Surrogates (2009)

Actie, Sciencefiction, Thriller
Het verhaal speelt zich af in de nabije toekomst waar mensen een geïsoleerd bestaan leiden. Interactie tussen mensen vindt plaats middels surrogaat-robotten, een mooiere versie van hun menselijke tegenhanger. FBI-agenten onderzoeken de moord op een student die connecties heeft met het brein dat ooit de high-tech robot ontwierp en realiseerde.

Surrogates Film Info

Score: 6/10 van 1961 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-24
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Jonathan Mostow
website: http://chooseyoursurrogate.com/
Productie Studios: Wintergreen Productions, Touchstone Pictures, Mandeville Films, Top Shelf Productions
Productie Land: United States of America

Surrogates Foto's


Surrogates Trailer


Bruce Willis
als Tom Greer
Radha Mitchell
als Jennifer Peters
Rosamund Pike
als Maggie Greer
James Cromwell
als Dr. Lionel Canter
Ving Rhames
als Prophet
Helena Mattsson
als JJ the Blonde
Boris Kodjoe
als Andrew Stone
Ian Novick
als Andre
Devin Ratray
als Bobby Saunders
Jack Noseworthy
als Miles Strickland
Danny F. Smith
als Victim
Jeffrey De Serrano
als Armando
Michael Cudlitz
als Colonel Brendon
Trevor Donovan
als Surrie / Greer
Jennifer Alden
als Landlady
Michael Philip
als Uniformed Cop
James Francis Ginty
als Canter
Andrew Haserlat
als Undergrad #1
Justin Goodrich
als Undergrad #2
Rachel Sterling
als Assistant
Meta Golding
als Female Counsel
Taylor Cole
als Female Lawyer
Jordan Belfi
als Victor Welch
J.L. Highsmith
als Steinberg
Lisa Hernandez
als Female Newscaster
Kirk Hawkins
als Male Newscaster
Nicholas Purcell
als Pulaski / Commando
Max Murphy
als Captain
Victor Webster
als Lopez
Valerie Azlynn
als Bridget
David Klefeker
als Cop
Chad Williams
als Salesman
Mike Randy
als Hunk
Michael DeMello
als Gate Guard
Ron Murphy
als Pedestrian
David Conley
als Miller
Bruce-Robert Serafin
als Bud
Cody Christian
als Boy Canter
Todd Cahoon
als Brian
Ella Thomas
als Lisa
Gabriel Olds
als Agent #1
Eamon Brooks
als Agent #2
Rick Malambri
als Clerk
Anya Monzikova
als Beautiful Woman
Taylar Eliza
als Receptionist
Janet Hirshenson Casting
Jane Jenkins Casting
Jeff Dawn Makeup Department Head
Jonathan Mostow Director
John D. Brancato Writer
Michael Ferris Writer
Jeff Mann Production Design
April Ferry Costume Design
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Todd Arnow Unit Production Manager
Todd Arnow Co-Producer
Michelle Lewitt Casting
Elizabeth Banks Executive Producer
Doc Kane ADR Mixer
Vincent Guisetti Foley Artist
Jim Palmer Stunts
Oliver Wood Director of Photography
Dan Webster Art Direction
Terry Wolcott Second Assistant "A" Camera
Kevin Stitt Editor
Brian Smrz Second Unit Director
Richard Marvin Music
Jack Serino Rigging Grip
Steve LaPorte Makeup Department Head
David Nicksay Executive Producer
David Hoberman Producer
David Shumbris Stunts
Andrew Max Cahn Assistant Art Director
Matthias Lowry Digital Compositor
Patrick Thompson Digital Compositor
Steve DeCastro Stunts
Nicholas Rich Stunt Driver
Igor Meglic Second Unit Director of Photography
Nick Glennie-Smith Conductor
Declan Mulvey Stunts
Todd Lieberman Producer
Fainche MacCarthy Set Decoration
Kevin Kaska Orchestrator
Matt Rebenkoff Second Unit First Assistant Director
Carolyn Pickman Location Casting
Noah Blough Foley Editor
Michelle Lee Stunts
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Bill Anagnos Stunts
Ernie Malik Unit Publicist
Rick Giovinazzo Orchestrator
Gregory Alpert Location Manager
Bruce Stubblefield Dialogue Editor
Bruce Stubblefield ADR Editor
Simone Bargetze Stunts
Kal Thompson Production Assistant
John Vincent Mason Stunts
John Vincent Mason Stunt Double
John Vincent Mason Stunt Driver
Simon Crane Second Unit Director
Scott Stambler Supervising Music Editor
Terri Douglas ADR Voice Casting
Christopher Gordon Stunt Driver
Grzegorz Jonkajtys Visual Effects
Chris Regan Color Timer
Una Green Production Assistant
Aaron Skalka Transportation Coordinator
Matthew Taylor Stunt Double
Nate Jones Actor's Assistant
Al Hobbs Set Designer
Keith Sayer Makeup Artist
Charisse Cardenas Set Designer
Keith Bilderbeck Sound Effects Editor
Mark Stetson Visual Effects Supervisor
Paulette Victor-Lifton ADR Supervisor
Rob Fitz Makeup Artist
Silas Tyler Grip
Max Handelman Producer
Ben Wilkins Sound Effects Editor
Lauren Carara Visual Effects Production Assistant
Kristie Thompson Set Production Assistant
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Mickey Giacomazzi Stunt Double
Mike Chambers Visual Effects Producer
Tim Buchanan Stunts
Stephen Christensen Set Designer
David E. Scott Production Design
Jim Ford Stunts
E. David Cosier Assistant Art Director
Val Kuklowsky Dialogue Editor
Val Kuklowsky ADR Editor
Jared Marshall Producer's Assistant
Rick Miller Stunts
Eric Bruno Borgman Stand In
Larry Rippenkroeger Stunt Double
David Hugghins Stunts
Sean Graham Stunts
Austin Basile Digital Compositor
Tatjana Najdanovic Actor's Assistant
Michael Li Utility Stunts
Janene Carleton Stunts
Jery Hewitt Stunt Coordinator
Wendy Washbrook Extras Casting
Chris Longo I/O Supervisor
Newton TerMeer Rigging Gaffer
Bob Williams Special Effects Coordinator
Virginia Johnson Costume Supervisor
R.J. McCasland Makeup Artist
Debbie Cutler Set Decoration
Kurt D. Lott Utility Stunts
Cosmas A. Demetriou Assistant Art Director
Meagan Lewis Extras Casting
Lorrie Campbell Set Designer
Mark Curtis Compositor
Erik Betts Stunts
Colin Follenweider Utility Stunts
Jason Ellson Camera Operator
Sandy Gendler Sound Editor
Anthony Di Ninno Animation
Brian Dowley Camera Operator
Luis Moco Utility Stunts
Jodi Lyn Brockton Stunt Double
Robert Troy Dialogue Editor
Robert Troy ADR Editor
Audra Avery Props
Kelly Cronin Script Supervisor
Allen Hall Special Effects Supervisor
Jwaundace Candece Stunts
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Michael J. Broomberg Foley Artist
Kurt Smith Color Timer
Christopher Neely Leadman
Anthony Vincent Stunts
Joseph DiValerio Digital Compositor
Jonas Kirk Construction Coordinator
Frank Buono Camera Operator
Stephen Vaughan Still Photographer
Arthur Windus Visual Effects Producer
Jay Boryea Stunts
Miguel Rivera Dialogue Editor
Anita Cannella Foley Artist
Jon Johnson Sound Designer
Jon Johnson Supervising Sound Editor
Laura Gary Studio Teacher
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Doug Oddy Visual Effects Supervisor
Steven J. Winslow Aerial Camera
Candace Neal Hair Department Head
Peter Boynton Lighting Technician
Joe Chess Camera Operator
Josh Friz Second Assistant Camera
Jody Rogers Visual Effects Editor
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Steve Koster Aerial Director of Photography
Pamela Kahn Foley Artist
Audrey L. Anzures Hair Department Head
Nick Monton Digital Intermediate Producer
Grady Holder Special Effects Makeup Artist
Victoria Wood Wigmaker
Patrick Redmond Libra Head Technician
Frans Wetterings III Gaffer
Natasha Ladek Wigmaker
Mike Thomas Camera Operator
Liz Roberts Visual Effects Producer
Missy Papageorge Digital Intermediate Producer
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Eric Ramirez Set Dresser
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Ryan Rubin Music Editor
Brad Sokol Assistant Sound Editor
Liz Bernstrom Makeup Artist
Aimee Butterfield Props
Jennifer Gerbino Property Master
Butch McCarthy Leadman
Brian Drewes Visual Effects Producer
Sean Devereaux Visual Effects Supervisor
Dave Cambria Rigging Gaffer
Jessica Drake Dialect Coach
Tom Macdonald Key Costumer
Vanessa Lapato ADR Supervisor
Jonathan Montepare Producer's Assistant
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Tom Rebber Picture Car Coordinator
Jennifer Brown Greenberg Makeup Artist
Raul Hernandez Hairstylist
Brant S. Fagan Camera Operator
Rosa J. Colón Set Costumer
Lisa Arnone Script Supervisor
Catherine A. McCabe Travel Coordinator
Mathew Krentz Digital Compositor
Kyle Rochlin Foley Mixer
Jeffrey Kalmus Visual Effects Supervisor
Onofrio Nino Pansini Camera Operator
Nicole Balzarini Art Department Coordinator
Ziad Seirafi Compositor
Ritchie Kremer Property Master
Melissa Cooperman Set Decoration Buyer
Paul Marini Stunts
Jesse Goldberg Lighting Technician
Eric Lyons Production Assistant
Brooks P. Guyer Camera Operator
Eddie Braun Stunt Driver
Ian Mclaughlin Utility Stunts
Kris Cole Assistant Editor
Walt Fowler Orchestrator
John Ruggieri Pyrotechnician
Brooke Wheeler Costume Assistant
Patrick Dawn Production Assistant
Allison Bader Casting Assistant
Mark Landon Makeup Artist
Brad Gayo Compositor
Ellen Lampl Graphic Designer
Jessica Hee CG Artist
Justin Holt Concept Artist
Dean Bailey Stunts
Jacob Chambers Stunt Double
Keith D. Fisher Transportation Captain
Bill Lopez-Arjona Production Driver
Cheryl Daniels Hairstylist
Carla Antonino Makeup Artist
Ronit Ravich-Boss Additional Script Supervisor
John G. Scotti First Assistant Director
Ryan Sweeney Set Production Assistant
Gregory J. Pawlik Jr. Second Second Assistant Director
Richard Servello Digital Compositor
Tom Goodenough Lead Animator
Sean Carroll Visual Effects
Cabral Rock Visual Effects Production Manager
Hyunsoo Moon Location Assistant
Michael Broom Conceptual Illustrator
Mauricio Baiocchi Digital Effects Supervisor
Mike Massa Stunt Driver
Rex Reddick Stunts
Joseph Battista Grip
Craig Gleason Electrician
David Fencl Armorer
Paul Bulgin Grip
Dawn Marie Richard Set Dresser
David Raymond Boom Operator
Tom Williams Sound Mixer
Geoff McAuliffe Visual Effects Supervisor
Maricella Ramirez First Assistant "A" Camera
Greg Luntzel First Assistant Camera
Fred Fein Stand In
Marc Scizak Stunt Driver
Stephen M. Rickert Jr. First Assistant Editor
David J. Schwartz Sound Mixer
Brian Avery Stunts
Neil Gahm Carpenter
Kevin Rogers Utility Stunts
Shawnna Thibodeau Stunts
Emma C. Rotondi Hairstylist
Mark Weingarten Sound Mixer
Wade Eastwood Stunt Coordinator
Thomas Vicari Scoring Mixer
Joseph Payo Visual Effects Production Assistant
Jennifer Lamb Stunts
Don Hewitt Jr. Stunts
Nilo Otero First Assistant Director
Edward Quirk CG Artist
Lena Fennema Utility Stunts
Jourdan Henderson Art Department Coordinator
Mariana Acuña Acosta Compositor
John P. Nugent Visual Effects Supervisor
Matt Bouldry Casting Assistant
James R. Mitchell Best Boy Electric
Daryl Richardson Dolly Grip
Asa Hammond Digital Supervisor
David Fogg Compositor
Doris Donnenberg Production Coordinator
Patrick Quinn First Assistant "B" Camera
Peter Chrimes Key Grip
Mark T. Osborne Colorist
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Paula Dion Hairstylist
Ed McDermott II Stunt Driver
Allan Padelford Stunt Driver
Scott Lukowski Conceptual Illustrator
TyRuben Ellingson Conceptual Design
Dustin Meier Stunts
Peter Konig Concept Artist
Nick Rufca Assistant Production Coordinator
John Patrick McLaughlin Stunts
Richard Jacobs Special Effects Technician
Marshall Richard Krasser Compositing Supervisor
Brian Sorbo Digital Compositor
Joseph Lavallee Production Assistant
Anthony Mabin Compositor
Melissa Barker Stunts
David Larue Key Grip
Brian A. Pitts Generator Operator
Eric Komar Dolly Grip
Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Ben Heald Production Assistant
Thomas D. Krausz Set Dresser
Jamie Rama Production Illustrator
Norman Douglass Stunts
Jeff N. Maclean Location Scout
Jill Breitzman Post Production Supervisor
Stephen Nakamura Digital Colorist
Max Wood CG Supervisor
Amanda Hannan Grip
Tim Garris Stunts
Rich Andrade Leadman
Brycen Counts Stunts
Frédéric North Pilot
David Piombino Digital Compositor
Kimmie Johnson Production Assistant
Kelsey Ettman Costume Assistant
Mary Beth Smith Negative Cutter
James Thatcher Musician
Chris Bustard Extras Casting
Evans Brown Gaffer
Katie Eischen Stunts
Wendy Overly Dialect Coach
Joshua Dreyfus Additional Gaffer
Scooter Perrotta Production Assistant
Joel Reidy Boom Operator
Alanna Keenan Set Dresser
Susanna Brown Tailor
Warren A. Weberg Best Boy Grip
Richard Epper Stunts
Michael Van Himbergen Visual Effects Producer
Jerry Hall Digital Compositor
Todd Mello Stunt Driver
Joe Piasecki Assistant Location Manager
Matthew Adams 2D Supervisor
Stuart F. Wilson Stunt Double
Marc Leidy CG Artist
Darryl Byrne First Assistant Camera
Michael Geoghegan Set Dresser
Christian J. Hollyer Second Assistant "C" Camera
Kofi Elam Stunts
Daniel A. Mondschain Production Coordinator
Marc L. Fusco Art Department Production Assistant
David Carlton White Driver
William M. Weberg Key Grip
Michael Adkisson Compositor
Diana Walczak Concept Artist
Stuart Neumann Location Manager
William D. Wynn Dolly Grip
Michael Ficara Production Assistant
Alisa Hensley Stunts
Peter D'Angelo Best Boy Grip
Jay Ferrara Key Hair Stylist
Dave Van Zeyl Stunts
Mo Mohamoud Production Assistant
Chris Uyede Modeling
Tim Mulvihill Visual Effects Editor
Michael Peavey Pilot
Kim Quam Set Medic
Joe Carhart Visual Effects Coordinator
Roger Dillingham Jr. Set Medic
Benjamin C. Dewey Assistant Location Manager
Raymond Hernandez Production Assistant
Keith Balser Key Set Production Assistant
Ulrike Lamster Second Assistant Camera
Peter Dudgeon Casting Assistant
Bryan Boardley Production Assistant
Maryellen Aviano Extras Casting Coordinator
J.P. Ouellette Set Production Assistant
Michael Anders Production Coordinator
Ryan Baker Boom Operator
Claire Severance Production Assistant
Jonathon Schermerhorn Production Assistant
Naomi Petersen Stunts
Eli Rarey Visual Effects Coordinator
Benson Shum Animation
Jeff Bunnell Musician
Yvonne S. Moriarty Orchestrator
Christopher Franey Lighting Technician
Craig Crawford Digital Compositor
Ross Coscia Production Assistant
Brad Boyer Best Boy Grip
Curtis Corbitt Assistant Property Master
Devin Johnson Assistant Sound Editor
Mark Trapenberg Second Assistant Director
Kevin Cook Dolly Grip
Michael Peterson Generator Operator
Brandon Lambdin Second Assistant Director
Jose 'Flecha' Hernandez Lighting Technician
Katrina Parsons Set Dresser
John F. O'Neil Assistant Property Master
Lee-Anthony Holloway Second Unit
Phil Nason Electrician
Karen Stark Assistant Location Manager
David Scott Graphic Designer
Daniel Pera Stunt Driver
Kevin Derr Stunt Double
Paul Leonard Utility Stunts
Meegan E. Godfrey Stunts
Steven Munson Special Effects Technician
Monica Fedrick Graphic Designer
Robin Brown Art Department Assistant
Jay Lalime Digital Compositor
David Blair Hairstylist
Jason Neudecker Set Production Assistant
Tina LaSpina Makeup Artist
Malinda Ballesteros Makeup Artist
Sara Giustini Art Department Assistant
Stephen Gavin Carpenter
Twig Johnson Carpenter
Matt Meeds Carpenter
Raymond Petrello Carpenter
Mark Oliver Greensman
Adam Roffman On Set Dresser
Noah Dubreuil Props
John Ryder Props
Nicole Zaks Set Decoration Buyer
Shadya H. Ballug Set Dresser
Abel Barbour Grip
Abel Barbour Set Dresser
Stacey Bishop Set Dresser
Gary Chandler Set Dresser
Zack Gorman Set Dresser
Brian McKenzie Set Dresser
Brenden Morrison Set Dresser
Michael Potter Set Dresser
Michael Ricci Set Dresser
Timothy Rowcroft Set Dresser
Michael Saari Set Dresser
Christopher Sawtelle Set Dresser
Gordon Tanner Set Dresser
Tricia Turczynski Set Dresser
Cleo Wang Set Dresser
Mimi Watstein Set Dresser
Charles R. Mathews Additional Lighting Technician
Antonio Ponti Assistant Camera
James Barela Camera Loader
Zack Shultz Camera Production Assistant
Courtney Perkins Camera Production Assistant
Peter Hand Dolly Grip
Eric Robert Bradshaw Bennett Electrician
Nathan Coscia Electrician
Tim Dunbar Electrician
Dru Dunnaway Electrician
Geoff Eads Electrician
Eric Goddard Electrician
Frank La Frazia Electrician
Ed Lalli Electrician
Brian Scotti Electrician
Adam D. Bouchard Electrician
Robert Clark Electrician
Symon Mink First Assistant "C" Camera
John Priebe Gaffer
Jason Bowen Generator Operator
Jeff Tanger Generator Operator
Steven Burgess Grip
Beecher Cotton Grip
Heath Grant Grip
John R. Kaplan Grip
Robert Knowles Grip
Michael Rich Grip
Dave Scranton Grip
Michael DiIeso Key Rigging Grip
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Lee Kazista Libra Head Technician
Lance Mayer Libra Head Technician
Anthony Zibelli Libra Head Technician
Derek Contrado Rigging Grip
Robert Fitch Rigging Grip
Jake Forster Rigging Grip
Charles Ryan Rigging Grip
Al Bruce Rigging Grip
Matt Fortlage Second Assistant Camera
Scott Koenigsberg Second Assistant Camera
Jamie Fitzpatrick Second Assistant "B" Camera
Jan Burgess Second Assistant "C" Camera
Matt Thurber Second Assistant "C" Camera
Jeremy Brown CG Artist
Chris Kwiatkowski CG Artist
Charles Lapage CG Artist
Ryan Mintenko CG Artist
Henry Parker CG Artist
Brian Emerson CG Supervisor
L. Elizabeth Powers Compositor
Kenny Lam Compositor
Sean O'Hara Compositor
Ken Busick Compositor
Chris Dawson Compositor
Eric Deinzer Compositor
Bruce Harris Compositor
Linda Henry Compositor
Soyoun Lee Compositor
James Montalbano Compositor
Junko Schugardt Compositor
Diana Marie Wells Compositor
Edward Leroy Anderson Compositor
Tuong-Van Tran Generalist
Joshua Herrig Lighting Artist
Eileen O'Connor Visual Effects Coordinator
Laurel Schneider Visual Effects Coordinator
Chau Tong Visual Effects Coordinator
Russell Lum Visual Effects Coordinator
Robin Dicker Visual Effects Coordinator
Amanda Roth Visual Effects Coordinator
Chad Lemieux Visual Effects Production Assistant
Adam Arcuragi Visual Effects Production Assistant
Suzie Bohannon Visual Effects Production Assistant
Samantha Humphreys Visual Effects Production Assistant
Lindy DeQuattro Visual Effects Supervisor
Brian Dinkins Mix Technician
Brent Lestage Sound Mixer
Ryan McPeake Set Medic
Ryan Whitcomb Set Medic
Jodi Michelle Pynn Stunts
Joanne Lamstein Stunts
Brian Hakala Production Assistant
Tim Fescoe Digital Compositor
Dan Brittain Digital Compositor
Vicki Silva Compositor
Tomaso Tartarotti Digital Compositor
Justin Kosnikowski Digital Compositor
Greg Harris Utility Stunts
Corey Coates Digital Compositor
Richard S. Wilson First Assistant Accountant
Joe Wehmeyer Data Wrangler
Kenneth Salter Special Effects Technician
Jonathan Champoux Assistant Property Master
Peter Lowe Chef
Dane Benton Production Assistant
Cabernet Murray Second Assistant Accountant
Yoon See Ng Digital Compositor
Jeffrey Charles Higgins Visual Effects Technical Director
Stanley A. Dellimore Head of Layout
Brett Robinson Additional Second Assistant Director
Pam Ellington First Assistant Accountant
Brett Smrz Stunt Driver
Irish Mardiroosian Travel Coordinator
Alicia Hanifin Additional Production Assistant
Jill K. Perno Additional Second Assistant Director
Matt Rawls Additional Second Assistant Director
Stefan Couture Assistant Craft Service
Joshua Youman Assistant Location Manager
Johanna Silverman Actor's Assistant
Kim Ferandelli Producer's Assistant
Stephanie Norton Producer's Assistant
Rebecca Windsor Producer's Assistant
Wynne Tsing Casting Assistant
Richard Mayerik Costume Assistant
Laurie Bramhall Costumer
Leonard Logsdail Costumer
Maggie Ronck Costumer
Ethan Fox Craft Service
Brieann Rich Craft Service
Brieann Rich Stunt Driver
Jon Campagna Driver
James Divito Driver
Brandi S. Hawkins Extras Casting
Aileen McCall Extras Casting Assistant
Matthew J. Hall Loader
Michael Kowalczyk Loader
James Merrifield Intern
Michael Burke Key Set Costumer
Brian Ketcham Location Assistant
Andrew Jackson Murphy Location Assistant
Jason Quimby Location Assistant
Michael Robert Murray Location Assistant
Briana Taylor Location Coordinator
Eric Jacobsen Location Production Assistant
Luca Bonatti Matte Painter
Ken Thome Orchestrator
Nelson Hawthorne Painter
Amy Denning Winfrey Payroll Accountant
Katherine Kohler Payroll Accountant
Nadia Randazzo Bombino Post Production Accountant
Daryl Blonder Production Assistant
Fritz Ceriales Production Assistant
Michael P. Cone Production Assistant
Jonathan Cortizo Production Assistant
Dean Egan Production Assistant
Tyler Gagnon Production Assistant
Rob Goodrich Production Assistant
Sean Huck Production Assistant
Jacob Kane Production Assistant
Zachary Kraft Production Assistant
David LaCarubba Production Assistant
Joshua Moulding Production Assistant
Matt Newcomb Production Assistant
Matthew E. Pado Production Assistant
John Passarini Production Assistant
Richard Purgill Production Assistant
Dan Rafeld Production Assistant
Melissa Rosal Production Assistant
Ryan Spenser Production Assistant
Jessica L. Therrien Production Assistant
Stuart Valberg Production Assistant
Katharine Wood Production Assistant
Matthew Rutler Production Assistant
Jennie Shope Production Assistant
Kori Sparks Production Assistant
Ross Tatelman Production Office Assistant
Richard Cambria Propmaker
Chris Fix Propmaker
Jennifer K. Jacobs Second Assistant Accountant
Joshua Mandel Second Assistant Accountant
Mele K.T. Locey Second Assistant Accountant
Jessica Franks Second Second Assistant Director
Eric Olin Anderson Set Production Assistant
Kenneth Donaldson Set Production Assistant
Chad Goyette Set Production Assistant
Stephen Marchessault Set Production Assistant
Allan Rafael Set Production Assistant
Paul Anthony Speziale Set Production Assistant
Jeffery Mannarini Set Production Assistant
Michael Scott Reid Set Production Assistant
Josh Woolf Set Production Assistant
Ben Record Special Effects Assistant
David Scheper Special Effects Technician
Dirk Rogers Special Effects Technician
Darin Bouyssou Special Effects Technician
Joe Giles Special Effects Technician
Jason Pinsker Special Effects Technician
Lino Stavole Special Effects Technician
Jordan Snowhook Special Effects Technician
Brian K. Fernandes Stand In
Mugisha Feruzi Stand In
Chase Hall Stand In
Jeff Tidwell Stand In
Ben Skinner Stand In
Natasha Kassar Stunt Double
Jeff Medeiros Stunt Driver
Luke Kearney Stunt Driver
Jonathan Arthur Stunts
Katie Letien Stunts
Jonathan Nosan Stunts
Louis Provenzano Stunts
Barbara Lee-Belmonte Stunts
Charlie Coffou Data Management Technician
Niels Nielsen Data Wrangler
Mike Beckman Digital Compositor
Kirstin Bradfield Digital Compositor
Manda Cheung Digital Compositor
Jaime Fortuno-Lavin Digital Compositor
Mark Scott Friedman Digital Compositor
Robin Hobart Digital Compositor
Cornelia Magas Digital Compositor
Ricardo Quintero Digital Compositor
Jamal Knight Digital Compositor
James Holt Digital Compositor
Keith Leung Digital Compositor
Michael Stewart Digital Compositor
Matt Yeoman Digital Compositor
Montell Baiochi Digital Supervisor
Derek Wolfe VFX Artist
Derek Wolfe Visual Effects Technical Director
David Stopford Visual Effects Technical Director
Aleksandar Djordjevic Compositing Lead
Aurora Warfield Second Assistant Director
Anu Liikkanen Visual Effects
John Cherniack VFX Artist
Drew Daleo VFX Artist
Matthew Hunt VFX Artist
Jeremy Price VFX Artist
Jason Maher VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2019