett Libra Head Technician
James Williams Libra Head Technician
Nick Kenealy Video Assist Operator
Gil Allan Makeup Artist
Samia Fadli Extras Casting
Marlene Philibert Extras Casting Assistant
Barbara Sweryda Costume Assistant
Victoria Taylor Costumer
Kim Shek Set Costumer
Annemarie Aird Wardrobe Assistant
Trevor Bagge Assistant Accountant
Pota Manolakos First Assistant Accountant
Rachel Sowden Floor Runner
James Cleave Floor Runner
Jonny Hodgetts Floor Runner
Stuart Jerome Learmonth Floor Runner
Darren O'Connell Floor Runner
Jamie Chalkley Pilot
Kevin Bujold Production Assistant
Anthony Coyne Production Assistant
Jean-Francois Hall Production Assistant
Christopher Setien Estevez Production Assistant
Laura Shaw Production Assistant
Tom Simpson Production Assistant
Yanie Salvas Production Coordinator
Jennifer Simonnet Production Coordinator
Stephanie Aubin Production Secretary
Anna Hinds Production Secretary
Maggy Belzile Second Assistant Accountant
Carmen Buzenschi Security
Daryl Evans Security
Del Storey Security
Michael Wade Stand In
Sangtae Kim Stand In
Ian Harding Stand In
Tricia Chiarenza Color Timer
Darren Rae Colorist
Andrew Geary Colorist
Sara Coppola Editorial Staff
Doug Hamblin Music Consultant
Allan Kaufman Music Consultant
David Bifano Music Coordinator
Dave Griffiths Compositing Supervisor
Chris Van Dyck Compositing Supervisor
Jon Anastasiades Compositor
Magendran Compositor
Johnathon Cormier Compositor
Prin Nimmannitya Compositor
Holly Aldersley Compositor
Fathima Feminò Compositor
Ravi Pareek Compositor
Dan Pearson Data Wrangler
Kaya Thomas Main Title Designer
Derik Gokstorp Pipeline Technical Director
John R. Hazzard Pipeline Technical Director
Paul Molodowitch Pipeline Technical Director
Manovigianek Jehman Pipeline Technical Director
Richard Oey Senior Animator
Michelle Cornwall Visual Effects Coordinator
Rebecca Park Visual Effects Coordinator
Katherine Smith Visual Effects Producer
Sheldon Henry Castelino Visual Effects Production Assistant
Fernando da Silva Special Effects Assistant
Sam Perez Special Effects Assistant
Mark Grew Special Effects Technician
Jean Miel Special Effects Technician
Arran Topham Stunts
Lee-Anne Telford Stunt Double
Sarah Lochlan Stunts
Annabel Wood Stunts
Bradley Farmer Stunts
James Cox Stunts
Matt Da Silva Stunts
Adrian O'Neil Stunts
Sonny Louis Stunts
Rob Hunt Stunts
Martin Shenton Stunts
Mark Archer Stunts
Gary Kane Stunts
Rob Cooper Stunts
Bev Hutter Sound Assistant
Lukasz Grzegorzewski Sound Editor
Dave Fisher Stunts
Alain Villain Stunts
Pascaline Girardot Stunts
David Julienne Stunts
Michael Byrch Stunts
Jonathan Cohen Stunts
Matt Sherren Stunts
Matt Sherren Stunt Double
Carly Michaels Stunts
Carly Michaels Stunt Double
Hasit Savani Stunts
Richard Wheeldon Stunts
Hélèna Laliberté Stunts
Al Holland Stunts
Kent Thomson Stunts
Calvin Warrington-Heasman Stunts
Nic Goodey Stunts
Guy List Stunts
Jeremy Dunn Utility Stunts
Elliot Hawkes Stunts
Leopold Hughes Executive Producer
Zarene Dallas Stunts
Charles Ramsay Stunts
Jonel Earl Stunts
Richard Hansen Stunts
Pierre-Yves Rosoux Stunt Driver
Jeff Hewitt-Davis Stunts
Stuart Frift Stunts
Mark Slaughter Stunt Double
Tim Halloran Stunts
Sean Adames Stunts
Jack-Alexandre Soufflard Stunts
Wendy Leech Stunts
Gilles Ciamin Stunt Driver
Stephen Rutherford Stunts
Andrew L Phillips Stunts
Andy Godbold Stunts
Emily Leach Stunts
Suzanne Cloutier Set Decoration
Matthew Webster Stunts
Ian van Temperley Stunts
Franc Milburn Stunts
Christophe Hening Stunts
Zoe Fry Stunts
James Cho Stunts
Matt Becker Stunts
Matt Becker Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2022