Seventh Son (2014)

Avontuur, Fantasie
John Gregory (Jeff Bridges) is een Spook, een persoon die vecht tegen het kwaad, en heeft eeuwen geleden de slechte en krachtige heks, Moeder Malkin (Julianne Moore), gevangen gezet. Maar nu is ze ontsnapt en ze is uit op wraak. Terwijl ze haar volgers bijeen roept, bereidt Moeder Malkin zich voor om haar woede te botvieren op de nietsvermoedende mensen. Slechts één ding staat in haar weg: John Gregory. John zelf is niet meer de jongste en probeert iemand te vinden die hem kan opvolgen. Hij heeft zijn hoop gevestigd op de jonge boerenzoon Thomas ward.

Seventh Son Film Info

Score: 5.501/10 van 2400 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-12-12
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Sergei Bodrov
Schrijvers Charles Leavitt, Steven Knight, Matt Greenberg.
Productie Studios: Legendary Pictures, Thunder Road, Moving Picture Company, Pendle Mountain Productions, China Film Group Corporation, Wigram Productions, Outlaw Sinema
Productie Land: China, Canada, United States of America, United Kingdom


Seventh Son Trailer


Jeff Bridges
als Master John Gregory
Julianne Moore
als Mother Malkin
Ben Barnes
als Tom Ward
Alicia Vikander
als Alice Deane
John DeSantis
als Tusk - Zanna
Kit Harington
als William "Billy" Bradley
Djimon Hounsou
als Radu
Olivia Williams
als Mam Ward
Antje Traue
als Bony Lizzie
Jason Scott Lee
als Urag
David Cubitt
als Rogue Knight
Eric Keenleyside
als Old Guard
Thai-Hoa Le
als Fisherman
Carmel Amit
als Member of Mob
Gerard Plunkett
als Prelate
Jim Shield
als Leader Soldier
Timothy Webber
als Malcom Ward
Julian Black Antelope
als Tomb Robber (uncredited)
Luc Roderique
als Strix
Sean Carey
als Soldier (uncredited)
Fraser Aitcheson
als Grave Robber (uncredited)
Zahf Paroo
als Virahadra
Loyd Catlett
als Grave-robber (uncredited)
Primo Allon
als Simon Ward
Lilah Fitzgerald
als Cate Ward
Taya Clyne
als Little Girl
Faustino Di Bauda
als Innkeeper (uncredited)
Billy Wickman
als Young Guard
Marcel Bridges
als Jack Ward
Yaroslav Poverlo
als Head Counselor
Isabelle Landry
als Priest's Wife
Jason Asuncion
als Mongolian (uncredited)
Joanne Bentley
als Noblewoman (uncredited)
Brenda McDonald
als Timeless Hag (uncredited)
John Andrew Vaas
als Cavalier (uncredited)
Thomas DuPont
als Young Gregory
Candice May Langlois
als Mother with Infant
Simon Burnett
als Boldmere
Fabin Woodcock
als Mob Member
Bill Croft
als Fatman
Ryan Robbins
als Barkeep
John Novak
als Priest
Libby Osler
als Ellie Ward
Michael Kahn Editor
Paul Rubell Editor
Charles Leavitt Screenplay
Amanda Mackey Casting
Dante Ferretti Production Design
Marco Beltrami Music
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
Doug Hardwick Art Direction
Doug Hardwick Construction Coordinator
Newton Thomas Sigel Director of Photography
Lionel Wigram Producer
Michael Diner Art Direction
Bryan Bowen Sound Editor
Grant Van Der Slagt Supervising Art Director
John Dykstra Visual Effects Designer
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Steven Knight Screenplay
Ross Dempster Art Direction
Dimitri Capuani Art Direction
Maria Teresa Barbasso Art Direction
Luca Tranchino Art Direction
Matt Greenberg Screenplay
Alan D'Angerio Hairstylist
Geoff Wallace Set Designer
Marny Eng Stunts
Jim Page Editor
Brian Pearson Second Unit Director of Photography
Peter Afterman Music Supervisor
Margaret Yen Music Supervisor
Thomas Tull Producer
Brent O'Connor Executive Producer
Melissa R. Stubbs Stunts
Matt Almas Rigging Grip
Basil Iwanyk Producer
Jon Jashni Executive Producer
Curt Sobel Music Supervisor
Alessandro Santucci Art Direction
Clint Carleton Stunts
Shelley Roden Foley
Dylan Goss Aerial Director of Photography
Federico Costantini Art Direction
Sergei Bodrov Director
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Martin Cohen Associate Producer
Jacqueline West Costume Design
Laurel Bergman Assistant Art Director
Robert Malina First Assistant Editor
Anthony G. Nakonechnyj Lighting Technician
Anthony G. Nakonechnyj Chief Lighting Technician
Kate Caldwell Casting Associate
Joseph Delaney Novel
Crystal Mudry Stunt Double
Owen Walstrom Stunts
Andrew Li Art Direction
Thomas Nellen Makeup Artist
Thomas Nellen Hairstylist
Jana MacDonald Costume Supervisor
Nicolas Aithadi Visual Effects Supervisor
Peter Bodnarus Assistant Art Director
Dan Sissons Property Master
Robert McDonagh Boom Operator
John Finklea Music Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Anthony Di Ninno Visual Effects
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
Ben Mauro Creature Design
Tom Ozanich Sound Designer
Maguy R. Cohen Executive Producer
David Clarke Assistant Art Director
Kimberly French Still Photographer
Carolyn Bentley Set Costumer
Jeremy Peirson Sound Designer
Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Jillian Share Co-Producer
Karey Maltzahn Visual Effects Producer
Jody Thomas Foley
Joanne Bentley Animal Wrangler
Alysia Cotter Executive Producer
Louis Ferrara Associate Producer
Rpin Suwannath Pre-Visualization Supervisor
Lena Scanlan Visual Effects Producer
Kimi Webber Script Supervisor
Michael Harden Visual Effects Editor
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Zack Mazerolle Visual Effects Editor
Joel Thompson Visual Effects Editor
Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Laurent Kossayan Sound Designer
Laurent Kossayan Supervising Sound Editor
Mark Breakspear Visual Effects Supervisor
Erik Nordby Visual Effects Supervisor
David Tickell Gaffer
Candice Stafford Makeup Artist
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Steve Durkee Music Editor
Zeke Morales Visual Effects Editor
Thomas Jones Supervising ADR Editor
Ronald Hersey Aerial Director of Photography
Toby Lindala Makeup Effects Designer
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Denise Davis Visual Effects Producer
Liz Roberts Visual Effects Producer
Elaine L. Offers Makeup Artist
Don McCuaig Second Unit Director of Photography
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Rudy Lopez Digital Intermediate
Mira Caveno Set Designer
Pete Dionne CG Supervisor
Pamela Cameron Set Costumer
Glynna Grimala ADR Supervisor
Monica Huppert Makeup Department Head
Tanya Hudson Makeup Artist
Thom Kyle First Assistant Editor
Justin Gladden Visual Effects Producer
Martin Keough Rigging Gaffer
Matt Willard First Assistant Editor
Garrett Wilson Visual Effects Editor
Jason Scott Lighting Supervisor
Jake Rice Post Production Supervisor
Sheila Giroux Visual Effects Coordinator
Ian Sullivan Digital Intermediate
Ian Cope Visual Effects Producer
Koreen Heaver Costume Coordinator
Anne Carroll Hair Department Head
Elena Dubova Art Direction
Daniela Giovannoni Art Direction
Forest Sala Key Hair Stylist
Chris Street Animation Supervisor
Karin Nosella Assistant Costume Designer
Neh Jaiswal Visual Effects Coordinator
Stefano Mascitti Dialogue Editor
Elena Bovetti Visual Effects Coordinator
Martin Allan Kloner Visual Effects Editor
Darryl Marko Boom Operator
Kevin McCloy Rigging Grip
Stacy Caballero Assistant Costume Designer
Rod Haney Rigging Grip
Wendy Foster Seamstress
Scott Andrew Armstrong Rigging Grip
Kevin Lin Matchmove Supervisor
Adam Bunz Rigging Grip
Daryl Makortoff Rigging Grip
Tomi Nieminen Visual Effects Producer
Susanne Scheel Casting Assistant
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Troy Bassett Rigging Grip
Claudia Li Visual Effects Coordinator
Earendil McNay Script Supervisor
Robert Hoffmeister Visual Effects Supervisor
Craig Sheppard VFX Editor
Scott Kozak Rigging Grip
Kelsey Wheeler Aerial Coordinator
James M. Jackson Lighting Technician
Josh Lovig Rigging Grip
Sebastian Meyer Conceptual Illustrator
Kim Olsen Key Grip
Jodi Stecyk Stunts
Russell Hawkes Dolly Grip
Mark G. Alexander Lighting Technician
Carole Griffin Costume Coordinator
Ryan Monro Dolly Grip
Vicki Pui Conceptual Illustrator
James Greig Visual Effects Coordinator
Monette Dubin Visual Effects Coordinator
Rashmi Salvi Special Effects Coordinator
Tom Rubendall Visual Effects Coordinator
Zafar Janjua Visual Effects Coordinator
Ian Guns Techno Crane Operator
Diane Holme Hairstylist
Dan Fraser Lighting Technician
Farhad Yusufi 3D Generalist
James Kinnings Animation Director
Rishikesh Nandlaskar 3D Modeller
James Noorani Visual Effects Editor
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Greg Steele Visual Effects Supervisor
Matt Kowaliszyn Lead Animator
Anthony Francisco Conceptual Design
Brian Cunningham Conceptual Illustrator
P. Whitney Gearin Visual Effects Producer
Janice Rhodes Hairstylist
Keith Lau Conceptual Illustrator
Tony Whiteside Key Grip
Christian Schauz Lighting Technician
Jon L.J. Helgason Lighting Technician
Amelia Doescher Lighting Technician
Natasha Denis Rigging Grip
Jesse Frank Rigging Grip
Christopher Harvey Rigging Grip
Brad Mear Rigging Grip
Niel Rasmussen Rigging Grip
Jandiz Estrada Casting Associate
Cera Ziegler Casting Assistant
Kevin Chen Costume Illustrator
Gloria Chan Seamstress
Kerry Hansen Animal Wrangler
Charles Abou Aad CG Supervisor
Daniele Bigi CG Supervisor
David Apgar Lead Animator
John Sung Lead Animator
Vikki Chapman Stereoscopic Coordinator
Dipin Nair Stereoscopic Coordinator
Nick Thompson Stereoscopic Coordinator
Syed Arafath Apsar Visual Effects Coordinator
Anuradha Behera Visual Effects Coordinator
Crystal Compton Visual Effects Coordinator
Nicole Duncan Visual Effects Coordinator
Jack George Visual Effects Coordinator
James Grummitt Visual Effects Coordinator
Ashlyn Hardie Visual Effects Coordinator
Chris Jestico Visual Effects Coordinator
Maria Ximena Lozano Visual Effects Coordinator
Victor F. Medel Visual Effects Coordinator
Christopher Pales Visual Effects Coordinator
James Purdy Visual Effects Coordinator
Chris Raiskup Visual Effects Coordinator
Kasey Simpson Visual Effects Coordinator
Ashley J. Ward Visual Effects Coordinator
Monet Sheree Funke Visual Effects Coordinator
Sarosh Mistry Visual Effects Coordinator
Ryan Heelan Visual Effects Coordinator
Mark Story Visual Effects Coordinator
Lisa Papadopoulou Visual Effects Coordinator
Andreas Wieland Visual Effects Coordinator
James Tottman Visual Effects Technical Director
Nick Lawson Pyrotechnician
Stephanie Brown First Assistant Sound Editor
Flávio Medeiros Sound Designer
Travis Flynn Digital Intermediate
Lee-Anne Telford Stunt Double
Mitra Suri Stunts
Maciej Kuciara Concept Artist






















ikwilfilmskijken © 2024