The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Actie, Avontuur, Fantasie
Peter Parker moet zijn tijd verdelen tussen de liefde van zijn leven, Gwen Stacey, en het vechten tegen boeven. Hij is bijna klaar met school, maar is zijn belofte aan de vader van Gwen niet vergeten. Peter moet uit haar buurt blijven om te zorgen dat ze veilig blijft, maar dat lukt hem niet. Het leven van Peter verandert wanneer hij tegenover de nieuwe schurk Electro komt te staan. Zijn oude vriend Harry Osborn keert terug. En Peter ontdekt nieuwe informatie over zijn verleden.

The Amazing Spider-Man 2 Film Info

Score: 6.5/10 van 11125 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-04-16
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Marc Webb
Schrijvers Alex Kurtzman, Roberto Orci, Jeff Pinkner.
Productie Studios: Columbia Pictures, Marvel Entertainment, Matt Tolmach Productions, Avi Arad Productions
Productie Land: United States of America


The Amazing Spider-Man 2 Trailer


Andrew Garfield
als Peter Parker / Spider-Man
Emma Stone
als Gwen Stacy
Jamie Foxx
als Max Dillon / Electro
Dane DeHaan
als Harry Osborn / Green Goblin
Colm Feore
als Donald Menken
Felicity Jones
als Felicia Hardy
Paul Giamatti
als Aleksei Sytsevich / The Rhino
Sally Field
als Aunt May
Embeth Davidtz
als Mary Parker
Campbell Scott
als Richard Parker
Marton Csokas
als Dr. Ashley Kafka
Louis Cancelmi
als Man in Black Suit
Max Charles
als Young Peter Parker
B.J. Novak
als Allistar Smythe
Sarah Gadon
als Kari
Michael Massee
als Gustav Fiers / The Gentleman
Jorge Vega
als Jorge
Bill Heck
als G-5 Co-Pilot
Teddy Coluca
als Gwen's Cabbie
Helen Stern
als British Desk Attendant
Aidy Bryant
als Woman in Statue Of Liberty Costume
Cal McCrystal
als Principal Conway
Anslem Richardson
als Times Square Cop
Mark Doherty
als Swat Team Leader
James Colby
als Lead Officer
Kari Coleman
als Helen Stacy
Skyler Gisondo
als Howard Stacy
Charlie DePew
als Philip Stacy
Robert Newman
als Police Captain
Adrian Martinez
als Bodega Cashier
Thaddeus Phillips
als Robber
James McCauley
als Air Traffic Controller
Rachael McOwen
als Dispatcher
David Shabtai
als Dispatcher
Greg Connolly
als Osborn Butler
Timothy Adams
als Pilot
Tug Coker
als Pilot
Jabari Gray
als Pilot
Jamie Lynn Concepcion
als Jorge's Mother
Pat Kiernan
als NY1 News Anchor
Jessica Abo
als NY1 Reporter
Clem Cheung
als Chinese Grandpa
Dusan Hyska
als Armed Robber
Andrei Runtso
als Armed Robber
Brennan Taylor
als Ravencroft Guard
Slate Holmgren
als Ravencroft Guard
Drew Beasley
als Bully
Matthew Tronieri
als Bully
Dario Barosso
als Bully
Salvatore Rossi
als Bully
Peter KT Tzotchev
als Bully
Paul Urcioli
als Doctor
David Shih
als Doctor
Daniel Gerroll
als OsCorp Department Head
Brian McElhaney
als Times Square Bystander
Jonathan Braylock
als Times Square Bystander
Steven Hauck
als Corporate Lawyer
J.D. Walsh
als Dr. Jallings - Science Investigator
Stan Lee
als Graduation Guest
Jessica Shea Alverson
als Graduation Parent (uncredited)
Stefanie Barry
als Times Square driver (uncredited)
Chris Cooper
als Norman Osborn (uncredited)
BJ Davis
als NYPD Officer (uncredited)
Julia Davis
als NYPD Officer (uncredited)
Frank Deal
als Agent Berkley (uncredited)
Odette Warder Henderson
als Pedestrian (uncredited)
Denis Leary
als Captain Stacy (uncredited)
Lynn Marocola
als Times Square Tourist (uncredited)
Josh Elliott Pickel
als Bully (uncredited)
Jacob Rodier
als Simon Stacy (uncredited)
Martin Sheen
als Uncle Ben (uncredited)
Rick Bolander
als Pedestrian (uncredited)
Hans Zimmer Original Music Composer
Pietro Scalia Editor
Mark Friedberg Production Design
Stan Lee Executive Producer
Stan Lee Characters
Steve Ditko Characters
Avi Arad Producer
Richard L. Johnson Supervising Art Director
Deborah Lynn Scott Costume Design
Bruce Moriarty First Assistant Director
Andy Armstrong Stunt Coordinator
James Armstrong Stunt Coordinator
John Caglione Jr. Makeup Department Head
Alex Kurtzman Screenplay
Alex Kurtzman Story
Roberto Orci Screenplay
Roberto Orci Story
Dan Mindel Director of Photography
Joe Digaetano Special Effects Coordinator
Susan Bode Set Decoration
Petr Hlinomaz Camera Operator
James Vanderbilt Story
Jerome Chen Visual Effects Supervisor
Kathleen Chopin Casting
Elliot Graham Additional Editor
E. Bennett Walsh Executive Producer
Linda Drake Visual Effects Editor
Junkie XL Original Music Composer
Kevin Kaska Orchestrator
Denise Pinckley Production Manager
Marc Webb Director
Al Cerullo Pilot
Brick Mason Storyboard Artist
James Fanning Transportation Captain
Eric A. Norris Sound Designer
David Chameides Steadicam Operator
BJ Davis Stunts
Arturo Sandoval Musician
Jeff Pinkner Screenplay
Jeff Pinkner Story
Isaac Gabaeff Props
Ve Neill Makeup Artist
Johnny Marr Original Music Composer
David Stein Assistant Art Director
Pharrell Williams Original Music Composer
Dawn Mountain Travel Coordinator
Kim Jennings Art Direction
Matt Tolmach Producer
Thomas Lappin Camera Operator
Carmia Marshall Set Costumer
Alexis Forte Costume Assistant
Niko Tavernise Still Photographer
Donna Maloney Costume Supervisor
Maki Takenouchi Graphic Designer
Jay Martin Storyboard Artist
Deborah Zimmerman Set Costumer
Deborah Zimmerman Costumer
Ed W. Marsh Stereoscopic Supervisor
Robin Harlan Foley
Steve Love First Assistant Director
Lisa Lovaas Costume Supervisor
Stephen M. Kelley Makeup Artist
Vincent Schicchi Key Makeup Artist
Bryan Godwin Visual Effects Supervisor
Emmanuel Shiu Concept Artist
Michael Magill ADR Editor
Eric Lewis Beauzay Assistant Art Director
Sandy Hamilton Property Master
Kathryn C. McGinnis Scenic Artist
Stephen Morahan Assistant Art Director
Rachel Nemec Assistant Art Director
Douglas Poland Art Department Coordinator
Nicole Greenbaum Costume Supervisor
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Jessica Lichtner Script Supervisor
David V. Butler Dialogue Editor
Tim Croshaw Set Designer
Noelle King Set Designer
Tim Zydel Greensman
Sean Massey Dialogue Editor
Robert Troy Dialogue Editor
Luis Galdames Sound Effects Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Sarah Monat Foley
Kira Smith Boom Operator
Addison Teague Supervising Sound Editor
Ashley Beck Visual Effects Supervisor
Don Lee Visual Effects Supervisor
Kim Lee Visual Effects Producer
Gregory L. McMurry Visual Effects Supervisor
Nevin Seus Music Editor
Donna Belsky Studio Teachers
Jason Farrar Location Manager
Brooke Bennett Costume Assistant
Bruce McCleery Second Unit Director of Photography
Ben Mauro Conceptual Design
Boris Cifuentes Electrician
Rhonda C. Gunner Visual Effects Producer
Julia Davis Stunts
Sylvia James Assistant Camera
Mark Herman Visual Effects Editor
John Clinton Visual Effects Producer
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Ryan Heck Assistant Art Director
Malchus Janocko Assistant Art Director
Mark Pollard Assistant Art Director
Matthew Jeffrey Sama Assistant Art Director
Joseph Michael Tenga Assistant Art Director
Scott Dougan Assistant Art Director
Marc Connor Scenic Artist
Eric de Jesus Scenic Artist
Max Grafe Scenic Artist
Christopher Kay Scenic Artist
Diana Shaller Scenic Artist
Bruce Lee Gross Leadman
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Ted Chu Camera Operator
William Klayer Camera Operator
George Peters Camera Operator
Christopher Prampin Gaffer
Stephen Pardee Set Costumer
Laura Wolford Set Costumer
Laura Wolford Costumer
Mandy Arnold Digital Intermediate Editor
Julie Kuehndorf Publicist
Wendy Lee Roberts Script Supervisor
Daniel Carbo Production Manager
Angela Quiles Production Supervisor
Doug Oddy Visual Effects Producer
Erik Nordby Visual Effects Supervisor
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Kat Spiess Assistant Editor
David A. Cohen Supervising ADR Editor
Angel De Angelis Hair Department Head
Meghan K. Wicker Production Coordinator
Stephane Paris CG Supervisor
LaLette Littlejohn Makeup Artist
Deidra Dixon Hairstylist
Tom Driscoll VFX Editor
Fríða Aradóttir Hairstylist
David Alexander Smith Digital Effects Supervisor
Dani Phelps Costumer
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Ryan Rodriguez Best Boy Electrician
Morning Star Schott Digital Intermediate Producer
Jerad Marantz Costume Illustrator
Daryl Sawchuk Animation Supervisor
Meghan Kasperlik Assistant Costume Designer
Sean Amborn Special Effects Technician
Avner Engel Animation
Jennifer Sabel Background Casting Director
Eddie Prickett Animation
Erin Davis Digital Intermediate Producer
Mike Dharney Animation
Mike Dharney Senior Animator
Julius Kwan Senior Animator
Dhirendra Chhatpar Stereoscopic Editor
Romy Webster Visual Effects Coordinator
Michael Powsner Props
Henry Fong Concept Artist
Kevin Webb Animation
Wayne Jaworskyj Compositors
Jacob Jared Jones Compositors
Matthew Kemper Compositing Supervisor
Joo-Hwan Park Compositors
Aaron Williams VFX Artist
Jessica Wolff Compositors
Jonathan Bach Concept Artist
Robert Consing Storyboard Artist
Robert O. Simons Conceptual Design
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Wade Sullivan Costumer
Mitchell Travers Assistant Costume Designer
Sarah Rubano Makeup Artist
Roland Blancaflor Special Effects Technician
Kurt Harris Special Effects Technician
Gavin Fernandez Second Assistant "A" Camera
Eric Boncher Gaffer
Daniel Boxer Property Master
Tina Khayat Set Decorating Coordinator
Tsigie White Costumer
Valeria di Gabriele Visual Effects Coordinator
Peter Montagna Special Effects Makeup Artist
Tyler Cordova Visual Effects Coordinator
Chrissy Callan Assistant Costume Designer
Charley Gilleran Key Grip
Dan Cortez Visual Effects Coordinator
Hugh Brompton Visual Effects Coordinator
Brett Heicher Electrician
Chris Jones Dolly Grip
Ashley Lambert ADR Voice Casting
Michael Lerman First Assistant Director
Luke Botteron VFX Editor
Harimander Singh Khalsa Compositing Supervisor
Keith B. Davis First Assistant "B" Camera
Valerie Klarich Costume Coordinator
Max Tyrie Lead Animator
Andrew Poole Visual Effects Production Manager
Scott Lukowski Concept Artist
Warren Dion Smith Special Effects Technician
Tami Lane Special Effects Makeup Artist
Ann Chow Visual Effects Coordinator
Craig Vaccaro Key Rigging Grip
James J. Ferris Electrician
Jared Krichevsky Concept Artist
Joshua Min Concept Artist
Richard Spriggs Lead Animator
Rick Marroquin Dolly Grip
Luca Nemolato Concept Artist
Kelton Cram Concept Artist
Tamara Bally Production Controller
Robert Drwila Assistant Editor
Claudia Li Visual Effects Coordinator
Sachin Patidar Online Editor
Christian Irles Compositing Supervisor
Blaise Miller Lighting Technician
Brett M. Reed First Assistant Editor
David Schaub Animation Supervisor
Robert Winter CG Supervisor
Charlie Marroquin Key Grip
George Patsos Key Grip
Madina Milana Extras Casting
Josh Turi Prosthetic Makeup Artist
Julie Solomon Location Coordinator
Jason Fields Assistant Editor
Michael A. Leo Generator Operator
Mike Yurich Key Grip
Patrick Smith Pre-Visualization Supervisor
Rori Bergman Casting Associate
Nino Neuboeck First Assistant "A" Camera
Kevin Krout Colorist
Rob Riccobono Electrician
Bryan Czerniawski Costume Assistant
Jasen Joseph Sica Key Hair Stylist
Richard Macdonald Electrician
Jack Mortellaro Jr. Special Effects Technician
Benjamin Sutor Online Editor
John L. Dardis Lighting Technician
Chris Waegner CG Supervisor
Wendy Yang Costumer
Christian Pearce Concept Artist
Alex Falkner Special Effects Supervisor
Annie-Claude Lapierre Visual Effects Coordinator
Martha Smith Wardrobe Supervisor
Sebastien Nicolet Electrician
Lisa Hazell Hairstylist
J. Wilfrid White Marine Coordinator
Troy David Ager/Dyer
David Paulin Textile Artist
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Jon D. Morrison Electrician
Ben Noftzger Camera Production Assistant
Megan Wong Visual Effects Coordinator
Sean Dunckley Colorist
In-Ah Roediger Senior Animator
Sam Marks Visual Effects Coordinator
Marvin Kim Modelling Supervisor
Oleksandr Vozniuk Lighting Artist
Amanda Hui Visual Effects Coordinator
Glen Sylvester Lead Animator
Pete Kelley Special Effects Technician
Jim Grout Electrician
Jerad Molkenthin Electrician
Maria Ximena Lozano Visual Effects Coordinator
Christopher Rovira Carpenter
Carl Casano Electrician
Holly Price Visual Effects Coordinator
Mark Kahn Generator Operator
Willie Estrada First Assistant Camera
Grant Wilfley Extras Casting
Cristina Patterson Contact Lens Designer
H. Barclay Aaris Special Effects Technician
Daniel E. Joyce Electrician
Hil Cook Wigmaker
Michael Kutsche Concept Artist
Rohan Tirkey Stereoscopic Supervisor
Jason Cortazzo Libra Head Technician
Gabu Camilo Props
Steffen Reichstadt Concept Artist
Aaron Sims Concept Artist
Loren Azlein Camera Production Assistant
Derek Murphy Rigging Gaffer
Inyoung Choi Electrician
Priyal Mahadik Stereoscopic Editor
Vaibhav Marathe Stereoscopic Editor
Claire Prebble Special Effects Technician
Barry O'Brien Stereoscopic Supervisor
David Satin Digital Imaging Technician
Neelkanth Mapara Online Editor
Harikrishna Dubey Stereoscopic Editor
Adam Ghering Compositing Supervisor
Mairin Platt Animation Coordinator
Stephen Edwards Special Effects Technician
Glen A. Gregory Carpenter
Christopher M. Elassad Dolly Grip
Frank Duffy III Electrician
Christian May Best Boy Electric
Nick Haines-Stiles Best Boy Grip
Jesse Pelikan Rigging Grip
John Oliveri Second Assistant "B" Camera
Sergius Nafa First Assistant "A" Camera
Timothy Peel Graphic Designer
Craig Nix Libra Head Technician
Robert Mead Additional Editor
Justin Jones Stereoscopic Supervisor
Braden Belmonte Second Assistant "A" Camera
Patrick Fontana Rigging Gaffer
Akhilesh Jain Stereoscopic Supervisor
Kevin Gilligan Best Boy Grip
Tekin Cetinkaya Production Coordinator
Gregory Michael Baney Electrician
Gabe Munitz-Alessio Electrician
James Phelps Electrician
Brad Printz Electrician
Eric Gearity Key Rigging Grip
Thomas Beczynski Lighting Technician
Matt Hedges Camera Production Assistant
Matthew Selkirk Digital Imaging Technician
Jessie Pellegrino Props
Andrew Sweeney Dolly Grip
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
Abner Medina Assistant Camera
Hana Scott-Suhrstedt Costumer
John Porto Set Costumer
Erika Goyzueta Set Costumer
Jelani Atu Wilson Second Assistant "B" Camera
Francesco Corvino Concept Artist
Christopher B. Green First Assistant Camera
Gavin Wright Pre-Visualization Supervisor
Veronica Kablan Visual Effects Coordinator
Adrian J. Sciutto Visual Effects Coordinator
Phelicia Sperrazzo Visual Effects Coordinator
Andrew Turner Visual Effects Coordinator
Anthony Dunne Carpenter
Gregory Hill Concept Artist
Long Ouyang Concept Artist
Justin Claus Harder Conceptual Design
Harvey Goldberg Leadman
Jason Logerot Painter
Ruby De Jesus Props
Valerie Nolan Set Decoration Buyer
Tricia Mears Camera Production Assistant
J. Eric Camp Digital Imaging Technician
George Selden Electrician
Paul Colangelo First Assistant Camera
Edward Read Lighting Programmer
Benoit Richard Lighting Programmer
Spencer Snygg Lighting Technician
Aaron Randall Rigging Grip
Michael J. DiCarlo Second Assistant Camera
Evan Nelson Techno Crane Operator
Stephen Fitzgerald Video Assist Operator
Adam Smelin Video Assist Operator
Zachary Ripps Contact Lens Technician
Franny Bohar Costume Assistant
Sarah Holden Costume Assistant
Amy R. Burt Costume Supervisor
Ashley Beatty Costumer
Lucy Cobbs Costumer
Rudy Mance Costumer
Suzanne Pakier Costumer
Amy L. Teets Costumer
Sarah Yellin Costumer
Alicia Boue Costumer
Malcolm Phipps Set Costumer
Catharine Stuart Set Costumer
Angielette Smith Set Costumer
Srinath Tammina 3D Modeller
Stephen Borneman Lighting Artist
Brian Kloc Lighting Artist
Oliver Allen-Wielebnowski Stereoscopic Supervisor
Matthew DeJohn Stereoscopic Supervisor
Nick Murphy VFX Editor
Joel Binder Visual Effects Coordinator
Josh Fritchie Visual Effects Coordinator
Shu Fujita Visual Effects Coordinator
Robin Garcia Visual Effects Coordinator
Jean Ho Visual Effects Coordinator
Jeffrey John Howard Visual Effects Coordinator
Meghan O'Brien Visual Effects Coordinator
Jay Warren Visual Effects Producer
Greg DiGiacomo Visual Effects Production Assistant
Dakota Zantay Extras Casting Assistant
Jackie Snyder Extras Casting Assistant
Yelda Gurkan Extras Casting Assistant
Cat Auburn Special Effects Technician
Joaquin Loyzaga Special Effects Technician
Jamie Rencen Special Effects Technician
Adesola Adeyeye Production Coordinator
Lauren Heath Production Coordinator
Amanda O'Reilly Production Secretary
Steven Saunders Sculptor
Lisa Curtis Saunders Software Engineer






















ikwilfilmskijken © 2022