The Core (2003)

Actie, Thriller, Avontuur, Sciencefiction
Door een ramp verandert de temperatuur van de kern van de aarde, waardoor het voortbestaan van het mensenlijke ras in gevaar komt. Een team van NASA-terranauten krijgen de instructie om een experimenteel voertuig naar de kern van de aarde te leiden, om het probleem met een nucleair apparaat te verhelpen.

The Core Film Info

Score: 5.8/10 van 1762 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-03-28
Lengte: 135 Minuut / 2:15
Regisseur: Jon Amiel
Productie Studios: Paramount, David Foster Productions, HorsePower Entertainment, Core Productions, LivePlanet, Munich Film Partners New Century & Company (MFP) Core Productions
Productie Land: United States of America, Canada, Germany

The Core Foto's


The Core Trailer


Aaron Eckhart
als Dr. Josh Keyes
Hilary Swank
als Maj. Rebecca Childs
Delroy Lindo
als Dr. Ed 'Braz' Brazzleton
Stanley Tucci
als Dr. Conrad Zimsky
Tchéky Karyo
als Serge
DJ Qualls
als Theodore Donald 'Rat' Finch
Richard Jenkins
als Gen. Thomas Purcell
Bruce Greenwood
als Cmdr. Robert Iverson
Christopher Shyer
als Dave Perry
Ray Galletti
als Paul
Eileen Pedde
als Lynne
Rekha Sharma
als Danni
Tom Scholte
als Acker
Glenn Morshower
als FBI Agent
Anthony Harrison
als FBI Agent
Alfre Woodard
als Stickley
Fred Keating
als Court-Martial Presiding Officer
Bart Anderson
als Dad
Nicole Leroux
als Mom
Justin Callan
als Little Boy
Chris Humphreys
als GBTV Reporter - Trafalgar Square
Dion Johnstone
als Flight Engineer Timmins
Fred Ewanuick
als Endeavor Flight Engineer
Hrothgar Mathews
als Chief Engineer Mission Control
Ming-Tzong Hong
als Scientist
Jennifer Spence
als Zimsky's Assistant
Michael St. John Smith
als Pentagon General
John Shaw
als FBI Agent - Rat's Apartment
Nickolas Baric
als Security Policeman - Tribunal
Rosa Di Brigida
als Rome Café Patron
Roberto Roberto
als Rome Café Patron
Ermanno De Biagi
als Rome Café Patron
Marcello Laurentis
als Rome Café Patron
Matt Winston
als Luke Barry
Claire Riley
als News Anchor
Marke Driesschen
als News Anchor
Laurie Murdoch
als Project Destiny Engineer
Costa Spanos
als Project Destiny Engineer
Monique Martel
als Paris Café Lady
Lenie Scoffié
als Paris Café Lady
Nathaniel DeVeaux
als U.S.S. Constellation Captain
Robert Manitopyes
als U.S.S. Constellation Screen Ops
Alejandro Abellan
als U.S.S. Soldier (uncredited)
Benjamin Barton
als Scientist / Extra (uncredited)
Angelica Hayden
als Coffeehouse Patron (uncredited)
Robert Paul Lewis
als Beach-goer (uncredited)
Alec Medlock
als (voice) (uncredited)
Alonso Oyarzun
als Security Policeman (uncredited)
Priscilla Poland
als Scientist (uncredited)
Shawn Green
als Himself
Greg Bennett
als Technician - Virgil Base
Jeffrey Gold
als Engineer (uncredited)
Rick Kain
als Chief Petty Officer (uncredited)
Pamela Martin
als News Anchor (uncredited)
Harry Cohen Sound Designer
Michael Payne Sound Effects Editor
Deborah Aquila Casting
Terry Rawlings Editor
Andrew Neskoromny Supervising Art Director
Christopher Young Original Music Composer
Victor Abbene Chief Lighting Technician
Shaila Rubin Casting
Vito Colazzo Unit Production Manager
Scott G.G. Haller Foley Editor
Gary D'Amico Special Effects Coordinator
Joey Box Stunt Double
Cooper Layne Producer
Cooper Layne Writer
David Foster Producer
Lin MacDonald Set Decoration
Ellen Lent Location Manager
Jim Passon Color Timer
Andy Potvin Dolby Consultant
Jon Amiel Director
Ellie Winslow Makeup Artist
Philip Harrison Production Design
John Rogers Writer
Garvin Cross Stunts
John Lindley Director of Photography
Daniel J. Lester Costume Design
Sean Bailey Producer
Margo Baxley Costume Supervisor
Erik Henry Additional Visual Effects
Scott Curtis Foley Editor
Tom Blacklock Special Effects Coordinator
Randal Shore Visual Effects Coordinator
Ken Zorniak Visual Effects Producer
David B. Householter Co-Producer
Jamie Edgell Stunt Driver
John Alvarez Draughtsman
Susan Taylor Brouse Local Casting
Lynne Carrow Casting
Victoria Alonso Visual Effects Producer
Henry Cline Camera Operator
Rick Avery Stunt Coordinator
Linda Leduc Costume Coordinator
Jay Nierenberg Sound Effects Editor
Kimberly Lowe Voigt Supervising ADR Editor
Carole Mondello Art Department Coordinator
Rick Canelli ADR Recordist
Eliza Pollack Zebert ADR Editor
Robert K. Feldmann First Company Grip
Simon Poudrette Sound Mixer
Darren Wall Lighting Supervisor
Darryl Scheelar Stunts
Jamie Dixon Visual Effects Supervisor
Doug Coleman Stunt Double
Peter Ramsey Storyboard Artist
Mike Crestejo Stunts
Ian Thompson Picture Car Coordinator
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Tony Clark Visual Effects Supervisor
Sandi Tanaka Art Direction
Barbara Harris ADR Voice Casting
Vince Laxton Electrician
Wayne Coe Storyboard Artist
James Bitonti Second Second Assistant Director
Mark Stefanich Stunts
Stan Edmonds Key Makeup Artist
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Andy Koyama Additional Sound Re-Recording Mixer
Tricia Wood Casting
George Doering Musician
Bob Bottieri Scenic Artist
Doug Chapman Stunt Double
Sonu Mishra Costume Assistant
Dusty Kelly Scenic Artist
Roberto De Angelis Steadicam Operator
Robin Harlan Foley Artist
Owen Walstrom Stunts
Tony Rush Video Assist Operator
Randy Singer Foley Mixer
Michael Mooney Costume Supervisor
Crystal Dalman Stunts
Crystal Dalman Stunt Double
Deborah K. Larsen Key Makeup Artist
Ryan Ennis Stunts
Andrew Li Draughtsman
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Jenni Gullett Assistant Costume Designer
Martina Javorova Art Department Coordinator
Ivana Primorac Hair Supervisor
Ivana Primorac Makeup Supervisor
Hamish Purdy Assistant Decorator
David Fernandez Costumer
Tanya Noel Hill Music Editor
Michael Corrado Draughtsman
Anthony Milch Supervising Sound Editor
Jason Booth Digital Compositors
Maida N. Morgan Location Manager
Tim Walston Sound Designer
Simon Baker Steadicam Operator
Sarah Monat Foley Artist
Gregory L. McMurry Visual Effects Supervisor
Kevin Fair Second Unit First Assistant Director
Bruce McCleery Chief Lighting Technician
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Mark Gordon Dialogue Editor
Hilda Saffari Digital Intermediate Producer
Michelle Eisenreich Visual Effects Producer
Nancy Anna Brown Set Designer
Blue Angus Transportation Coordinator
Tim Crosbie Digital Effects Supervisor
Christine Wilson Script Supervisor
Susan Kurtz Dialogue Editor
Sharon Thompson Art Department Assistant
Gary A. Krakoff Construction Coordinator
Bob Bedard Chef
Ian Hunter Visual Effects Supervisor
Cate Praggastis Casting
Bernard Weiser Supervising Dialogue Editor
Barry Kootchin Paint Coordinator
Leslie Huntley Visual Effects Producer
Rob McEwan Still Photographer
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Vladimir Lushnikov Sculptor
Val Drake Sculptor
Tony Dawe Sound Mixer
Bill Baxter Rigging Gaffer
Desi Ortiz Visual Effects Editor
Martin November Visual Effects Assistant Editor
Jack Gauvreau Sculptor
Christopher Prampin Assistant Chief Lighting Technician
Jeremy Braben Helicopter Camera
Kurt E. Soderling Aerial Director of Photography
Ken Fischer Sound Effects Editor
Steven McMichael Stunts
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Supervisor
Cosmas Paul Bolger Jr. Visual Effects Producer
Vicki Galloway Weimer Digital Effects Producer
Zack Davis ADR Editor
Rebecca Marie Animation
Burton 'Joe' Kuchera Chief Lighting Technician
Leonardo Beltrame Gaffer
Angelina P. Cameron Hairstylist
Toby Lindala Makeup Artist
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Steve Mann Sound Effects Editor
Sanna Seppanen Key Hair Stylist
Tony Magaletta Second Assistant Camera
Candide Franklyn Steadicam Operator
Lubor Cencak Scenic Artist
Jan Kobylka Construction Coordinator
Dave Emmonds Greensman
Denise Davis Visual Effects Producer
Vic Radulich Dialogue Editor
Richard O. Helmer Pyrotechnician
Michael Menapace Transportation Coordinator
Thomas Milano Music Editor
David Esparza Sound Effects Editor
Dean Eilertson Property Master
Francesco Postiglione Property Master
Denyse Nelson Leadman
Stephen Coutu Scenic Artist
Doug Currie Scenic Artist
Murray Gilmour Set Designer
Franklin Leibel Scenic Artist
Hans Schmidt Scenic Artist
Peter Sysoev Scenic Artist
Mario Tomas-Niedworok Scenic Artist
Daniel Pokorny Sculptor
Roderick Thomas Quin Sculptor
Daniel Scarcello Sculptor
John Leveque Supervising Sound Editor
Bill Meadows Sound Recordist
Stephen P. Robinson Sound Effects Editor
Dan Olivo Foley Artist
Pierre 'Bill' Rivard Special Effects Coordinator
Chow Emrich CG Supervisor
Jeff Goldman CG Supervisor
Sara Henschke Visual Effects Producer
Rusty Ippolito CGI Supervisor
Les G. Jones Visual Effects Producer
Andy Lesniak CGI Supervisor
Gene Senior Visual Effects Producer
Michael Shand CG Supervisor
Tim Grover Post Production Supervisor
Tim Grover Visual Effects Editor
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Gene Warren Jr. Visual Effects Supervisor
Heather Page Camera Operator
Christopher Woods Second Unit Director of Photography
Christopher Woods Second Unit Director
Ralph Flores Jr. Gaffer
Jay Stroburg Rigging Gaffer
Alessandra Sangermano Video Assist Operator
Marc Rogers Lighting Technician
Ray Potter Lighting Technician
David R. Anderson Transportation Coordinator
Roberto Di Coste Transportation Coordinator
Andrea Alunni Location Manager
Stella D'Onofrio Script Supervisor
Sue Field Script Supervisor
Ari Flaisher Location Manager
Janice Frome Location Manager
Isabelle Gautier Location Manager
Mary Jo Manwill-Conder Script Supervisor
Tim Porter Location Manager
Brigitte Lévesque Location Manager
Jessica Rain Hairstylist
Wes Takahashi Animation
John E. Sasaki Compositor
Constance Bracewell Digital Supervisor
Richard E. Yawn Sound Editor
Thomas Dadras Animation
Lee Walters Chief Lighting Technician
Michelle Lemieux Makeup Artist
Chris Carpenter Additional Sound Re-Recording Mixer
Thad Beier Technical Supervisor
Garry Elmendorf Special Effects Supervisor
Scott Gordon Visual Effects Supervisor
Darek Gogol Production Illustrator
Chris Crowell Digital Compositor
Jason Madigan 2D Artist
Giovanni Dulay Production Assistant
Guy Roland Set Dresser
Krassimir Ivanov Casting Assistant
Ian Cope Visual Effects Producer
Chris Navarro ADR Recordist
Jeff Khachadoorian Carpenter
Elizabeth Cier Extras Casting Coordinator
Wayne Baker Assistant Camera
Tammy Fearing ADR Editor
Christopher Flick Foley Editor
Robert Milicevic Security
Pete Anthony Orchestrator
Lori Berlanga Production Office Coordinator
John Cassella CG Artist
Shawn Wallbridge Systems Administrators & Support
Dick Gardner Assistant Art Director
Lynn Basas 3D Supervisor
Christopher Warren VFX Director of Photography
Carl D. Ware Sound Engineer
Edward Quirk 3D Animator
Oliver Ward Camera Technician
Steven J. Scott Digital Intermediate Colorist
Tim Kings-Lynne 3D Artist
Jeannie Chow Assistant Hairstylist
Darren Brisker Sound Mixer
Amy Garback CG Artist
Maryjane Layani Production Accountant
Ken Hovgaard Location Scout
Leigh-Alexandra Jacob Painter
Ali Macrae Set Decoration Buyer
Tim Scannell First Assistant Camera
Cary Cooper Set Dresser
Kathryn Moll Driver
Matthew Lane Loader
Timothy Scott Ralston Projection
Gary B. Krakoff Jr. Propmaker
Herach Arzounian Set Medic
Paolo Merosi Set Production Assistant
Kenneth Kantymir Stand In
Don Dykens Transportation Captain
Rick Harasyn Transportation Co-Captain
Koenraad Beugelink Utility Stunts
Geoffrey James Dixon Electrician
Eli Golub Rigging Grip
Jennifer Munoz Casting Associate
Keith Alexander Production Coordinator
Jean-Pierre Avice Production Supervisor
Michael Chenery Researcher
Charles O'Shea Boom Operator
Madhava Reddy I/O Supervisor
Corey Bastiaans Visual Effects
Karl Rumpf Visual Effects Coordinator
Jerry Bingham Storyboard Artist
Michael Bolan Machinist
Benoît Lamarche First Company Grip
Milan Alavanja Stunts
Kate St-Pierre Visual Effects Coordinator
Joni Avery Stunts
Philip Rogers ADR Recordist
Patrick Kavanaugh Compositor
Karen Schell Sound Assistant
Tim Dagley Set Dresser
Ronnie Morgan Assistant Sound Editor
Dan Clark Special Effects Assistant
Fireball Tim Lawrence Storyboard Artist
Mario A. Vitale Assistant Sound Editor
P.K. MacCarthy Storyboard Artist
Gary Abrahamian CG Artist
Ginny Sakamoto Draughtsman
Richard Long Assistant Editor
Chris Dutton Assistant Property Master
Glen Hawkins Dolly Grip
Daniel Deschamps Key Grip
Richard Ellison Grip
Claudio Manzi Wardrobe Supervisor
Ben Skorstad Pilot
Jim Brebner First Assistant Director
Andrew M. Robinson Second Assistant Director
Silver Butler Third Assistant Director
James Fantin Assistant Production Coordinator
Anande Maré-Cross Casting Assistant
Bradley Clouse Assistant Sound Editor
William Gammon 2D Artist
Peter Commins 3D Artist
Maxx Okazaki 3D Modeller
Matthew Adams Roto Supervisor
Ann L. Thornberg Assistant Sound Editor
Gary Robert Stunts
Raymond Sammel Stunts
Evan Shipard 2D Artist
Kathy Hubble Stunts
Erin Hicke Visual Effects Production Manager
Marco A. Campos Construction Foreman
Jeff Mosuk Second Assistant Director
Shane Davidson Compositing Artist
Robert Stone Electrician
Dan Kaufman Digital Effects Supervisor
Kent Estep CG Artist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Kino Scialabba Visual Effects Art Director
Robert Lurye Animation
Sean Konrad Compositing Artist
Rod Ibanez CG Artist
Richard Liukis CG Artist
Jeremy Hanen Set Dresser
Ira Shain CG Artist
Bob Baron ADR Mixer
Mike Dubé Assistant Chief Lighting Technician
Chris Byron Compositing Artist
Richard D. Wright Set Dresser
Eric Thompson ADR Mixer
Loree Cameron Graphic Designer
G. Scott Stewart Construction Buyer
Colin Liggett Digital Compositor
Adam Paschke 2D Artist
Paul Kulikowski Compositor
Scott Beverly Effects Supervisor
A.J. Calomay Visual Effects Production Assistant
Scott R. Lee Set Dresser
Leanne Buchanan Stunts
Justin Jones Animation
Mario Lorenzo Sound Supervisor
Tone Rorvik Assistant Makeup Artist
Donald Fly General Manager
Brodie Davison Costume Set Supervisor
Greg Bellavance Special Effects Technician
Eric Vincent Cruse Best Boy Grip
Garry Brook Second Company Grip
Gregory Astop Assistant Location Manager
Kristina Santoro Location Assistant
Ginger Joyce Accountant
Julie Bygrave Assistant Accountant
Lisa Ratke Extras Casting
Yun Extras Casting Assistant
David M. Rodriguez First Assistant Accountant
Gilbert Jamault Generator Operator
Marcus Trahan Matte Painter
Andrew Buziak Payroll Accountant
Scott Steyns Playback Coordinator
Margo MacPherson Production Secretary
Eric Berger Technical Advisor
Christine Albers Compositing Artist
Lee Campbell Set Decorating Coordinator
Aliza Corson Chameides Animation
Curt Bonn Stunts
Don Baker VFX Director of Photography
Colin Matthews Property Master
Guy R. LeBlanc Electrician
Steve Miller Set Dresser
Kyle Goodsell 2D Artist
Jenny Amberson Assistant Hairstylist
Lisa Dunne Stunts
Ronald Robinson Stunts
Fabio Felici Sound Mixer
Kyle Yamamoto CG Artist
Jason Eskeland Assistant Property Master
Ron Clifford Construction Foreman
Douglas Foreman Property Master
M. Chuck Robinson Set Dresser
Roberta Petrini Hairstylist
Stefania Petrini Makeup & Hair Assistant
Michel Gonkel Chief Lighting Technician
Steve Machan Dolly Grip
Todd Fairbairn Electrician
Christopher Reusing Electrician
Paul Turner Second Unit First Assistant Director
Zoe Lamaera 2D Artist
Jason Valler 2D Artist
Dylan Neill 3D Artist
Jeremy Pronk 3D Artist
Tylney Taylor 3D Artist
Tim Brandt CG Artist
Melissa Best Compositor
Richard Kratt Digital Compositor
Ron Honn Matte Painter
John Ulmer Stunts
Tom Taylor VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2024