5.9

Skylines (2020)

Sciencefiction, Actie
Captain Rose Corley is geboren met buitenaardse superkrachten. In verband met een nieuwe opdracht moet ze het opnemen tegen hybride buitenaardse mensen, die de meerderheid van de wereldbevolking vormen. Om te slagen moet Corley een buitenaards moederschip binnendringen.

Skylines Film Info

Score: 5.9/10 van 258 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-10-25
Lengte: 113 Minuut / 1:53
Regisseur: Liam O'Donnell
Productie Studios: Mirabelle Pictures Productions, Artbox, Fasten Films, Media Finance Capital, M45 Productions, Hydraulx, Gifflar Films Limited, Lipsync Productions
Productie Land: France, Lithuania, United Kingdom


Skylines Trailer


Lindsey Morgan
als Rose Corley
Alexander Siddig
als General Radford
Rhona Mitra
als Dr. Mal
Daniel Bernhardt
als Owens
James Cosmo
als Grant
Yayan Ruhian
als Huana
Jonathan Howard
als Leon
Ieva Andrejevaitė
als Alexi
Samantha Jean
als Elaine
Giedrė Mockeliūnaitė
als Izzy
Jeremy Fitzgerald
als Trent
Yoon Cha-Lee
als Zhi
Naomi Tankel
als Kate
Rokas Spanlinskas
als Violet
Colin Strause Producer
Greg Strause Producer
James Clarke Digital Intermediate
Matthew E. Chausse Producer
Matthew E. Chausse Visual Effects Producer
Matthew E. Chausse Story
Joshua Cordes Characters
Liam O'Donnell Director
Liam O'Donnell Producer
Liam O'Donnell Writer
Andy Davis Compositor
Colin Jones Casting
Donatas Šimukauskas Casting
Robertas Pileckas First Assistant Camera
John McAlary Casting
Alain Duplantier Director of Photography
Tomas Riuka Steadicam Operator
Benni Diez CG Supervisor
Asta Urbonaitė Set Decoration
Renuaras Krivelis Construction Manager
Michail Purenok Transportation Coordinator
Ben Tat Dialogue Editor
Ben Tat ADR Editor
Scott Goulding Colorist
Thomas Loeder Visual Effects Supervisor
Ami Verge Post Production Coordinator
Urtė Vaicekauskaitė Production Manager
Katie Goodwin Visual Effects Editor
Sven Taits Sound Re-Recording Mixer
Ram Khatabakhsh Music
Steven Parker Sound Effects Editor
Chris Payne Compositor
Phil Lee Sound Effects Editor
Chris Wells Compositor
Katie Bullock-Webster Post Production Supervisor
Rodney Berling Sound Effects Editor
Artiom Grigorian Special Effects Supervisor
Jelena Grišina Script Supervisor
Inga Raslanaitė Hair Designer
Inga Raslanaitė Makeup Designer
Julija Mickėnaitė Second Unit First Assistant Director
Linas Dikčius First Assistant "B" Camera
Žaneta Jasiūnienė Makeup & Hair
Yoon Cha-Lee Stunt Coordinator
Chris Qi Yao Sequence Supervisor
Chris Qi Yao Visual Effects Supervisor
Lizzie Newsham Digital Intermediate
Can Aydin Second Unit Director
Chad Van Horn Visual Effects Coordinator
Chad Van Horn EPK Editor
Lena Mossum Costume Design
Robert Sealey Additional Editor
Joey Orosco Sculptor
Henrikas Piktuižis Property Master
Ernesto Cornejo Sculptor
Rocco Gioffre Matte Painter
Lucía Faraig Still Photographer
Jeff Hammer Script Consultant
Chris Alford Foley Mixer
Naomi Butler Compositor
Jolanta Regelskienė Makeup Artist
Oleg Godickij Special Effects Technician
Edgaras Černiauskas Extras Casting
Marius Navarič Electrician
Lukas Šalna Second Assistant Camera
Martynas Šiaučiūnas First Assistant "B" Camera
Tomas Vilys First Assistant Camera
Gražina Bučkienė Seamstress
Jurga Kleizaitė Costumer
Rūta Tamulevičienė Costumer
Rasa Taujanskienė Costume Supervisor
Rūta Miglinaitė Makeup & Hair
Cristina Malillos Prosthetics
Henrikas Gudlevičius Best Boy Grip
Vytautas Gudlevičius Key Grip
Matthew Charles Santoro Visual Effects Designer
Ashley Franklin Production Supervisor
Derek Winslow Matte Painter
Rich Mayberry Painter
Jo De Mey Compositor
Barrett Heathcote Editor
Manuel Mendes Visual Effects Editor
Pascal Degrune Concept Artist
Dagnė Gumbrevičiūtė Assistant Set Decoration
Eduard Vallès Production Manager
Kazimieras Cejauskas Boom Operator
Nikolay Kolev Compositor
Adam Buckner VFX Supervisor
Martynas Baltrusaitis Set Dresser
Marius Zilenas Grip
Simonas Jakubauskas Drone Pilot
Alice Locuratolo Compositor
Juan Alonso Compositor
Brian Gilligan Sound Designer
Brian Gilligan Supervising Sound Editor
Payam Hosseinian Assistant Sound Editor
Cédric Van Eesbeek Production Design
Lina Sakalauskaite Art Department Coordinator
Narimani Ammar Digital Compositor
Annie Ng Visual Effects Coordinator
Jerome Tai Digital Compositor
Syamil Aiman Mazlan Digital Compositor
Cezar Tatarau Visual Effects Editor
Andres Patarroyo Animation
Eliot Mathews First Assistant Director
Perrine Lejeune Art Direction
Shacora Mitchell ADR Mixer
Tushar Manek Sound Re-Recording Mixer
Ignas Valotka Boom Operator
Chris Fagan Set Designer
Gintaras Antanas Linkevicius Prop Maker
Maria Brandt Digital Intermediate Assistant
Guliz Demiray Animation
Jim Steel Compositing Supervisor
Ben North Digital Intermediate Editor
Cristina Martín de la Fuente Special Effects Makeup Artist
Tomas Smulkis Second Assistant Director
Grigorijus Zundelovičius Assistant Art Director
Eduard Roigé First Assistant Camera
Florent Bagard Gaffer
Gytis Gudlevičius Grip
Martin Frederic Second Unit Director of Photography
Andrius Malūkas Electrician
Tenesor Quintana Steadicam Operator
Deborah del Pino Assistant Costume Designer
Lynn Hofmann Assistant Property Master
David Hermans Concept Artist
Jordi Versteege Concept Artist
Vytautas Gečas Construction Manager
Artūras Labukas Construction Manager
Martynas Pirštelis Construction Manager
Fito Dellibarda Props
Ahmed Khaled Digital Compositor
Desmond Chew Digital Compositor
Daniel Stenhouse VFX Artist
Karapetyan Vardan VFX Artist
Sajad Yousefi VFX Lighting Artist
Jun Yit Lai Visual Effects Compositor
Rory Heffernan Visual Effects Coordinator
Shahid Malik Digital Intermediate Assistant
Connor Hughes Music Editor
Ruta Ziogele Production Coordinator
Daniele Zavadskyte Third Assistant Director
David Fowler VFX Supervisor
Monika Balčiauskaitė Travel Coordinator
Julius Gerdvila Graphic Designer
Laimonas Kazlauskas Set Dresser
Mindaugas Kimbaras Set Dresser
Rytis Daraskevičius Set Dresser
Laurynas Šavelis Set Dresser
Paulina Insodaitė Costumer
Odeta Riškutė Digital Imaging Technician
Robertas Daškevičius Still Photographer
Audrius Solominus Still Photographer
Diana Šiaučiulytė-Chmieliauskė Makeup Artist
Saiko Yamazaki Sculptor
Ian Stevens Sculptor
Paulius Brukštaitis Grip
Marcel Bulterys Gaffer
Dmitrij Snelščikov Electrician
Petras Avižonis Electrician
Linus Kuzminskas Special Effects Technician
Viktor Kezun Special Effects Technician
Artūras Kizelis Special Effects Technician
Liukrecija Kybartienė Production Accountant
Artūras Jefremovas Construction Manager
Michail Podgarjecki Best Boy Electric
Jordi Abarca Production Manager
Aina Segui Production Coordinator
Yolanda Placeres Production Accountant
Irene Vizcaino Costume Assistant
María Dolores García Costume Assistant
Ana Domínguez Painter
Juan Carlos Gómez Sculptor
Sara Alvarez Fernandez Sculptor
Mark Langlay-Smith ADR Recordist
Kaze Andy Yau VFX Supervisor
Peng Na Visual Effects Producer
Tay Yi Ling Visual Effects Coordinator
Dale Davies Visual Effects Coordinator
Li Yuan Yuan Visual Effects Coordinator
Dimitar Bakalov Animation Supervisor
Danny Yin Sequence Supervisor
Lee Chan Hoh Sequence Supervisor
Trishit Pradhan Sequence Supervisor
Sandra Guarda Animation
Paolo D'Arco Compositor
John Moffett Compositor


ikwilfilmskijken © 2021