6.397

The Assistant (2020)

Drama
Een jonge vrouw is net afgestudeerd en neemt een droombaan aan als assistente van een befaamde magnaat in het entertainmentwereldje van New York. Terwijl ze haar dagelijkse karweitjes uitvoert merkt ze taferelen op waarbij vrouwen mishandeld worden door de baas. De vrouw besluit dat het zo niet langer kan.

The Assistant Film Info

Score: 6.397/10 van 331 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-01-31
Lengte: 88 Minuut / 1:28
Regisseur: Kitty Green
Productie Studios: Forensic Films, Symbolic Exchange, Bellmer Pictures
Productie Land: United States of America

The Assistant Foto's


The Assistant Trailer


Julia Garner
als Jane
Matthew Macfadyen
als Wilcock
Makenzie Leigh
als Ruby
Kristine Froseth
als Sienna
Jonny Orsini
als Male Assistant 2
Noah Robbins
als Male Assistant 1
Alexander Chaplin
als Max
Jay O. Sanders
als Boss (voice)
Juliana Canfield
als Sasha
Dagmara Dominczyk
als Ellen
Bregje Heinen
als Tatiana
Clara Wong
als Tess
Purva Bedi
als Executive Assistant
Patrick Breen
als Roy
Migs Govea
als Executive 1
Daoud Heidami
als Executive 2
Owen Holland
als Driver
Rory Kulz
als Executive 3
Ben Maters
als Executive 4
Tony Torn
als Boss
Devon Caraway
als Non-Fiction Executive 1
Genny Lis Padilla
als Non-Fiction Executive 2
James Gray
als Postal Worker
Sophie Knapp
als Child 1
Hunter Hojnowski
als Child 2
Andrew Hsu
als Business Man 1
Ray Sheen
als Business Man 2
Chester Wai
als Translator
Liz Wisan
als Edwina
Fang Du
als Executive 5
Cherie Mendez
als Receptionist 2
Kirit Karpadia
als Amir
Karen Stewart
als Traffic Reporter (voice)
Bray Poor
als Gary (voice)
Lou Martini Jr.
als John (voice)
Rafael Sardina
als Javier (voice)
Jenna O'Gara
als Eleanor (voice)
Stéphanye Dussud
als Wife (voice)
Heather MacCrae
als Mom (voice)
Cynthias Bastidas
als Maria (voice)
Manu Narayan
als Amir (voice)
Mark Jacoby
als Dad (voice)
Patrick Wilson
als Man In Elevator (uncredited)
Nemuna Ceesay
als Courier (uncredited)
Avy Kaufman Casting
James Schamus Producer
Manny Siverio Stunt Coordinator
Scott Macaulay Producer
Leslie Shatz Sound Designer
Leslie Shatz Supervising Sound Editor
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Abigail Disney Executive Producer
Aaron Smith Key Grip
Ramsey Scott Art Department Coordinator
Philipp Engelhorn Executive Producer
Jimmy Price Co-Producer
Rachel Dainer-Best Costume Designer
Ross Jacobson Producer
Sean King O'Grady Executive Producer
Charlie Shackleton Creative Consultant
Ryan Collison Foley Mixer
Lauren Citera Hair Department Head
Ty Johnson Still Photographer
Leslie Bloome Foley Artist
Fletcher Chancey Production Design
Andrew Dearnley Feature Finishing Producer
John Diesso Digital Conform Editor
Ming-Zhu Hii Additional Writing
Jon Flores Sound Effects
P. Jennifer Dana Producer
Tyler Lockard Pipeline Technical Director
Max Tromba Production Manager
Avy Eschenasy Executive Producer
Michael Latham Director of Photography
Kitty Green Director
Kitty Green Editor
Kitty Green Producer
Kitty Green Writer
Susan Haley Production Accountant
Mark Roberts Executive Producer
Dani Broom-Peltz Set Decoration
Joanna Fang Foley Artist
Ryan Cunningham Visual Effects Producer
Sara Woomer Visual Effects Coordinator
Aaron Schoonover Background Casting Director
Rose Bell Costume Supervisor
Willy McGee Second Assistant Director
Nick Seaman Foley Mixer
Scotty Anderson Casting Associate
Blair McClendon Editor
Rita Walsh Co-Producer
Brian "Bear" Schmidt Driver
Greg Costa Swing
Leah Giblin Executive Producer
John Arnos Art Direction
James Hamme Leadman
Jake White Color Assistant
Yasuhiko Fukuoka Musician
Anthony Taylor Set Dresser
Tamar-kali Original Music Composer
Tamar-kali Orchestrator
Ruben Rodas Visual Effects Supervisor
Alan Kudan Production Sound Mixer
Alan Kudan Sound Recordist
Tim Stacker Location Manager
Sandy Soohoo Digital Imaging Technician
Matthew Hadley Second Second Assistant Director
J.T. White Additional First Assistant Camera
David Dreishpoon Catering
Jason Dowd Driver
Regina de Lemos Makeup Department Head
Bree Merkwan Property Master
Sofie Borup Colorist
Annalise Lockhart First Assistant Director
Lauren Boyle ADR Post Producer
Josh Heilbronner Dialogue Editor
Josh Heilbronner ADR Supervisor
Laura Heinzinger Foley Editor
Artur Szerejko Boom Operator
Vincent Weiler First Assistant Camera
John Howard Executive Producer
Riede Dervay Best Boy Grip
Bailey Popeck Additional Production Assistant
Don Hoffman ADR Mixer
Zack Alliger On Set Dresser
Dave Brenneman Set Dresser
Madeline Sadowski Set Dresser
Joaquin Liddiard Transportation Captain
Gabriel Eduardo Solorzano Swing
Chazz Foggie Set Dresser
Dee Hamid Set Dresser
Sean Callaghan Construction Coordinator
Paul Audouy Carpenter
Peter Field Carpenter
Winston Willingham Carpenter
Jonathan Zarkowski Carpenter
Hunter Potter Scenic Artist
Jayne Clark Graphic Designer
Ethan Cohen Graphic Designer
Jordan Peak Graphic Designer
Julia Baylis Assistant Costume Designer
Natasha Simchowitz Costume Assistant
Julia Pitch Second Assistant Camera
Aksarin Arevalo Additional Second Assistant Camera
Julian Cahill Boom Operator
Sarah Hale Production Coordinator
David Guzzone Production Assistant
Abbie Jones Production Assistant
Jeremy Dekle Assistant Accountant
Alex Wexelman Assistant Accountant
Jessica Papayiannis Set Production Assistant
Peter Cruz Additional Production Assistant
Emmet Demuzio Additional Production Assistant
Abel Herrera Additional Production Assistant
Chris Moon Additional Production Assistant
Devin Smith Script Supervisor
David Light Gaffer
Luke Shannon Best Boy Electric
Natasha Parker Assistant Location Manager
John Maher Location Scout
Robert Bruns Driver
Andrew Collins Driver
Norman Dhana Driver
James Greene Driver
Alonzo Hellerbach Driver
Kenneth Laudante Driver
Michael McNulty Driver
Roy Savastano Driver
Richard Schrimp Driver
Roy Wright Driver
Ashish Ravinran Assistant Editor
Brandon Booker Dailies Operator
Erich Netherton ADR Mixer
Victor Axelrod Mixing Engineer
Bobbie Lee Crow Musician
Kate Goddard Musician
Edwardo Mendez Senior Visual Effects Supervisor
Alexa Mauro Visual Effects Producer
Adrienne McNeary Visual Effects Producer
Robert 'Nick' Duaphinais 2D Supervisor
Lucas Andrei Visual Effects Editor
Ben White Color Assistant
Kelli Miller Layout
Kelli Miller Title Designer
Vinicius Paranhos Art Department Assistant
Wes Bechtler Art Department Assistant
Vivian Bond Art Department Assistant






















ikwilfilmskijken © 2022