7.4

Serenity (2005)

Sciencefiction, Actie, Avontuur, Thriller
Vervolg op de serie Firefly. Malcolm Reynolds is een gelauwerde veteraan van de galactische burgeroorlog. Hij verdient zijn brood door transporten te doen met zijn schip Serenity. Zijn kleine crew is het enige dat hij nog aan familie heeft. Wanneer hij twee nieuwe passagiers aan boord krijgt, een jonge dokter en zijn telepathisch begaafde zus, is dat het begin van grote problemen: de twee blijken op de vlucht te zijn voor de heersende coalitie.

Serenity Film Info

Score: 7.4/10 van 2258 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-09-03
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: Joss Whedon
Productie Studios: Universal Pictures, Barry Mendel Productions
Productie Land: United States of America


Serenity Trailer


Nathan Fillion
als Mal
Summer Glau
als River
Gina Torres
als Zoe
Alan Tudyk
als Wash
Morena Baccarin
als Inara
Adam Baldwin
als Jayne
Jewel Staite
als Kaylee
Sean Maher
als Simon
Ron Glass
als Shepherd Book
Chiwetel Ejiofor
als The Operative
David Krumholtz
als Mr. Universe
Michael Hitchcock
als Dr. Mathias
Sarah Paulson
als Dr. Caron
Yan Feldman
als Mingo
Rafael Feldman
als Fanty
Nectar Rose
als Lenore
Tamara Taylor
als Teacher
Glenn Howerton
als Lilac Young Tough
Hunter Ansley Wryn
als Young River
Logan O'Brien
als Boy Student
Erik Erotas
als Boy Student
Demetra Raven
als Girl Student
Marley McClean
als Girl Student
Jessica Huang
als Girl Student
Scott Kinworthy
als Ensign
Erik Weiner
als Helmsman
Conor O'Brien
als Lab Technician
Peter James Smith
als Lab Technician
Weston Nathanson
als Trade Agent
Carrie 'CeCe' Cline
als Young Female Intern
Chuck O'Neil
als Vault Guard
Amy Wieczorek
als Lilac Mom
Tristan Jarred
als Lilac Son
Elaine Mani Lee
als Fan Dancer
Terrence Hardy Jr.
als Mining Camp Boy
Brian O'Hare
als Alliance Pilot
Ryan Tasz
als Black Room Soldier
Colin Patrick Lynch
als Black Room Soldier
Terrell Tilford
als News Anchor
Joshua Michael Kwiat
als Slovenly Beaumonde Man
Antonio Rufino
als Bartender (uncredited)
Linda Wang
als Chinese Snake Dancer (uncredited)
Mark Winn
als Furturistic Worker (uncredited)
Rick Williamson
als Bar Guy (uncredited)
Jack Green Director of Photography
David Newman Original Music Composer
David Newman Conductor
David V. Lester Executive Producer
David V. Lester Unit Production Manager
Christopher Allen Nelson Key Makeup Artist
Barry Mendel Producer
Hank Amos Stunts
Chad Stahelski Stunt Coordinator
David Leitch Stunts
Jeff Carson Music Editor
Alisa Tager Executive Producer
Joss Whedon Director
Joss Whedon Author
Joss Whedon Writer
Ruth E. Carter Costume Design
Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Kevin Kavanaugh Assistant Art Director
Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Barry Chusid Production Design
Daniel T. Dorrance Art Direction
Larry Dias Set Decoration
Chris Palermo Stunt Driver
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Raymond Stella Second Unit Director of Photography
Louis Farah Set Medic
Fumi Mashimo Animation Supervisor
Catherine Sudolcan Visual Effects Producer
Art Rochester Sound Mixer
Mark Emery Moore Steadicam Operator
Anya Colloff Casting
Amy McIntyre Britt Casting
Christopher Buchanan Executive Producer
P. Scott Bailey Leadman
Rick Canelli ADR Recordist
Helen Wilson Props
J.J. Perry Stunt Double
Kelly Berry Set Decoration Buyer
Jeff Imada Stunts
John Meier Stunts
Tim Trella Stunts
Eric Flickinger Sound Recordist
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Camille Calvet Makeup Department Head
Tom Bellfort Supervising Sound Editor
Anthony Harris Digital Color Timer
Sari Knight Casting Associate
Heather Green Second Assistant Camera
Lisa Lassek Editor
Kerry Ann Carmean Sound Effects Editor
Ben Wilkins Sound Effects Editor
Samuel Le Stunts
John Roesch Foley
Steve Upton Stunts
Tim Rigby Stunts
Bill Schultz Digital Intermediate
David Hugghins Stunts
Rich Sickler First Assistant Director
Emile Edwin Smith CG Supervisor
Clay Donahue Fontenot Stunts
Jim Johnson Set Decoration
Blake Perkinson Key Set Production Assistant
Dana Kay Hart Costume Supervisor
Brad Einhorn Property Master
Michael Magill Dialogue Editor
Mark Colicci Assistant Camera
Gwendolyn Yates Whittle Dialogue Editor
Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
Les Hunter Visual Effects Producer
Lauren Ross Location Manager
Mick Cukurs Set Designer
Lisa Goldberg Visual Effects Producer
Rpin Suwannath Pre-Visualization Supervisor
Ryck Schmidt Ager/Dyer
Alyson Dee Moore Foley Artist
Shaun O'Dell Second Unit Director
Walter Volpatto Digital Intermediate
Aidan Stanford Color Timer
Steve Constancio Costumer
John K. Stirber Special Effects Supervisor
Monica Haynes Key Costumer
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Paul Murphey Video Assist Operator
Daniel Dirks Key Costumer
Stephanie Flack ADR Editor
Sidney Ray Baldwin Still Photographer
Rob Harris Unit Publicist
Gary Nolin Visual Effects Producer
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Geoffrey G. Rubay Supervising Sound Editor
Richard Malzahn Visual Effects Supervisor
Jennifer Bell Hairstylist
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Patti Gannon Compositing Supervisor
Lisa D. DiSanto Art Department Coordinator
Pedro Barquin Greensman
Jill Rosenblatt First Assistant Accountant
John Nicolard Digital Intermediate
Karl Herbst Digital Effects Supervisor
Juliette Yager Visual Effects Producer
Chris Anderson Visual Effects Coordinator
Andrew Bock Assistant Sound Editor
Loni Peristere Visual Effects Supervisor
Peter N. Green First Assistant Camera
Vickie Mynes Hairstylist
Michael Lloyd Matte Painter
Randy Goux Visual Effects Supervisor
Gary Hebert Title Designer
Richard Patterson Digital Supervisor
Mary Jo Lang Foley Mixer
Mark Bialuski Propmaker
Jacqueline Cooper VFX Artist
Mary E. Manning 3D Artist
Steven A. Guerrero Grip
George Lozano Jr. Best Boy Electric
Norman Ludwin Musician
Casey Pieretti Stunts
Henry Kingi Jr. Stunts
Margie Kaklamanos Makeup Artist
Mark Smith Sound Re-Recording Mixer
Ron Pipes Makeup Artist
Eric Withee Visual Effects Coordinator
Christopher Flick Foley Supervisor
Dan Muscarella Color Timer
Justin Van Fleet Rigging Grip
Jordanna Fineberg Assistant Costume Designer
Susie Brubaker Visual Effects Coordinator
Catherine Chase First Assistant Editor
Thomas Elder-Groebe Visual Effects Coordinator
L. Patrick McCormack Visual Effects
Jaremy Aiello Sculptor
Jarik van Sluijs Creative Director
Timothy P. Salmon Boom Operator
John Daro Digital Intermediate Editor
Dan DeLeeuw Visual Effects Supervisor
Mary Sunshine Production Accountant
Ray Harvie Storyboard
Virginia Landis Albertson Post Production Supervisor
Gregory Jamrok Orchestrator
Scott Stoddard Makeup Supervisor
Sean Flanigan Key Hair Stylist
Karen Iverson Makeup Artist
Andrew Shulkind Camera Operator
Rex Anson Rhorer Rigging Grip
Jack Carpenter Driver
Joey Genitempo Set Painter
Ron Petruccione Special Effects
Judy Cook Extras Casting Assistant
Harald Belker Production Illustrator
Jeffrey A. Johnson Best Boy Grip
Lou Kleinman Dialogue Editor
Chris Pavlu Electrician
Craig S. Jaeger Foley Editor
David Williams Dialogue Editor
Collin Fowler Visual Effects Coordinator
Courtney J. Andersen Set Dressing Artist
Mo Henry Negative Cutter
Gail Carroll-Coe Boom Operator
James M. Cox Rigging Gaffer
Jerry C. Deats Key Grip
Julia Gombert Textile Artist
Lynda Wu Camera Loader
John Cannon First Assistant Sound Editor
Ryan Green Camera Operator
Christina Rollo Production Coordinator
Karin Silvestri Stunt Double
Tony Olivieri First Assistant Camera
Patrick D. Hurd Visual Effects Coordinator
Scott Wesley Ross Assistant Editor
Jesse Jaraczewski Best Boy Electric
Scott Morgan Foley Recordist
Stephanie Pollard Visual Effects Coordinator
Donald R. Casella Transportation Coordinator
Shawn Albro Painter
Josh Margolies Visual Effects Editor
Carrie Levin Casting Assistant
Gary Tandrow Chief Lighting Technician
Achint Bansal Digital Compositor
Sophia Lansky Dialect Coach
Sean Devine Dolly Grip
Marcus Stokes Sequence Supervisor
Eric Gotthelf ADR Mixer
Tyler Vogt Stunts
Patrick J. Barry Assistant Editor
Mary Kay Morse Key Makeup Artist
Garrett Immel Key Makeup Artist
Tina Hoffman Makeup Artist
Bud Myrick Digital Effects Supervisor
James Turek Visual Effects Coordinator
Steve Pimental Visual Effects Coordinator
J.P. "Brendan" Bernardo Visual Effects Editor
Brad Boyer Dolly Grip
John Davies Electrician
Jason Young Electrician
Greg Karamov Key Grip
Robert Dudley Key Rigging Grip
Minh Bahnsen Rigging Grip
Jain Sekuler Script Supervisor
Thomas Terry Pilot
Greg Curry Colorist
David Hickey Payroll Accountant
Maria Battle Campbell Second Second Assistant Director
Chuck Eskridge Standby Painter
Scott Burrows Compositor
Justin Ball Systems Administrators & Support
John Peter Bernardo Visual Effects Editor
Regina McKee Redwing Utility Stunts
James Dornoff Editorial Production Assistant
Eric Compton Transportation Captain
Mary King Craft Service
James Maull Post Production Accountant
Sage Asteak Set Production Assistant
Elizabeth Cameron Stand In
Matt Codd Concept Artist
Sasha Adkinson Extras Casting
Trey Shaffer Graphic Designer
Michael Hugghins Stunts
Roy Augenstein Special Effects Technician
Scott Cosgrove Stunts
Amanda Crockett Art Department Production Assistant
Mollie Stallman Key Production Assistant
Ming Qiu Stunts
Jennifer Clark Second Assistant Accountant
Pilar Harlow Contact Lens Technician
Robert Miller Costume Illustrator
James Kroning Assistant Property Master
Chad Koch Set Decorating Coordinator
Mark Asaro Assistant Production Coordinator
Melissa Huerta Intern
Adam Balentine Production Assistant
Julia M. Sauder Production Secretary
Sonja Munsterman Stunts
Chris Palermo Stunt Driver
Yuri Hinson Stunts






















ikwilfilmskijken © 2020