Star Trek Beyond (2016)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
In het derde jaar van een vijfjarige missie arriveert de USS Enterprise op Starbase Yorktown voor bevoorrading en verlof voor haar vermoeide bemanning. Kapitein Kirk heeft moeite met de motivatie en dient een aanvraag in voor een promotie tot vice-admiraal en de commandant van Yorktown.

Star Trek Beyond Film Info

Score: 6.7/10 van 4507 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-07-07
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Justin Lin
Schrijvers Simon Pegg, Doug Jung.
website: http://www.startrekmovie.com/
Productie Studios: Skydance Media, Paramount, Bad Robot, Perfect Storm Entertainment, Alibaba Pictures Group, Sneaky Shark, Huahua Media
Productie Land: United States of America


Star Trek Beyond Trailer


Chris Pine
als Captain James T. Kirk
Zachary Quinto
als Commander Spock
Karl Urban
als Dr. 'Bones' McCoy
Zoe Saldana
als Lieutenant Uhura
Simon Pegg
als Montgomery 'Scotty' Scott
John Cho
als Sulu
Anton Yelchin
als Chekov
Idris Elba
als Krall
Sofia Boutella
als Jaylah
Joe Taslim
als Manas
Lydia Wilson
als Kalara
Deep Roy
als Keenser
Melissa Roxburgh
als Ensign Syl
Anita Brown
als Tyvanna
Doug Jung
als Ben
Danny Pudi
als Fi'Ja
Kim Kold
als Zavanko
Fraser Aitcheson
als Hider
Matthew MacCaull
als Blue Shirt
Emy Aneke
als Blue Shirt
Shohreh Aghdashloo
als Commodore Paris
Greg Grunberg
als Commander Finnegan
Jennifer Cheon
als Control Tower Technician
Jarod Joseph
als Control Tower Technician
Jeremy Raymond
als Control Tower Technician
Harry Han
als Kissing Guy
Gina Brinkman
als Kissing Girl
Adam DiMarco
als Injured Red Shirt
Fiona Vroom
als Orion Girl
Richard Laurence
als Chancellor Ambassador
Douglas Chapman
als Sir Olden (as Doug Chapman)
Dan Payne
als Wadjet
Anthony Shim
als Jin
Andrea Yu
als Jeanine
Shea Whigham
als Teenaxi Leader (voice)
Christian Sloan
als Jae
Jake Huang
als Krall's Henchman
Priya Rajaratnam
als Night Watch Captain (as Priya Ragaratnam)
Luka Hays
als Yorktown Red Shirt
Thomas Cadrot
als USSE Bridge Crew
Jennifer W. Evans
als USSE Bridge Crew
Roxanne Fernandes
als USSE Bridge Crew
Jake Foy
als USSE Bridge Crew
Jodi Haynes
als USSE Bridge Crew
Nathan Jean
als USSE Bridge Crew
Tarun Keram
als USSE Bridge Crew
J.P. Mulcaster
als USSE Bridge Crew
Edwin Rodriguez
als USSE Bridge Crew
Alex Rose
als USSE Bridge Crew
Polina Soldatova
als USSE Bridge Crew
Lia Lam
als USSE Bridge Crew (as Sarah Yu)
Ian Nsenga
als USSE Bridge Crew
Sara Forsberg
als Kalara Alien VO (voice) (as Sara Maria Forsberg)
Jeff Bezos
als Starfleet Official
Gene Roddenberry Characters
Leonard Nimoy In Memory Of
Thomas E. Sanders Production Design
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Peter Brown Sound Designer
Peter Brown Supervising Sound Editor
April Webster Casting
Anton Yelchin In Memory Of
Helen Pollak Associate Producer
Simon Pegg Screenplay
Lin MacDonald Set Decoration
Richard Alonzo Makeup Effects Designer
Robert Woodruff Set Designer
J.J. Abrams Producer
Roberto Orci Producer
Michael Giacchino Music
Stephen M. Davis Music Editor
Sandy Walker Set Decoration Buyer
Dana Goldberg Executive Producer
Jeremy Stanbridge Art Direction
Lauren E. Polizzi Art Direction
Jeffrey Chernov Executive Producer
Bryan Burk Producer
Scott Curtis Foley Mixer
Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Mitch Bax Digital Imaging Technician
Justin Bergler First Assistant Camera
Justin Lin Director
Justin Lin Producer
Stephen F. Windon Director of Photography
Kelly Matsumoto Editor
David Ellison Executive Producer
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Romek Delmata Concept Artist
Dan Hermansen Art Direction
Denny Dugally Art Direction
Doug Jung Screenplay
Sonya Savova Set Designer
Paul Rabjohns Music Editor
Henrik Tamm Conceptual Illustrator
Joel Harlow Makeup Designer
Greg Crawford ADR Mixer
Shelley Roden Foley Artist
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Peter Chiang Visual Effects Supervisor
Ron Ames Visual Effects Producer
Ron Ames Associate Producer
Peter Stratford Set Designer
Milena Zdravkovic Conceptual Design
Michael Lum Animation Supervisor
Trevor Gemma Lighting Technician
Alyssa Weisberg Casting
Steven Sprung Editor
Don MacAulay Supervising Art Director
Corinne Clark Casting
Robert Pik Compositing Supervisor
Easton Michael Smith Set Designer
Neville Page Creature Design
Tim Flattery Conceptual Design
Tommy Harper Executive Producer
John Roesch Foley Artist
Jennifer Page Casting
Yesi Ramirez Casting Associate
David Lee Fein Foley Artist
Keith Saayman Libra Head Technician
Stephen Christensen Art Direction
Alain Lachance Visual Effects Supervisor
Dave Cory First Assistant Editor
Irena Stepic Assistant Costume Designer
Greg D'Auria Editor
Dylan Highsmith Editor
Harry E. Otto Art Direction
Natasha Gerasimova Art Direction
Joe Dzuban Sound Effects Editor
Andrew Li Art Direction
Robert A. Pandini Hairstylist
Betsy Glick Costumer
Sean Hargreaves Visual Effects Art Director
Susan O'Hara Costume Set Supervisor
Dawn Y. Line Key Costumer
Stephen Webster ADR Mixer
Peter Bodnarus Assistant Art Director
Anthony Almaraz Key Costumer
David Dowling Property Master
Dan O'Connell Foley Artist
Tex Kadonaga Set Designer
Chris Snyder Construction Coordinator
Liz Goldwyn Set Designer
Kevin Baillie Visual Effects Supervisor
Devin Fairbairn Visual Effects Producer
Valeria Migliassi Collins Script Supervisor
Richard K. Buoen Storyboard Artist
Victor James Martinez Conceptual Design
Timothy M. Earls Set Designer
Andrew M. Siegel Property Master
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Bruce McCleery Second Unit Cinematographer
John T. Cucci Foley Artist
Dominique Moisan CG Artist
Randall D. Wilkins Set Designer
Tricia Yoo Principal Costumer
Kris Bergthorson Conceptual Design
Nancy Anna Brown Set Designer
Bryan Sutton Set Designer
Lynn Chaulk Scenic Artist
Kimberly French Still Photographer
Silke Guglielmo Set Costumer
Jeff Markwith Set Designer
Dane Allan Smith Visual Effects Producer
John C. Stuver Dialogue Editor
Tiffany Wu Visual Effects Producer
Dale H. Jahraus Additional Camera
Ann Scibelli Sound Effects Editor
Daniel S. Irwin Supervising ADR Editor
Daniel S. Irwin Supervising Dialogue Editor
Jim Ramsay Set Designer
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
John Burke Set Designer
Cameron Waldbauer Special Effects Supervisor
Stacy L. Tyson Costumer
Jenne Lee Art Department Coordinator
Bill Baxter Electrician
Christopher Prampin Gaffer
Sean Haley Key Costumer
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
Abhishek Chauhan Visual Effects Editor
Chris Cavanaugh Digital Imaging Technician
David Tickell Chief Lighting Technician
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Jamie Jonasson Set Decoration Buyer
Steve Koster Aerial Director of Photography
Chris Jargo ADR Editor
Meghan L. Noble First Assistant Editor
Andy Taylor Visual Effects Producer
Stuart Farley CG Supervisor
Dean Heselden Camera Operator
Raymond Chen Visual Effects Supervisor
Jan Kobylka Construction Coordinator
Alexander Vegh Pre-Visualization Supervisor
Ryan Young ADR Recordist
Stephen P. Robinson Sound Designer
Vanessa Galvez Digital Intermediate Producer
Andrea Gard Foley Artist
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Viktor Muller Visual Effects Supervisor
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Tyler Ruocco Assistant Editor
Ryan Tudhope Visual Effects Supervisor
Samuel J. Tell Set Decoration Buyer
John Sanacore Foley
Miranda Davidson Casting
Miranda Davidson Extras Casting
Pauline Duvall Visual Effects Supervisor
Mira Caveno Assistant Art Director
Stephen Maier Camera Operator
Pamela Cameron Set Costumer
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Sean Stranks Visual Effects Supervisor
Laura Steiger First Assistant Editor
Peter Wilke Steadicam Operator
Joe May Set Designer
Joe Wolkosky Set Designer
Seda Yilmaz Visual Effects Coordinator
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Giuseppe Motta Sequence Supervisor
Jane Wu Storyboard Artist
Travis Witkowski Assistant Art Director
Earl A. Hibbert Pre-Visualization Supervisor
Stefano Trivelli Visual Effects Supervisor
Paul Fedor Matte Painter
Hunter Athey Senior Animator
Ara Khanikian Visual Effects Supervisor
Christopher Batty Pre-Visualization Supervisor
Virginia Wilson Visual Effects Coordinator
Brook Willard Digital Imaging Technician
Jeremy Stewart Lead Animator
Nick Kray ADR Mixer
Andrea Carter Art Department Coordinator
Abhishek More Visual Effects Producer
Callum Webster Set Designer
Sean Goojha Assistant Art Director
Mariela Zapata Set Costumer
Gregory Irwin First Assistant Camera
Gregory Irwin First Assistant "A" Camera
Joseph Farrant Visual Effects Editor
Ashleigh Yu Visual Effects Coordinator
Jessica Lythgoe-Green Costume Supervisor
Sandra Collier Set Costumer
Stewart Bethune Production Manager
Melanie Murray Visual Effects Production Assistant
Rhys Salcombe 3D Sequence Supervisor
Mark N. Tompkins Scenic Artist
Eliot Connors Sound Designer
Guillaume Poulin VFX Editor
Blake Collins Foley Mixer
Aja Kai Rowley Art Department Assistant
Rick Leary CG Supervisor
Nicholas Symons Animation Supervisor
Warren Flanagan Conceptual Illustrator
Rod Haney Rigging Grip
Scott Andrew Armstrong Rigging Grip
David Husby Production Sound Mixer
James Ashwill Foley Mixer
Tysen Schieber Boom Operator
Robert Fischer Key Rigging Grip
Michael McLellan Key Grip
Davide Tiraboschi Drone Cinematographer
Amy Schilbe Set Costumer
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Jeff Gomillion ADR Mixer
Tara Arnett Graphic Designer
Cameron Hilts Stunts
Michael Hanna Lighting Technician
John Dale Construction Coordinator
Patrice Yapp Seamstress
Fabrice Vienne CG Supervisor
Sean Elliott First Assistant Camera
Dennis Richardson Construction Foreman
Aaron Deerfield Senior Animator
Lindsey Weber Executive Producer
Diane Coote Visual Effects Coordinator
Carole-Anne Hébert Visual Effects Coordinator
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Whitney Donald Researcher
Salim Alrazouk Art Direction
Uzair Merchant Assistant Art Director
Simon Lee Conceptual Design
Kevin McGill Camera Operator
Riki Butland Camera Operator
Andrea Quaglio First Assistant Camera
Chris Gibbins First Assistant Camera
David McClung Gaffer
Summer Dietz Assistant Costume Designer
Roma Wnuk Seamstress
Phuong Chau Set Costumer
Amy Hetland Set Costumer
Austin Aplin Visual Effects Coordinator
Graeme Marshall Visual Effects Coordinator
Jenna Kerr Visual Effects Producer
Kondareddy Suresh Visual Effects Producer
Katri Tahvanainen Seamstress
Hunter Clancey Digital Intermediate
Saubrie Mohamed Electrician
Nick Satriano First Assistant Director
Ilene Kim Visual Effects Coordinator
Josh Henson Associate Producer
Lisa Sass Costumer
Tibor Farkas Sculptor
Martin Tichy Lighting Technician
Jose L. Vasquez Stunts
Mehul Jhaveri Visual Effects Coordinator
Natasha Gale Costumer
Stephen Painter Lead Animator
Clint Schultz Graphic Designer
Michael Grobe Visual Effects Supervisor
Andrew Lee McConnell Set Designer
John Eaves Concept Artist
Misha Bukowski First Assistant Director
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Dayna Brown Set Costumer
Jason Oliver ADR Mixer
Sebastian Meyer Conceptual Illustrator
Spencer Louttit Assistant Property Master
Sivaprayag Visual Effects Editor
Mike Hill Roto Supervisor
Hugh Sicotte Concept Artist
Laurent Taillefer CG Supervisor
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Alizée Plourde Visual Effects Coordinator
Michael Yueng Camera Trainee
Babak Bina 3D Artist
Fred Brown II Associate Editor
Lana S. Krause Set Costumer
Ryan Monro Dolly Grip
Nadia Tzuo Title Designer
Hyein Ki Assistant Art Director
Greg Etheredge Lighting Technician
Lanny Campbell Ager/Dyer
Marie-Eve Bedard-Tremblay Visual Effects Coordinator
Olivier Blanchet Compositing Supervisor
Rémi Ducharme Visual Effects Coordinator
Lisa Leung Art Department Coordinator
Aaron Stewart Lighting Technician
Mohamed AbouAhmed Scenic Artist
Richard Macdonald Lighting Technician
Annie Normandin Visual Effects Producer
Seva Solntsev ADR Recordist
Jack Cruikshank Dolly Grip
Dionys Frei Drone Pilot
Antonia de Barros Visual Effects Production Assistant
Morgan Spry-Young Ager/Dyer
Tim Heller Lighting Technician
Ian Simpson Compositing Supervisor
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Martin Lenes Electrician
Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Amanda Johnstone-Batt 3D Sequence Supervisor
Carine Ong Visual Effects Coordinator
Lucas Comstock Set Costumer
Sam Horgan Roto Supervisor
Kenneth Ibrahim Pipeline Technical Director
Manuel Almela Animation Supervisor
Julie Jaros CG Animator
Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Jeremy Lambolez CG Artist
Michael Brazelton Compositing Supervisor
Anna Seltzer Costumer
Brian Cunningham Conceptual Illustrator
Joe Papp Lighting Technician
Christian Schauz Electrician
Natasha Denis Rigging Grip
David Apgar Senior Animator
Scott Mitchell Visual Effects Producer
Sara Khangaroot Visual Effects Production Manager
Jesse Chapman Assistant Editor
Alexander Chaliovski Visual Effects Technical Director
Rhonda Earick Ager/Dyer
David McIntosh Key Rigging Grip
Wendy L. Schilling Key Costumer
Richard Bennett Storyboard Artist
Jesse Lafferty Casting Assistant
Chris Arnold Art Department Assistant
Jeff Clarke Art Department Assistant
Douglas J. Scott Art Department Assistant
Jordane Chedotal Art Department Assistant
Kurt Bruun Assistant Property Master
Melissa Harrison Assistant Property Master
D. Martin Myatt Assistant Property Master
David Myatt Assistant Property Master
Michael A. Billings Assistant Set Decoration
Pranali Diwadkar Assistant Set Decoration
Kouji Tajima Concept Artist
Allen Williams Concept Artist
Christopher S. Ross Conceptual Illustrator
Bill Forster Construction Foreman
Rob Nicholson Construction Foreman
Loree Cameron Graphic Designer
Robert Irving Scenic Artist
Jasmin Jakupovic Scenic Artist
Kirsten Dumont-Aubrey Sculptor
Boris Maganic Sculptor
Maria Ermie Sculptor
Eliza Hooker Set Decorating Coordinator
James Doh Storyboard Artist
Francisco Passuelo Camera Trainee
Brian Shaw Camera Trainee
Saul Barran Digital Imaging Technician
William Ferguson Digital Imaging Technician
James Kohne Dolly Grip
Lee Wagner Dolly Grip
William Cash Electrician
Geoff Preston Electrician
Randy J. Smith Electrician
Anna Waters Electrician
Thomas E. Watson Electrician
Álex Martínez First Assistant Camera
Ian Mussell Key Grip
Bryce Munro Rigging Grip
Matt Young Lighting Technician
Jeff Zwicker Lighting Technician
Zane Kassiem Rigging Grip
Devin Riendeau Rigging Grip
Temujin Shilo Rigging Grip
Andy Smit ADR Mixer
Mike Greenberg ADR Mixer
Adam Smyth ADR Mixer
Edward Sutton ADR Recordist
Tamas Kurina ADR Recordist
Marley Poniedzielnik Casting Assistant
Kara Revel Casting Assistant
Samuel Allison Extras Casting
Haider El Saaby Extras Casting
Jessica Cameron Location Casting
Irma Lotosova Costumer
Susanne Milka Costumer
Angela Schnoeke-Paasch Costume Coordinator
Corinne Mameli Costume Coordinator
Jaida Hay Seamstress
Amy Yang Seamstress
Meghann Rogers Set Costumer
Savino Peragine Tailor
Chad Fehmie 3D Modeller
Mike Stillwell 3D Sequence Supervisor
Abhijit Parsekar Lead Animator
Ben Goerlach Senior Animator
Filippo Forno CG Artist
Ernesto Marrero CG Artist
Matthew Norris CG Artist
Alexandru Banuta CG Artist
Jahanzaib Chughtai CG Artist
Audrey Deschamps-Brower CG Artist
Elisa-Ann Dion CG Artist
Maxime Entringer CG Artist
Alexa Kroese CG Artist
Olivier Lambert-Rouillard CG Artist
Alyson Lamontagne CG Artist
Dave Larivière CG Artist
Valerie Loyer CG Artist
Emmanuelle Morin CG Artist
Christophe Robert CG Artist
David Bishop Noriega CG Artist
Daniel Paulsson CG Supervisor
Tsz 'Gee' Yeung CG Supervisor
John Bowers Compositing Supervisor
Martin Dolezal Compositing Supervisor
Woei Lee Compositing Supervisor
Sebastian von Overheidt Compositing Supervisor
Jonathan Harman Digital Effects Supervisor
Sara Hansen Generalist
Richard Hayward Matchmove Supervisor
Weikian Ang Matchmove Supervisor
Alex Hurst Matchmove Supervisor
Souvik Mitra Matchmove Supervisor
Brandon Kachel Matte Painter
Rodgers Paul Matte Painter
Sean Samuels Matte Painter
Lubos Gerardo Surzin Matte Painter
Jean-Philippe Marchand Matte Painter
Simon Hetu Matte Painter
Romain Simonnet Matte Painter
Moïse Charest Matte Painter
Stéphane Keller Matte Painter
Mai-Anh Tran Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
YiMin Fan Pipeline Technical Director
Marc-Antoine Paquin Pipeline Technical Director
Josh Huitema Pipeline Technical Director
Lucille Caillaud Pipeline Technical Director
Thomas Courtois Pipeline Technical Director
Alan Fregtman Pipeline Technical Director
Marie Fétiveau Pipeline Technical Director
Matthew Gray Pipeline Technical Director
Laura Kwan Pipeline Technical Director
Ken Mohammed Pipeline Technical Director
Jean-Christophe Morin Pipeline Technical Director
Jonathan Niquet Pipeline Technical Director
D.J. Rahming Pipeline Technical Director
Jordi Riera Pipeline Technical Director
Carine Touraille Pipeline Technical Director
Dan Walker Pipeline Technical Director
Adam Wierzchowski Pipeline Technical Director
Stephane Wirtel Pipeline Technical Director
Guillaume Laforge Pipeline Technical Director
Amit Desai Pipeline Technical Director
Will Muto Pipeline Technical Director
Craig Bates Pipeline Technical Director
Dushyant Kashyap Pipeline Technical Director
Shane Meehan Roto Supervisor
Will Van Dao Roto Supervisor
Ahmed Yousry Sequence Supervisor
Bernhard Kerschbaumer Sequence Supervisor
Abishek Nair Sequence Supervisor
Khang Ngo Software Engineer
Brad Darrow Stereoscopic Supervisor
Andrew M. Young Stereoscopic Supervisor
Prateek Kaushal Stereoscopic Supervisor
Andrew Kennedy Stereoscopic Technical Director
Robin Lamontagne VFX Editor
Nick Hiatt Visual Effects Art Director
James Cochrane Visual Effects Coordinator
Richard Leo Cook Visual Effects Coordinator
Mark Divekar Visual Effects Coordinator
Lucas Glashoff Visual Effects Coordinator
Jacqueline Hagerty Visual Effects Coordinator
Ivo Hejcman Visual Effects Coordinator
Anshul Kashyap Visual Effects Coordinator
Patriz Manalo Visual Effects Coordinator
Max Rees Visual Effects Coordinator
Maxine Schnepf Visual Effects Coordinator
Janelle M. Bell Visual Effects Coordinator
Soujanya Pentyala Visual Effects Coordinator
Nicole Nonis Visual Effects Coordinator
Dolly Omisore Visual Effects Coordinator
Shoshanah Wall Visual Effects Coordinator
Enoch Davis Visual Effects Coordinator
Catherine Maillette Visual Effects Coordinator
Tarn Huynh Visual Effects Editor
Rachel Schreibman Visual Effects Editor
Chrysta Marie Burton Visual Effects Producer
Alex Carruthers Visual Effects Production Assistant
Pieter Luypaert Visual Effects Production Assistant
Miles Dickinson Visual Effects Production Assistant
Camille Deguire Visual Effects Production Assistant
Louis Esposto Visual Effects Production Assistant
Ève Giordani Visual Effects Production Assistant
Alexandra Robert Visual Effects Production Assistant
Alexandra Gunter Visual Effects Production Manager
Josh Lu Visual Effects Production Manager
Geng Li Visual Effects Supervisor
Gladys Tong Visual Effects Supervisor
David Hyde Visual Effects Technical Director
Douglas Plasse First Assistant Director
Vivek Pundir Production Manager
Kristofer Cross Assistant Editor
Zack Rosenblatt Assistant Editor
Tim Battle Construction Foreman






















ikwilfilmskijken © 2019