6.4

Soldier (1998)

Sciencefiction, Actie, Drama, Fantasie
In een futuristische samenleving worden mensen bij hun geboorte geselecteerd als soldaat te worden. Ze worden vervolgens tot onmenselijke moordmachines getraind. Eén van de meest succesvolle en oudste soldaten moet de strijd aangaan met een nieuwe lading soldaten. Op de planeet ontmoet hij de inwoners, die er een vredig leven leiden. Deze vrede wordt verstoord wanneer de planeet aangevallen wordt door de nieuwe supersoldaten die de kolonie willen uitschakelen. Todd beseft dat de inwoners in gevaar zijn en hij beslist om hen te helpen.

Soldier Film Info

Score: 6.4/10 van 792 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-10-23
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Schrijver: David Webb Peoples
Productie Studios: Impact Pictures, Jerry Weintraub Productions, Morgan Creek Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America, United Kingdom

Soldier Foto's


Soldier Trailer


Kurt Russell
als Todd 3465
Jason Scott Lee
als Caine 607
Jason Isaacs
als Colonel Mekum
Connie Nielsen
als Sandra
Sean Pertwee
als Mace
Gary Busey
als Church
Michael Chiklis
als Jimmy Pig
Sara Paxton
als Angie
K.K. Dodds
als Sloan
James Black
als Riley
Mark De Alessandro
als Goines
Vladimir Orlov
als Romero
Corbin Bleu
als Johnny
Wyatt Russell
als Todd - Age 11
Jared Thorne
als Nathan
Mark Bringelson
als Rubrick
Carsten Norgaard
als Green
Duffy Gaver
als Chelsey
Paul Dillon
als Slade
Khristian Lupo
als Soldier (uncredited)
Michael Finuoli
als Soldier in Training (uncredited)
Dennis Keiffer
als Kent 502 (uncredited)
Brenda Wehle
als Hawkins
Elizabeth Dennehy
als Jimmy Pig's Wife
Ashley Nolan
als Judith
Ellen Crawford
als Ilona
Conni Marie Brazelton
als Eva
Elizabeth Huett
als Janice
Janelle Ginestra
als Sarah
Sydney Berry
als Ellen
Celina Muehlbauer
als Little Crossfire Girl
Laura Gray
als Nurse #1
Chandra De Alessandro
als Nurse #2
Alexander Denk
als Military Observer
Jesse Littlejohn
als Will
Kyle Sullivan
als Tommy
Taylor Thorne
als Nathan
Jesse D. Goins
als Chester
David Tattersall Director of Photography
Martin Hunter Editor
Jerry Weintraub Producer
Joel McNeely Original Music Composer
David Webb Peoples Screenplay
Paul W. S. Anderson Director
Kate J. Sullivan Set Decoration
David L. Snyder Production Design
Thomas Valentine Art Direction
Erica Edell Phillips Costume Design
Mindy Marin Casting
Mark Peterson Costume Supervisor
Donna Marcione Pollack Costume Supervisor
David Fencl Armorer
Jared Chandler Armorer
Alex Gibson Music Editor
Julia Kim Casting Associate
Mitzi Casida-Jones Visual Effects Producer
Hitoshi Inoue Visual Effects Editor
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Mark Van Loon Camera Operator
Van Ling Visual Effects Supervisor
Katrina Mastrolia Set Costumer
Mark Mele Rigging Gaffer
Michael Conelly Sequence Supervisor
Curtis Roush Music Editor
Allen D. Easton Camera Operator
Chris Anderson Visual Effects Coordinator
Casey Cannon Visual Effects Producer
Peggy Semtob Key Hair Stylist
Ron Phillips Still Photographer
Tom Leeser Visual Effects Supervisor
John M. 'Jack' Wright Set Costumer
Lyn Matsuda Norton Script Supervisor
Paul Sonski Assistant Art Director
Ty Suehiro Rigging Grip
Doug Tubach Digital Effects Supervisor
Dennis Liddiard Makeup Artist
Melanie J. Baker Assistant Art Director
Harrison Gibbs Visual Effects Editor
Steve LaPorte Makeup Artist
James Keys Rigging Gaffer
David Slonaker Orchestrator
Terry Whiteside Visual Effects Producer
David Taritero Visual Effects Producer
Gary Capo Second Unit Director of Photography
Bob Hall First Assistant "A" Camera
Damon Doherty Rigging Grip
Joseph T. Mastrolia Set Costumer
Michael A. Reagan Sound Designer
Peter Zinda Sound Effects Editor
David Orr Color Timer
Al Marangoni Pyrotechnician
Paul Hazard Electrician
David Schmalz Video Assist Operator
William D. Harrison Special Effects Supervisor
Tom Shaw Jr. Property Master
Lance Jay Velazco Video Assist Operator
Neal J. Anderson Dialogue Editor
Eric Gotthelf Foley Mixer
Andy Wiskes Sound Mixer
Feng Zhu Conceptual Design
Clare Scarpulla Set Designer
Bobby Burton Chief Lighting Technician
Philip D. Morrill Assistant Sound Editor
Peter J. Lehman Sound Effects Editor
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
Daniel R. Jennings Set Designer
Mark Gordon Foley Editor
Philip A. Hess Foley Editor
Bob Beher Foley Editor
Joe Wood Construction Coordinator
Charles W. Wayt Dolly Grip
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Diane Fazio Digital Effects Producer
Richard K. Buoen Conceptual Illustrator
Simon Murton Concept Artist
Bart Sullivan Set Dresser
Paul Timothy Carden Supervising Dialogue Editor
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Morgan Trotter 3D Artist
Edmond Scott Ratliff Set Dresser
Freddy Waff Set Dresser
Allen Marshall Electrician
Brad Peterman First Assistant "A" Camera
Casey Jones Key Grip
Lee W. Lebaigue Assistant Sound Editor
Michelle Pazer Assistant Sound Editor
Rick Morris Sound Effects Editor
Clay Pinney Special Effects Supervisor
Richard L. Hill Pyrotechnician
Ron Mendell Set Designer
Von Varga Cableman
Gary Mundheim Foley Editor
Dave McMoyler Supervising ADR Editor
Suzan Wexler Set Designer
Gail Clark Burch ADR Editor
Tony Lamberti Sound Effects Editor
Dominick Cecere CG Animator
Werner Hahnlein Special Effects Supervisor
Richard Berger Set Designer
Wayne Marshall Best Boy Electric
Jesse Tango Best Boy Electric
Barbara J. Boguski ADR Editor
Glenn T. Morgan Sound Effects Editor
Mick Cukurs Set Designer
Elaine C. Andrianos First Assistant Editor
Victor Ray Ennis First Assistant Sound Editor
Al Broussard Special Effects Supervisor
Erik Hecomovich Rigging Grip
Constance A. Kazmer ADR Editor
Scott Martin Gershin Sound Designer
Randy Kelley Sound Effects Editor
Bryan Bowen Sound Effects Editor
David E. Campbell Sound Re-Recording Mixer
Glen Kennedy Set Dresser
Tony Negrete Assistant Sound Editor
Donavan Dear Boom Operator
Chris Hogan Foley Editor
Peter Clemens Set Designer
Brian Massey Set Dresser
Francesca Brunori Costumer
Hans Metz Special Effects Supervisor
Ed Jones Visual Effects Supervisor
Dick Ziker Stunt Coordinator
Jeannie Epper Stunts
Cinda-Lin James Stunts
R.J. Louis Executive Producer
James G. Robinson Executive Producer
Fred Fontana Associate Producer
Jeremy Bolt Co-Producer
Susan Ekins Executive Producer
Steve LaPorte Special Effects Makeup Artist
Peter Montagna Makeup Artist
Greg LaCava Makeup Artist
Dennis Maguire First Assistant Director
David R. Ellis Second Unit Director
Jayson Merrill Second Assistant Director
Mark P. Stoeckinger Sound Designer
Mark De Alessandro Stunt Coordinator
Rex Reddick Stunts
Lincoln Simonds Stunts
Paul Sklar Stunts
Robin Tracey Sherwood Stunts
Steve Picerni Stunts
April Weeden Stunts
Bennie Moore Stunts
John C. Meier Stunts
Jane Oshita Stunts
Dwayne McGee Stunts
Lisa McCullough Stunts
Dustin Meier Stunts
Kent W. Luttrell Stunts
Viktor Ivanov Stunts
Kevin L. Jackson Stunts
Dana Hee Stunts
Steve Holladay Stunts
Buddy Joe Hooker Stunts
Troy Gilbert Stunts
Tim Gilbert Stunts
Thomas Robinson Harper Stunts
Tawny Ellis Stunts
Annie Ellis Stunts
Jared S. Eddo Stunts
Chris Durand Stunts
Riley Harper Stunts
Keith Campbell Stunts
Mark Chadwick Stunts
John T. Cypert Stunts
Todd Bryant Stunts
Janet Brady Stunts
William H. Burton Jr. Stunts
Jack Carpenter Stunts
John Casino Stunt Double
Cheryl Bermeo Stunts
Chris Blackwood Stunts
Joe Bucaro III Stunts
Seth Arnett Stunts
Steve Kelso Stunts
Henry Kingi Jr. Stunt Double
Troy Robinson Stunts
Pat Romano Stunts
J.P. Romano Stunts
Danny Rogers Stunts
Shawn Robinson Stunts
Jimmy Romano Stunts
Sven-Ole Thorsen Stunts
Dane Selznick Stunts
Benny Urquidez Stunts
Duffy Gaver Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024