The Bourne Supremacy (2004)

Actie, Drama, Thriller
Wanneer een CIA-operatie wordt verstoord door een Russische rivaal - waarbij twee doden vallen - wordt Jason Bourne hiervan beschuldigd. Zelf leeft Bourne in een afgelegen dorpje onder een andere naam samen met Marie. Bourne, die wraak heeft gezworen als iemand uit zijn 'vorige leven' contact met hem opneemt, wordt door de recente ontwikkelingen gedwongen zijn leven als sluipmoordenaar weer op te pakken...

The Bourne Supremacy Film Info

Score: 7.32/10 van 7160 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-07-23
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Paul Greengrass
Schrijver: Tony Gilroy
Productie Studios: Universal Pictures, The Kennedy/Marshall Company, Hypnotic, Motion Picture THETA Produktionsgesellschaft, Ludlum Entertainment
Productie Land: Germany, United States of America


The Bourne Supremacy Trailer


Matt Damon
als Jason Bourne
Franka Potente
als Marie Helene Kreutz
Brian Cox
als Ward Abbott
Julia Stiles
als Nicky Parsons
Karl Urban
als Kirill
Gabriel Mann
als Danny Zorn
Joan Allen
als Pamela Landy
Marton Csokas
als Jarda
Tom Gallop
als Tom Cronin
John Bedford Lloyd
als Teddy
Ethan Sandler
als Kurt
Michelle Monaghan
als Kim
Karel Roden
als Yuri Gretkov
Tomas Arana
als Martin Marshall
Oksana Akinshina
als Irena Neski
Yevgeni Sitokhin
als Vladimir Neski
Marina Weis
als Mrs. Neski
Tim Griffin
als John Nevins
Sean Smith
als Vic
Maxim Kovalevski
als Ivan
Patrick Crowley
als Jack Weller
Jon Collin Barclay
als Jarhead
Sam Brown
als Jarhead
Shane Sinutko
als Jarhead
Barnaby Smith
als CIA Techie
Dominique Chiout
als Waitress
Wanja Mues
als Night Clerk
Aleksey Shmarinov
als Moscow Taxi Driver
Stephan Wolf-Schönburg
als Suspicious Cop
Olov Ludwig
als Market Security Guard
Keshav Nadkarni
als Mr. Mohan
Violetta Tarnowska Bronner
als Neski Neighbor
Alexey Medvedev
als Young Cop
Aleksandr Dubina
als 2nd Cop
Aleksandr Boev
als 2nd Taxi Driver
Claudio Maniscalco
als Immigration Officer
Manfred Witt
als Doorman
Aleksey Trotsenko
als Vodka Police Passenger
Victoria Unikel
als Mercedes Driver
Oksana Semenova
als Mercedes Passenger
Vitaly Abdulov
als Volga Taxi Owner
Dirk Schoedon
als Berlin Taxi Driver
Ivan Shvedoff
als Moscow Policeman
Denis Burgazliev
als Moscow Policeman
Nick Wilder
als Delta C.O.
Chris Cooper
als Alexander Conklin
Frank Marshall Producer
John Hubbard Casting
Joseph Middleton Casting
Dan Hubbard Casting
Christine Beveridge Makeup Department Head
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Richard Pearson Editor
Henning Molfenter Associate Producer
Sarah Horton Art Direction
Sebastian T. Krawinkel Art Direction
Wolfgang Lindner Weapons Master
Peter Popken Production Illustrator
Axel Kahnt Property Master
Gerd Breiter Camera Operator
Dietmar Haupt Rigging Gaffer
Petra Schaumann Hairstylist
Markus Bensch Location Manager
Nina Hueskes Location Coordinator
Friederike von Rauch Location Scout
Marcus Loges Production Manager
Katharina Gapski Key Production Assistant
Sebastian Neitsch Transportation Coordinator
Inga Meissner Transportation Captain
John Powell Original Music Composer
Oliver Wood Director of Photography
Doug Liman Executive Producer
Anna MacKenzie ADR Supervisor
Dino DiMuro Sound Effects Editor
Tami Treadwell ADR Recordist
Christopher Assells Sound Effects Editor
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Peter Wenham Supervising Art Director
Luc Etienne First Assistant Director
Tony Gilroy Screenplay
Thierry Potok Associate Producer
Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography
Bernhard Henrich Set Decoration
Robert Ludlum Novel
Paul Greengrass Director
Dominic Watkins Production Design
Patrick Crowley Producer
Paul Sandberg Producer
Henry Morrison Executive Producer
Andrew R. Tennenbaum Co-Producer
Christopher Rouse Editor
Marlene Assmann Post Production Assistant
Linda Drake Visual Effects Editor
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Dinah Collin Costume Design
Kathleen Tomasik Casting Associate
Philip Elton Art Direction
Al Cerullo Pilot
Kay Georgiou Hairstylist
Kay Georgiou Hair Department Head
Leonid Vereshchagin Production Supervisor
Michael Eaves Digital Color Timer
Jeff Imada Stunt Coordinator
Kimaree Long Dialogue Editor
Valeska Schitthelm Makeup Artist
Paul Vega Visual Effects Editor
Jeffrey M. Weiner Executive Producer
Petra Wellenstein Costume Supervisor
Steve Kempster Scoring Mixer
Johnny Cicco Stand In
Mitchell E. Dauterive Production Supervisor
Colin J. O'Hara Associate Producer
Michael Fechner Picture Car Coordinator
Anup Kumar Poddar Accountant
Sparka Lee Hall Costume Assistant
Annette Borgmann Casting
Klemens Becker Steadicam Operator
Himani Dehlvi Costume Supervisor
Gerry Turner Transportation Coordinator
Florian Emmerich Camera Operator
Frederick H. Stahly Dialogue Editor
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
Sebastian Meuschel Camera Operator
Jay Maidment Still Photographer
Heather MacDonald Visual Effects Producer
Bob Beemer Sound Mixer
Jasin Boland Still Photographer
Thomas J. Smith Visual Effects Supervisor
Ray De-Haan Stunt Driver
Gregory D. Liegey Digital Effects Supervisor
Julia Neighly Visual Effects Coordinator
Jeremy Braben Aerial Director of Photography
Katherine Rose Foley Artist
Michelle Pazer ADR Editor
Ruben Malaret Publicist
Richard Dwan Jr. Foley Editor
Mike Valentine Underwater Camera
Wolfgang Wrede Painter
Marcus Göppner Set Dresser
Zoe Simijonovic Additional Script Supervisor
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Effects Editor
Ravi Dube Transportation Coordinator
Thomas A. Carlson Supervising Music Editor
Nathan R. Fitzgerald Digital Intermediate Editor
Bruce Tanis Foley Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Peter Donen In Memory Of
Chris Jargo ADR Editor
Ingeborg Heinemann Art Department Coordinator
Malavika Talukder Art Department Coordinator
Kim Boyle Visual Effects Producer
Viktor Ivanov Stunt Coordinator
Sanjay Kapoor Camera Operator
Brian Heller Helicopter Camera
Leonardo Beltrame Gaffer
Mulchand Dedhia Gaffer
Jens Geibel Location Manager
Jens Geibel Additional Photography
Ronald Schwarz Gaffer
Peter Myles Music Editor
Sabine Zimmer Script Supervisor
Deborah Wuliger Unit Publicist
Dow Griffith Location Manager
Roman Avianus Assistant Location Manager
Kristopher Wright Visual Effects Production Assistant
Thomas Whiting ADR Editor
Dominik Schleier ADR Recordist
Greg Winter Scenic Artist
Steven Desbrow Aerial Camera Technician
Christian Ehlert Lead Set Dresser
Sabine Groh Key Costumer
Peter Kosel Electrician
Brett Carroll First Assistant Editor
Lauren Grey Casting Assistant
Dierk Grahlow Construction Coordinator
Gary Hebert Title Designer
Kirk Francis Production Sound Mixer
Dieter Bähr Key Grip
Sean T. Stratton Post Production Supervisor
Bernhard Joest Boom Operator
Sunny Rowley Costume Mistress
Christopher V. Bromley Unit Production Manager
Pete Anthony Conductor
Tony Negrete First Assistant Sound Editor
Roman Berger Swing
Kevin Lin Quality Control Supervisor
Jarik Van Sluijs Creative Director
Deepti Datt Art Department Assistant
Katharina Birkenfeld Set Decoration Buyer
Björn Holzhausen Standby Painter
Johnny Feurer First Assistant Camera
T.J. Lindgren Additional Music
Matthias Prange Carpenter
Amy Garback CG Artist
Jon D. Harris Chef
Florian Dieckmann Production Driver
Mareike Böttcher Loader
Elton Farla Set Medic
Saif Azmi Set Production Assistant
Vladislav Barkovskiy Stunts
Raymond Ribaric Technical Supervisor
Norbert Mentrop Transportation Co-Captain
Davide Zanetti Video Assist Operator
Beda Mulzer Best Boy Electric
Paul Freuer Additional Lighting Technician
Mario Grech Rigging Grip
Maryjane Layani Production Accountant
Laura Denicke Production Coordinator
Nupu Chaudhuri Production Supervisor
Elizabeth Finch Orchestrator
Todd Egan Assistant Sound Editor
Brad Kalinoski Digital Compositors
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Sonja Sommer Unit Manager
Hunter S. Ellis Post Production Coordinator
Eckart Friz Assistant Property Master
Gregory Oehler Compositing Supervisor
Rich Bokides Production Runner
Jan Brun Dolly Grip
Martin Ivanov Stunt Double
Craig S. Jaeger Foley Supervisor
Paolo Frasson Grip
Thorne Mutert Second Assistant Director
Hugo Godwin Assistant Production Coordinator
Eva-Maria Pilling Assistant Production Manager
Peter Davies Musician
Barnaby Smith Costumer
Ali Merhi Extras Casting Assistant
Nancy Parker Foley Artist
Christopher Wright Production Assistant
Paul Goldsmith Third Assistant Director
Susanne Lariviere First Assistant Accountant
Gregory Cahill Best Boy Grip
Brian Ruberg Foley Mixer
Courtney Bishop ADR Recordist
Brian Gallagher ADR Recordist
Nick Buckton ADR Recordist
Michael Apling Special Effects Technician
Sylvio Lienert Special Effects Assistant
Monique Gougeon Visual Effects Production Manager
Howard Carle ADR Mixer
Joanie Selden Payroll Accountant
Christopher A. Jackson Technical Advisor
Eric Aufèvre Second Second Assistant Director
Steffi Kulse Construction Buyer
Chris Forster Storyboard Artist
Benjamin Dunker Sound Assistant
Christian von Spee Assistant Camera
Mira Hamza Camera Trainee
Daniel Erb Clapper Loader
Viviane Bendjus Second Assistant Camera
Thomas M. Harrigan Assistant Editor
Sam Robinson Digital Intermediate Assistant
René Frotscher Location Assistant
Yoschi Zwielich Location Production Assistant
Marcel Dykiert Extras Casting
Donald Fly General Manager
Suzanna de Miranda Production Secretary
Pascal Herr Makeup Artist
Sergey Gurevich Production Manager
Yuliya Denisova Makeup Artist






















ikwilfilmskijken © 2024