6

Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters (2004)

Mysterie, Fantasie, Avontuur, Komedie
Scooby en de andere leden van het Mystery Inc. detective-bureau, onderzoeken de plannen van een mysterieuze, gemaskerde slechterik. Deze wil de macht over Coolsville krijgen door chaos te veroorzaken met een monster-machine. Hierdoor komen onze helden oog in oog te staan met Captain Cutler, The Creeper en The 10,000 Volt Ghost.

Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters Film Info

Score: 6/10 van 2105 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-03-24
Lengte: 93 Minuut / 1:33
Regisseur: Raja Gosnell
Schrijver: James Gunn
Productie Studios: Mosaic Media Group, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America

Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters Foto's


Scooby-Doo 2 De Losgeslagen Monsters Trailer


Freddie Prinze Jr.
als Fred Jones
Sarah Michelle Gellar
als Daphne Blake
Matthew Lillard
als Norville "Shaggy" Rogers
Linda Cardellini
als Velma Dinkley
Seth Green
als Patrick Wisely
Peter Boyle
als Old Man Wickles
Tim Blake Nelson
als Jacobo
Alicia Silverstone
als Heather
Kevin Durand
als Black Knight Ghost
Neil Fanning
als Scooby-Doo (voice)
Bill Meilen
als Chauffeur
Chris Gauthier
als Daphne's Tattooed Fan #1
Peter New
als Daphne's Tattooed Fan #2
Calum Worthy
als Kid on Bike #2
Colin Foo
als Investor
Pat O'Brien
als Pat O'Brien
Zahf Paroo
als Ned
C. Ernst Harth
als Miner 49er
Stephen E. Miller
als C.L. Magnus
Ted Kozma
als Museum Guard
Lisa Ann Beley
als Mullet Nerdette #2
Scott McNeil
als Evil Masked Figure (voice)
Ruben Studdard
als Ruben Studdard
Bob Papenbrook
als Black Knight Ghost (voice)
Dee Bradley Baker
als 10,000 Volt Ghost / Zombie / Red Eye Skeleton (voice)
Michael Sorich
als Tar Monster / Cotton Candy Glob (voice) (as Michael J. Sorich)
Terrence Stone
als 10,000 Volt Ghost (voice)
Wally Wingert
als Green-Eyed Skeleton (voice)
J.P. Manoux
als Brainiac Scooby (voice)
Brandon Jay McLaren
als Skater Dude #2
Michael Buffer
als (voice)
Emily Tennant
als Young Daphne
Tiffani Timms
als Reporter #4
Alexz Johnson
als Fred Fan
Charles Roven Producer
Raja Gosnell Director
Mary Vernieu Casting
David Newman Original Music Composer
David Newman Conductor
Shepherd Frankel Supervising Art Director
Oliver Wood Director of Photography
Alan Glazer Co-Producer
Jeff Carson Supervising Music Editor
Anne Fletcher Choreographer
Kent Beyda Editor
Joseph Barbera Executive Producer
Joseph Barbera Characters
William Hanna Characters
James Gunn Screenplay
James Gunn Co-Producer
Andy Armstrong Stunt Coordinator
Andy Armstrong Second Assistant Director
Gitte Axen Makeup Artist
Leesa Evans Costume Design
Joanna Moore Second Second Assistant Director
Tedd Kuchera Set Decoration
Bill Terezakis Prosthetic Supervisor
Brent O'Connor Executive Producer
Brent O'Connor Unit Production Manager
James Bamford Stunts
Kelley Smith-Wait Executive Producer
Richard Suckle Producer
John Alvarez Assistant Art Director
Michael N. Wong Art Direction
Michael Buffer Musician
Darren Higman Music Supervisor
Kelly Zombor Boom Operator
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Kimaree Long Dialogue Editor
James Moriana Foley Artist
Lance Johnson Property Master
Anthony Harris Digital Color Timer
Don MacAulay Art Direction
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Bill Boes Production Design
Mark Kenna Dolby Consultant
Anji Bemben Hairstylist
Daniel Arkin Visual Effects Editor
Jim Filippone Helicopter Camera
Jim Filippone Pilot
Charles Lyall Production Manager
Markus Czyzewski Music Editor
Matt Diezel Assistant Editor
Jacques Levesque Compositing Supervisor
Richard Cowan Associate Producer
Richard Cowan First Assistant Director
Brian Shell Construction Coordinator
Peter Ochotta Art Department Assistant
Kristin Solid Animation
Steven J. Winslow Camera Technician
Diyah Pera Still Photographer
Brent Gloeckler Sculptor
Stacey Butterworth Wig Designer
Ron Barr Digital Intermediate Editor
Lindsay Hallett Visual Effects Production Manager
Constantine Sekeris Conceptual Design
Perry Battista Lead Set Dresser
Luisa Dalmagro Set Costumer
Julia Frittaion Publicist
Erika A. McKee Digital Producer
Laura Harris Atkinson Supervising Dialogue Editor
Chris Hogan Sound Editor
Todd Shifflett Digital Effects Supervisor
Rick Rasmussen Picture Car Coordinator
Jim Van Dijk First Assistant "A" Camera
Dan Mannix Steadicam Operator
Raymond Chen Lighting Supervisor
Stephanie Allen Visual Effects Producer
Jason Piccioni Digital Supervisor
Rif Dagher Researcher
Valance Eisleben Editorial Services
Michael Shand CGI Supervisor
Scott Wolf Sound Designer
Laura Boddington Stand In
Conrad Dueck 3D Supervisor
Michael D. Wilhoit Supervising Sound Editor
Jim Dunn Stunt Double
Kelvin Lee Lead Animator
Mira Caveno Set Designer
Jason Crosby Marine Coordinator
Joey Lessard CG Supervisor
Glen A. Dickson Additional Camera
Cydney Cornell Hairdresser
Hugo Dominguez Visual Effects
Angie Jones Animation
Kirk Johns Location Manager
Bill Haller Supervising Animator
Andrew Arnett Animation
Steeve Boulianne Layout
Steve Cady Animation
Jeff Croke Animation
Brian Dowrick Animation
Steve Harwood Animation
Chris Lentz Animation
Leigh H. Rens Animation
Matt Williames Animation
Tim Arasheben Helicopter Camera
Daniel R. Chavez Executive In Charge Of Post Production
Mitch Gates Visual Effects Technical Director
Kelly Oxford ADR Editor
Daphne Klebe Art Department Coordinator
David Allinson Special Effects Coordinator
Dennis Brock Chief Lighting Technician
Diana Stata Assistant Music Supervisor
Bill Draper Executive In Charge Of Production
Benton Jew Creature Design
Tim Hogan Key Grip
Jeff Glueck Sound Engineer
Alison Fraser Costume Coordinator
Errin Lally Casting Coordinator
David Husby Production Sound Mixer
Sandes Ashe First Assistant Camera
Steve Ellis Transportation Captain
Herb DeWaal Key Rigging Grip
Tony Swatton Armorer
Gregory Jamrok Orchestrator
Whitney Kitchen Animation Coordinator
Chris Bond Visual Effects Supervisor
Christopher Charles Kempinski Lighting Technician
Keith Hunter Modeling
Warren Dunlop Construction Foreman
Brad Oleksy Greensman
Rick Allen Grip
Patrick Booker Carpenter
Dwane McIsaac Chef
Jim Rankin Craft Service
Ray Evans Driver
Fernando Favila Makeup Effects
Joan Kelley Bierman Post Production Supervisor
Chris Bradford Security
Ivan Neulander Software Engineer
Nick Allen Stunts
Steve Linn Systems Administrators & Support
László Sebõ Technical Supervisor
Peter Huff Transportation Coordinator
Cody Laudan Utility Stunts
Ronald Schlueter Video Assist Operator
Ronnie Baran Best Boy Electric
Tim Atkins Gaffer
John Lai Lighting Artist
Cory Hodson Rigging Gaffer
Mandy Butler Production Accountant
Juliet Verni Production Coordinator
David Kudell Assistant Sound Editor
Mathieu Blouin Animation Supervisor
Laide Agunbiade Digital Compositors
David Zbriger I/O Supervisor
Mike Splatt Special Effects Supervisor
August Hall Visual Development
Melany Bourgouin Visual Effects Coordinator
Brom Storyboard Artist
Karen Schell Sound
Jeff Hall Assistant Chief Lighting Technician
Mike Larivee Special Effects Technician
David Klohn Second Assistant Director
Mo Henry Negative Cutter
Misha Bukowski Third Assistant Director
Tom Boyd Musician
Barrie Wells Techno Crane Operator
James McKenzie Moore Casting Assistant
Cheryl Budgett 2D Supervisor
Santino Barile Assistant Property Master
Tracy B. Dunlop Set Dresser
Todd Hlagi Dolly Grip
Jody Chow Assistant Production Coordinator
Adam de Bosch Kemper Pre-Visualization Supervisor
Eric Gotthelf ADR Mixer
Lionel Barton Colorist
Stephanie Boeke Extras Casting
Jim Bacon Epk Producer
Jay Anderson Generator Operator
Suzie Bruce Assistant Accountant
Michael Lemmers Best Boy Grip
Rob Miller Contact Lens Technician
Tamar Ouziel Assistant Makeup Artist
Jina Johnson Assistant Location Manager
Marta Knudsen Matte Painter
Shaun Bullied Set Painter
Elizabeth Beauchamp Costumer
Leah Hong Graphic Designer
Sean Lavoie Paint Coordinator
Darya Douglas-Andres Special Effects Assistant
Harold Bernard Second Assistant Camera
James Bluma Assistant Editor
Will Cunningham Compositing Artist
Barbara Copp Key Production Assistant
Jim Bach Playback Coordinator
Eve-Marie Gingras Production Supervisor
Jamie Reid Tait Second Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2021