5.4

The Cave (2005)

Actie, Avontuur, Horror, Thriller
Diep in het Roemeense woud stuit een groep wetenschappers op een klooster uit de 13e eeuw. Het klooster is gebouwd op een ingang van een gigantisch ondergronds grotten complex. Als ze daarna vermist worden, gaat een team duikexperts op onderzoek uit om uit te zoeken wat er met ze gebeurd is.

The Cave Film Info

Score: 5.4/10 van 856 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-08-26
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: Bruce Hunt
Schrijvers Michael Steinberg, Tegan West.
Productie Studios: City Productions, Cineblue Internationale Filmproduktionsgesellschaft, Lakeshore Entertainment, Screen Gems, Cinerenta Medienbeteiligungs KG
Productie Land: Germany, United States of America, Denmark, Romania

The Cave Foto's


The Cave Trailer


Cole Hauser
als Jack McAllister
Lena Headey
als Dr. Kathryn Jennings
Morris Chestnut
als Top Buchanan
Eddie Cibrian
als Tyler McAllister
Piper Perabo
als Charlie
Daniel Dae Kim
als Alex Kim
Kieran Darcy-Smith
als Strode
Rick Ravanello
als Briggs
Marcel Iureș
als Dr. Nicolai
Vlad Rădescu
als Dr. Bacovia
Simon Kunz
als Mike - Caver
David Kennedy
als Ian - Caver
Alin Panc
als Razvan - Caver
Zoltan Butuc
als Corvin - Caver
Brian Steele
als Creature Performer
Tom Rosenberg Producer
Johnny Klimek Original Music Composer
Reinhold Heil Original Music Composer
Reinhold Heil Music Producer
Brian Berdan Editor
Gary Lucchesi Producer
Richard S. Wright Producer
James McQuaide Visual Effects Supervisor
James McQuaide Co-Producer
Robert Bernacchi Unit Production Manager
Robert Bernacchi Co-Producer
Wendy Partridge Costume Design
Patrick Tatopoulos Creature Design
Deborah Aquila Casting
Michael Ohoven Producer
Michael Steinberg Screenplay
Andrew Mason Producer
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Glenn Boswell Stunt Coordinator
Richard Adrian Sound Effects Editor
Ezra Dweck Sound Re-Recording Mixer
Malcolm Stone Set Decoration
Paul Pattison Makeup Supervisor
Pier Luigi Basile Production Design
Marco Mehlitz Executive Producer
Goro Koyama Foley Artist
Andy Malcolm Foley Artist
Vlad Vieru Art Direction
Garry Phillips Second Unit Director
Gary Davy Casting
Jennifer L. Smith Casting Associate
Bruce Hunt Director
Tegan West Screenplay
Ross Emery Director of Photography
Cristian Corvin Art Direction
Giancarlo J. Sini Production Supervisor
Giancarlo J. Sini Production Controller
Andreea Popa Assistant Set Dresser
Shea Adams Stunts
Domnica Circiumaru Extras Casting
Tricia Wood Casting
Adrian Popescu Special Effects Technician
Gabi Cretan Makeup Artist
Raul Cosma Key Set Production Assistant
Leah Curtis Orchestrator
Anthony S. Lenzo Underwater Camera
Marco Polo Constandse Unit Manager
Gabriella Németh Hairstylist
Jennifer Ricchiazzi Casting Assistant
Claudia Sarbu Costumer
Andreea Tudose Makeup Artist
Dana Andreianu Art Department Coordinator
Enrico Fiorentini Art Direction
Adam Grace Prop Maker
Izabela Niculae Construction Coordinator
Dan Munteanu Sculptor
Liviu Marcu Sculptor
Daniel Alexandru Sculptor
Tommy Lockett Music Editor
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Rasvan Puiu Stunt Coordinator
Alexandru Durac Second Assistant Camera
Anshuman Prasad Production Assistant
Derek Raser Transportation Coordinator
Douglas Dresser Location Manager
György Mihályi Utility Sound
Sophie Fabbri-Jackson Script Supervisor
Bill R. Dean Sound Effects Editor
Bogdan Stanciu Camera Operator
Iulian Pana Location Manager
Mark Larry Supervising ADR Editor
Ian Noe Visual Effects Producer
Cos Aelenei Still Photographer
Calum McFarlane Camera Operator
Marian Pascale Transportation Coordinator
Eusebiu Sirbu Scenic Artist
Leigh Mackenzie Camera Operator
Florin Niculae Gaffer
Dalila Dulgheriu Epk Camera Operator
Zeljka Stanin Hair Supervisor
Butiseaca Florin Scenic Artist
Dennis Johnson Sound Recordist
Kirsten Fazio Visual Effects Producer
Glenn Morris Visual Effects Producer
Steven Swanson Visual Effects Producer
Payam Shohadai Visual Effects Supervisor
Pimentel A. Raphael Animation
Pimentel A. Raphael Lead Animator
Peter Velciov Steadicam Operator
Tony Magaletta Additional Photography
Tony Magaletta First Assistant Camera
Alessio Bramucci Best Boy Electric
Leonard Bacica Video Assist Operator
Andrei Cretan Video Assist Operator
Jackie Lee Digital Intermediate Producer
Mike Chiado Digital Intermediate
David Reale First Assistant Editor
Gary Oldroyd Post Production Assistant
Bruce Jurgens CG Supervisor
David Heinz Post Production Coordinator
Heather Moore Costume Supervisor
Angie Jones Animation
Thomas Floutz Special Effects Makeup Artist
Bogdan Talpeanu Clapper Loader
Lupsa Armand Electrician
John Charles Software Engineer
Eli Calin Wardrobe Assistant
Ioana Bernacchi Assistant Production Coordinator
Ingrid Cristea Second Assistant Director
Ian Bird Key Grip
Siggy Ferstl Digital Intermediate Colorist
Josef Brandmaier Project Manager
Pál Szûrös Boom Operator
Daniel Ciobanu Generator Operator
Lucia Toderiuc First Assistant Accountant
Miguel Ortega 3D Modeller
Radu Marinescu Key Rigging Grip
Mac Ruth Production Sound Mixer
Colin Deane Focus Puller
Jacob Riehle Assistant Sound Editor
Charles Rotherham First Assistant Director
Sallie Beechinor Production Coordinator
Monica Sandstede Story Editor
Ted Overton Underwater Gaffer
Artaya Boonsoong Technical Supervisor
Pedram Shohadai VFX Artist
Martin Fargher Best Boy Grip
Julia Bogdan-Rollo Production Accountant
Cameron Gray Animation Director
Neil Bluhm Executive Producer
Judd Malkin Executive Producer
Andrea Sinigaglia Painter
Sarbu Gigi Grip
Claudiu Doaga Telecine Colorist
Cristi Chitu Transportation Captain
Royce Smith Color Timer
Kyle Cassidy Lighting Artist
Andreea Stanculeanu Executive In Charge Of Production
Anuj Anand Digital Compositors
Karel Beneš Visual Effects
Niles Harrison Visual Effects Coordinator
Adrian Cancer Storyboard Artist
Constantinescu Gina Translator
Javier Solsona Creature Technical Director
Dean St. John ADR Mixer
Julie Altus ADR Recordist
Clayton Martinez Special Effects Makeup Artist
Dan Mitre Colorist
Adam Klemens Conductor
Christopher Reichel Digital Intermediate Assistant
Oana Ene Second Second Assistant Director
Carmen Stefan Costume Assistant
Anatol Reghintovschi Assistant Director
Sabo Marian Swing
Cristina Iulia Pavalache Stunt Double
Cristu Ghigiu Camera Trainee
Vasile Anghel Key Production Assistant
Daniel E. Zobrist Matchmove Supervisor
Tim Matney Matte Painter
Iana Opran Production Secretary
Jill Heinerth Technical Advisor
Adrien Seffrin Focus Puller
Ionut Parvu Makeup Artist






















ikwilfilmskijken © 2024