Terminator Genisys (2015)

Sciencefiction, Actie, Thriller, Avontuur
Het is 2029, en de 'Future War' woedt in alle hevigheid tussen een groep van menselijke rebellen en het slechte A.I.-netwerk Skynet. John Connor is de leider van de opstand en Kyle Reese is zijn trouwe soldaat, opgegroeid in de ruïnes van het post-apocalyptische Californië.

Terminator Genisys Film Info

Score: 5.9/10 van 7309 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-06-23
Lengte: 126 Minuut / 2:6
Regisseur: Alan Taylor
Schrijvers Laeta Kalogridis, Patrick Lussier.
Productie Studios: Paramount, Skydance Media
Productie Land: United States of America


Terminator Genisys Trailer


Arnold Schwarzenegger
als Guardian
Jason Clarke
als John Connor
Emilia Clarke
als Sarah Connor
Jai Courtney
als Kyle Reese
J.K. Simmons
als O'Brien
Lee Byung-hun
als Cop / T-1000
Dayo Okeniyi
als Danny Dyson
Matt Smith
als Alex
Courtney B. Vance
als Miles Dyson
Michael Gladis
als Lieutenant Matias
Sandrine Holt
als Detective Cheung
Wayne Bastrup
als Young O'Brien
Gregory Alan Williams
als Detective Harding
Otto Sanchez
als Detective Timmons
Matty Ferraro
als Agent Janssen
Griff Furst
als Agent Burke
Ian Etheridge
als Skynet - 10 yrs old
Nolan Gross
als Skynet - 12 / 14 yrs old
Seth Meriwether
als Skynet - 18 yrs old
Afemo Omilami
als Perry
Teri Wyble
als Mariam
Kerry Cahill
als Lt. Whitley
Mark Adam
als Kyle's Dad
Kerry O'Malley
als Kyle's Mom
Willa Taylor
als Young Sarah
James Moses Black
als Security Guard #1
Terry Dale Parks
als Security Guard #2
Douglas Smith
als Eric Thompson
Anthony Michael Frederick
als Lead Cop
Brandon Stacy
als Uniform Cop
Brett Azar
als Guardian - Young / Terminator T-800
Douglas M. Griffin
als Garber
Thomas Francis Murphy
als Derelict
Joshua Mikel
als Angry Driver
John Edward Lee
als Punk
Christion Troxell
als Punk
Luke Sexton
als Punk
Aaron V. Williamson
als Refugee / Terminator
Tony Donno
als Hospital Security Guard
Ernest Wells
als Garbage Man
Larry E. Lundy Jr.
als Hero Guerria
Ross P. Cook
als Soldier
Christopher Heskey
als Soldier
Moses Munoz
als Soldier
Lisa McRee
als Chat Show Host
Seth Carr
als Young Boy
Bryant Prince
als Young Kyle
Michael D. Anglin
als Guerrilla Soldier (uncredited)
John L. Armijo
als San Francisco Cop #2 (uncredited)
Ari Atken
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
Mikiah Aubert
als Girl Playing on Beach (uncredited)
Terri Battee
als Guerrilla Officer (uncredited)
Gregory Scott Bedford
als Biker (uncredited)
Patrick Constantine Bertagnolli Jr.
als Officer Cazzuto (uncredited)
David Cleveland Brown
als Guerilla Soldier (uncredited)
Carter Burch
als Guerilla Soldier (uncredited)
Lori Campbell
als Doctor (uncredited)
Kyle Clements
als Commander Pike Sumner (uncredited)
Christopher De Stefano
als Civilian (uncredited)
Gillian Alaire Espina
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
Matthew Gallagher
als Commander Hanz (uncredited)
Justin Goldsmith
als Guerrilla Soldier (uncredited)
Victoria Greene
als Doctor (uncredited)
Shawntae Hughes
als Prisoner (uncredited)
Lizeth Hutchings
als Guerilla Soldier (uncredited)
Jeffrey Johnson
als Refugee (uncredited)
Sergio Kato
als Guerrilla Officer (uncredited)
Kevin Lapham
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Mark Lavell
als Beach Goer (uncredited)
Justin Lebrun
als Guerrilla Guard (uncredited)
Starlette Miariaunii
als Prison Rioter (uncredited)
Mahal Montoya
als Mom on the Beach (uncredited)
Grinnell Morris
als Sarah's Father (uncredited)
Bill Rainey
als Doctor (uncredited)
Gus Rhodes
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Samantha Sadoff
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
William Schaff
als Cyberdyne Employee / Soldier (uncredited)
Giovanni Silva
als Soldier (uncredited)
Nathan O'Neil Smith
als Officer Schanker (uncredited)
Hannah Spiros
als School Girl (uncredited)
Todd T Taylor
als Cop 1 (uncredited)
Erica Teeple
als Tiburon Kid on School Bus (uncredited)
Dennis Thomas IV
als Cyberdyne Employee (uncredited)
Joseph Velez
als Special Agent Romero (uncredited)
Edgar Leza
als Detective (uncredited)
John Lobato
als Guerrilla Officer (uncredited)
Ronna Kress Casting
Gale Anne Hurd Characters
James Cameron Characters
Jay Hart Set Decoration
Neil Spisak Production Design
Hank Amos Stunts
Roger Barton Editor
John Stoneham Jr. Stunt Coordinator
Greg Papalia Art Direction
Joel Kramer Stunt Coordinator
Laeta Kalogridis Screenplay
Laeta Kalogridis Executive Producer
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Larry Blanford Second Unit Director of Photography
Bill Carraro Executive Producer
Lisa Love Makeup Department Head
Dana Goldberg Producer
Patrick Lussier Screenplay
Patrick Lussier Executive Producer
Susan Matheson Costume Design
Paul Schwake Executive Producer
Kramer Morgenthau Director of Photography
Jeff Wolfe Stunts
Melissa R. Stubbs Stunt Coordinator
Dawn Swiderski Art Direction
David Ellison Producer
Alan Taylor Director
Philip A. Patterson First Assistant Director
Jeff Mossa Art Direction
Gary Hymes Stunt Coordinator
Connie Grayson Criswell Wigmaker
Gavin J. Behrman Production Supervisor
Spice Williams-Crosby Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Dylan Goss Helicopter Camera
Cliff Fleming Aerial Coordinator
Cliff Fleming Pilot
Sam Looc Stunts
Nick Brandon Stunts
Roel Failma Stunts
Billy D. Lucas Stunts
Lorne Balfe Original Music Composer
Mara LePere-Schloop Art Direction
Robert Malina First Assistant Editor
Megan Ellison Executive Producer
Jerry M. Jacob Camera Operator
David A. Wolf Additional Camera
Jeff Errico Storyboard Artist
Jeffery J. Tufano Camera Operator
Aaron Haye Supervising Art Director
Anji Bemben Hair Department Head
Steve Mathis Gaffer
David E. Scott Art Direction
Ken Fisher Camera Operator
Stacy Horn Costume Supervisor
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Elena Albanese Assistant Art Director
Diana Burton Property Master
Elizabeth Coulon Casting
Sean McGrath Visual Effects Coordinator
Dan O'Connell Foley
Dominic Parker Visual Effects Supervisor
Nancy Nugent Supervising ADR Editor
Nancy Nugent Supervising Dialogue Editor
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Ralph Osborn Dialogue Editor
Tobias Poppe Sound Designer
Tobias Poppe Supervising Sound Editor
Anna Rane Script Supervisor
Colin Follenweider Stunts
Mark Robert Taylor Art Direction
John T. Cucci Foley
Kim Phelan Visual Effects Producer
Lori Harris Set Costumer
Erik Aadahl Supervising Sound Editor
Ethan van der Ryn Supervising Sound Editor
Francie Brown Dialect Coach
Mark Carr Visual Effects Editor
James M. Churchman Stunt Coordinator
Allison Paul Visual Effects Coordinator
Katherine Rodtsbrooks Visual Effects Supervisor
Theresa Greene Art Department Coordinator
John Hoskins Construction Coordinator
Charley Bob Burnham Transportation Coordinator
David Ross McCarty Location Manager
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Michael Harden Visual Effects Editor
Mitch Dubin Camera Operator
Hans Bjerno Helicopter Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mustapha Mimis Set Costumer
Phil Pastuhov Helicopter Camera
Polly McKinnon Dialogue Editor
Donna Spahn Key Hair Stylist
Yolanda Mercadel Hairstylist
Grady Cofer Visual Effects Supervisor
Alex Gibson Supervising Music Editor
John Polyson Visual Effects Editor
Steve Picerni Stunts
Ronald Hersey Camera Operator
Abi Cadogan Visual Effects Editor
Jason W. Jennings Sound Designer
Pete Bebb Visual Effects Supervisor
Anthony Rivera Jr. Set Costumer
Rupert Porter Visual Effects Producer
Lawrence Karman Steadicam Operator
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Stacey Herbert Makeup Artist
Glenn E. Moran Rigging Gaffer
Susan Strubel Set Costumer
Bryan Jones Visual Effects Supervisor
Greg Morris Additional Camera
Mark Sahagun Digital Intermediate Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Michael Applebaum Additional Camera
Hayley Stuppel Costume Supervisor
Theo Demiris Visual Effects Editor
Alex Hillkurtz Storyboard Artist
Martin De Boer Stunts
Nathan McConnel Animation Supervisor
Marlene Chazot Animation Director
Christine Dougherty Digital Intermediate Producer
Ryan Watson Rigging Grip
Hannah d'Angerio Casting Associate
Benj Gibicsar Ager/Dyer
Andres Cubillan Art Direction
Shawn D. Bronson Assistant Art Director
Maren Brown Art Department Coordinator
Elaine Perlmann Assistant Costume Designer
Thayer Abaigael Seamstress
Nancy Foreman Seamstress
Diane Cornelius Set Costumer
Jennifer Tremont Key Hair Stylist
Nicole Sortillon Amos Makeup Artist
Fleur Morell Makeup Artist
Jenny-King Turko Makeup Artist
Joel Erickson Sound Effects Editor
Csaba Wagner Sound Effects Editor
Shreyas Dorwat Special Effects Coordinator
Mark Hawker Special Effects Coordinator
Brett Laumann Gaffer
Aaron Toups Rigging Grip
K.E.J. Stover Rigging Grip
Rob Skuse Rigging Grip
Jason Jensen First Assistant Camera
John Kairis First Assistant Camera
Gregory Irwin First Assistant Camera
Andrew Dumas First Assistant Camera
Mike Beaulieu Animation Supervisor
Larry Zanoff Armorer
Timothy Lu Armorer
Bryan Lu Armorer
Nadia Nabhan Digital Intermediate
Kenny G. Krauss First Assistant Editor
Natalia Altavilla Visual Effects Coordinator
Linda Barsotti Visual Effects Coordinator
Scott Benza Animation Supervisor
Samuel Côté Visual Effects Coordinator
Stanislas de Lesquen Visual Effects Coordinator
Valeria di Gabriele Visual Effects Coordinator
Joseph Farrant Visual Effects Editor
Raphael Fernandes Visual Effects Coordinator
Alison Griffiths Visual Effects Coordinator
Marie-Hélène Weiss Visual Effects Coordinator
Ashleigh Yu Visual Effects Coordinator
Kevin Field Visual Effects Producer
Shari Hanson Visual Effects Producer
Shari Hanson Associate Producer
Fathy Hassan Visual Effects Producer
Chad Nixon Visual Effects Producer
Laurent Gillet Visual Effects Supervisor
Chris Kowal Visual Effects Editor
Cliff Welsh Visual Effects Supervisor
Rex Reddick Stunt Coordinator
Bob Kretschmer Wigmaker
Tom Carson Production Coordinator
Jayce Attewell Visual Effects Coordinator
Mark Webb Visual Effects Producer
Scott Wilder Stunts
Joey Moran Electrician
David Guilbeau Craft Service
Wendy Williams Unit Production Manager
James Ashwill Foley Mixer
Richard Bullock Jr. Boom Operator
Pud Cusack Sound Mixer
Mare McIntosh Visual Effects Producer
David Sardi First Assistant Director
Jessica Harbeck Stunts
Harry Lu Weapons Master
Jesse Olivares Video Assist Operator
Tim Garris Stunts
Judah Getz ADR Mixer
Richard Oswald Second Assistant Director
Cory Fleming Pilot
Carol Quiroz Key Costumer
Peter Graf Aerial Camera Technician
Sid Yost Animal Wrangler
Andrew Kawczynski Additional Music
Tom Moore Transportation Captain
Thomas A. Nelson Storyboard Artist
Òscar Senén Orchestrator
Emma Sands-Milsom Casting Assistant
Richard Duarte Foley Mixer
Karl Shefelman Storyboard Artist
John Guentner Foley Mixer
Monique McKellop Stunts
Sun Lee Matte Painter
Dieter Hartmann Additional Music
Robin Beard Compositing Supervisor
David Krudis Payroll Accountant
Robert Olsson Matte Painter
Norb Phillips Stunts
Joe Ross Stunts
Adrien Flanquart VFX Artist
Lisa Curtis Saunders Software Engineer
David Schanker Assistant Property Master
Maria J. Smith-Byrd Ager/Dyer
Christian Malouf Payroll Accountant
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
Ryan Kunkleman Digital Imaging Technician
Jane Wu Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2022