Resident Evil: Afterlife (2010)

Actie, Avontuur, Horror, Sciencefiction
De wereld wordt nog steeds geteisterd door het virus dat mensen in zombies veranderd. Alice (Milla Jovovich) blijft op haar pad toch steeds meer overlevenden vinden en samen zoeken ze naar een veilige haven. In haar gevecht met de 'Umbrella Corporation' krijgt Alice onverwachte hulp van een oude bekende.

Resident Evil: Afterlife Film Info

Score: 6.1/10 van 2895 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-09-09
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijver: Paul W. S. Anderson
website: http://www.sonypictures.com/movies/residentevilafterlife/site/
Productie Studios: Screen Gems, Impact Pictures, Davis Films, Constantin Film
Productie Land: Canada, France, Germany, United States of America


Resident Evil: Afterlife Trailer


Milla Jovovich
als Alice
Wentworth Miller
als Chris Redfield
Ali Larter
als Claire Redfield
Kim Coates
als Bennett
Kacey Clarke
als Crystal
Shawn Roberts
als Albert Wesker
Sergio Peris-Mencheta
als Angel
Boris Kodjoe
als Luther West
Spencer Locke
als K-Mart
Sienna Guillory
als Jill Valentine
Norman Yeung
als Kim Yong
Ray Olubowale
als Axeman
Christopher Kano
als Sniper
Tatsuya Goke
als Sniper
Fulvio Cecere
als Wendell
Nobuya Shimamoto
als Technician #1
Denis Akiyama
als Captain Hotaka
Kenta William Tomeoki
als Technician #2
Peter Kosaka
als Duty Officer
Shin Kawai
als Umbrella Sergeant
Mika Nakashima
als J Pop Girl
Takato Yamashita
als Business Man
Hiromi Okuyama
als Kogel Girl Undead
Iain Glen
als (archive footage)
Paul W. S. Anderson Screenplay
Paul W. S. Anderson Director
Paul W. S. Anderson Producer
Jeremy Bolt Producer
Robert Kulzer Producer
Bernd Eichinger Producer
Niven Howie Editor
Samuel Hadida Producer
Don Carmody Producer
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Denise Cronenberg Costume Design
Burton J. LeBlanc Assistant Makeup Artist
Arvinder Grewal Production Design
Martin Moszkowicz Executive Producer
David Franco Second Unit Director of Photography
Glen MacPherson Director of Photography
Robin D. Cook Casting
Brandt Gordon Art Direction
Victor Hadida Executive Producer
Richard Redlefsen Makeup Effects
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Gregor Hutchison Post Production Supervisor
Tracey McLean Matte Painter
Carolyn 'Cal' Loucks Set Decoration
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Justin Smith Visual Effects Production Assistant
Vladislav Fedorov Set Designer
Christina Smith Makeup Artist
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Coll Anderson Sound Designer
Brian Kobo Production Coordinator
Al Vrkljan Armorer
Jason Detheridge Prosthetic Makeup Artist
Ronald Gilbert Production Manager
Hiroyuki Kobayashi Producer
Rocky Faulkner Makeup Effects
Steve Baine Foley Artist
Azalia Snail Costume Design
Leslie A. Sebert Makeup Department Head
Wojciech Zielinski Visual Effects Supervisor
Jill Purdy Dialogue Editor
Dug Rotstein Script Supervisor
Mahapatro Kalpana Concept Artist
Jo-Ann MacNeil Makeup Effects
Jo-Ann MacNeil Key Makeup Artist
Alex Bullick Sound Effects Editor
Kevin Banks Music Editor
Jonathan Matthews Location Manager
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Steve F.B. Smith Dolby Consultant
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Suzanne M. Smith Casting
Sébastien Moreau Digital Effects Supervisor
Perry Hoffman Camera Operator
William Cheng Set Designer
Eric J. Robertson Visual Effects Producer
Nadia Guglieri Script Supervisor
Harry Muller Color Timer
Gary Deneault Gaffer
Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Peter Armstrong Digital Intermediate Producer
Cliona Furey Hairstylist
Patrick Baxter Makeup Effects
Michael Carella Camera Operator
Brent Robinson Underwater Camera
Lara Johnston Assistant Editor
Craig Calvert CG Supervisor
Melissa Girotti Production Coordinator
Tucker Doherty Set Designer
Ben Howdeshell First Assistant Editor
Michael Galbraith Gaffer
Tom Starnes Rigging Gaffer
Neil Morrill Makeup Effects
Shane Zander Prosthetic Makeup Artist
Vern Nobles Aerial Director of Photography
Vincent Sullivan Hair Department Head
Carol Hartwick Key Hair Stylist
Chris Ryan Compositor
Kevin Labanowich Senior Animator
Arthur Rowsell Assistant Costume Designer
Sandra Wheatle Makeup Artist
Collingwood Brown Art Department Coordinator
Charles Taylor Armorer
Renee Fontana Assistant Costume Designer
Roger Finlay Camera Operator
Mathieu Raynault Visual Effects Art Director
Rafy Still Photographer
Wade Barnett ADR Recordist
Travis MacKay ADR Mixer
Adam Horley ADR Recordist
John J. Thomson Sound
Alan Zielonko Boom Operator
Julien Tremblay Visual Effects Coordinator
Mark Cyre First Assistant Camera
Peter Dydo Animation
Mike Borrett Visual Effects Production Manager
Kelly Kavanagh Makeup Effects
Mehta Apul Animation
Dominic Remane CG Supervisor
Tavia Charlton Visual Effects Producer
Tom Turnbull Visual Effects Supervisor
Colin Akoon First Assistant Camera
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Ron Renzetti Dolly Grip
Dave Tommasini Pilot
Keith Murphy Camera Operator
Eric Robinson Visual Effects Production Manager
Peter Persaud Foley Recordist
John Colavecchia First Assistant Camera
Benjamin Smith Second Assistant Camera
Patrick King Dolly Grip
Robert Johnson Key Grip
Sorin Popescu Set Designer
Chris Wallace Digital Intermediate Colorist
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Lee Hughes Digital Intermediate
James Blacker Location Scout
Tracey Savein Location Scout
Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Hanung Lee Animation
Becca Donohoe Visual Effects Coordinator
Benjamin Mossman Visual Effects Coordinator
Geneviève Morin Visual Effects Production Assistant
Josiane O'Rourke Visual Effects Coordinator
Iantha Goldberg Prosthetic Makeup Artist
Motassem Younes Digital Intermediate Editor
Sean Paul Armstrong Boom Operator
Graham Chivers Prosthetic Makeup Artist
Milan Schere Matte Painter
Gabriel Tremblay-Beauvais CG Artist
Robin Tremblay Matte Painter
Frankie Stellato Animation
Ken McCuen Matte Painter
Sondra Treilhard Assistant Hairstylist
Éric Hamel Matte Painter
Michael E. Matteson Key Grip
Thomas Hayek Sound Recordist
Jim Holmes Best Boy Grip
Gavin Soares Animation
Ovidiu Cinazan Compositor
Mathew Borrett Matte Painter
Ravindra Tamhankar Matte Painter
Michael Carr Second Assistant Camera
Julia Seidman Camera Trainee
Carly Brenner Camera Trainee
Jeff Hicks Camera Trainee
Dan Grease White Camera Trainee
Marcel Janisse First Assistant Camera
Brian White First Assistant Camera
Jim Krauter Rigging Grip
Brian Cassar Second Assistant Camera
Amanda Wojtaszek Second Assistant Camera
Chris Devitt Prosthetic Makeup Artist
Kyle Glencross Prosthetic Makeup Artist
Kelly O'Leary Makeup Effects
Andy Schlegel ADR Recordist
Emrah Gonulkirmaz Animation
Daniel Rhein CG Artist
Louis Katz CG Supervisor
Robert Greb Compositing Supervisor
Kaitlyn Lovatt Compositor
Prasenjit Mukherjee Compositor
Kamal Kumar Tiwari Compositor
Mrityunjay Singh Compositor
Mark Fordham Concept Artist
Engin Arslan Lighting Artist
Allan Henderson Lighting Artist
Brian Dignadice Lighting Artist
Peter Toufidis Matte Painter
Stéphan Brisson Matte Painter
Marilyne Fleury Matte Painter
Ludovic Iochem Matte Painter
Moika Sabourin Matte Painter
Frederic St-Arnaud Matte Painter
Joell Xin Zhow Matte Painter
Leann Harvey Visual Effects Coordinator
Mike Barber Visual Effects Editor
Florian Vera Visual Effects Editor
Gabriel Roy Visual Effects Production Assistant
Lee Ann Simard Visual Effects Production Assistant
Tom Hajdu Original Music Composer
Andy Milburn Original Music Composer






















ikwilfilmskijken © 2021