The A-Team (2010)

Thriller, Actie, Avontuur, Komedie, Misdaad
Een groep Irak-veteranen is op de vlucht voor het Amerikaanse leger. Deze groep, die bekend staat als 'The A-Team', probeert zo snel mogelijk hun naam te zuiveren, omdat ze ten onrechte te boek staan als gevaarlijke criminelen. Ze worden beschuldigd van een ernstige misdaad die ze niet begaan hebben.

The A-Team Film Info

Score: 6.378/10 van 4049 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-06-09
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Joe Carnahan
Schrijvers Brian Bloom, Skip Woods, Joe Carnahan.
Productie Studios: 20th Century Fox, Ingenious Media, Dune Entertainment, Scott Free Productions, Top Cow Productions, Stephen J. Cannell Productions, Big Screen Productions, Phoenix Film Partners
Productie Land: United States of America


The A-Team Trailer


Liam Neeson
als John „Hannibal“ Smith
Sharlto Copley
als "Howling Mad" Murdock
Quinton Jackson
als Bosco "BA" Baracus
Bradley Cooper
als Templeton "Faceman" Peck
Jessica Biel
als Charisa Sosa
Patrick Wilson
als Lynch
Gerald McRaney
als General Morrison
Brian Bloom
als Pike
Omari Hardwick
als Chop Shop J
Maury Sterling
als Gammons
Terry Chen
als Ravech
C. Ernst Harth
als Gilbert
Neil Schell
als Army Meddac Hospital XO
Yul Vazquez
als Javier Tuco
Alex Madison
als Tuco's Wife
Henry Czerny
als Director McCready
Jacob Blair
als Agent Blair
Rad Daly
als Agent Daly
Kyle Riefsnyder
als Agent Kyle
Jon Hamm
als Other Lynch
Natalie James
als Lynch Secretary
Christian Tessier
als Tahoe Prison Deputy
William 'Big Sleeps' Stewart
als Tahoe Inmate #1
Marc-Anthony Massiah
als Tahoe Inmate #2
Gardiner Millar
als Prison Warden
Anita Brown
als Attractive Prison Guard
Raf Rogers
als Soccer Kid
Stefan Arngrim
als Howard Little
David Hugghins
als Oskar Shunt
Andrew Coghlan
als Army Hospital Attendant
James O'Sullivan
als Army Hospital Courier
Kwesi Ameyaw
als Dutch Customs Agent #1
Robert Conway Jr.
als Dutch Customs Agent #2
Ben Hernandez Bray
als Mexican Captor #1
Jimmy Ortega
als Mexican Captor #2
Joe Carnahan
als Mike "The Operator"
Leah Carnahan
als Army Meddac Nurse
Michael St. John Smith
als Cemetary Chaplain
Shaw Madson
als Station Polizei
Katie Boskovich
als FOB French Reporter
Tony Ali
als Morrison's Arab Goon #1
Sam Radjinia
als Morrison's Arab Goon #2
Billy Wickman
als Flight Control Tech
Brendan Penny
als C130J Pilot #1
Jeanne-Melanie Haasbroek
als Elke
Tom Butler
als Judge Advocate #1
Woody Carnahan
als Judge Advocate #2
Don Knodel
als German Doctor #2
Vince Murdocco
als Pike Goon #1
Fraser Aitcheson
als Pike Goon #2
Jason Schombing
als Flight Control Commander
Jennifer Cheon
als Lynch Woman
Stephane Fromont
als Gate Guard
Karl Maier
als German Fisherman
Anne Maier
als German Wife
Hitesh Jogia
als Iraqi Liaison #1
Marwan Al-Shami
als Iraqi Liaison #2
Ali Bordbar
als Iraqi Liaison #3
Peter Fletcher
als Police Captain
Alfred Jajjo
als Mint Worker
Shannon Christopher Wright
als Police Detective
Patrick Merle
als Frankfurt Police Officer
Ralph Shaw
als Ukulele Performer
Darin Wong
als Killer Operative
Corey Burton
als Narrator (voice)
George Peppard
als John Hannibal
Dwight Schultz
als howling mad
Dirk Benedict
als face man
Alan Silvestri Original Music Composer
Iain Smith Producer
Ridley Scott Producer
Tony Scott Producer
Sala Baker Stunts
Deborah Aquila Casting
Brian Bloom Screenplay
Heike Brandstatter Casting
Coreen Mayrs Casting
Jim May Editor
Roger Barton Editor
Betsy Heimann Costume Design
Michael Diner Art Direction
Tim Monich Dialect Coach
Douglas Higgins Set Designer
Skip Woods Screenplay
Mauro Fiore Director of Photography
Eddie J. Fernandez Stunts
Larry Blanford Second Unit Director of Photography
Garvin Cross Stunt Double
Helen Jarvis Supervising Art Director
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Sandy Walker Set Decoration Buyer
Roy Sidick First Assistant Hairstylist
Charles Wood Production Design
Jules Daly Producer
Joe Carnahan Screenplay
Joe Carnahan Director
Alexa L. Fogel Local Casting
Tim Gomillion Sound Recordist
Mildred Iatrou Supervising ADR Editor
Randal Shore Visual Effects Producer
Thomas Rosales Jr. Stunts
Ben Hernandez Bray Stunt Coordinator
Esteban Cueto Stunts
Ric Walkington Armorer
Dan Hermansen Art Direction
Noriko Watanabe Makeup Artist
Noriko Watanabe Hairstylist
Jalil Jay Lynch Stunt Double
Thomas DeWier Stunts
Stephen J. Cannell Producer
Stephen J. Cannell Characters
Ross T. Fanger Producer
Spike Seldin Producer
Alex Young Producer
Gerald McRaney Stunt Double
Mark Ginther Stunts
Rob Grant Editorial Production Assistant
Lars Grant Stunts
Bruce Fontaine Stunts
Brad Kelly Stunts
Toby Holguin Stunts
Gilbert Rosales Stunts
Nickolas Baric Stunts
Eddie Yansick Stunts
Ken Moreno Stunts
Rebeccah Delchambre First Assistant Makeup Artist
James Bitonti First Assistant Director
Laurel Bergman Assistant Art Director
Peter Hinton Set Dresser
Eddie Perez Stunts
Tricia Wood Casting
Joey Anaya Stunts
Brett A. Jones Stunts
David Hugghins Stunts
Owen Walstrom Stunt Coordinator
Steve Kiziak Stunts
Sylvesta Stuart Stunts
Andrew Li Art Direction
Andrew Li Visual Effects Art Director
Kirsten Franson Assistant Art Director
Christine Kromer Local Casting
Martina Javorova Assistant Art Director
Kendelle Elliott Assistant Art Director
Dan Bronson Costume Supervisor
Joe Ordaz Stunts
Klemens Becker Camera Operator
Charles Leitrants Construction Coordinator
Christopher Geggie Property Master
Dan O'Connell Foley
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Craig Henighan Supervising Sound Editor
Craig Henighan Sound Re-Recording Mixer
Ray Siegle Stunts
Michael Magill Dialogue Editor
Michael Corrado Set Designer
Eric A. Kohler Visual Effects Coordinator
Anthony Di Ninno Visual Effects Art Director
Robert Hayley Stunts
Brent Connolly Stunts
Nesta Chapman Stunts
David Crone Camera Operator
Nancy Anna Brown Set Designer
Stuart Haggerty Gaffer
Carolyn Bentley Costumer
Silke Guglielmo Set Costumer
Norma Hill-Patton Makeup Designer
Karey Maltzahn Visual Effects Producer
Josh Saeta CG Supervisor
Jay Wilkinson Supervising Sound Effects Editor
Sheila Millar Set Designer
Peter Ochotta Set Designer
Brian Machleit Stunt Double
Ann Goobie Location Manager
Jim Wallis Set Designer
Wyatt Soutzo Carpenter
Allan Magled Visual Effects Supervisor
John Burke Set Designer
Vladimir Lushnikov Sculptor
Lauren M. Walker Truck Costumer
Susan Lambie Script Supervisor
John A. Larsen Supervising Sound Editor
Kendrick Wallace Visual Effects Producer
Niall Fraser Best Boy Electric
Hugh Waddell ADR Editor
Shannon Courte Art Department Coordinator
Deanna Bonazza Scenic Artist
John B. Keys Scenic Artist
Jerry McLaughlin Scenic Artist
Thelma Quinn Scenic Artist
Joyce Woods Scenic Artist
Bryan Korenberg Property Master
Brent Gloeckler Sculptor
Max Gloeckler Sculptor
Al Rourke Construction Foreman
David R. Murray Construction Foreman
Derick McLeod Construction Foreman
Matt Patterson Sound Recordist
Gary C. Bourgeois Sound Re-Recording Mixer
Wayne Lemmer Sound Effects Editor
Joanna Capitano Visual Effects Producer
David An Visual Effects Editor
Michael Kowalski Visual Effects Producer
Sophie Leclerc Visual Effects Producer
Marvyn Young Visual Effects Producer
Jon Grinberg Visual Effects Editor
Leona Naidoo Visual Effects Editor
Erik Nordby Visual Effects Supervisor
James E. Price Visual Effects Supervisor
Frank Torres Stunt Coordinator
Phil Pastuhov Helicopter Camera
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Douglas Curran Still Photographer
David Tickell Gaffer
Regina Cachuela Animation Technical Director
Jeannie Lee Marks Music Editor
David Holm Transportation Coordinator
Christian McWilliams Location Manager
Jess Platt Dialect Coach
Karen Pidgurski Unit Publicist
Jackie Andrade Chef
Resho Ollek Chef
Stacey Butterworth Wigmaker
Debra Wiebe Key Hair Stylist
Lori McCoy-Bell Hair Department Head
Candice Stafford Makeup Artist
Guy Williams Visual Effects Supervisor
Jeremy Hollobon Animation Technical Director
Matt Siner Visual Effects Editor
Chris Harvey Visual Effects Supervisor
John Polyson Visual Effects Editor
Kandace Loewen Key Hair Stylist
Chris Grun Visual Effects Art Director
Alexander Vegh Pre-Visualization Supervisor
Liz Roberts Visual Effects Producer
Oliver Gläser Lighting Technician
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Mark Vanselow Stunt Double
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Cassiopeia Smith Costume Assistant
Erik Winquist Compositing Supervisor
Eileen Godoy Digital Intermediate
Nito Larioza Stunts
Pete Dionne CG Supervisor
Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Joseph Jett Sally Visual Effects Editor
Jason Crosby Marine Coordinator
Tanya Hudson Key Makeup Artist
Leigh Bell Costumer
Bill Westenhofer Visual Effects Supervisor
Daniel Lindsey VFX Supervisor
Daniel Lindsey Rigging Supervisor
Kelly Port Visual Effects Supervisor
Jason Dale First Assistant Editor
Julie D'Antoni Visual Effects
David Rosychuk Property Master
Stephanie Rossel Script Supervisor
Lee Cleary First Assistant Director
Christian Deans Stunts
Lisa Zagoria Casting Associate
Calvin Wimmer First Assistant Editor
Terry Lewis Set Dresser
Ann Foley Assistant Costume Designer
Taylor Carrasco Animation Technical Director
Cesar Orozco Propmaker
Adam Lagattuta Visual Effects Coordinator
Benton Jew Storyboard Artist
Liza D. Espinas Assistant Editor
Lori Smallwood Animation Technical Director
Helen Luttrell Supervising Dialogue Editor
Taylor Matheson First Assistant "A" Camera
Alison Fraser Assistant Costume Designer
Kory Grim Stunt Double
Rob Fournier Stunts
Rob Fournier Armorer
David Kurvers Digital Imaging Technician
Jena Niquidet Production Coordinator
Spiro Grant Second Assistant "B" Camera
Dawn Climie Set Supervisor
Patrick Stepien First Assistant "A" Camera
Warren Drummond Storyboard Artist
Jason Iversen CG Supervisor
Ryan Steacy Armorer
Jan Philip Cramer Animation Supervisor
Jesse Deacon Lighting Technician
Ray Harvie Storyboard Artist
Bradley Sick Modelling Supervisor
Britt Bancroft Set Decorating Coordinator
Shae Salmon Assistant Editor
Dmytro Kolesnyk Lighting Technician
David McClung Lighting Technician
Marco Pimenta Costumer
Colin Alway Compositing Supervisor
Larry Nielsen First Assistant "B" Camera
John Sampson Stunts
J.P. Bagshaw Set Dresser
Dan Redford Stunts
Michael Hendrickson Production Executive
Mike Vézina Special Effects Supervisor
Joel Behrens Compositing Supervisor
Frédéric North Aerial Coordinator
Peter Graf Aerial Camera Technician
Uros Certic Stunts
Uros Certic Stunt Double
Steve Woodley Animal Coordinator
Darin Wong Dolly Grip
Reid Cohoon Dolly Grip
Richard Epper Stunts
Gary Damian Thomas Storyboard Artist
Mark Vena Storyboard Artist
Jason Weir Lighting Technician
Jim Brebner First Assistant Director
John Kuchera Key Grip
Thor Roos Colorist
Rob 'Sluggo' Boyce Stunts
Raymond Sammel Stunts
Ian R. C. Levine Second Assistant "C" Camera
Peggy Pere Stunts
Josh Margolies Visual Effects Editor
Kevin LaNeave Visual Effects Editor
Sara Brown Extras Casting Assistant
Leif Havdale Stunt Double
Jacob Bond Lighting Technician
Mike Cook Stunts
David Masure-Bosco Visual Effects Coordinator
Tyler Guenther Rigging Grip
Kelly Anderson Rigging Grip
Shane Davidson Compositing Supervisor
Dan Fraser Lighting Technician
Duane Floch Pre-Visualization Supervisor
Greg Anthony Stunts
Eric Ramsey Storyboard Artist
Jay 'Sully' Sullivan Dolly Grip
Robert Petrin Ultimate Arm Operator
Jennifer Grossman Costume Coordinator
Craig Riley Jr. Rigging Grip
Charlie Estepp Stunts
Brian Cunningham Graphic Designer
Christian Schauz Lighting Technician
Joshua Grow 3D Coordinator
Steve Sherlock Best Boy Grip
Alissa Kennedy Truck Costumer
Jose Vasquez Stunts
Jonathan Bosse Rigging Grip
David McIntosh Key Rigging Grip
Erik Gamache Animation Supervisor
Kurt Bruun Assistant Property Master
Michael A. Billings Set Decoration Buyer
Thomas E. Watson Generator Operator
Álex Martínez Second Assistant "A" Camera
Richard Kohlen First Assistant Hairstylist
Leigh Jenkins Second Assistant "B" Camera
Joe Doserro Stunts
Dave Wilkinson Colorist
Melissa Tang Casting Associate
Don Anderson Assistant Property Master
Sally Hudson Graphic Designer
Dan Morrison Second Assistant "A" Camera
Kim Doyle Visual Effects Coordinator
James McMurachy Best Boy Electric
Andrew Capicik Camera Loader
Jarom Sidwell Animation Coordinator
David Feuillatre Creature Technical Director
Miguel A. Guerrero Modelling Supervisor
Leonard Logsdail Tailor
Brent Bennett Set Decoration Buyer
Lise Hache Costume Supervisor
Andrea Brown Extras Casting
Denise Gayle Visual Effects Coordinator
Joern Christian Novotny Lighting Technician
Peter McAdams Best Boy Grip
Grant Smith Stunts
George Majoros First Assistant "C" Camera
Steve Gray Pilot
Curt Bonn Stunts
Richard Wynnyk Security Coordinator
Bob Kursar Stunts
Byron Fudge Production Secretary
Nick Watson First Assistant "B" Camera
Alain J. Romi Assistant Editor
Robert Redford Generator Operator
Angela Wood Key Makeup Artist
Richard Jollymore Stunts
Jean-Luc Grenier Set Dresser
Ramona Diaz Sanchez Production Accountant
Brennan Walstrom Stunts
Adam Chazen Pre-Visualization Coordinator
Fleur Western Production Secretary
Haida Harper Assistant Property Master
Nu Quan Seamstress
Matt Welford Compositing Supervisor
Sarah Mather Camera Loader
Tasos Mentzelopoulos Digital Imaging Technician
Dan Ax Electrician
Justin Hanika Electrician
Steve Smith Key Grip
Stephen Arnott Rigging Grip
Andreas Carmona Rigging Grip
Amie Gibbins Second Assistant "C" Camera
Trisha Porter Makeup Artist
Kristin Shanski Assistant Property Master
Karen Davey Painter
Jacques Larrue Set Dresser
Simon Rebis Pilot
Laura Livingstone Production Coordinator
Paul Donnellon Title Designer
Buckley Collum CG Supervisor
Dan Cox CG Supervisor
Roger Wong Creature Technical Director
M. Gavin McMillan Rigging Supervisor
Sonia D'Costa Visual Effects Coordinator
Stephanie Greenquist Visual Effects Coordinator
Harley Wolitzky Editorial Production Assistant
Chuck Duffy Stunts
Tina Sen Gordon Stunts
Iraqi Mint Worker Stunts
Marie West Stunts
Kye Walstrom Stunts
Andrew Kucharski Stunts
Jeff Hotte Stunt Driver
Ryan Carnahan Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022