The Dark Knight Rises (2012)

Actie, Misdaad, Drama, Thriller
Het is acht jaar geleden dat Batman in de duisternis is verdwenen en van een held in een banneling is veranderd. Hij heeft de schuld van de dood van Harvey Dent op zich genomen en voor het grotere goed alles opgeofferd.

The Dark Knight Rises Film Info

Score: 7.8/10 van 18615 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-07-16
Lengte: 164 Minuut / 2:44
Regisseur: Christopher Nolan
Schrijvers Christopher Nolan, Jonathan Nolan.
website: http://www.thedarkknightrises.com/
Productie Studios: Syncopy, Legendary Pictures, DC Entertainment, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


The Dark Knight Rises Trailer


Christian Bale
als Bruce Wayne / Batman
Michael Caine
als Alfred Pennyworth
Gary Oldman
als Commissioner James Gordon
Anne Hathaway
als Selina Kyle / Catwoman
Tom Hardy
als Bane
Marion Cotillard
als Miranda Tate / Talia al Ghul
Joseph Gordon-Levitt
als John Blake
Morgan Freeman
als Lucius Fox
Matthew Modine
als Peter Foley
Juno Temple
als Jen
Ben Mendelsohn
als John Daggett
Burn Gorman
als Phillip Stryver
Daniel Sunjata
als Captain Jones
Cillian Murphy
als Jonathan Crane / Scarecrow
Alon Aboutboul
als Leonid Pavel
Liam Neeson
als Ra's al Ghul
Nestor Carbonell
als Anthony Garcia
Josh Stewart
als Barsad
Aidan Gillen
als CIA Op
Tom Conti
als Prisoner
Joey King
als Young Talia al Ghul
Josh Pence
als Young Ra's al Ghul
John Nolan
als Douglas Fredericks
Warren Brown
als Mercenary Security #1
Sam Kennard
als Special Ops Sergeant
Aliash Tepina
als Hooded Man
Nick Julian
als Caterer
Miranda Nolan
als Maid #2
Claire Julien
als Maid #3
Brett Cullen
als Congressman
Reggie Lee
als Ross
Joseph Lyle Taylor
als DWP Man
Chris Ellis
als Fr. Reilly
Duane Henry
als SWAT in Dive Bar
James Harvey Ward
als SWAT in Alley
Gonzalo Menendez
als Cop in Manhole
Cameron Jack
als Sewer Thug #1
Lex Daniel
als Sewer Thug #2
Tyler Dean Flores
als Mark
Thomas Lennon
als Doctor
Trevor White
als Yuppie
Rob Brown
als Allen
Daina Griffith
als Foley's Wife
Fredric Lehne
als Exchange Security Chief
Courtney Munch
als Female Security Guard
Chris Hill
als Paparazzi #1
Travis Guba
als Paparazzi #2
Jay Benedict
als Rich Twit
Will Estes
als Officer Simon Jansen
David Dayan Fisher
als Shoe Shine Man at GSE
Glen Powell
als Trader #1
Ben Cornish
als Trader #2
Russ Fega
als Trader #3
Andres Perez-Molina
als Valet at Museum
Brent Briscoe
als Veteran Cop
Oliver Cotton
als 2 Star Air Force General
Mark Killeen
als Airport Cop
Sarah Goldberg
als Analyst #1
John Macmillan
als Analyst #2
Robert Wisdom
als Army Captain at Bridge
Ronnie Gene Blevins
als Cement Truck Driver
John Hollingworth
als CIA Analyst
Ian Bohen
als Cop with Gordon
Uri Gavriel
als Blind Prisoner
Noel Gugliemi
als Ex-Prisoner at River
Hector Atreyu Ruiz
als Gangbanger
Patrick Cox
als Huge Inmate
Aramis Knight
als Kid with Apple
William Devane
als President
David Gyasi
als Skinny Prisoner
Patrick Jordan
als Special Forces #2
Joshua Elijah Reese
als Mercenary at City Hall
Desmond Harrington
als Uniform
Mychael Bates
als Bomb Truck Driver
Tomas Arana
als Wayne's Lawyer
Peter Holden
als Applied Sciences Tech #1
David Monahan
als Applied Sciences Tech #2
Jillian Armenante
als Lawyer's Clerk
Aja Evans
als Greeter at Museum
Aldous Davidson
als Valet at Wayne Enterprises
Wade Williams
als Warden at Blackgate
Jake Canuso
als Waiter in Florence Café
Julie Mun
als Reporter at Stadium
Rory Nolan
als Little Boy at Bridge
Harry Coles
als Younger Prison Child
Massi Furlan
als Janitor at GSE
Todd Gearhart
als Uniform #2
Christopher Judge
als Mercenary Security #4
Patrick Leahy
als Board Member #2
Kevin Kiely Jnr
als Thug #1 in Basement
Daniel Newman
als Thug #2 in Basement
Marc Abbink
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Isiah Adams
als Young Stock Broker (uncredited)
Charlie Alejandro
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Robert Arensen
als Former Upscaler (uncredited)
Grant Babbitt
als Angry Mobster / Prisoner (uncredited)
Fileena Bahris
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
Rick Bolander
als Mercenary (uncredited)
Kyle Patrick Brennan
als Police Officer (uncredited)
Scott Churchson
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Bill Cowher
als Gotham Rogues Coach (uncredited)
Graham Curry
als Pentagon Navy Petty (uncredited)
Aaron Eckhart
als Harvey Dent / Two-Face (archive footage) (uncredited)
Stephanie Domini Ehlert
als Reporter (uncredited)
John Farrer
als Older Upscale Person (uncredited)
Frank Fata
als Prisoner / Thug (uncredited)
Christopher Bryan Gomez
als Stock Broker (uncredited)
Vito Grassi
als Thug (uncredited)
Michael Wren Gucciardo
als Stockbroker in Snipers Scoop - Stock Exchange (uncredited)
Ed Heavey
als Police Officer (uncredited)
John W. Iwanonkiw
als Gotham Police Officer / Fan (uncredited)
Cindy Jackson
als Gordon's Cop #4 (uncredited)
Daniel Jordano
als Boom Operator News Crew (uncredited)
Tiffany Kemp
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
Sun Jae Kim
als Stock Broker (uncredited)
Hrvoje Klecz
als Thug (uncredited)
Alex Kruz
als Wall Street Broker (uncredited)
Tyler La Marr
als Gotham City Police Officer (uncredited)
LeJon
als Thug (uncredited)
Paul Jude Letersky
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Joe Lipari
als Prisoner (uncredited)
Silvia Lombardo
als Tourist (uncredited)
Jorge Mardel
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
Cale McConnell
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
David Dale McCue
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Michael Papajohn
als Prison Guard (uncredited)
Salomon Passariello
als Prisoner / Mob (uncredited)
Tiffany Sander McKenzie
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
Allen Merritt
als Angry Mobster (uncredited)
Olan Montgomery
als Wayne Enterprises Security (uncredited)
Alex Moore
als Mercenary (uncredited)
Shane Nolan
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Kyle David Pierce
als Gotham Stock Trader (uncredited)
Troy Polamalu
als Gotham Rogues Player (uncredited)
Michael Power
als Gotham Police Officer (uncredited)
James Rawlings
als Thug (uncredited)
Kirsten Roeters
als Doris in Black (uncredited)
Ben Roethlisberger
als Gotham Rogues Player (uncredited)
Mark Roman
als Gotham Police Officer (uncredited)
Eric Salazar
als Angry Thug (uncredited)
Emily Schooley
als Hot Football Fan (uncredited)
Thomas Tull
als Gotham Rogues Owner (uncredited)
Chris Vaina
als Thug (uncredited)
Barbara Vincent
als Gotham Rogues Fan (uncredited)
Justin Michael Woods
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Jason Yee
als Mercenary Soldier (uncredited)
John Zion
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Alex Ziwak
als Thug (uncredited)
Tommy Bayiokos
als Gotham City Police Officer (uncredited)
Matthew Gooley
als Football Fan (uncredited)
Jeff Moffitt
als Cop (uncredited)
Diogo Hausen
als Thug (uncredited)
Gary Sievers
als Prisoner (uncredited)
Orion McCabe
als Mercenary (uncredited)
London May
als Court Room Thug (uncredited)
James Quinn
als Gothamite (uncredited)
Joe Fishel
als Police Officer (uncredited)
Ming Wang
als Football Spectator (uncredited)
Simon Rhee
als Bane's Henchmen (uncredited)
Hines Ward
als Gotham Rogues Player
Heath Miller
als Gotham Rogues Player
Hans Zimmer Original Music Composer
Charles Roven Producer
Christopher Nolan Screenplay
Christopher Nolan Director
Christopher Nolan Producer
Christopher Nolan Story
Jonathan Nolan Screenplay
Emma Thomas Producer
Wally Pfister Director of Photography
Wally Pfister Camera Operator
John Papsidera Casting
David S. Goyer Story
Bob Kane Characters
Lee Smith Editor
Patty York Makeup Artist
Michael Uslan Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Jim Palmer Stunts
Karen Blynder Makeup Artist
Lindy Hemming Costume Design
Paki Smith Set Decoration
Robert Woodruff Art Direction
Nathan Crowley Production Design
Kevin Kavanaugh Production Design
Naaman Marshall Supervising Art Director
Paula Turnbull Second Assistant Director
Timothy Healy Electrician
Brian 'Buzz' Buzzelli Rigging Grip
R.J. Kizer ADR Supervisor
Thomas Tull Executive Producer
Lee Sheward Stunts
Declan Mulvey Stunts
Gerald Sullivan Art Direction
Zack Grobler Art Direction
Kevin Kaska Orchestrator
Rick Avery Stunts
Kevin De La Noy Executive Producer
Jordan Goldberg Co-Producer
David Ariniello Grip
Karl McMillan Production Manager
May Leung VFX Supervisor
Philippe Vonlanthen Stunts
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Doug Coleman Stunts
David Orr Color Timer
Anthony Molinari Stunts
Christopher Place Stunts
Barbara Harris ADR Voice Casting
Sanjay Sami Key Grip
Carrick O'Quinn Stunts
Ashraf Khan Boom Operator
Bruce Fowler Orchestrator
Roy T. Anderson Stunts
William Fletcher Assistant Editor
Dean Wolcott Art Direction
Paul Molnar Makeup Artist
Toby Whale Casting
Jim Wilkey Stunts
James Hambidge Supervising Art Director
Aaron Vexler Stunts
Carmia Marshall Set Costumer
Hugo Weng Dialogue Editor
Adam Horton Stunts
Chris Corbould Visual Effects Supervisor
Raymond Mamrak Stunts
David Gere Stunts
John Roesch Foley Artist
Emanuele Salvatore Grip
Mike Chambers Visual Effects Producer
Sarah Springer Costume Assistant
Emmanuel Pappas Production Manager
Cory Geryak Chief Lighting Technician
Stephen W. Schriver Stunts
Azalia Snail Costumer
Linda Matthews Costume Supervisor
Luisa Abel Makeup Department Head
Sue Whitaker Art Direction
Samantha MacIvor Stunts
Jared Burke Stunts
Laura Downing Costume Supervisor
Rebecca Levin Set Costumer
Taylor Smith Costumer
Ray Siegle Stunts
Richard King Sound Designer
Richard King Supervising Sound Editor
Gregg Landaker Sound Re-Recording Mixer
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Ray Maxwell Propmaker
Bradley Porter Production Office Assistant
Greg Patterson Lighting Technician
Cuitlahuac Morales Velazquez Sculptor
Scott R. Fisher Special Effects Coordinator
Greg Baldi Camera Operator
P. Scott Sakamoto Camera Operator
Denny Caira Transportation Coordinator
Trampas Thompson Stunts
Katie Shenot Extras Casting
Steve Gehrke Script Supervisor
Christine Bean Assistant Costume Designer
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
John M. 'Jack' Wright Key Costumer
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Joe Ondrejko Construction Coordinator
Ken J. Johnson Sound Effects Editor
Lori Harris Set Costumer
Francie Brown Dialect Coach
Martin Taylor Electrician
Craig Hosking Aerial Coordinator
Craig Hosking Pilot
Trevor Habberstad Stunts
Amanda Pettett Construction Coordinator
Hana Rausalova Set Costumer
Tom Still Art Direction
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Paula Jack Dialect Coach
Alison Evans Set Costumer
Crystal Gomes Costume Assistant
Amanda Jenkins Set Costumer
Jenne Lee Art Department Coordinator
Theodore Sharps Set Designer
Alyson Dee Moore Foley Artist
Ian Whiteford Greensman
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Mustapha Mimis Set Costumer
Malik Summers Costumer
Bruce Lee Gross Leadman
Ron Phillips Still Photographer
Katherine Tibbetts Production Coordinator
Alejandro M. Hernandez Set Costumer
Scott T. Coppock Ager/Dyer
Kathleen S. Dunn Dialect Coach
Matthew Reedy Assistant Director
Cooper Donaldson Lighting Technician
Roberto Craciunica Costume Design
Candice D. Campos Production Supervisor
Ryan Murphy Sound Mix Technician
Steve Koster Aerial Director of Photography
Matthew Jenkins Travel Coordinator
Pete Bebb Visual Effects Supervisor
Natasha Ladek Wigmaker
Joe Hopker Hair Supervisor
Chris Bertholf Painter
Jay Wejebe Key Makeup Artist
Ryan Young ADR Recordist
William Gideon Construction Foreman
Joel Green Sequence Supervisor
Diana Choi Makeup Effects
Claudia Kalindjian Unit Publicist
Toby Britton Art Direction
Jonathan Kevin Ong Art Direction
Janice Alexander Hair Department Head
Patricia DeHaney Key Hair Stylist
Deena Adair Hairstylist
Andre Gilbert Special Effects Makeup Artist
Michael Murray Production Manager
Thomas Hayslip Production Manager
Mika Saito Production Supervisor
Mika Saito Production Coordinator
Pippa Needs Art Department Coordinator
Laura Pliskin Art Department Coordinator
Anna Bregman Assistant Art Director
Robert W. Joseph Assistant Art Director
Barry Wilkinson Property Master
Glen Pangione Construction Coordinator
Mychael Bates Property Master
Brandon A. Plonka Greensman
Elizabeth Tomasetti Scenic Artist
Sean Ginevan Leadman
Jason Kolowski Set Designer
Michael Babcock Sound Effects Editor
Michael Babcock Additional Sound Re-Recording Mixer
Randle Akerson Sound Effects Editor
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Carlos Solis Sound Re-Recording Mixer
Nick Dacey Visual Effects Editor
Claudia Dehmel Visual Effects Producer
Reuben Lloyd-Pack Visual Effects Editor
Steve Miller Visual Effects Editor
Christopher Payne Visual Effects Editor
Julian Foddy CG Supervisor
Paul J. Franklin Visual Effects Supervisor
Nicola Hoyle CG Supervisor
Andrew Lockley Visual Effects Supervisor
Alison Wortman Sequence Supervisor
Maxx Wai In Leong Sequence Supervisor
Sy Hollands Stunt Coordinator
Ryan Rodriguez Gaffer
Reuben Garrett Gaffer
Dane Bjerno Aerial Camera Technician
Ian Franklin Rigging Gaffer
Andrew McEvoy Animation
Andrew McEvoy Lead Animator
Brendan Handscombe Costume Supervisor
Lindsay Kouri Set Costumer
David Butler Set Costumer
Eric A. Lewy First Assistant Editor
Ryan Rubin Music Editor
Gary Birmingham Transportation Coordinator
Tyler W. Gaisford Picture Car Coordinator
Mark Somner Location Manager
Joaquin Diego Prange Location Manager
Vans Pradeep Singh Rathore Location Manager
James A. Mahathey Location Manager
Jonathan Hook Location Manager
Rachel Geary Makeup Artist
Nuria Mbomio Makeup Artist
Stephanie Hovette Hairstylist
Christof Roche-Gordon Set Costumer
Meghan Kasperlik Assistant Costume Designer
Brian Smyj Stunts
Donald Likovich Assistant Editor
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Dorian Knapp Animation
Ian Mclaughlin Stunts
Leanne Young Visual Effects Coordinator
Shaun Lowry Grip
Audrey Doyle Makeup Artist
Matt Foster Compositor
Tyler Ely Assistant Hairstylist
Kent Demaine Creative Director
Monte Swann 24 Frame Playback
Brian Woronec Lighting Technician
Maria Tortu Assistant Costume Designer
Cathie Valdovino Costumer
Tyra Youland Ager/Dyer
Dixie Webster Casting
Dixie Webster Extras Casting
Victor Paguia Stunts
Wade Sullivan Costume Assistant
Ryan Hosking Aerial Coordinator
Nick Kray ADR Mixer
Sid Karne Stunts
Sid Karne Assistant Director
Michael J. Prate Grip
Tom Prate Grip
Tom Prate Key Grip
Clay Liversidge Rigging Gaffer
R. Cory McCutcheon Assistant Hairstylist
Diane Collins Costumer
Ben Mills Assistant Editor
Anne O'Brien Assistant Editor
Ryan Washburn Armorer
Jodi Baldwin Costumer
Rex Reddick Stunts
Bob Hall First Assistant "A" Camera
Blake Pike Rigging Grip
Blake Pike Key Rigging Grip
Philip Shanahan First Assistant "B" Camera
Dan Brown Stunts
Adam Camacho Grip
Shaun Sangkarat Grip
Jeffrey P. Soderberg Chief Lighting Technician
Wayne Baker Camera Technician
Hilde Odelga Production Coordinator
Aja Frary Stunts
Mark Fichera Stunts
Nancy Keslar Hairstylist
Rhys Salcombe Modeling
Christopher Flick Foley Supervisor
Patrick Hogan Driver
Robert Wilson Hairstylist
Scotty Richards Stunts Coordinator
Marc Scizak Stunts
Edward T. Hanley Key Costumer
Joe Guzman Rigging Grip
Damiano Fusca Set Production Assistant
Chris Cenatiempo Stunts
Ed Novick Sound Mixer
Tom Struthers Stunt Coordinator
Joey J. Cook III Camera Intern
Larry Sushinski Assistant Chief Lighting Technician
Scott Burik Stunts
Mike Burke Stunts
Shane Geraghty Stunts
Balint Pinczehelyi Rigging Grip
Kevin Rogers Stunts
Shawnna Thibodeau Stunts
Caroline Vexler Stunts
Kevin Flynn Rigging Grip
Kevin Flynn Key Rigging Grip
Dan Osborne Armorer
Mark Swenson Travel Coordinator
Mark Scoon Executive In Charge Of Production
Nilo Otero Assistant Director
Nilo Otero First Assistant Director
Sinéad Kidao Costume Assistant
David E. Hall Post Production Supervisor
John Lee Associate Editor
Cesha Ventre Costumer
Mark Goodermote Sound Mixer
Brian Robinson Boom Operator
Tamsin Costello Costumer
Ben Rothwell Armorer
Valdone Koronczi Visual Effects Coordinator
Mark Aaron Wagner Stunts
Eamonn Fitzgerald Electrician
Ben Wilson Electrician
Ed McDermott II Stunts
Christopher Ferguson Electrician
Jamie Leigh DeVilla Makeup Artist
Conor O'Sullivan Prosthetic Makeup Artist
Elena Arroy Makeup Artist
Nakul Kamte Sound Mixer
Dileep Singh Rathore Line Producer
Harry Lu Armorer
Peter Brimson Electrician
Jerry Yuen Utility Sound
Dylan Jury Casting Assistant
Andy Leo Camera Production Assistant
David Paris Pilot
Helen Medrano Production Controller
Terry Archer Costume Assistant
Rick Shuster Pilot
Doug Fairall Makeup Artist
Mo Henry Negative Cutter
Eugene Grobler Lighting Technician
Colleen Ehrlich Costumer
Bill Richards Pilot
Jennifer Cram Casting Associate
William MacGhee Electrician
Jack Taggart Ager/Dyer
Sue Crosby Costumer
Ben Greaves Utility Sound
Vern Malone Set Costumer
Gary Hutchings Best Boy Grip
Kate Chadderton Costume Coordinator
Sangeet Prabhaker Makeup Artist
Bruce Sharp Electrician
Adam Cole Post Production Coordinator
Anne Wingate Tailor
Allison Spain Costume Assistant
Michael A. Leo Generator Operator
Mike Gerzevitz Lighting Technician
Dan Schroer Second Assistant "A" Camera
Steven Porch Ager/Dyer
Victor Perez Digital Compositor
Scott Wesley Ross Assistant Editor
Ryan Monro Key Grip
Liz Phillips Hairstylist
Amelia Buhrman Costumer
Jared Wellman Lighting Technician
Richard Graysmark Second Assistant Director
Kentaro Yano Makeup Supervisor
Brandon Lambdin Second Assistant Director
Lindsey Washington Payroll Accountant
William M. Weberg Key Grip
Dominic Drane Pipeline Technical Director
Wailoon Chung Electrician
Farhad Ahmed Dehlvi Assistant Camera
Sebastian Lochmann Prosthetics Sculptor
Kim Fouche-Tipton Visual Effects Production Assistant
Michelle Christensen Costumer
Tammy L. Smith Extras Casting
Chris Tann Lighting Technician
Boman Modine Visual Effects Production Assistant
Jamie Garside Lighting Technician
David 'Gus' Gustafson Production Secretary
Ray Garcia Key Grip
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Ryder Washburn Armorer
Billy Gamble Best Boy Electric
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Daniel Kepler Production Coordinator
Christopher Franey Lighting Technician
Frederic Echelard Sound Mixer
Colin Sheehy Assistant Camera
Jon D. Morrison Rigging Gaffer
Jonathan McKeown Grip
Shannon Cain Extras Casting Assistant
Krzysztof Fus Modeling
Jamie Bruce Electrician
Sean Feehan Electrician
Polly Fossey Tailor
Matt Naughton Electrician
James Hyde ADR Recordist
Yakov Baytler Creature Technical Director
Bret Lu Generalist
Laura Drake Mancini Extras Casting Assistant
Kris Anderson Digital Compositor
Damien Quinn Set Costumer
Karen Zanki Hairstylist
Jean-Pierre Nutini Electrician
Grant Wilfley Extras Casting
Brad Blackbourn Pre-Visualization Supervisor
Max Rees Visual Effects Coordinator
Romain Bouvard Digital Compositor
Adrian Mackay Lighting Technician
Robin Beard Compositing Supervisor
Katy Mummery Visual Effects Coordinator
Lance Mayer Libra Head Technician
Michael Witczak Lighting Technician
Patrick Michael Burke Compositor
Jeffrey Jasper Digital Effects Supervisor
Jessica Clare Smith Compositor
Jane Trower Payroll Accountant
Jon Uriarte Digital Compositor
Zac Campbell Digital Compositor
Kortney Lawlor Set Costumer
Jill Hahn Production Accountant
Thomas R. Steiner Digital Compositor
Aaron Noordally Rotoscoping Artist
Mark H. Weingartner VFX Director of Photography
Michelle Wraight Production Coordinator
Adam Dorney Second Assistant "B" Camera
Igor Fiorentini Digital Compositor
Jeremy Hey Digital Compositor
Vincent Chang Compositor
Meg Kettell Second Assistant Camera
Aled Prosser Digital Compositor
Alex Grace Costume Assistant
Jamie Harvey Costume Assistant
Matthew Bullock Modeling
David C. Sales Production Secretary
Ashley E. Singer Ager/Dyer
Amanda Rotzler Second Assistant Camera
Izzy Field Visual Effects Production Assistant
Charlotte Merrill Compositor
Kate Porter Digital Compositor
Matthew Salisbury Matchmove Supervisor
Ryan Huston Lighting Technician
Sandi Rowden Makeup Artist
Katie Hedrich Assistant Editor
Ben Renton Assistant Editor
Steve Charnow Lighting Technician
Charles Ehrlinger Best Boy Grip
Maggie Elliott Makeup Supervisor
Oscar Tornincasa Digital Compositor
Kieran Ahern Visual Effects Production Assistant
Key Hyung Lee Visual Effects Technical Director
David Halagarda Production Secretary
Beverly Abbott Visual Effects Coordinator
Sangita Mistry Compositor
Suzanna de Miranda Production Coordinator
Marlene Marks Payroll Accountant
Kate Kelly Production Coordinator
Fernanda Moreno CG Artist
Travis Johnston Electrician
Sinead Sweeney Contact Lens Technician
Soren Bendt Aaboe Pedersen VFX Artist
Udayan Baijal First Assistant Director
Leona Sharkey CG Artist
Joonas Koivula Musician
Eleonor Lindvall Rotoscoping Artist
Samarth Sahni Second Assistant Director
Lisa Halstead Hairstylist
Jordan Lippert Grip
Gerald Crawford Set Costumer
Christopher Dorowsky Electrician
Ted Goodwin Lighting Technician
Janson Chew VFX Artist
Jay Barry Matthews Costumer
Yuen-Wai Liu Production Secretary
Jamie Gambell Utility Sound
Robert Skinner Electrician
George Moss Extras Casting
Amy McHale Hairstylist
Tod Olivieri Electrician
Sam Mill Production Coordinator
Matt Sadler Matchmove Supervisor
Paresh Behera Production Accountant
Anthony Goulding Electrician
Zane Shapiro 24 Frame Playback
Zach Mulvihill Electrician
Mario Cisneros Grip
Kevin Pereira Assistant Camera
Bidhan Chanda Best Boy Grip
Steven R. Paquette Best Boy Grip
Adam Benlifer Electrician
Tony Lopez-Cepero Electrician
Scott Compton Lighting Technician
Murali Krishna Grip
Brad Leidholdt Grip
Ursula Hawks Hairstylist
Winfrey Izear Hairstylist
Edwina Sercombe Costume Assistant
Taylor Marie Good Costume Coordinator
Brian Russman Costumer
Shyamalee Sharma Wardrobe Assistant
Micha Boström Animation
Peter Driscoll Animation
Storm Gezentsvey Compositor
Ashvini R. Prabhu Compositor
Garth Reilly Compositor
Ana Gomes Compositor
Olov Samuelsson Compositor
Bahar Cetin Digital Compositor
Zachary Lo Digital Compositor
Antonio Meazzini Digital Compositor
Sam Reed Digital Compositor
Jacqueline Lockley Digital Compositor
Giovanni Mascherpa Generalist
Clement Gerard Generalist
Tania Richard Matte Painter
Vladimir Minguillo Modeling
Gak Gyu Choi Modeling
Terence Lam Modeling
Robert John Davies Pipeline Technical Director
Praveen Ilangovan Pipeline Technical Director
Scott Macieira Rotoscoping Artist
Luis Miguel Ruibal Rotoscoping Artist
Lui Sanchez-Fontillas Rotoscoping Artist
Keziah Bailey VFX Artist
Federico Frassinelli VFX Artist
Habib Niazi VFX Artist
Kain Suwannaphin VFX Artist
Cindy Khoo Visual Effects Coordinator
Jake Heggen Visual Effects Production Assistant
Jamie Haydock Visual Effects Technical Director
Jennifer Sabel Extras Casting
Claire Dempsey Extras Casting Assistant
Melcher Fabi Extras Casting Assistant
Veronika Lee Claghorn Extras Casting Assistant
Mallory Ravotti Extras Casting Assistant
Steven Vago Extras Casting Assistant
John Maloney Pilot
Carson R. Cultner Production Accountant
Alexander Koll Production Coordinator
Rohit Rawat Production Coordinator
Matthew Brown Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2021