Reminiscence (2021)

Sciencefiction, Mysterie
Nick Bannister (Hugh Jackman) is een geheugendetective. Hij leidt zijn cliënten door het duistere, verleidelijke verleden en geeft ze toegang tot verloren herinneringen. Zijn leven aan de rand van de gezonken kust van Miami verandert voorgoed door Mae (Rebecca Ferguson), een nieuwe cliënt. Maar in het verleden duiken kan een gevaarlijke obsessie worden. Als Bannister probeert te achterhalen hoe Mae is verdwenen, stuit hij op een een gewelddadig complot dat hem uiteindelijk confronteert met de vraag: Hoe ver ga je voor een geliefde?

Reminiscence Film Info

Score: 6.8/10 van 1188 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-08-19
Lengte: 116 Minuut / 1:56
Regisseur: Lisa Joy
website: https://www.reminiscencemovie.com
Productie Studios: FilmNation Entertainment, Michael De Luca Productions, Kilter Films
Productie Land: United States of America


Reminiscence Trailer


Hugh Jackman
als Nicolas 'Nick' Bannister
Rebecca Ferguson
als Mae
Thandiwe Newton
als Emily 'Watts' Sanders
Cliff Curtis
als Cyrus Booth
Marina de Tavira
als Tamara Sylvan
Daniel Wu
als Saint Joe
Mojean Aria
als Sebastian Sylvan
Brett Cullen
als Walter Sylvan
Natalie Martinez
als Avery Castillo
Angela Sarafyan
als Elsa Carine
Javier Molina
als Hank
Sam Medina
als Falks
Norio Nishimura
als Harris
Roxton Garcia
als Freddie
Giovannie Cruz
als Cindy
Woon Young Park
als Burly Bouncer
Han Soto
als Wesley Humphrey
Rey Hernandez
als Harry
Gabrielle Echols
als Titch
Andrew Masset
als Butler
Nico Parker
als Zoe
Barbara Bonilla
als Frances
Jules Hartley
als Hooker
Jorge Longoria
als Lorenzo
Ivan Mbakop
als Sunburnt Man
Jeff Brockton
als Sylvan Guard
Michael Papajohn
als Sylvan Guard
Claire Lanay
als Protestor
Aria Castillo
als Protestor
Roger Magee
als Protestor
René Mena
als Man on Porch
Enrique Abada
als Man on Porch
Laci Broussard
als New Mom
Shawn Carter Peterson
als Coconut Club Pianist
Thomas Francis Murphy
als Armin
Jean Claude Leuyer
als Massive Prisoner
Teri Wyble
als Angela
Autumn Dial
als Receptionist
Renes Rivera
als Coconut Club Bouncer
Myles Humphus
als Moe
Jonathan Nolan Producer
Aaron Ryder Producer
John Papsidera Casting
Michael De Luca Producer
Peter Chesney Special Effects Supervisor
Howard Cummings Production Design
Paul Cameron Director of Photography
Ramin Djawadi Original Music Composer
Dawn Lunsford Foley Artist
Alicia Stevenson Foley Artist
Jeff Chase Stunts
Kelley Smith-Wait Executive In Charge Of Production
Craig Fincannon Location Casting
Lisa Mae Fincannon Location Casting
Leonard R. Spears Set Decoration
Mark Yoshikawa Editor
Peggy Eghbalian VFX Editor
Peter Zuccarini Underwater Director of Photography
Antony Matos Stunts
D. Scott Lumpkin Executive Producer
D. Scott Lumpkin Unit Production Manager
Artie Malesci Stunts
Ilram Choi Stunts
Stephen Coleman Orchestrator
Bobby Talbert Stunt Coordinator
Bernadette Mazur Key Makeup Artist
Tim Bell Stunts
Jeff Galpin Stunts
Darryl Lucas Makeup Artist
Teresa Morgan Key Hair Stylist
Ian Kincaid Chief Lighting Technician
Scott Plauche Supervising Art Director
Anji Bemben Hair Department Head
Oren Hawxhurst Stunts
Chris Monberg Stunts
Taryn Terrell Stunts
Belén Heydt VFX Artist
Panuvat Anthony Nanakornpanom Stunts
Doré Cermak Costumer
Jerry Popolis Hairstylist
Chris Diebold Sound Effects Editor
Matthew Gatlin Art Direction
Andy Dylan Stunts
Ralph Osborn Dialogue Editor
Jessica Lichtner Script Supervisor
Jeremy Peirson Sound Designer
Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
Brian Machleit Stunt Coordinator
Ben Rothstein Still Photographer
Walter Schneider Set Designer
Rob Gray Set Dresser
Chris Haarhoff Steadicam Operator
Chris Haarhoff "A" Camera Operator
Frank Torres Stunt Coordinator
Jess Platt Dialect Coach
Cristina Aragon ADR Mixer
David K. Nami Special Effects Technician
Randall S. Coe Construction Coordinator
Yolanda Mercadel Key Hair Stylist
Don Abbatiello Stunts
Joseph V. Cicio Second Unit Director of Photography
Thomas Jones Supervising Sound Editor
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Jason Howey CG Supervisor
Bruce Jones Visual Effects Supervisor
Buster Reeves Stunt Coordinator
Jessie Pariseau Foley Supervisor
Heidi Falconer Unit Publicist
Bill Higley ADR Mixer
Pamela S. Westmore Makeup Artist
Bradford Bell Sound Mix Technician
Karen Dawson Costumer
Lawrnell Bell-Rattler Hairstylist
Zack Smith Second Second Assistant Director
Robert Campbell "B" Camera Operator
Michael D. Kennedy Libra Head Technician
Kimberly Wistedt Other
Athena Wickham Executive Producer
Met Salih Stunts
Christopher Kaller Music Editor
Brad Lokey Boom Operator
Heather Rae Miller Set Costumer
Ashley Morgan Actor's Assistant
Spencer Davison Assistant Art Director
Lisa Joy Director
Lisa Joy Producer
Lisa Joy Writer
Daniel Stevens Stunts
Jennifer Starzyk Costume Design
William Scharpf Stunts
Andre Green Rigging Gaffer
Chip Carey Chief Lighting Technician
Ted Barba Stunts
Dan Kenyon Sound Effects Editor
Diana Jackson Travel Coordinator
Christopher Ferguson Other
Elayne Keratsis Production Supervisor
Nicole Reed LeFevre Set Designer
Stephon Rodgers Stunts
Sarah Bourgeois Assistant Sound Editor
Tamara Bally Production Accountant
April Hopkins Set Dresser
Max Patrucco Key Rigging Grip
Don Kozma Makeup Department Head
David Jobe Foley Mixer
Charles B. Walker Other
Jimi Ryan Key Grip
Joe Sökmen Dolly Grip
Richard T. Hoover Techno Crane Operator
Stacey Perry Makeup Artist
Fulvio Valsangiacomo First Assistant Editor
Mia Goff Makeup Effects
Kim Winther Casting Associate
Darin Read Post Production Supervisor
Ryan Chamberlain Grip
Nathan Fung Grip
Kevin Luster Grip
Dan Wyssmann Best Boy Grip
Sean Fisher Techno Crane Operator
Landon Lott Other
James Cheek Stunts
Davis Reynolds Other
Brandon Lambdin First Assistant Director
Jared Wilcox Best Boy Electric
Leslie Sungail Costume Supervisor
Luke Cauthern Dolly Grip
Chandler Ferriss Lighting Technician
Adam Horwitz Stunts
Eva Mularonek VFX Artist
Alex Capaldi Production Supervisor
Tonie Farace Stunts
Courtney Jarrell Makeup Effects
Brett Murray Production Sound Mixer
Nathan Hughes Grip
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Jessica Wilson-Silas Visual Effects Supervisor
Cierra Madison Set Designer
Reed Tsuda Casting Assistant
Joe Angel Martinez First Assistant "A" Camera
Ryosuke Kawanaka First Assistant "B" Camera
Dan Caplan Other
Jonathan Robinson Second Assistant "B" Camera
Nicholas Bow Executive Producer's Assistant
Daniel T. Fox Set Decoration Buyer
Jessica Medina Stunts
Abby Coon Assistant Accountant
Dylan Gravley Assistant Production Coordinator
Adam Balentine Visual Effects Supervisor
Dylan Coates Grip
John Sommerville Leadman
Jason Frannino Animal Wrangler
Chris Kibler Construction Buyer
Mitch Osias Sound Effects Editor
Gayle Merindino Ager/Dyer
Kazli Sullivan Tailor
Kayla Berry Set Costumer
Tessa Anderson Stunts
Elishia Holmes Executive Producer
Luis Benitez Stunts
Rob 'Church' Rosales Lighting Technician
Andrew Jon Wallace Other
Susan Smits Art Department Coordinator
Scott Caswell Rigging Grip
Andrew Jason Clark Rigging Grip
Juliene Joyner Stunts
David Warburton Property Master
Larron Rome Julian Second Assistant "A" Camera
Mark Druhet Scenic Artist
Ashley Clements Assistant Property Master
Kelly Sweeney Set Dresser
Heidi Bannon Set Costumer
Adam Lipscomb Libra Head Technician
Michael Romano Digital Imaging Technician
Courtney Chen Stunts
Bradley Floyd Genetator Operator
Logan Ledford Graphic Designer
Dwight Stanley Set Dresser
Tony Vo Stunts
Kevin Lum Second Assistant Director
Garret Reynolds Score Engineer
Jonathan Perkins On Set Dresser
Margaret Broach Extras Casting Assistant
Charles Huff Extras Casting Assistant
Kayla Jane Adams Lighting Technician
Dallas Hollomon Grip
M.R. Seelig Standby Painter
Rachel Rubin Producer's Assistant
Allison Hilder Assistant Property Master
Jason Prowell Lighting Technician
Austin English Techno Crane Operator
Angel Lia Spitale Stunts
Brik Allen Tailor
Sam Ruchti Special Effects Technician
Jordan Nami Special Effects Technician
Jake Heggen Visual Effects Coordinator
Salpy Semerdjian First Assistant Accountant
Claire Williams Production Coordinator
Stephanie Parker Set Designer
David Moyer Key Costumer
Elisabeth Mourot Production Secretary
Anne Barger VFX Artist
Arian Nikjeh Visual Effects Producer
Luigi Pisciotta VFX Artist
Sam Gilberg Associate Producer
Tiffany Colin Stunts
Raymond Rehage Stunts
Chris Bryant Stunts
Michael Reynolds Camera Loader
Austin Kent Techno Crane Operator
Casey Shaw Libra Head Technician
Jason Vowell Video Assist Operator
Steve Roussel Other
L. Hue McKinney Utility Sound
Nick Appelbaum Post Production Assistant
Elizabeth Macey Assistant Costume Designer
Gnatalie Crawford Set Costumer
Micah Wheeler Set Costumer
Chelsea Caldwell Costumer
Orlando Castro On Set Dresser
Dunbar Merrill Set Dresser
Margot Walsh Set Dresser
Cameron Morris Set Dresser
Alex Taylor Set Dresser
Ryan Walsh Set Dresser
Adam Knych Set Dresser
Ashley Torregano, Sr. Set Dresser
Jeremy Williams Set Dresser
Cassandra Corrales-Brupbacher Travel Coordinator
Gabrielle Rogers Dialect Coach
Irving Milg Actor's Assistant
Andrew Hays Villarreal Actor's Assistant
Wes Humphrey Producer's Assistant
Camila Quiñones Producer's Assistant
Kristen Detwiler Producer's Assistant
Julia Baker Executive Producer's Assistant
Meredith Petty Hughes Other
Orneatha Wright Payroll Accountant
Jasmine Matos Payroll Accountant
Kelly O'Bier Assistant Accountant
Megan Galiber Assistant Accountant
Stefani Flack Assistant Accountant
Rob Zuchowski Lighting Technician
Alton Parker Lighting Technician
Spencer Young Lighting Technician
Joshua Lilly Lighting Technician
Matthew Brown Rigging Grip
Richard F. Creedon Rigging Grip
Peter Chesney, Jr. Special Effects Coordinator
Russell Tamillo Special Effects Technician
Katie Riggs Special Effects Technician
Vlad Espienko Special Effects Technician
Scott Pennington Special Effects Technician
Sandy Stewart Special Effects Technician
Joseph J. Babic Special Effects Technician
Jesus Ornelas, Jr. Special Effects Technician
Paul Calder Special Effects Technician
Spencer Lightfoot Special Effects Technician
Vinka Jurisic Construction Buyer
Thomas Russ Anderson Construction Foreman
Joseph Schaefer Construction Foreman
Sue Morlino Ford Scenic Artist
Lakechia Risin Scenic Artist
Martin Patrick Tobin Set Decoration
Jill M. Zednick Animal Wrangler
Brett Eschette Animal Wrangler
William Marriott Additional Music
Dave Way Scoring Mixer
Michael Sobie Conductor






















ikwilfilmskijken © 2022