6.361

Silk Road (2021)

Misdaad, Thriller
De jonge ambitieuze Ross Ulbricht creëert op het internet een zwarte markt, bekend onder de naam "Silk Road". Hiermee komt hij in het vizier te staan van de narcoticabrigade. Er ontstaat een kat-en-muisspel tussen Ross en de beruchte agent Rick 'Jurassic Narc' Bowden die hem en zijn imperium koste wat het kost wil neerhalen.

Silk Road Film Info

Score: 6.361/10 van 187 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2021-02-19
Lengte: 112 Minuut / 1:52
Regisseur: Tiller Russell
Productie Studios: Piccadilly Pictures, High Frequency Entertainment, Perfect Season Productions, Lionsgate, Mutressa Movies
Productie Land: United States of America

Silk Road Foto's


Silk Road Trailer


Jason Clarke
als Rick Bowden
Nick Robinson
als Ross Ulbricht
Daniel David Stewart
als Max
Alexandra Shipp
als Julia
Paul Walter Hauser
als Curtis Clark Green
Jimmi Simpson
als Chris Tarbell
Lexi Rabe
als Edie
Katie Aselton
als Sandy
Will Ropp
als Shields
Jennifer Yun
als Kim Yum
Paul Blott
als Liquor Store Clerk
Darrell Britt-Gibson
als Rayford
Kenneth Miller
als H.T. Palmer
David DeLao
als Johnny Morales
Beth Bailey
als Lynn Ulbricht
Mark Silversten
als Kirk
Jason Coviello
als Martinez
Walter Anaruk
als Adrian Chen
Meg Smith
als UT Girl #1
Jordyn Aquinio
als UT Girl #2
Travis Hammer
als Postal Inspector Ellroy
Emmanualle Sale Taylor
als Postal Worker #1
John C. Fitzgerald
als SLC PD Cop #1
Raleigh Cain
als Cally Ulbricht
Phil Burke
als Agent Conroy
Esodie Geiger
als Agent Ramirez
Teddy Eggleston
als Homeless Gal
Christopher Figg Executive Producer
Richard Sherman Production Design
Alex Orlovsky Producer
Mark Bennett Casting
David Kirchner Co-Producer
Peter Flinckenberg Director of Photography
Robert Whitehouse Executive Producer
Lisa Richardson Associate Producer
Angelique Midthunder Location Casting
Elika Portnoy Executive Producer
Debbie Brubaker Unit Production Manager
Jack Selby Producer
Christopher Taylor Camera Operator
Christopher Taylor Second Unit Cinematographer
Tiller Russell Director
Tiller Russell Writer
Duncan Montgomery Producer
Josh Land Assistant Editor
James Plannette Gaffer
Susan Magestro Set Decoration
Alex Gianopoulos Location Manager
Greg O'Bryant Editor
Greg O'Bryant Co-Producer
Donald Flick Sound Effects Editor
Phillip Bladh Production Sound Mixer
Copper Perry Hair Department Head
Ralph Watson Steadicam Operator
Tara Finegan Executive Music Producer
Matt Coby Sound Editor
Mike Horton Foley Artist
Svetlana Britt Makeup Department Head
Graham Elliott Transportation Coordinator
Lisa Corradino On Set Dresser
Mark Binder Sound Designer
Mark Binder Sound Re-Recording Mixer
Mark Binder Sound Supervisor
Laura Katz Music Supervisor
Diana Gaitirira Production Coordinator
Doug Metzger First Assistant Director
Jennifer Yoo Casting Associate
Derick Pritchard Stunt Coordinator
Susan Haley Production Accountant
David Hyman Producer
Mark Sheets Rigging Grip
Scott Rasmussen Weapons Master
Lava Buckley Casting Assistant
Alejandro Rodriguez Production Secretary
Lorus Allen Graphic Designer
Ashley A. Valdez Location Scout
Phil Rymer Legal Services
Melanie Kirk Unit Production Manager
Melanie Kirk Line Producer
Beau Emory ADR Mixer
Samantha Plont Extras Casting
Shayne Hartigan Extras Casting Coordinator
Dawn Bierschwal Executive Producer
Saskia Thomas Production Executive
Andreya Joseph Key Hair Stylist
Cathy Kanavy Still Photographer
Austin Christensen Assistant Location Manager
Steven Fine Post Production Supervisor
Mark Todd Osborne Digital Intermediate Colorist
Carly Reese Location Coordinator
Ernie Vigil Stunts
Elliot Hartley ADR Mixer
Fredrick Sinayor Lighting Technician
Nils Arrington Assistant Editor
Paul Broadhead Best Boy Electric
Meghan Noce First Assistant "B" Camera
Michael Gilbert Sound Editor
Michael Gilbert Sound Effects Editor
Trevor Cress Sound Re-Recording Assistant
Steve Whitcomb Second Assistant "A" Camera
Ryan Staats Stunt Coordinator
Arlen Johnson Construction Coordinator
Nolan Rudi Camera Operator
Daniella Duque Hair Department Head
Shaun V. Scott Assistant Location Manager
Gabby Freeland Production Assistant
Mike Schanzlin Original Music Composer
Stephen Gans Producer
Lisa G. Hannusch Associate Producer
Nysh Yellowhorse Key Makeup Artist
Matthew J Ellis Set Dresser
Soren Harvey Assistant Property Master
Jonathan Heckler Assistant Property Master
Jon Oda Painter
Callan Ramirez Graphic Designer
Corina Sugarman Art Department Coordinator
Ian Troy Property Master
Danny Crouch Second Assistant "B" Camera
Robert Cuevas Loader
Trevor Murphy Digital Imaging Technician
Markus Fokken Costumer
Gigi Thompson Costume Assistant
Gibran Lozano Online Editor
Scott Riddle Location Production Assistant
Charee Savedra Script Supervisor
Loren Bentley III Payroll Accountant
Anthony P. Castillo Associate Producer
Anthony P. Castillo Technical Advisor
Josh Goble Playback Coordinator
Justin Hadrych-Rosier Set Medic
Sallie Mae Johnson Production Assistant
Tenbears Souter Leadman
Metta Stahl First Assistant Accountant
Joni Sweet Assistant Production Coordinator
Robert Patrick Malkassian Associate Producer
Sarah Lemmon Second Assistant Director
Dagan Reinhardt First Assistant "A" Camera
Joey Bufalino Second Assistant Director
Thomas P. McGill I Associate Producer
John Sneesby Best Boy Grip
Jordan Tronolone Dolly Grip






















ikwilfilmskijken © 2024