Star Trek Beyond (2016)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
In het derde jaar van een vijfjarige missie arriveert de USS Enterprise op Starbase Yorktown voor bevoorrading en verlof voor haar vermoeide bemanning. Kapitein Kirk heeft moeite met de motivatie en dient een aanvraag in voor een promotie tot vice-admiraal en de commandant van Yorktown.

Star Trek Beyond Film Info

Score: 6.784/10 van 6452 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-07-07
Lengte: 120 Minuut / 2:0
Regisseur: Justin Lin
Productie Studios: Skydance Media, Paramount, Bad Robot, Perfect Storm Entertainment, Sneaky Shark
Productie Land: United States of America


Star Trek Beyond Trailer


Chris Pine
als Captain James T. Kirk
Zachary Quinto
als Commander Spock
Karl Urban
als Dr. Leonard 'Bones' McCoy
Zoe Saldaña
als Lieutenant Nyota Uhura
Simon Pegg
als Lieutenant Commander Montgomery 'Scotty' Scott
John Cho
als Lieutenant Hikaru Sulu
Anton Yelchin
als Ensign Pavel Chekov
Idris Elba
als Krall
Sofia Boutella
als Jaylah
Joe Taslim
als Manas
Lydia Wilson
als Kalara
Deep Roy
als Keenser
Melissa Roxburgh
als Ensign Syl
Anita Brown
als Tyvanna
Doug Jung
als Ben
Danny Pudi
als Fi'Ja
Kim Kold
als Zavanko
Fraser Aitcheson
als Hider
Matthew MacCaull
als Blue Shirt
Emy Aneke
als Blue Shirt
Shohreh Aghdashloo
als Commodore Paris
Greg Grunberg
als Commander Finnegan
Jennifer Cheon
als Control Tower Technician
Jarod Joseph
als Control Tower Technician
Jeremy Raymond
als Control Tower Technician
Harry Han
als Kissing Guy
Gina Brinkman
als Kissing Girl
Adam DiMarco
als Injured Red Shirt
Fiona Vroom
als Orion Girl
Richard Laurence
als Chancellor Ambassador
Doug Chapman
als Sir Olden
Dan Payne
als Wadjet
Anthony Shim
als Jin
Andrea Yu
als Jeanine
Shea Whigham
als Teenaxi Leader (voice)
Christian Sloan
als Jae
Jake Huang
als Krall's Henchman
Priya Rajaratnam
als Night Watch Captain
Luka Hays
als Yorktown Red Shirt
Thomas Cadrot
als USSE Bridge Crew
Jennifer W. Evans
als USSE Bridge Crew
Roxanne Fernandes
als USSE Bridge Crew
Jake Foy
als USSE Bridge Crew
Jodi Haynes
als USSE Bridge Crew
Nathan Jean
als USSE Bridge Crew
Tarun Keram
als USSE Bridge Crew
J.P. Mulcaster
als USSE Bridge Crew
Edwin Rodriguez
als USSE Bridge Crew
Alex Rose
als USSE Bridge Crew
Polina Soldatova
als USSE Bridge Crew
Lia Lam
als USSE Bridge Crew
Ian Nsenga
als USSE Bridge Crew
Sara Forsberg
als Kalara Alien VO (voice)
Jeff Bezos
als Starfleet Official
Christian Mandel
als USSE Bridge Crew
Carlo Ancelotti
als Scientist
J.J. Abrams Producer
Justin Lin Director
Jennifer Page Casting
Lauren E. Polizzi Art Direction
Andy Taylor Visual Effects Producer
Ryan Tudhope Visual Effects Supervisor
Stephen F. Windon Director of Photography
Miranda Davidson Casting
Whitney Donald Researcher
Stephen M. Davis Music Editor
Valeria Migliassi Collins Script Supervisor
Thomas E. Sanders Production Design
Riki Butland Camera Operator
Bruce McCleery Second Unit Cinematographer
Amy Hetland Set Costumer
Jenna Kerr Visual Effects Producer
Kevin McGill Camera Operator
Jarrod Tiffin Rigging Gaffer
Austin Aplin Visual Effects Coordinator
Peter Chiang Visual Effects Supervisor
Salim Alrazouk Art Direction
Dan Hermansen Art Direction
Victor James Martinez Conceptual Design
Gregory Irwin First Assistant Camera
Jessica Lythgoe-Green Costume Supervisor
Phuong Chau Set Costumer
Stephen P. Robinson Sound Designer
Dave Cory First Assistant Editor
Meghan L. Noble First Assistant Editor
Cameron Waldbauer Special Effects Supervisor
Ron Ames Visual Effects Producer
Stefano Trivelli Visual Effects Supervisor
Don MacAulay Supervising Art Director
Andrew Li Art Direction
Harry E. Otto Art Direction
Summer Dietz Assistant Costume Designer
Kevin Baillie Visual Effects Supervisor
Natasha Gerasimova Art Direction
Amy Schilbe Set Costumer
Eliot Connors Sound Designer
Robert A. Pandini Hairstylist
Joel Harlow Makeup Designer
Kondareddy Suresh Visual Effects Producer
Dylan Highsmith Editor
Steven Sprung Editor
Simon Lee Conceptual Design
Graeme Marshall Visual Effects Coordinator
Travis Witkowski Assistant Art Director
John Dale Construction Coordinator
Christopher Prampin Gaffer
Pamela Cameron Set Costumer
Mariela Zapata Set Costumer
Peter Brown Supervising Sound Editor
Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Alyssa Weisberg Casting
April Webster Casting
Jeremy Stanbridge Art Direction
Kris Bergthorson Conceptual Design
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Roma Wnuk Seamstress
Devin Fairbairn Visual Effects Producer
Greg D'Auria Editor
Kelly Matsumoto Editor
Kimberly French Still Photographer
Dale H. Jahraus Additional Camera
Bryan Burk Producer
Andrea Carter Art Department Coordinator
Milena Zdravkovic Conceptual Design
Lin MacDonald Set Decoration
Sanja Milković Hays Costume Design
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Chris Gibbins First Assistant Camera
David McClung Gaffer
Joseph Farrant Visual Effects Editor
Paul Rabjohns Music Editor
Jenne Lee Art Department Coordinator
Uzair Merchant Assistant Art Director
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Roberto Orci Producer
Yesi Ramirez Casting Associate
Sean Goojha Assistant Art Director
Corinne Clark Casting
Stephen Christensen Art Direction
Denny Dugally Art Direction
Tim Flattery Conceptual Design
Andrea Quaglio First Assistant Camera
Irena Stepić Assistant Costume Designer
Abhishek Chauhan Visual Effects Editor
Sean Stranks Visual Effects Supervisor
Cameron Hilts Stunts
Dana Goldberg Executive Producer
Ron Ames Associate Producer
Justin Lin Producer
David Ellison Executive Producer
Lindsey Weber Executive Producer
Josh Henson Associate Producer
Tommy Harper Executive Producer
Helen Pollak Associate Producer
Jeffrey Chernov Executive Producer
Alexander Vegh Pre-Visualization Supervisor
Leonard Nimoy In Memory Of
Anton Yelchin In Memory Of
Randall D. Wilkins Set Designer
Mark N. Tompkins Scenic Artist
Richard Alonzo Makeup Effects Designer
John Eaves Concept Artist
Hugh Sicotte Concept Artist
Sonya Savova Set Designer
Steve Koster Aerial Director of Photography
Christopher S. Ross Conceptual Illustrator
Mohamed AbouAhmed Scenic Artist
Tex Kadonaga Set Designer
Davide Tiraboschi Drone Cinematographer
Sebastian Meyer Conceptual Illustrator
David Dowling Property Master
Tibor Farkas Sculptor
Bryan Sutton Set Designer
Brian Cunningham Conceptual Illustrator
Boris Maganic Sculptor
Eliza Hooker Set Decorating Coordinator
Jeff Markwith Set Designer
Hyein Ki Assistant Art Director
Spencer Louttit Assistant Property Master
Nancy Anna Brown Set Designer
Joe May Set Designer
John Burke Set Designer
Richard K. Buoen Storyboard Artist
Chris Arnold Art Department Assistant
Lisa Leung Art Department Coordinator
Henrik Tamm Conceptual Illustrator
Joe Wolkosky Set Designer
Jordane Chedotal Art Department Assistant
D. Martin Myatt Assistant Property Master
Chris Snyder Construction Coordinator
Tara Arnett Graphic Designer
Sandy Walker Set Decoration Buyer
Jamie Jonasson Set Decoration Buyer
Timothy M. Earls Set Designer
David Tickell Chief Lighting Technician
Saul Barran Digital Imaging Technician
Maria Ermie Sculptor
Robert Woodruff Set Designer
Brian Shaw Camera Trainee
Michael A. Billings Assistant Set Decoration
Dennis Richardson Construction Foreman
Andrew M. Siegel Property Master
Jasmin Jakupovic Scenic Artist
Andrew Lee McConnell Set Designer
Richard Bennett Storyboard Artist
Jane Wu Storyboard Artist
Michael Yueng Camera Trainee
Brook Willard Digital Imaging Technician
Jack Cruikshank Dolly Grip
Peter Bodnarus Assistant Art Director
Kurt Bruun Assistant Property Master
Romek Delmata Concept Artist
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Chris Cavanaugh Digital Imaging Technician
Ryan Monro Dolly Grip
Melissa Harrison Assistant Property Master
David Myatt Assistant Property Master
Bill Forster Construction Foreman
Rob Nicholson Construction Foreman
Clint Schultz Graphic Designer
William Ferguson Digital Imaging Technician
Jeff Clarke Art Department Assistant
Stephen Maier Camera Operator
Mitch Bax Digital Imaging Technician
Dionys Frei Drone Pilot
Aja Kai Rowley Art Department Assistant
Pranali Diwadkar Assistant Set Decoration
Jan Kobylka Construction Coordinator
Loree Cameron Graphic Designer
Samuel J. Tell Set Decoration Buyer
Liz Goldwyn Set Designer
Callum Webster Set Designer
Easton Michael Smith Set Designer
Dean Heselden Camera Operator
Mira Caveno Assistant Art Director
Kouji Tajima Concept Artist
Jim Ramsay Set Designer
James Doh Storyboard Artist
Francisco Passuelo Camera Trainee
Douglas J. Scott Art Department Assistant
Lynn Chaulk Scenic Artist
Peter Stratford Set Designer
Allen Williams Concept Artist
Warren Flanagan Conceptual Illustrator
Robert Irving Scenic Artist
Kirsten Dumont-Aubrey Sculptor
Ian Mussell Key Grip
Stephen Webster ADR Mixer
Adam Smyth ADR Mixer
Greg Crawford ADR Mixer
Haider El Saaby Extras Casting
Morgan Spry-Young Ager/Dyer
Sean Elliott First Assistant Camera
Richard MacDonald Lighting Technician
Stacy L. Tyson Costumer
James Kohne Dolly Grip
Lee Wagner Dolly Grip
Gregory Irwin First Assistant "A" Camera
Trevor Gemma Lighting Technician
Rod Haney Rigging Grip
Chris Jargo ADR Editor
Shelley Roden Foley Artist
Blake Collins Foley Mixer
Joe Dzuban Sound Effects Editor
John Sanacore Foley
Jaida Hay Seamstress
Tysen Schieber Boom Operator
Scott Andrew Armstrong Rigging Grip
John Roesch Foley Artist
Miranda Davidson Extras Casting
Rhonda Earick Ager/Dyer
Natasha Gale Costumer
Dawn Y. Line Key Costumer
Tricia Yoo Principal Costumer
Justin Bergler First Assistant Camera
Aaron Stewart Lighting Technician
Jeff Zwicker Lighting Technician
Devin Riendeau Rigging Grip
Daniel S. Irwin Supervising ADR Editor
Irma Lotosova Costumer
Susanne Milka Costumer
Natasha Denis Rigging Grip
Andy Smit ADR Mixer
Andrea Gard Foley Artist
Lanny Campbell Ager/Dyer
Silke Guglielmo Set Costumer
Jason Oliver ADR Mixer
Seva Solntsev ADR Recordist
Scott Curtis Foley Mixer
Patrice Yapp Seamstress
Saubrie Mohamed Electrician
Anna Waters Electrician
Michael McLellan Key Grip
Tim Heller Lighting Technician
Greg Etheredge Lighting Technician
Peter Wilke Steadicam Operator
Edward Sutton ADR Recordist
Tamas Kurina ADR Recordist
Peter Brown Sound Designer
Anthony Almaraz Key Costumer
Katri Tahvanainen Seamstress
Martin Lenes Electrician
Christian Schauz Electrician
Álex Martínez First Assistant Camera
Joe Papp Lighting Technician
Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Jessica Cameron Location Casting
William Cash Electrician
Martin Tichy Lighting Technician
Matt Young Lighting Technician
Michael Hanna Lighting Technician
Zane Kassiem Rigging Grip
Jeff Gomillion ADR Mixer
John C. Stuver Dialogue Editor
James Ashwill Foley Mixer
David Husby Production Sound Mixer
Lucas Comstock Set Costumer
Lana S. Krause Set Costumer
Bill Baxter Electrician
Randy J. Smith Electrician
Robert Fischer Key Rigging Grip
Keith Saayman Libra Head Technician
John T. Cucci Foley Artist
David Lee Fein Foley Artist
Daniel S. Irwin Supervising Dialogue Editor
Lisa Sass Costumer
Corinne Mameli Costume Coordinator
Sean Haley Key Costumer
Wendy L. Schilling Key Costumer
Amy Yang Seamstress
Savino Peragine Tailor
Mike Greenberg ADR Mixer
Ann Scibelli Sound Effects Editor
Anna Seltzer Costumer
Fabrice Vienne CG Supervisor
Richard Hayward Matchmove Supervisor
Sean Samuels Matte Painter
Josh Huitema Pipeline Technical Director
Laura Kwan Pipeline Technical Director
Guillaume Laforge Pipeline Technical Director
Craig Bates Pipeline Technical Director
Dushyant Kashyap Pipeline Technical Director
Bernhard Kerschbaumer Sequence Supervisor
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Geoff Preston Electrician
Bryce Munro Rigging Grip
Nick Kray ADR Mixer
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Betsy Glick Costumer
Dayna Brown Set Costumer
Sandra Collier Set Costumer
Meghann Rogers Set Costumer
Dave Larivière CG Artist
Woei Lee Compositing Supervisor
Paul Fedor Matte Painter
Matthieu Veillette Matte Painter
YiMin Fan Pipeline Technical Director
Sam Horgan Roto Supervisor
James Cochrane Visual Effects Coordinator
Patriz Manalo Visual Effects Coordinator
Nicole Nonis Visual Effects Coordinator
Tarn Huynh Visual Effects Editor
Manuel Almela Animation Supervisor
David Apgar Senior Animator
Elisa-Ann Dion CG Artist
Olivier Lambert-Rouillard CG Artist
Stuart Farley CG Supervisor
Nadia Tzuo Title Designer
Stéphane Keller Matte Painter
Lucille Caillaud Pipeline Technical Director
Marie Fétiveau Pipeline Technical Director
Ken Mohammed Pipeline Technical Director
Ahmed Yousry Sequence Supervisor
Leo-Patrick Houde VFX Editor
Aaron Deerfield Senior Animator
Daniel Paulsson CG Supervisor
Robert Pik Compositing Supervisor
Jonathan Harman Digital Effects Supervisor
Brandon Kachel Matte Painter
Jean-Christophe Morin Pipeline Technical Director
Stephane Wirtel Pipeline Technical Director
Shane Meehan Roto Supervisor
Lucas Glashoff Visual Effects Coordinator
Maxine Schnepf Visual Effects Coordinator
Soujanya Pentyala Visual Effects Coordinator
Nicholas Symons Animation Supervisor
John Bowers Compositing Supervisor
Jean-Philippe Marchand Matte Painter
Moïse Charest Matte Painter
Matthew Gray Pipeline Technical Director
Dan Walker Pipeline Technical Director
Giuseppe Motta Sequence Supervisor
Amanda Johnstone-Batt 3D Sequence Supervisor
Michael Lum Animation Supervisor
Valerie Loyer CG Artist
Christophe Robert CG Artist
Ian Simpson Compositing Supervisor
Alex Hurst Matchmove Supervisor
Jonathan Niquet Pipeline Technical Director
Kenneth Ibrahim Pipeline Technical Director
Abishek Nair Sequence Supervisor
Nick Hiatt Visual Effects Art Director
Ivo Hejcman Visual Effects Coordinator
Ernesto Marrero CG Artist
Alexa Kroese CG Artist
Tsz 'Gee' Yeung CG Supervisor
Christopher Batty Pre-Visualization Supervisor
Ryan Basaraba Visual Effects Coordinator
Janelle M. Bell Visual Effects Coordinator
Seda Yilmaz Visual Effects Coordinator
Rachel Schreibman Visual Effects Editor
Mike Stillwell 3D Sequence Supervisor
Hunter Athey Senior Animator
Ben Goerlach Senior Animator
Julie Jaros CG Animator
Rick Leary CG Supervisor
Sara Hansen Generalist
Lubos Gerardo Surzin Matte Painter
Thomas Courtois Pipeline Technical Director
Alizée Plourde Visual Effects Coordinator
Ashleigh Yu Visual Effects Coordinator
Laurent Taillefer CG Supervisor
Mike Hill Roto Supervisor
Robin Lamontagne VFX Editor
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Diane Coote Visual Effects Coordinator
Anshul Kashyap Visual Effects Coordinator
Virginia Wilson Visual Effects Coordinator
Emmanuelle Morin CG Artist
Andrew M. Young Stereoscopic Supervisor
Sean Hargreaves Visual Effects Art Director
Mehul Jhaveri Visual Effects Coordinator
Carine Ong Visual Effects Coordinator
Babak Bina 3D Artist
Audrey Deschamps-Brower CG Artist
Alyson Lamontagne CG Artist
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Weikian Ang Matchmove Supervisor
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Richard Leo Cook Visual Effects Coordinator
Jacqueline Hagerty Visual Effects Coordinator
Rhys Salcombe 3D Sequence Supervisor
Jeremy Stewart Lead Animator
Alexandru Banuta CG Artist
Sebastian von Overheidt Compositing Supervisor
Rodgers Paul Matte Painter
Jordi Riera Pipeline Technical Director
Mark Divekar Visual Effects Coordinator
Dolly Omisore Visual Effects Coordinator
Filippo Forno CG Artist
Maxime Entringer CG Artist
Jeremy Lambolez CG Artist
David Bishop Noriega CG Artist
Michael Brazelton Compositing Supervisor
Olivier Blanchet Compositing Supervisor
Souvik Mitra Matchmove Supervisor
Mai-Anh Tran Matte Painter
D.J. Rahming Pipeline Technical Director
Will Van Dao Roto Supervisor
Brad Darrow Stereoscopic Supervisor
Andrew Kennedy Stereoscopic Technical Director
Max Rees Visual Effects Coordinator
David McIntosh Key Rigging Grip
Dan O'Connell Foley Artist
Jesse Lafferty Casting Assistant
Carine Touraille Pipeline Technical Director
Prateek Kaushal Stereoscopic Supervisor
Marie-Eve Bedard-Tremblay Visual Effects Coordinator
Catherine Maillette Visual Effects Coordinator
Sivaprayag Visual Effects Editor
Ilene Kim Visual Effects Coordinator
Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Stephen Painter Lead Animator
Matthew Norris CG Artist
Jahanzaib Chughtai CG Artist
Marc-Antoine Paquin Pipeline Technical Director
Alan Fregtman Pipeline Technical Director
Amit Desai Pipeline Technical Director
Khang Ngo Software Engineer
Shoshanah Wall Visual Effects Coordinator
Thomas E. Watson Electrician
Temujin Shilo Rigging Grip
Ryan Young ADR Recordist
Marley Poniedzielnik Casting Assistant
Kara Revel Casting Assistant
Samuel Allison Extras Casting
Susan O'Hara Costume Set Supervisor
Angela Schnoeke-Paasch Costume Coordinator
Chad Fehmie 3D Modeller
Abhijit Parsekar Lead Animator
Martin Dolezal Compositing Supervisor
Simon Hetu Matte Painter
Romain Simonnet Matte Painter
Adam Wierzchowski Pipeline Technical Director
Will Muto Pipeline Technical Director
Earl A. Hibbert Pre-Visualization Supervisor
Carole-Anne Hébert Visual Effects Coordinator
Enoch Davis Visual Effects Coordinator
Rémi Ducharme Visual Effects Coordinator
Xinyi Puah Visual Effects Editor
Ève Giordani Visual Effects Production Assistant
Raymond Chen Visual Effects Supervisor
Pauline Duvall Visual Effects Supervisor
Melanie Murray Visual Effects Production Assistant
Alexandra Gunter Visual Effects Production Manager
Laura Steiger First Assistant Editor
Fred Brown II Associate Editor
Abhishek More Visual Effects Producer
Scott Mitchell Visual Effects Producer
Alex Carruthers Visual Effects Production Assistant
Josh Lu Visual Effects Production Manager
Nick Satriano First Assistant Director
Adam O'Brien-Locke Visual Effects Producer
Misha Bukowski First Assistant Director
Kristofer Cross Assistant Editor
Antonia de Barros Visual Effects Production Assistant
Michael Grobe Visual Effects Supervisor
Miles Dickinson Visual Effects Production Assistant
Sara Khangaroot Visual Effects Production Manager
Alexander Chaliovski Visual Effects Technical Director
Vivek Pundir Production Manager
Jesse Chapman Assistant Editor
Hunter Clancey Digital Intermediate
Tiffany Wu Visual Effects Producer
Pieter Luypaert Visual Effects Production Assistant
Louis Esposto Visual Effects Production Assistant
Chrysta Marie Burton Visual Effects Producer
Zack Rosenblatt Assistant Editor
Camille Deguire Visual Effects Production Assistant
Gladys Tong Visual Effects Supervisor
Tyler Ruocco Assistant Editor
Vanessa Galvez Digital Intermediate Producer
Alexandra Robert Visual Effects Production Assistant
Geng Li Visual Effects Supervisor
Alain Lachance Visual Effects Supervisor
David Hyde Visual Effects Technical Director
Stewart Bethune Production Manager
Annie Normandin Visual Effects Producer
Viktor Müller Visual Effects Supervisor
Ara Khanikian Visual Effects Supervisor
Douglas Plasse First Assistant Director
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
Neville Page Creature Design
Jose L. Vasquez Stunts
Tim Battle Construction Foreman
Guillaume Poulin VFX Editor
Carolina Jiménez Layout
Michael Giacchino Original Music Composer
Ali Dunn Stunt Double
Mike Gunther Stunt Coordinator
Brian Avery Stunt Double
Don Lew Stunts
Monique Ganderton Stunts
Alice Ford Stunts
Lars Grant Stunts
Christopher Gordon Stunts
Nilo Ghajar Stunts
Lani Gelera Stunts
Brent Connolly Stunts
Andrew Emilio DeCesare Stunts
Mark Chin Stunts
Alvin Chon Stunts
Andrew Chin Stunts
Byron Brisco Stunts
Rob 'Sluggo' Boyce Stunts
Trevor Addie Stunts
Brett Armstrong Stunts
Marcus Aurelio Stunts
Tyson Arner Stunts
Keanu Lam Stunts
Reagan Sieg Stunts
Kimani Ray Smith Stunts
Chad Sayn Stunts
Alex Schoenauer Utility Stunts
Kye Walstrom Stunts
Brennan Walstrom Stunts
Mathew Yanagiya Stunts
Simon Pegg Writer
Doug Jung Writer
Gene Roddenberry Original Series Creator
Breanna Watkins Stunt Double
Jason Bell Stunts
Dominique Moisan CG Artist
Bridgett Riley Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024