Resident Evil: Welcome to Raccoon City (2021)

Horror, Actie, Sciencefiction
'Resident Evil: Welcome to Raccoon City' volgt de gebeurtenissen tijdens een nacht in 1998. Tijdens deze nacht breekt er een dodelijk virus uit die mensen verandert in zombies, en al snel raakt de stad Raccoon City overspoelt. Een groep overlevenden probeert vervolgens te achterhalen hoe het virus tot stand is gekomen.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City Film Info

Score: 6.1/10 van 1680 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-11-24
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Johannes Roberts
Productie Studios: Constantin Film, Davis Films, Screen Gems, Tea Shop & Film Company, The Fyzz
Productie Land: France, Germany, United Kingdom, United States of America


Resident Evil: Welcome to Raccoon City Trailer


Kaya Scodelario
als Claire Redfield
Robbie Amell
als Chris Redfield
Hannah John-Kamen
als Jill Valentine
Tom Hopper
als Albert Wesker
Avan Jogia
als Leon S. Kennedy
Donal Logue
als Brian Irons
Neal McDonough
als William Birkin
Chad Rook
als Richard Aiken
Marina Mazepa
als Lisa Trevor
Holly de Barros
als Sherry Birkin
Janet Porter
als Annette Birkin
Lily Gao
als Ada Wong
Nathan Dales
als Brad Vickers
Kalie Hunter
als Chernobyl Zombie #1
Josh Cruddas
als Ben Bertolucci
Pat Thornton
als Truck Driver
Sammy Azero
als Enrico Marini
Dylan Taylor
als Kevin Dooley
Lauren Bill
als Emma Kendo
Jenny Young
als Louise
Matthew MacCallum
als Turning Around Zombie
Carson Manning
als Orderly
Pamela MacDonald
als Nurse
Stephannie Hawkins
als Sickly Mom
Nathaniel McParland
als Sickly Boy
Aleks Alifirenko Jr.
als Zombie
Kelly Reich
als Woman In Crowd
Darren W. Marynuk
als Self
Amy Szoke
als Corridor Zombie #1
Avaah Blackwell
als Dooley's Zombie
Heloise Catherine Pead Galvin
als Ashford Twin #1
Sophia Ann Pead Galvin
als Ashford Twin #2
Andrea Ciacci
als Chernobyl Zombie #2
Paul W. S. Anderson Executive Producer
Jeremy Bolt Executive Producer
Robert Kulzer Producer
Vincent Rother Stunts
Mark Korven Original Music Composer
Martin Moszkowicz Executive Producer
Maxime Alexandre Director of Photography
Victor Hadida Executive Producer
Scott Strauss Executive In Charge Of Production
Mike Chute Stunt Driver
Geoff Scovell Stunts
Sean Skene Stunts
Dan Skene Stunt Coordinator
Hartley Gorenstein Producer
Andrew Butcher Stunts
Johannes Roberts Director
Johannes Roberts Writer
Sharon Canovas Stunts
Brian Power ADR Supervisor
Jennifer Spence Production Design
Colin Jones Casting
James Harris Producer
Anthony Ianni Art Direction
Hiroyuki Kobayashi Associate Producer
Noboru Sugimura Characters
Andre Coutu Post Producer
Dev Singh Editor
Ashley Nay Key Hair Stylist
Andrew Tay Sound Mixer
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Jeff Skochko Additional Photography
Jeff Skochko Special Effects Supervisor
Dave Muscat Additional Colorist
Neil Morrill Special Effects Makeup Artist
Shelley Silverman Set Designer
David Ottier Utility Sound
Nelson Ferreira Supervising Sound Editor
Alex Armbruster Stunt Double
Jubinville Steve Modeling
Bruno Rocca Art Direction
Bruno Rocca Graphic Designer
Mark Kowalsky Set Designer
Jenny Lewis Casting Director
Randy Butcher Stunts
Jo Hughes Visual Effects Supervisor
Paul Jones Special Effects Makeup Artist
Cassandra Barbour Clearances Consultant
Ève Corrêa-Guedes Dialogue Editor
Donald Colafranceschi Production Coordinator
Avaah Blackwell Stunts
Kevin Carter Contact Lens Painter
Daniel Carrasco Creature Design
Bret Killoran Sound Mixer
Bret Killoran Sound Re-Recording Mixer
Dashen Naidoo Sound Designer
Steve Newburn Prosthetic Designer
Adrian Saywell Online Editor
Axel Green Dolly Grip
Aj Risi Stunt Double
Bas Reitsma Stunt Double
Bas Reitsma Stunt Driver
Alisha Robinson Costume Supervisor
Phil Canning Music Supervisor
Dan MacDonald Stunts
Adam Bocknek Second Assistant Director
Joseph Hinds Assistant Makeup Artist
Bill Ferwerda Colorist
Nick Stead Stunts
Geoff Meech Stunt Double
Kalene Osborne Casting Associate
Laura Pettitt Unit Publicist
Tyler Emms Key Grip
Ana Shepherd Stunt Double
Neven Pajkic Stunts
Allan Cooke Special Effects Makeup Artist
Shaun Hunter Prosthetics
Craig Baker Boom Operator
Shawn Kazda Best Boy Grip
Adam Singer Set Production Assistant
Anthony Veilleux Sculptor
Alexander Hamilton Westmore Production Assistant
Matthew Beightol Visual Effects Compositor
Thomas Hayek Sound Mixer
Bj Prince Animal Wrangler
Olivia Gudaniec Stand In
Jennifer Lantz Costume Design
Matt Irwin Camera Operator
Matt Irwin Additional Photography
Matt Irwin Assistant Director of Photography
Randi Lee Butcher Assistant Art Director
Stephannie Hawkins Stunts
E. Nova Zatzman Stunt Double
Kayla Dobilas Special Effects Makeup Artist
Don Stockford Stunt Double
Jason Lee Bell Utility Stunts
Mara Zigler Costume Coordinator
Renan Deodato Mix Technician
Sara Sahr Costume Assistant
Alina Ducharme Dockery Production Coordinator
Mark Wotton Special Effects Makeup Artist
Brandon Mayer Travel Coordinator
Benjamin Darier ADR Mixer
Antje Bankmann Finance
Bruce Stanfield Special Effects Assistant
Vanessa Smith Makeup Artist
Amy Szoke Stunt Double
Steph Pringle Key Makeup Artist
Daniel Moctezuma Foley Recordist
Minda Johnson Costume Supervisor
Jesse Fellows ADR Recordist
Jack Madigan Assistant Sound Editor
Ryan Prouse Assistant Camera
Margaret Shain Set Dresser
Samantha McMeekin Script Supervisor
Kenichi Iwao Characters
Yasuyuki Saga Characters
Emma-Lee Hilton Prosthetic Makeup Artist
Patrick Perron Online Editor
Frankie Ovis Art Department Trainee
Daniella Pluchino Makeup Artist
Dalton Haskin Transportation Coordinator
Hugh Goodden Additional Photography
Sara Kay Casting Director
Faith Campbell Costume Assistant
Cayley Jensen Costume Set Supervisor
Dann Campbell Assistant Hairstylist
Jerrett Zaroski Post Production Supervisor
Hailey Roseland-Barnes Makeup Artist
Erin Sweeney Makeup Department Head
Anthony Veilleux Prosthetics
Luke Ellis Dresser
Mira Apci Set Designer
Ruby Gibson Coordinating Producer
Paul Grimard Graphic Designer
Paul Grimard Props
Gerry Kingsley Digital Compositor
Jesse Lagace Painter
Christian Urdapilleta Concept Artist
Daniel Lacroix On Set Dresser
Lori Paradis Key Scenic Artist
Jordan Bell ADR Engineer
Ryan Cox Utility Sound
Brittany Hurrell Data Wrangler
Troy Robinson Cyber Scanning Supervisor
Sebastian Buitrago Stunts
John Gallagher Gaffer
Darian Loohuizen Camera Trainee
Adam Stewart Lighting Supervisor
Kierstin Zoratto Second Assistant "A" Camera
Michael Fisher Assistant Camera
Paul T. Brooks Assistant Editor
Danielle Dmytraszko Post Production Coordinator
Lawrence Van Beek Production Assistant
Tessa Sawchuk Assistant Production Coordinator
Norbert Hermannstädter Finance
Stephanie Aubertin Stand In
Cora Gillespie Actor's Assistant
Melissa Covey Production Assistant
Christina Cameron Production Assistant
Richard Barlow Production Assistant
Tanner Brazier Assistant Accountant
Lidia Castellano Production Assistant
Luke Auger Cast Driver
Nick Haskin Cast Driver
Chris Feltis Assistant Director
Abel Erazo-Ibarra Assistant Director
Alessia Spalvieri Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2022