5.3

Spawn (1997)

Actie, Avontuur, Fantasie, Horror, Sciencefiction, Thriller
Een huurmoordenaar wordt bedrogen en vermoord door zijn baas Jason Wynn. Wanneer de man een deal maakt met de Duivel keer hij als Spawn terug naar de Aarde. Hij wordt door een hulpje van de Duivel opgedragen om Wynn te vermoorden. Spawn wordt gedwongen om te kiezen tussen goed en kwaad.

Spawn Film Info

Score: 5.3/10 van 926 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-07-31
Lengte: 96 Minuut / 1:36
Regisseur: Mark A.Z. Dippé
Schrijver: Alan B. McElroy
Productie Studios: New Line Cinema, Pull Down Your Pants Pictures, Todd McFarlane Entertainment, Juno Pix
Productie Land: United States of America


Spawn Trailer


Michael Jai White
als Al Simmons / Spawn
Martin Sheen
als Jason Wynn
John Leguizamo
als Clown / Violator
Theresa Randle
als Wanda Blake
Nicol Williamson
als Cogliostro
D. B. Sweeney
als Terry Fitzgerald
Melinda Clarke
als Jessica Priest
Miko Hughes
als Zack
Sydni Beaudoin
als Cyan
Frank Welker
als The Devil Malebolgia
Simon Rhee
als Hong Kong Military Air Base Person (uncredited)
Roger Yuan
als Korean Soldier (uncredited)
Harry Cohen Sound Effects Editor
Mary Jo Slater Casting
Guillermo Navarro Director of Photography
Graeme Revell Original Music Composer
Patrick Tatopoulos Creature Design
Joseph P. Lucky Assistant Art Director
Dean Beville Supervising Sound Editor
Robert Greenfield Leadman
Michael N. Knue Editor
Philip Harrison Production Design
Happy Walters Music Supervisor
Daniel J. Lester Costume Design
Scott Curtis Foley Editor
Alan B. McElroy Screenplay
Michele Maples Visual Effects Producer
Steve 'Spaz' Williams Visual Effects Supervisor
Clint Goldman Producer
Todd McFarlane Author
Todd McFarlane Executive Producer
Todd Busch Editor
Todd Busch First Assistant Editor
Mark A.Z. Dippé Director
Mark Allen Hicks Stunts
Mark Allen Hicks Stunt Double
Joshua Winget Music Editor
Bruce Stubblefield Sound Effects Editor
Hilary Momberger-Powers Script Supervisor
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Scott Leberecht Visual Effects Art Director
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Anders J.L Beer Animation
Derek Thompson Storyboard Artist
Greg Funk Special Effects Makeup Artist
Dena Roth Set Decoration
Kyle Cooper Title Designer
Berj Bannayan Software Engineer
Tom C. Peitzman Visual Effects Producer
Peter Iovino Still Photographer
Steve Ansell Assistant Editor
Scott A. Jennings Sound Effects Editor
Cindy J. Williams Makeup Artist
Bruce H. Newberg Casting
Chris Hanson Special Effects Makeup Artist
Linda Di Franco Foley Editor
Paul Berolzheimer Sound Effects Designer
Patricio A. Libenson Sound Effects Editor
Matthew Talbot-Kelly Animation
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Jeanmarie King Visual Effects Coordinator
Fanée Aaron Set Designer
Dorn Merrill Kennison Set Designer
Jay Riddle Visual Effects Supervisor
D. Chris Smith Sound Effects Editor
Greg Hedgepath Sound Editor
Jeffrey Kaplan Sound Designer
Liz Sroka Sound Re-Recording Mixer
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Jennifer Bender Extras Casting
Frank Smathers Sound Editor
Deborah Wuliger Unit Publicist
Joëlle Taar Assistant Editor
Richard Trus Visual Effects
Solange S. Schwalbe Sound Editor
Dan Kneece Steadicam Operator
Constance Bracewell CG Animator
Casey Cannon Visual Effects Producer
David E. Stone Sound Editor
Jonathan Taylor Second Unit Director of Photography
Bruce Jones Visual Effects Producer
Robin Anderson Script Supervisor
Mark Wendell Animation
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Mark Weissenfluh Leadman
Susan Greenhow Visual Effects Coordinator
Timothy James Kane Assistant Camera
Barry Lehrman Set Designer
Norman Cabrera Special Effects Makeup Artist
Linda Folk ADR Editor
Marc Gabbana Concept Artist
Shawn Kennelly Foley Mixer
James Thornton Sound Mixer
Allen D. Easton Camera Operator
Sharon E. Alshams Set Designer
Paul Patrick Quinn Visual Effects Producer
Karen Klein Roto Supervisor
John Bell Concept Artist
Tony Swatton Armorer
Kevin Brown Lighting Technician
David Lee Gaffer
Derick Pritchard Lighting Technician
Kenneth J. Appel Electrician
TyRuben Ellingson Concept Artist
Harry Lu Weapons Master
Donna Cicatelli-Lewis Key Makeup Artist
Michael Dressel Foley Editor
Ron Greenwood Property Master
Sandra Almond Visual Effects Producer
Rick Stribling Key Grip
John Crimins Best Boy Electric
P.K. MacCarthy Storyboard Artist
Mike Mertens Color Timer
Damon Cohoon Assistant Sound Editor
Richard F. Anderson Set Dresser
Alan Barnett Digital Effects Supervisor
Nathan Hathaway Best Boy Electric
James Straus Animation Supervisor
Brian Williams Sound Designer
Mike Sowa Color Timer
Joe Fischer Music Coordinator
Stephanie Taylor Visual Effects Coordinator
Trish Schutz-Krause Animation
Melissa Davies Digital Effects Supervisor
Rudy Hassen Digital Effects Supervisor
Eric W. Orbom Art Direction
Cristina Patterson Contact Lens Technician
Cindy Cummins Choreographer
Ron Seigel Assistant Property Master
Hajime Sorayama Concept Artist
Keith A. Hascher Electrician
Evan A. Nesbitt First Assistant Camera
Jeffrey De La Rosa Rigging Gaffer
Marshall Valentine Rigging Grip
Dennis J. Laine Steadicam Operator
Ray Patrick Techno Crane Operator
Colin Cunningham 3D Animator
Emiko Miki Animation Director
Dennis Turner Animation Supervisor
Nathalie Buce Animation
Ian Hulbert Animation
Richard Bennett Background Designer
Kelly Wilcox CG Animator
Micheal Thomas Parks CG Animator
Ed Lee Lighting Director
Toshiyuki Kimura Matte Painter
Lance Wilhoite Visual Effects Compositor
David Biedny Visual Effects Supervisor
Bob Wishnefsky Assistant Sound Editor
Bill Flick Boom Operator
Eric Thompson Foley Mixer
Jim Fitzpatrick Sound Re-Recording Mixer
Winifred Kennamer Set Costumer
Neil Eric Wenger Assistant Editor
Eric Smith Title Designer






















ikwilfilmskijken © 2021