Spider-Man 2 (2004)

Actie, Avontuur, Fantasie
Nieuwe avonturen van Peter Parker, sympathieke student, part-time fotograaf en superheld. Nadat hij in de vorige film geslaagd is voor zijn high-school diploma besluit Peter colleges te volgen aan de New Yorkse Empire State Universiteit. Terwijl hij met diverse persoonlijke problemen zit wordt hij geconfronteerd met de briljante Dr. Otto Octavius, die door een wetenschappelijk ongeluk met enkele mechanische tentakels in de slechte Doctor Octopus is veranderd.

Spider-Man 2 Film Info

Score: 7/10 van 8759 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-06-25
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: Sam Raimi
Schrijver: Alvin Sargent
website: http://www.sonypictures.com/movies/spider-man2/
Productie Studios: Columbia Pictures, Laura Ziskin Productions, Marvel Enterprises, Sony Pictures
Productie Land: United States of America


Spider-Man 2 Trailer


Tobey Maguire
als Peter Parker / Spider-Man
Kirsten Dunst
als Mary Jane Watson
James Franco
als Harry Osborn
Alfred Molina
als Dr. Otto Octavius / Doctor Octopus
Rosemary Harris
als May Parker
Donna Murphy
als Rosalie Octavius
J.K. Simmons
als J. Jonah Jameson
Daniel Gillies
als John Jameson
Dylan Baker
als Dr. Curt Connors
Willem Dafoe
als Norman Osborn
Mageina Tovah
als Ursula
Bruce Campbell
als Snooty Usher
Stan Lee
als Man Dodging Debris
Scott Spiegel
als Man on Balcony
Joel McHale
als Mr. Jacks
Hal Sparks
als Elevator Passenger
Donnell Rawlings
als Pizza 'Heist' Witness
Emily Deschanel
als Receptionist
Elizabeth Banks
als Miss Brant
Daniel Dae Kim
als Raymond
Aasif Mandvi
als Mr. Aziz
Joey Diaz
als Train Passenger
Vanessa Ferlito
als Louise
Joy Bryant
als Woman at Web
John Landis
als Doctor
Phil LaMarr
als Train Passenger (uncredited)
Gregg Edelman
als Dr. Davis
Ted Raimi
als Hoffman
Cliff Robertson
als Ben Parker
Elya Baskin
als Mr. Ditkovich
Bill Nunn
als Joseph 'Robbie' Robertson
Brent Briscoe
als Garbage Man
Christine Estabrook
als Mrs. Jameson
John Paxton
als Houseman
Joanne Baron
als Skeptical Scientist
Peter McRobbie
als OsCorp Representative
Louis Lombardi
als Poker Player
Marc John Jefferies
als Amazed Kid
Reed Diamond
als Algernon
Brendan Patrick Connor
als Theater Traffic Cop
Dan Callahan
als Jack
Susie Park
als Clawing Nurse
Brianna Brown
als Train Passenger
Tom Carey
als Train Conductor
Dan Hicks
als Train Passenger
Timothy Patrick Quill
als Train Passenger
Tony Campisi
als Train Passenger
Molly Cheek
als Society Woman
Kelly Connell
als Dr. Isaacs
Roshon Fegan
als Amazed Kid
Taylor Gilbert
als Mrs. Watson
Timothy Jerome
als Injured Scientist
Elyse Dinh
als Violinist
Bill E. Rogers
als Fireman
Anne Betancourt
als Woman at Fire
Tricia Peters
als Screaming Nurse
Tim Storms
als Chainsaw Doctor
Bill Calvert
als Train Passenger
Peter Allas
als Train Passenger
Chloe Dykstra
als Train Passenger
Julia Max
als Train Passenger
Jill Sayre
als Train Passenger
Calvin Dean
als Boomer (uncredited)
Frank Bonsangue
als Pizza Man (uncredited)
Andre M. Johnson
als Fireman 2 (uncredited)
Peter Cincotti
als Piano Player in Planetarium (uncredited)
Peyton List
als Little Girl Playing on Steps (uncredited)
Spencer List
als Little Boy Playing on Steps (uncredited)
Troy Metcalf
als Blue Collar Guy (uncredited)
Scott Ross
als Pedestrian (uncredited)
Bonnie Somerville
als Screaming Woman (uncredited)
Wesley Volcy
als Columbia University Student (uncredited)
Lou Volpe
als Man at Web (uncredited)
David Boston
als Pedestrian (uncredited)
Garrett Warren
als Bearded Doctor (uncredited)
Michael Arthur
als NYPD Officer (uncredited)
Cindy Cheung
als Chinese Daughter (uncredited)
Andy Bale
als OsCorp Executive (as Andrew Bale)
Danny Elfman Original Music Composer
Dianne Crittenden Casting
Bill Abbott Music Editor
Jay Hart Set Decoration
Joseph M. Caracciolo Jr. Executive Producer
John Frazier Special Effects Supervisor
Kristen Branan Head of Production
Sam Raimi Director
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Comic Book
Steve Ditko Comic Book
Bob Murawski Editor
Laura Ziskin Producer
Avi Arad Producer
Neil Spisak Production Design
James Acheson Costume Design
Alvin Sargent Screenplay
Lorne Orleans Producer
Kevin Feige Executive Producer
Bill Pope Director of Photography
Grant Curtis Co-Producer
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Hank Amos Stunts
Hank Amos Utility Stunts
Thomas P. Wilkins Art Direction
Scott G.G. Haller Sound Editor
Thomas Valentine Art Direction
Danny Cangemi Special Effects Coordinator
Jim Passon Color Timer
Joseph M. Caracciolo Executive Producer
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Miles Millar Screenstory
Alfred Gough Screenstory
John Dykstra Visual Effects Supervisor
John Dykstra Visual Effects Designer
Timothy Healy Electrician
François Audouy Graphic Designer
Steve Saklad Art Direction
Steve Bartek Additional Music
Richard Baratta Unit Production Manager
Chris Daniels Stunt Double
Jeff Knipp Art Direction
Michael V. Nicolo Casting Associate
Michael Chabon Screenstory
Noriko Watanabe Hairstylist
Al Cerullo Helicopter Camera
Chris Haynes Driver
Eric Heffron Assistant Director
Scott P. Murphy Art Direction
Dion Lam Fight Choreographer
Jason Hamer Special Effects
Gary Jones Costume Design
Sean Valla First Assistant Editor
Anthony Harris Digital Color Timer
Gershon Hinkson Assistant Editor
Kyle Cooper Title Designer
George Doering Musician
Hugo Weng Additional Dialogue
Tricia Heine Makeup Artist
Peter Giliberti Lead Animator
Julie Hewett Makeup Department Head
Cosmas A. Demetriou Assistant Art Director
John Orlebeck Transportation Coordinator
Trudy Ramirez Script Supervisor
John Chalfant Sound Effects Editor
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Robert Barnett Scenic Artist
Andy Ryan Chief Lighting Technician
Larry Hopkins Sound Mixer
Scott Getzinger Assistant Property Master
C. Scott Baker Set Designer
Doug Harlocker Property Master
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Susan Dudeck Supervising Dialogue Editor
Theresa Greene Art Department Assistant
John Bramley Still Photographer
Greg Anderson Visual Effects Supervisor
Raoul Bolognini Visual Effects Producer
Bob Moore Jr. Key Costumer
Kenji Luster Steadicam Operator
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
J. Bryan Holloway Sculptor
Wayne Shepherd Leadman
Joseph V. Cicio Camera Operator
Clare Hallworth Assistant Costume Designer
Scott Stokdyk Visual Effects Supervisor
Cyril O'Neil Picture Car Coordinator
Ulrika Akander Dialogue Editor
Ulrika Akander ADR Editor
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Patti Gannon Compositing Supervisor
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Mary Jo McGrath Wardrobe Supervisor
Alison Fisher Dialogue Editor
Douglas J. Schulman Sound Mixer
Jody Fedele Visual Effects Editor
Kelvin R. Trahan Hair Department Head
Anette Haellmigk Additional Director of Photography
Eran Barnea Visual Effects
Dan Harder Set Medic
Howard London ADR Mixer
Trish Almeida Key Hair Stylist
Jim Ondrejko Construction Coordinator
Luis Grané Senior Animator
John Dillon Art Department Manager
Tim Arasheben Camera Technician
Adam Austin Set Dresser
Shannon Gaulding Production Executive
Alethea McElroy Additional Wardrobe Assistant
James Bearb Stunt Driver
Michael Kall Carpenter
Elisa Marsh Key Makeup Artist
Lorraine Crossman Costumer
Sara Auhagen Tailor
David J. Grant Production Supervisor
Wayne Baker First Assistant Camera
Anita Lausevic Hairstylist
Jan O'Connell Art Department Coordinator
Lynda Kyle Walker Hair Assistant
J.C. Brotherhood Special Effects Supervisor
Sidney Brisco Lighting Technician
Don Poole Transportation Co-Captain
Bob Finley III Gaffer
Christopher Flick Foley Supervisor
James Boniece Key Rigging Grip
Sean Landeros Sound Recordist
Pete Anthony Conductor
David Campbell Orchestrator
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Egan Gauntt Set Decorating Coordinator
Kelly R. Borisy Key Grip
Heather Sharpe Production Office Assistant
Joseph Geisinger Production Sound Mixer
Michael K. Reynolds Chef
Jerry Bingham Storyboard Artist
Paulette Fox Painter
William Ramirez Jr. Craft Service
Jeff Shiffman Second Second Assistant Director
Matt Blades Grip
Brinton Bryan Set Production Assistant
Sandy O'Neill Publicist
James Carson Production Illustrator
Daniel Eaton CG Supervisor
Julie Adrianson-Neary Digital Compositors
Carlye Archibeque Visual Effects Coordinator
Susan Dukow Production Coordinator
Jason Bartolone Construction Foreman
Bill Garvey Location Scout
Vinson Jae Standby Painter
Debbie Lucas Seamstress
Gretchen Gain Set Costumer
Nour Dardari Production Controller
David Irvine Production Intern
Douglas Cannon Propmaker
Cottalango Loorthu Software Engineer
Steven Clawson Stand In
Christopher Wolf Systems Administrators & Support
Laura Berning Location Manager
Tamara Bally Production Accountant
Todd Bassman Boom Operator
Alicia Kalvin Studio Teachers
Carey Smith Digital Producer
Kirk Bloomberg Additional Second Assistant Camera
Mo Henry Negative Cutter
Kevin Flatow Assistant Production Manager
Colin Drobnis Visual Effects Technical Director
Anthony B. LaMolinara Animation Director
Tricia Linklater First Assistant Sound Editor
Nancy Parker Foley Artist
Jenifer Bonisteel Assistant Production Coordinator
Ulrike Lamster Camera Loader
Daniel Pershing Dolly Grip
Ivory Stanton Ager/Dyer
Christian Ristow Animatronics Designer
Jason Kay Techno Crane Operator
Bac DeLorme Second Assistant Director
Vincent Truitner CG Animator
Bob Mano Mechanical Designer
Todd Harris First Assistant Sound Editor
H. Barclay Aaris Special Effects Technician
Steve Robertson Dolly Grip
Trilochan Naik CG Artist
Santena Jenaris King Clough Assistant Accountant
Carlo Pratto Second Assistant Accountant
Jean Chien Assistant Location Manager
Michael Healey Digital Colorist
Giselle Brewton Assistant Camera
Angela Athayde Additional Production Assistant
Braden Belmonte Second Assistant Camera
Chris John Jones Creative Director
Tony Hobbs Extras Casting
Alex Borys Location Assistant
Tina Dowd Costume Assistant
Alexandra K. Browne Additional Second Assistant Director
Michael Scarola Key Construction Grip
Thomas Moffitt Set Painter
Aaron Scully Storyboard Assistant
Kevin Flynn Best Boy Grip
Mark McDevitt Clapper Loader
Judy Pursley First Assistant Accountant
Jason Rody Key Production Assistant
Joseph M. Horrigan Medical Consultant
Marilyn DeJesus Payroll Accountant
Dave Ardinger Production Assistant
Kathryn Malone Production Secretary
Basia Emano Researcher
Michael Backes Scientific Consultant
Grant Anderson Sequence Lead






















ikwilfilmskijken © 2019