The Box (2009)

Thriller, Sciencefiction
Norma en Arthur Lewis, een jong stel dat in een buitenwijk woont, krijgen een simpel houten doosje cadeau. Een vreemdeling komt langs met het bericht dat de eigenaar van het doosje $1.000.000 zal krijgen als die op een knop drukt. Maar de druk op de knop zorgt er ook voor dat ergens anders op de wereld iemand sterft, iemand die ze niet kennen.

The Box Film Info

Score: 5.605/10 van 1671 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-10-29
Lengte: 115 Minuut / 1:55
Regisseur: Richard Kelly
Schrijver: Richard Kelly
Productie Studios: MRC, Radar Pictures, Darko Entertainment
Productie Land: United States of America


The Box Trailer


Cameron Diaz
als Norma Lewis
James Marsden
als Arthur Lewis
Frank Langella
als Arlington Steward
James Rebhorn
als Norm Cahill
Holmes Osborne
als Dick Burns
Sam Oz Stone
als Walter Lewis
Gillian Jacobs
als Dana
Celia Weston
als Lana Burns
Lisa K. Wyatt
als Rhonda Martin
Mark S. Cartier
als Martin Teague
Kevin Robertson
als Wendell Matheson
Michele Durrett
als Rebecca Matheson
Ian Kahn
als Vick Brenner
John Magaro
als Charles
Ryan Woodle
als Jeffrey Carnes
Basil Hoffman
als Don Poates
Robert Harvey
als NASA Executive
Gentry Lee
als Chief Engineer
Andrew Levitas
als Black Op
Gabriel Field
als Waiter
Frank Ridley
als Detective Starrs
Daniel Stewart Sherman
als Police Officer #1
Matthew C. Flynn
als Police Officer #2
Patrick Canty
als Police Officer #3
Sam Blumenfeld
als Timothy
Kevin DeCoste
als Malcolm
Mary Klug
als Female Neighbor
Allyssa Brooke
als Suzanne Weller
Danielle Heaton
als Estelle
Michael Zegen
als Garcin
Rachael Hunt
als Inez
Cheryl McMahon
als Female 911 Operator
Evelina Turen
als Deborah Burns
Bill Buell
als Dr. Earl Stupe
Paul Marini
als Santa Claus
Donald Warnock
als Doctor Y
W. Kirk Avery
als Doctor Z
Don Hewitt Jr.
als Employee
Floyd Richardson
als Employee
David R. McDonough
als Employee
Rick L'Heureux
als Chase Employee
Nick Cairis
als Chase Employee
Robert Denton
als Chase Employee
Paul Locke
als Chase Employee
Danny DeMiller
als Chase Employee
Jenna Lamia
als Diane Carnes (voice)
Winstead Barnes
als NASA Executive (uncredited)
Greg Berney
als Drama Class Kid (uncredited)
Marie Brandt
als Cashier (uncredited)
Jodie Brunelle
als 911 Operator (uncredited)
Danny Carney
als Soldier (uncredited)
Danny Connelly
als Library Employee (uncredited)
William Conrad
als Self (voice) (uncredited)
John Curie
als Nosey Neighbor's Grandson (uncredited)
John E. Daniel
als Reporter (uncredited)
Paige Flannery
als Student (uncredited)
Keith Fluker
als Military Officer (uncredited)
Steve Flynn
als Guest at Wedding Reception (uncredited)
John Franchi
als Lurker (uncredited)
Jay Gates
als Reporter (uncredited)
Patrick Mel Hayes
als Wedding Guest (uncredited)
Benjamin Healy
als Bartender (uncredited)
Mark Hetherington
als Homeless Library Patron (uncredited)
Steven Howitt
als NASA Scientist (uncredited)
Jessica Knight
als NASA Employee (uncredited)
Jon Korzeniowski
als State Trooper (uncredited)
Sal Lizard
als Santa Claus (uncredited)
Tina Mann
als NASA Scientist (uncredited)
CJ McBath
als Photographer (uncredited)
Alex Milne
als Child at Bus Stop (uncredited)
Jason Mulcahy
als Edgy & Hip Family Guest (uncredited)
Roxanne Nichols
als Wedding Guest (uncredited)
Ed O'Keefe
als Norma's Abductor (uncredited)
Richard Pacheco
als Joel Reidy (uncredited)
Greg Paul
als NASA Engineer (uncredited)
Dan Perrault
als The Valet (uncredited)
Drew Rose
als Groomsman (uncredited)
Mustafa Speaks
als Employee (uncredited)
Vyvian B. Stevens
als Brainwashed Follower (uncredited)
Franz Strassmann
als Wedding Guest (uncredited)
David Struffolino
als NASA Rocket Scientist (uncredited)
Marc Vos
als Banquet Waiter (uncredited)
Jamie Christopher White
als Hotel Follower (uncredited)
Suzanne Smith Crowley Casting
Richard Kelly Screenplay
Richard Kelly Director
Richard Kelly Producer
Sean McKittrick Producer
Steven Poster Director of Photography
Sam Bauer Editor
Mary Vernieu Casting
April Ferry Costume Design
Donna Berwick Assistant Costume Designer
Alec Hammond Production Design
Ted Field Executive Producer
Richard Matheson Original Story
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Danny Aiello III Stunt Double
Venus Kanani Casting
Tracey A. Doyle Set Decoration
Nicholas Rich Stunt Driver
Judy Dickerson Dialect Coach
Dan Lin Producer
Carolyn Pickman Location Casting
Sue Baden-Powell Executive Producer
Sue Baden-Powell Unit Production Manager
James 'Tripp' Pair III Dolly Grip
Don White Foley Recording Engineer
Terry Dougas Executive Producer
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Dale Robinette Still Photographer
Blaise Corrigan Stunt Coordinator
Hektor Stockton Electrician
Priscilla Elliott Art Direction
Paul Tirone ADR Recordist
Lindsay Graham Ahanonu Casting Associate
Edward H. Hamm Jr. Executive Producer
Aaron Vexler Stunt Double
Jessica Kelly Casting Associate
Christopher Eakins ADR Editor
Win Butler Music
RĂ©gine Chassagne Music
Owen Pallett Music
Owen Pallett Conductor
Stephen Gilchrist Production Executive
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Craig Lyman Makeup Artist
Alan Freedman ADR Mixer
Dylan Highsmith Visual Effects Editor
Jeffrey Lee Gibson Stunts
Rodrigo Teixeira Technical Advisor
Virginia B. Johnson Costume Supervisor
Jamie Bishop Leadman
Henry Jaderlund Extras Casting Assistant
Cosmas A. Demetriou Set Designer
Sandra S. Orsolyak Makeup Artist
Steven Ritzi Stunt Coordinator
Steve George Set Dresser
Thomas Tannenberger Visual Effects Supervisor
Thomas Tannenberger Title Designer
Judson Bell Special Effects Coordinator
Tina Ulee Costumer
Rick Sander CG Supervisor
Lisa Varetakis Dialogue Editor
Olcun Tan Digital Effects Supervisor
Douglas Murray ADR Mixer
Roberto Cappannelli Sound Re-Recording Mixer
Daniel Brennan ADR Mixer
David Rotondo Construction Coordinator
Sean Cushing Visual Effects Producer
Heather Norton First Assistant "A" Camera
Gabriel J. Serrano Sound Recordist
Wendy Cox Production Supervisor
Peter Boynton Lighting Technician
Marshall Garlington Sound Re-Recording Mixer
Mark Kolpack Visual Effects Producer
Donnie Creighton Digital Intermediate Producer
Jerry DeCarlo Key Hair Stylist
Julie Dole Assistant Editor
Jason Willis Makeup Artist
Christian Beckman Makeup Effects
William Purcell Special Effects Coordinator
Pouyan Navid Animation Fix Coordinator
Louis Lazzara Makeup Department Head
Valance Eisleben Digital Intermediate Editor
Ryan Helsley Digital Intermediate Producer
David Esparza Sound Designer
Elizabeth Cecchini Key Hair Stylist
Tom Sola Construction Foreman
Teresa Haney Transportation Captain
Jody Miller Camera Operator
Lance Littlefield Scenic Artist
Scott D. Davis Rigging Gaffer
Hillary Derby Costumer
Coni Andress Hairstylist
Nichole Pleau Makeup Artist
Paul Marini Stunt Driver
Dieter Busch First Assistant Director
Scott Cannizzaro ADR Mixer
Tom Trigo Location Manager
John Ruggieri Special Effects Manager
Jay Cail Stone Special Effects Technician
Jeff Culotta Production Executive
Brad Gayo Compositor
Sean Coonce Digital Compositor
Richard Blankenship Construction Coordinator
Darrin Roberts Additional Editor
Patrick J. Barry Visual Effects Editor
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Robin Fredriksz Makeup Artist
Lona Vigi Hairstylist
Elan Yaari Gaffer
Tom Williams Sound Mixer
Natalie Angel Production Coordinator
Doug Cordonier Grip
Beth Morris Props
Travis MacKay ADR Recordist
Billy Kane Transportation Coordinator
Paris Kasidokostas Latsis Executive Producer
J.M. Hunter Art Department Coordinator
Danica Chipman Set Buyer
Scott Levine Unit Publicist
William Britt Sound Recordist
Crisoforo Aguilar Second Second Assistant Director
Jennifer McCollom Makeup Artist
Matt Bouldry Casting Assistant
Greg Wimer First Assistant "C" Camera
James R. Mitchell Generator Operator
Brian Dunlop Foley Editor
Terrence Hayes Camera Operator
Christopher Plummer Location Assistant
Paula Dion Hairstylist
Lee Harris Costumer
Bobby Anderson Picture Car Coordinator
Luke Ramsey Location Manager
Sadie D. Johnson Digital Intermediate Producer
Tracy R. Spiegel Craft Service
Elizabeth Clifford Key Costumer
Christopher T. Mollere Music Supervisor
Sheila Grover Costumer
Joel Reidy Boom Operator
Beth Anderson Camera Loader
Susanna Brown Costumer
Maxine Bergen Script Supervisor
Raymond L. Brown Jr. Key Rigging Grip
Joe Piasecki Location Assistant
Benny Smyth Generator Operator
Andrew Sarno Assistant Production Coordinator
Josiah Holmes Howison Digital Compositor
Laurie Buehler Tailor
Ian T. Barbella Visual Effects Coordinator
Richard Salinas Scenic Artist
Elizabeth Ridley Hagan Accountant
Andrew Bell Rigging Grip
Rick Hernandez Sound Designer
Anna Fleiner Assistant Makeup Artist
Andrey Pavlovskiy Matchmove Supervisor
Shane Cook Compositor
Kevin S. Parker Boom Operator
Andrew Garcia-Price Storyboard Artist
Peter Dudgeon Casting Assistant
Marleen Alter Makeup Artist
Guerdon Trueblood Compositor
Shannon Cain Extras Casting
Philip Fraschetti Digital Compositor
Kevin Hoppe Matchmove Supervisor
Patrick J. Barry First Assistant Editor
Chris Nickerson Grip
Michael Peterson Electrician
Brooke Graeff Foley Artist
Dave Provenzano Electrician
Jenna Dalla Riva Foley Recordist
Katrina Parsons Set Dresser
Dave Major Set Dresser
Chuck Rudolph Electrician
Julie Hansen Post Production Accountant
John M. White Production Assistant
Callie Thurman Assistant Sound Editor
Rich Crescenti ADR Recordist
Eric Thompson ADR Mixer
Jack Heeren Foley Mixer
Jane Gulick Property Master
Patrick D. Fields Rigging Grip
Julian Sternthal Best Boy Grip
Jason Petty Lighting Technician
Noah Dubreuil On Set Dresser
John Ryder Set Dresser
Gary Chandler Production Assistant
Zack Gorman Set Dresser
Brian McKenzie Set Dresser
John R. Kaplan Grip
Michael DiIeso Key Rigging Grip
Derek Contrado Rigging Grip
Al Bruce Rigging Grip
Jamie Fitzpatrick Second Assistant "B" Camera
Jan Burgess Second Assistant Camera
Diana Marie Wells Compositor
Ryan McCoy Johnson Production Assistant
Peter Rippe Special Effects Assistant
Dave Rudolph Grip
Sherman Toy Visual Effects Producer
Kimberly Shannon Murphy Stunt Double
Jan Petrov ADR Recordist
Aurélien Mauro Sound Assistant
Karthik Ramasamy Visual Effects Art Director
Christine Willard Best Boy Grip
Kenneth Salter Special Effects Technician
Michelle Sherwood Assistant Property Master
Jeremy M. Pereira Scenic Artist
Rachel Burgio Art Department Production Assistant
Alexandra Krost Set Costumer
Darrell Temple Grip
Mannix Bennett Matte Painter
Patrick Shelby Grip
Leonard Logsdail Costumer
Maggie Ronck Costume Assistant
Ethan Fox Assistant Craft Service
Brieann Rich Stunt Driver
Jon Campagna Driver
James Divito Driver
Michael Burke Set Costumer
Stuart Valberg Production Assistant
Jason Jaeger Grip
Karthic Ramesh Digital Compositor
Susan Murphy Assistant Accountant
Clinton E. O'Dell Costumer
John Pungitore Set Dresser
John S. DeSimone Best Boy Grip
Carlos Bermudez Assistant Chief Lighting Technician
Zachary K. Lazar Lighting Technician
Michael E. Reynolds Generator Operator
Janssen Riofrir Post Production Coordinator
Jason Altieri Second Second Assistant Director
Cameron Thomas Compositor
Alan Gitlin Digital Imaging Technician
Chris Silano First Assistant "A" Camera
Phil H. Fravel Special Effects
David Hill Special Effects Manager
Mark Carter Second Assistant Director
Edwin Rubio Grip
Sara Seidman Vance Assistant Makeup Artist
Brian Buckley Set Dresser
Michael Kennen Compositing Lead
Tanissa Potrovitza Schoen Digital Producer
Joe Barry Set Dresser
Catherine Rooney Greensman
Peter 'Beak' Cvijanovic Compositing Supervisor
Liz Silver Second Assistant "A" Camera
Kid Richmond Stunts
Joseph Barillaro Charge Scenic Artist
Christina Chandler Set Dresser
Sarah Crall Scenic Artist
Roger Danchik Set Dresser
Mary Hopkins Scenic Artist
Eric Jerman Greensman
Dan Joy Standby Art Director
Etienne Martine Set Dresser
Lisa Nagid Property Master
Jim Reitz Carpenter
Shauna Sanchez Set Dresser
Robert Schleinig Leadman
Nathan Smith Scenic Artist
Katie Tower Graphic Designer
Peiyi Wong Art Department Production Assistant
Kevin Jette ADR Mixer
Brian Seagrave Audio Post Coordinator
Alfredo Cairo Special Effects Technician
James Champoux Special Effects Technician
Jeremy Dominick Special Effects Technician
Gregory Morcell Special Effects Manager
Morgan McMath Rogers Special Effects Technician
Francis L. Camacho Matchmove Supervisor
Ray Chang Digital Compositor
Chris Christman CGI Supervisor
David Cole Colorist
David Cole Digital Intermediate Colorist
Raffael Dickreuter Digital Compositor
Megan Dolman Digital Compositor
Jay Frankenberger Compositor
Mike Gajga Animation Fix Coordinator
Brian Genna Matchmove Supervisor
Joanna N. Goslicka Matchmove Supervisor
Eddie Gutierrez Compositor
Ben Howard Visual Effects Production Assistant
Jan Huybrechs 3D Tracking Layout
Christopher Ide Post Production Assistant
Thomas Kernan Modeling
Nineli Khanian Digital Compositor
Hima Kumar Visual Effects Production Assistant
Gary Laurie Matchmove Supervisor
Satheesh Manimaran CG Artist
Alex Marin Lighting Artist
Damian McDonnell Digital Intermediate Colorist
Mahito Mizobuchi Modeling
Anita Naufal Lighting Artist
Andrea Paolino Character Technical Supervisor
James Polk Character Modelling Supervisor
Krishna Prasad Visual Effects Producer
Anita Razzano Compositor
Eric S. Rosenthal Simulation & Effects Artist
Kent Seki Visual Effects Supervisor
Reina Sparks Matte Painter
Andres Vitale Compositing Supervisor
Shane Christopher Wicklund Digital Compositor
Robert Wiley Stunts
Joshua Cross Grip
Thomas Doran Dolly Grip
Tim Driscoll Key Grip
Tracy Oullette Grip
James A. Ray Electrician
Michael Rich Grip
Wayne Simpson Rigging Gaffer
Christopher A. Thompson Electrician
Carl A. Vidnic Electrician
Tim Wicks Grip
Fred Young Electrician
Marisa Kushner Extras Casting
Carrie Davis Costumer
Barbara Dalton Rotundo Costumer
Jeff Dionne Location Assistant
Dave Ozug Assistant Location Manager
Isaac Moses Regelson Location Scout
Nino Centurion Music Editor
Markus Dravs Score Engineer
John Marshman Music Consultant
David O. Ang Driver
Kris Golashesky Transportation Coordinator
Tom Mawyer Transportation Captain
John Albrecht First Assistant Accountant
Julian Barnett Production Assistant
Ramses del Hierro Key Set Production Assistant
Christina Garnett Assistant Production Coordinator
Ali Glaser Production Assistant
Katherine Shine Hery Production Assistant
Hannah Hoover Production Assistant
Marc Hormuth Production Assistant
Suz Loshin Production Assistant
Jeffrey Mannarini Production Assistant
Nora Minnich Production Assistant
Caitlin Osgood Assistant Accountant
Katie Packard Production Secretary
Jane Sakowski Bell Craft Service
Anthony Torres Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2024