Resident Evil: Retribution (2012)

Actie, Horror, Sciencefiction
Het dodelijke T-Virus van de Umbrella Corporatie blijft de aarde teisteren en transformeert de wereldbevolking in vleesetende zombies. De laatste hoop voor het menselijk ras is Alice (Milla Jovovich). Zonder veilige plek blijft Alice jagen op de verantwoordelijke van de uitbraak, wat haar in Tokio, New York, Washington en Moskou brengt. Samen met een groep geallieerde en vertrouwde vrienden moet ze zich een weg uit de vijandelijke wereld zien te vechten.

Resident Evil: Retribution Film Info

Score: 5.8/10 van 3052 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-09-12
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Paul W. S. Anderson
website: http://www.residentevil-movie.com/site/
Productie Studios: Screen Gems, Davis Films/Impact Pictures (RE5), Davis Films, Impact Pictures, Constantin Film
Productie Land: Canada, France, Germany, United States of America

Resident Evil: Retribution Foto's


Resident Evil: Retribution Trailer


Milla Jovovich
als Alice
Sienna Guillory
als Jill Valentine
Michelle Rodriguez
als Rain Ocampo
Aryana Engineer
als Becky
Li Bingbing
als Ada Wong
Boris Kodjoe
als Luther West
Kevin Durand
als Barry Burton
Johann Urb
als Leon S. Kennedy
Robin Kasyanov
als Sergei
Ofilio Portillo
als Tony
Oded Fehr
als Todd / Carlos
Colin Salmon
als James 'One' Shade
Shawn Roberts
als Albert Wesker
Megan Charpentier
als The Red Queen
Takato Yamashita
als Japanese Businessman
Mika Nakashima
als J Pop Girl
Ray Olubowale
als The Axe Men
Spencer Locke
als K-Mart (archive footage)
Anna Bolt
als Dr. Green (archive footage)
Indra Ové
als Ms. Black (archive footage)
Heike Makatsch
als Dr. Lisa Addison (archive footage)
Sandrine Holt
als Terri Morales (archive footage)
Liz May Brice
als Medic (archive footage)
Thomas Kretschmann
als Major Tom Caine (archive footage)
Ali Larter
als Claire Redfield (archive footage)
Wentworth Miller
als Chris Redfield (archive footage)
Hiroo Minami
als Zombie (uncredited)
Paul W. S. Anderson Director
Paul W. S. Anderson Producer
Paul W. S. Anderson Writer
Jeremy Bolt Producer
Kevin Phipps Production Design
Niven Howie Editor
Wendy Partridge Costume Design
Mark Stevens Digital Intermediate
Deirdre Bowen Casting
Don Carmody Producer
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Alex Kavanagh Assistant Costume Designer
Dan Yarhi Art Direction
Steve Shewchuk Set Decoration
Martin Moszkowicz Executive Producer
Glen MacPherson Director of Photography
Dennis Davenport Art Direction
Hartley Gorenstein Line Producer
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Daniela Saioni Continuity
Andrew Lawson CG Artist
Christina Smith Makeup Artist
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Al Vrkljan Armorer
Alexander Dostal Producer
Evan Webber Set Designer
Thomas Hayek Sound Mixer
Steve Baine Foley Artist
Tony Kenny Special Effects Coordinator
Jill Purdy Dialogue Editor
Tim Davis Video Assist Operator
Jo-Ann MacNeil Makeup Department Head
Alex Bullick Sound Effects Editor
Michael L. Hall Gaffer
Jonathan Matthews Location Manager
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Susan Marucci Script Supervisor
Jon Cowley Visual Effects Supervisor
Diane Pitblado Dialect Coach
Karen Pidgurski Unit Publicist
Brandon Schaafsma Visual Effects Coordinator
Robert Stecko Camera Operator
Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Peter Armstrong Digital Intermediate
Naomi Foakes Visual Effects Coordinator
Tom Nagy Animation
Patricia Larman Set Decoration Buyer
Kevin Downer Digital Intermediate
Anatoliy Neznanov Gaffer
Eugene Trubetskoy Location Manager
Dave Muscat Digital Intermediate
Kyle Yoneda CG Supervisor
Shane Zander Prosthetic Makeup Artist
Vern Nobles Second Unit Director of Photography
Vincent Sullivan Hair Department Head
Carol Hartwick Assistant Hairstylist
Bill Vance Head Carpenter
Kerry Spurrell Property Buyer
Paul Capuano Dolby Consultant
Colin McLellan ADR Recordist
Kirk Cheney Construction Coordinator
Mark Lawton Special Effects Supervisor
Rita Pacitto Key Hair Stylist
Kevin Jewison Camera Operator
Marco Lee Digital Compositor
Marlene Aarons Assistant Makeup Artist
Sylvain Bombardier Set Designer
Sandra Wheatle Key Makeup Artist
Charles Taylor Armorer
Cheryl Junkin Swing
Rafy Still Photographer
Vinit Borrison Digital Imaging Technician
John J. Thomson Sound Mixer
Mario Cacioppo Assistant Makeup Artist
Alan Zielonko Boom Operator
Matt Glover Visual Effects Coordinator
Mehran Salamati Director of Photography
Brendan Taylor Digital Compositor
Jared Barber Animation
Christopher Richards Casting Associate
Matthew Lajoie Animation
Martin Hesselink Animation
Jo Hughes Visual Effects Producer
Akira Nishihata First Assistant "A" Camera
Edward Mikolic Gaffer
James F. Breithaupt Production Accountant
Greg Behrens Visual Effects Producer
Rob Del Ciancio Compositor
John Bardswich Digital Intermediate
Kevin Barnes Best Boy Electric
Tracy Shaw Dolly Grip
Barb Benoit Digital Compositor
Dominic Remane CG Supervisor
Jeff Poulis Assistant Property Master
Aaron Horton Assistant Production Coordinator
Daniel Edwards Casting Assistant
Tom Turnbull Sequence Supervisor
Tory Bellingham Property Master
Dawn M. Stoliar First Assistant Editor
Ron Renzetti Dolly Grip
Janice Skinner Seamstress
Keith Murphy Camera Operator
Patrick Krauter Dolly Grip
Eric Robinson Digital Effects Supervisor
Peter Persaud Foley Recordist
Jonathan Piche-Delorme Digital Effects Supervisor
Brett Chan Stunt Coordinator
Rudy Katkic Camera Operator
Zane Knisely Prosthetic Makeup Artist
VFx Star Visual Effects
Jatinder Singh Manhas Visual Effects
Emma Sanders Finlayson Post Production Coordinator
Michael DiCarlo Visual Effects Coordinator
Bob Gilles Steadicam Operator
Robert Johnson Key Grip
Kristy Blackwell Digital Compositor
Marc Jouveneau Visual Effects Supervisor
Eric Apps ADR Recordist
Giorgio Marino Compositing Artist
Stephen Robertson Compositor
Stephanie Lees Costume Supervisor
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Sarah Warland Second Assistant "B" Camera
Stefan Steen Production Coordinator
Chirayouth Jim Saysana First Assistant "B" Camera
Annie Normandin Digital Effects Producer
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Scott Riopelle Compositing Supervisor
Dan Wladyka Leadman
David Pamplin Rigging Grip
Rose-Mary Gubala Assistant Makeup Artist
Hugh McJanet Best Boy Electric
Margaret Tanod Script Supervisor
Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Gary Couto Digital Compositor
Etienne Gravrand Set Designer
Ethan Lee CG Supervisor
Alistair Dempsey Dolly Grip
Becca Donohoe Visual Effects Coordinator
Ken Dhaliwal Legal Services
Allan Cooke Prosthetic Makeup Artist
Patricia Medina Assistant Hairstylist
Ariel Joson 3D Artist
Hugh Brule Rigging Grip
Jeremy Séguin Compositing Artist
J.C. Cuthbert Art Department Coordinator
Andre Brizard Compositing Artist
Jamieson Shaw Camera Trainee
Amber Chase Prosthetic Makeup Artist
Adam Gagnon Digital Intermediate Editor
Graham Chivers Prosthetic Makeup Artist
Tony Parkin Construction Coordinator
Madeleine Stewart Assistant Costume Designer
Marina Reshetnikova Sculptor
Dean Stinchcombe First Assistant "A" Camera
Matthew McKenzie ADR Recordist
Craig Baker Boom Operator
Jason Lenoury Rigging Grip
John Irwin Generator Operator
Charles McGlynn Property Master
Blaine Twyne Carpenter
Ian Worling Carpenter
Gary Kleinsteuber Pyrotechnic Supervisor
Aishleen McCann Production Secretary
Jeff DaSilva Second Assistant "A" Camera
Karen Doble Production Coordinator
Salvador Zalvidea Compositing Artist
Jim Holmes Best Boy Grip
Ron Schroeder Rigging Grip
Walter Lipscombe Key Rigging Grip
Jason Edwardh Animation Supervisor
Ian Britton Compositing Supervisor
Fina Khan Assistant Hairstylist
Francine St. Onge Contact Lens Technician
Anthony Veilleux Prosthetic Makeup Artist
Steve Bryant Assistant Property Master
Ed Dudnik Carpenter
Jeff Laidlaw Carpenter
Tom Toop Carpenter
Tommy Vance Carpenter
Andrew Yurkiv Carpenter
Peter Raponi Carpenter
Paul Macina Head Carpenter
Emerson Doerksen Sculptor
Doug Graham Swing
Rick Moran Swing
Kevin Murphy Swing
Stan Smetaniuk Generator Operator
Leslie Whitaker Best Boy Electric
Bill McShane Best Boy Grip
Ryan Myler Camera Trainee
Paul Vilchur Camera Trainee
Kimberley Smith Camera Trainee
Trevor Lawley Digital Imaging Technician
Ryan Czyzewski Digital Imaging Technician
Krystian Bedharski Dolly Grip
Michael Carr First Assistant "B" Camera
David Allen Gaffer
Bob Poole Generator Operator
Jamie Hodgson Generator Operator
Andrew Caney Grip
Wilton Higgins Grip
Marc Purdy Grip
Chris Stagg Grip
Jesse Stanley Key Grip
Andrey Schtaff Key Grip
Dave Ferguson Key Grip
Jayden York Libra Head Technician
Nikki Holmes Rigging Gaffer
Craig Campbell Rigging Grip
Marko Willis Rigging Grip
Elliot Benjamin Rigging Grip
Robert Van Campenhout Rigging Grip
Federico De Marco Second Assistant "A" Camera
Julia Seidman Second Assistant "B" Camera
Rick Leger Techno Crane Operator
Brian Law Video Assist Operator
William Ng Key Costumer
Tania Etienne Seamstress
Victoria McKay Seamstress
Robert Greb Digital Compositor
Brian Dignadice 3D Artist
Andy Deygoo 3D Artist
Min Young Kim 3D Artist
Terence Krueger 3D Artist
Ian MacLeod 3D Artist
Mark Rodziewicz 3D Artist
Chris Johnson 3D Supervisor
Joseph Cheng Chen Animation
Tie David Gambacurta Animation
Kevin Vriesinga Animation
Branko Basarovski CG Artist
Paul Ducker CG Artist
Jorge Sanchez CG Artist
Janis Vaitilavics CG Artist
Chris Arnott CG Artist
Bryan Davies CG Artist
Dan Rankin CG Artist
Tong Zhou CG Artist
Andrew K. Thompson Compositing Artist
Carlos Miras Sepulveda Compositing Artist
Felix Serwir Compositing Artist
Alex Llewellyn Compositing Lead
Shervin Shoghian Compositing Supervisor
Ashlesh Kotangale Compositor
Corey Coates Compositor
Christopher Courtland Compositor
Diego Piccinato Compositor
Michelle Yu Compositor
Matthew Dochstader Compositor
Kumar Umesh Digital Compositor
Greg Astles Digital Compositor
Lucian Boicu Digital Compositor
Alex Branton Digital Compositor
Andrew Brooks Digital Compositor
James Cooper Digital Compositor
Paul DeOliveira Digital Compositor
Michael Hatton Digital Compositor
Eddee Huang Digital Compositor
Jeremy Johnson Digital Compositor
Perrine Michel Digital Compositor
Briana Nuttall Digital Compositor
Mike Portoghese Digital Compositor
Kyle Sim Digital Compositor
Mark Thomas-Stubbs Digital Compositor
Tracey Vaz Digital Compositor
Mattaniah Yip Digital Compositor
Anna Joukova Digital Compositor
Tony Cybulski Digital Compositor
Greg Lamar Digital Compositor
Max Piersig Digital Compositor
Adam Potvin Digital Compositor
Jay Stanners Digital Compositor
Kyle Boylen Digital Compositor
Clifford Otomi Green Lighting Artist
Lorne Kwechansky Lighting Artist
Geoff Marshall Lighting Artist
Ram Ravichandran Lighting Artist
Sergey Shlyaev Lighting Artist
Thomas Grant Morrison Lighting Artist
Livio Passera Lighting Supervisor
Andy Hunter Visual Effects Compositor
Dave McGhie Visual Effects Compositor
Terry Rose Visual Effects Compositor
Chris Ross Visual Effects Coordinator
Steve Elliott Visual Effects Coordinator
J.P. Giamos Visual Effects Coordinator
Joel Thompson Visual Effects Editor
Sarah Cauchois Visual Effects Producer
Emily Buller Visual Effects Producer
Laurie Kerr Jones Visual Effects Producer
Chris Nokes Visual Effects Production Manager
Adam Jewett Visual Effects Production Manager
Jessica Lister Craft Service
Matthew Robitaille Craft Service
Samantha Kates Craft Service
Lorraine Proctor First Assistant Accountant
Katja Kessler Legal Services
Marsha Metz Legal Services
Megan Shaw Legal Services
Bob Tarantino Legal Services
Paul Cafferty Post Production Accountant
Evgenii Chetveryakov Production Assistant
Vazgen Hachatryan Production Assistant
Stas Novak Production Assistant
Jerome Persaud Production Office Assistant
Jessica Olivia Pillar Production Office Assistant
Igor Sushevskiy Production Coordinator
Wiebke Döhla Publicist
Lisa Marra Second Assistant Accountant
Grant Boyle Set Production Assistant
Craig Seitz Set Production Assistant
Robert Gardiner Set Production Assistant
Berenicci Hershorn Assistant Editor
Alison Schouten Digital Intermediate
Caitlin Dowbiggin Post Production Assistant
Nick Powell Fight Choreographer
Hudson Kenny Special Effects Technician
J.R. Kenny Special Effects Technician
Tom Hajdu Original Music Composer
Andy Milburn Original Music Composer
Kôichi Funayama Stunts
Joanne Leach Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2021