The Dark Tower (2017)

Fantasie, Actie, Sciencefiction
De wereld van Roland Deschain valt uit elkaar. Eens werd deze gekenmerkt door vergaande magie en technologie, maar beiden lijken slechts relieken uit het verleden te zijn. Om de wereld te redden is hij op een queeste naar de Donkere Toren, een verbindingspunt van alle universa.

The Dark Tower Film Info

Score: 5.7/10 van 4880 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-08-03
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Nikolaj Arcel
Schrijvers Nikolaj Arcel, Akiva Goldsman, Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner.
Productie Studios: Columbia Pictures, MRC, Imagine Entertainment, Weed Road Pictures
Productie Land: United States of America


The Dark Tower Trailer


Idris Elba
als Roland Deschain
Matthew McConaughey
als Walter O’Dim
Tom Taylor
als Jake Chambers
Claudia Kim
als Arra Champignon
Fran Kranz
als Pimli Prentiss
Abbey Lee
als Tirana
Jackie Earle Haley
als Richard Sayre
Katheryn Winnick
als Laurie Chambers
Dennis Haysbert
als Steven Deschain
Michael Barbieri
als Timmy
José Zúñiga
als Dr. Hotchkiss
Alex McGregor
als Susan Delgado
Nicholas Hamilton
als Lucas Hanson
Nicholas Pauling
als Lon
Eva Kaminsky
als Jill
Robbie McLean
als Toby
Matthew Thomson
als Jonah
Karl Thaning
als Elmer Chambers
Lemogang Tsipa
als Phedon
Robert Whitehead
als Cantab
Leeanda Reddy
als Dr. Weizak
Kenneth Fok
als Johnny
Charlize Churcher
als Pretty Girl
Ben Gavin
als Soldier
Sara Cicilian
als Drunk Girl
Lara Adine Lipschitz
als Nurse
Jabari Gray
als Bystander
Paul Riley Fox
als Militia
Mark Elderkin
als Rat Man
Joe Vaz
als Worker Taheen
Christopher Stein
als Big Guard
Andre Robinson
als Boy in the Park
Alfredo Narciso
als Ex-Breaker
Dan Hirst
als Village Engineer
Zak Rowlands
als Taheen Tech
Christiaan Schoombie
als Young Reactor Man
Keci Eatock
als Vampire Girl
Marmee Regine Cosico
als Chinatown Pedestrian
Bill Walters
als Homeless Man in Alley (uncredited)
Inge Beckmann
als Teacher
Reon Van Der Watt
als Tracker Leader
Richard Lothian
als Fierce Taheen
Larry Nuñez
als Van Vampire
Michael Basile
als Pedestrian
Warren Masemola
als Bald Old Man
Emily Child
als Herb Woman
Zanne Solomon
als Restaurant Lady
Mary Twala
als Bell Lady
Sarah Potter
als Mannie Mother
Andrew Laubscher
als Dying Man
Dominique Nieves
als Scared Woman (uncredited)
Alan Edward Bell Editor
Nikolaj Arcel Director
Nikolaj Arcel Screenplay
Akiva Goldsman Screenplay
Anders Thomas Jensen Screenplay
Jeff Pinkner Screenplay
Stephen King Novel
Ron Howard Producer
G. Mac Brown Executive Producer
Cheryl Eatock Line Producer
Akiva Goldsman Producer
Brian Grazer Producer
Trish Hofmann Executive Producer
Stephen King Producer
Erica Huggins Executive Producer
Anders Thomas Jensen Executive Producer
Jeff Pinkner Executive Producer
David H. Venghaus Jr. Associate Producer
Tom Holkenborg Original Music Composer
Rasmus Videbæk Director of Photography
Dan Zimmerman Editor
Marisol Roncali Casting
Mary Vernieu Casting
Christopher Glass Production Design
Oliver Scholl Production Design
Audra Avery Art Direction
Yuri Bartoli Art Direction
Patrick O'Connor Art Direction
Catherine Palmer Art Direction
Anneke Botha Set Decoration
Rosemary Brandenburg Set Decoration
Trish Summerville Costume Design
Madelein Krugell Key Hair Stylist
Megan Tanner Makeup Artist
C. Scott Baker Set Designer
Nico Louw Sound Mixer
Guy Hodgen Camera Operator
Sachin Mathew Animation
Ryan Chavez First Assistant Editor
Lara Khachooni Assistant Editor
Joe Krenzer Assistant Editor
Guy Potgieter Supervising Art Director
Felicity Bowring Hairstylist
Felicity Bowring Makeup Artist
Ruth Carsch Key Hair Stylist
Duncan Foster Conceptual Design
Jules Holdren Hairstylist
Jennifer Jefferson Hairstylist
Ann Pala Makeup Department Head
Nadine Prigge Makeup Department Head
Nadine Prigge Hair Department Head
Nancy Tong Hair Department Head
Marika Weber Key Makeup Artist
Marika Weber Key Hair Stylist
Adam Brightman Unit Production Manager
Marc A. Hammer Unit Production Manager
Carol Heij Production Manager
Trish Hofmann Unit Production Manager
Kelly Todd Production Supervisor
Hercules Malan Assistant Director
Isabel Martens Second Assistant Director
David H. Venghaus Jr. First Assistant Director
Kimberly Asa Art Department Coordinator
Laurent Ben-Mimoun Conceptual Illustrator
Liz Chancey Art Department Assistant
Trevor Goring Storyboard Designer
Collin Grant Storyboard Designer
Anthony Liberatore Storyboard Designer
Kyle Marchiafava Set Dresser
Etienne Maree Set Dresser
Abner Marín Creature Design
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
David Meyer Set Designer
David M. Milstien Leadman
Thomas A. Nelson Storyboard Designer
Josh Roth Property Master
Juan Sanchez Assistant Art Director
Malwande Sigabi Set Designer
Pravika Singh Set Designer
Christo Strydom Art Department Coordinator
Dan Sweetman Storyboard Designer
Sam Tung Storyboard Designer
Kerry van Lillenveld Property Master
Lisa Van Velden Set Designer
Tom Caton Boom Operator
Libero Colimberti Boom Operator
Kira Smith Boom Operator
Sarah Bourgeois Assistant Sound Editor
Chris Diebold Sound Effects Editor
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Jeremy Peirson Supervising Sound Editor
Mark Weingarten Sound Mixer
Peter Schneider Sound Mixer
Burt Dalton Special Effects Coordinator
Nathan Barris Fight Choreographer
Myra 'Dakota' Bown Stunts
Nikki Brower Stunts
Eric Brown Stunts
Peter Bucossi Stunt Coordinator
Mike Burke Stunts
Kabelo Bouga Chalatsane Stunts
Jacques du Plessis Stunts
Dewaldt Du Preez Stunts
Jake Eavey Stunts
Toni Jean Erasmus Stunts
Matt Esof Stunts
Brenda Firmani Stunts
Jim Ford Stunts
Warren Germishuys Stunts
Damian Green Stunts
Kerry Gregg Stunt Coordinator
Garrett Hammond Stunts
Paul Hampshire Stunts
Greg Harvey Stunts
Jenna Hellmuth Stunts
Dan Hirst Stunts
Jermaine Holt Stunts
Grant Hulley Stunt Coordinator
Allen Irwin Stunts
Ben Jenkin Stunts
Malin Kirjonen Stunts
Hiro Koda Stunts
Shane John Kruger Stunts
Tim Lajcik Stunts
Roberto Lopez Stunts
Emmanuel Manzanares Fight Choreographer
Alwyn Marx Stunts
James Northrup Stunts
Larry Nuñez Stunts
Travis Parker Stunts
J.J. Perry Stunt Coordinator
Christopher Place Stunts
Thomas Place Stunts
Vlad Rimburg Stunts
Troy Robinson Stunts
Noah Schultz Stunts
Rose Sias Stunts
Robbie P Smith Stunts
Frans Steyn Stunts
Nuo Sun Stunts
Taheen Tracker Stunts
Ross Van Der Walt Stunts
Matthew Van Leeve Stunts
Shawn Van Zyl Stunts
Ian Williamson Stunts
Eric Boncher Gaffer
David Emmerichs Steadicam Operator
David Emmerichs Camera Operator
Pete Escobar Grip
Frank Gardner First Assistant Camera
Jed Harris Electrician
Justin Holdsworth Gaffer
Rob Koch First Assistant Camera
Nasmie Majiet Key Grip
Riyaad Majiet Dolly Grip
Moses Makateng Electrician
Matthew Pebler Camera Operator
Sarel Pretorius Camera Operator
Rob Riccobono Best Boy Electric
Jim Shelton Key Grip
Adam Sudtell Key Grip
Sven Vosloo Camera Operator
Oliver Wilter Gaffer
Mike Yurich Key Grip
Shane Richards Animation
Joseph Cigliano Costume Supervisor
Mia Hofmann Costume Supervisor
Jimmy McBride Tailor
Kelly Porter (costumer) Costume Supervisor
Rachel Watson Assistant Editor
Matthew Bernstein Location Manager
Steven Carbajal Location Manager
Patty Carey Location Scout
Peter Costelli Location Manager
Deon Du Preez Location Manager
John Rakich Location Scout
Jonathan Beard Orchestrator
Jordan Cox Music
Morag Cameron Script Supervisor
Bernard L. Eatmon Script Supervisor
Susan Hegarty Dialect Coach
Susan Malerstein Script Supervisor
Carla Meyer Dialect Coach
Carien Schutte Script Supervisor
Sarah Sprague Production Coordinator
Dezi Rorich Unit Publicist
Neil Swain Dialect Coach
James Luccarda Location Scout
Brad Ricker Art Direction
Ralph Osborn Dialogue Editor
Lisa Jaime Music Editor
Kenneth Karman Music Editor
Scott Cannizzaro ADR Mixer
Aaron Hasson ADR Mixer
Michelle Pazer ADR Editor
Edward Sutton ADR Mixer
John Joseph Thomas Foley Editor
Randy Singer Foley Mixer
Chris Navarro ADR Mixer
Paul Avery Best Boy Electric
Jason Collins Makeup Effects Designer
Shayne Hartigan Extras Casting
Michael J. Broomberg Foley Artist
Andy Smit ADR Mixer
David Lucarelli ADR Mixer
Michael Miller ADR Mixer
Jason Oliver ADR Mixer
Carolyn Tapp ADR Recordist
Patrick Cicero Assistant Sound Editor
Hunter Crowley Production Sound Mixer
Jeff Sawyer Sound Effects Editor
Jamey Scott Sound Effects Editor
Danny Michael Sound Mixer
Dieter Keck Sound Mixer
Bertrand Roets Sound Mixer
Daniel S. Irwin Supervising ADR Editor
Gary A. Hecker Foley Supervisor
Luke Q. Iaciofano Utility Sound
Sandiswa Mavi Utility Sound
Rie Nasu Utility Sound
Claire Hesom Utility Sound
Thomas Jones Dialogue Editor
John C. Stuver Dialogue Editor
Tamsyn Lee Wilson Ager/Dyer
Analucia McGorty Assistant Costume Designer
Sarah Evelyn Assistant Costume Designer
Sebastian Jaramillo Costume Assistant
Ingrid Ross Costume Assistant
Rafeeq Williams Costume Assistant
Aninka Möller Costume Assistant
Mandy Smit Costume Coordinator
Lucas Culshaw Costume Illustrator
Jacomina Jankowitz Costume Set Supervisor
Ilze Geustyn Costume Standby
Tim McKelvey Costume Supervisor
Clinton Booyse Costumer
Jeremy Johnson Costumer
Mitchell Ray Kenney Costumer
Anna Seltzer Costumer
Stacy L. Tyson Costumer
Daniel Hernandez Costumer
Sarah Dano Costumer
Rudy Rojas Costumer
Valentina Aulisi Key Set Costumer
Tricia Yoo Principal Costumer
Abdul Ngumbi Wardrobe Assistant
Zureta Schulz Wardrobe Supervisor
Bret Howe Casting Assistant
Chiara Molinaro Casting Assistant
Ravlin Smith Casting Assistant
Riva Cahn Thompson Casting Associate
J.P. van der Merwe Extras Casting
Sande Alessi Extras Casting
Lucy Pho Extras Casting
Josh Ginsburg Extras Casting Assistant
Reinhardt Rosenkranz Extras Casting Assistant
Jessica van der Merwe Extras Casting Assistant
Kate Geller Casting
Dianne Dreyer Script Supervisor
Jan Du Toit Epk Camera Operator
Rudolph Faurie Armorer
Andrew Germishuys Armorer
Ian Hatton Armorer
Leon Koop Researcher
Hlumela Matika Travel Coordinator
Thato Mogoje Travel Coordinator
Michael Carstensen Camera Operator
Michael Carstensen Steadicam Operator
Patrick Capone Camera Operator
George Amos Camera Operator
Jessica Miglio Additional Still Photographer
Miguel Pask Steadicam Operator
Zolani Gojo Assistant Chief Lighting Technician
Selemani Mahango Assistant Chief Lighting Technician
Rob Riccobono Assistant Chief Lighting Technician
Vikelani Ncube Best Boy Grip
Eric Tientcheu Best Boy Grip
Jon Sudtell Best Boy Grip
John Donohue Jr. Best Boy Grip
Oliver Wilter Chief Lighting Technician
Eric Boncher Chief Lighting Technician
Kai Borson-Paine Digital Imaging Technician
Chris Hope Dolly Grip
Chris Leonard Dolly Grip
Rick Marroquin Dolly Grip
Vincent Ngcobo Electrician
Blaine Chou Electrician
Jem Rayner First Assistant "A" Camera
David A. Seekins First Assistant "B" Camera
Alex Worster First Assistant "C" Camera
Neil Baillie First Assistant Camera
Henrik Lyngbo First Assistant Camera
Caitlin Rollino First Assistant Camera
Rob Weidner First Assistant Camera
Craig Pressgrove First Assistant "A" Camera
Apiwe Diko Grip
Patrick Sheetz Grip
Zaan Wienand Key Grip
Rocco Proscia Key Rigging Grip
Keegan Horn Libra Head Technician
Marcel Klopper Libra Head Technician
Luis Badillo Lighting Technician
Duncan M. Sobel Rigging Gaffer
Jack Serino Rigging Grip
Andrew Riggs Rigging Grip
Milan Janicin Second Assistant "A" Camera
Marc Loforte Second Assistant "A" Camera
Roxanne Stephens Second Assistant "B" Camera
Margaret Muggleston Second Assistant "B" Camera
Rhett Mullins Second Assistant "C" Camera
Calen Van Schalkwyk Second Assistant "C" Camera
Edrich Hollis Second Assistant Camera
Sam Donaghy-Bell Second Assistant Camera
Trevor Michael Brown Second Unit Director of Photography
Dale Rodkin Steadicam Operator
Maceo Bishop Steadicam Operator
Ilze Kitshoff Still Photographer
Kelly A. Cook Still Photographer
Jaimie Trueblood Still Photographer
Jason Martin Underwater Camera
Harun Celebi 3D Artist
Andrew Doucette Animation Supervisor
Curtis Richardson-Smith CG Animator
Vladimir Ilić CG Artist
Tandogan Kocbogan CG Artist
Shane Simpson CG Artist
Mariusz Wesierski CG Artist
Reza Ghulam Yahya CG Artist
Steve Seongik Hong CG Artist
Joshua Koilpillai CG Artist
David Schulz CG Artist
Matthias Winkler CG Artist
David Dong Generalist
Darren Porter Generalist
Saskia Carolan Generalist
Michael Haupt Generalist
Philipp Wibisono Generalist
Andreas Frickinger Compositing Artist
Lu Bo Compositing Artist
Hou Chao Compositing Artist
Yuhan Li Compositing Artist
Mu Qiao Compositing Artist
Han Qingqing Compositing Artist
Huchuan Yang Compositing Artist
Chenxi Zhao Compositing Artist
Aleksei Chernogorod Compositing Supervisor
Kodavali Ashok Kumar Compositing Supervisor
Tim Llewellyn Compositing Supervisor
Zameer Hussain Compositing Supervisor
Benjamin Burr Compositing Supervisor
Oliver Hohn Compositing Supervisor
Nicolas Leu Compositing Supervisor
Jonathan Weber Compositing Supervisor
Kevin Conlon Compositor
Marco Hermida Compositor
Daniel Chunghwan Lee Compositor
Sriram Rajaram Compositor
Vinayaga Sundar Compositor
Jordan Vanderlinden Compositor
Moosuddee Zoubhair Compositor
Andrew Barrie Digital Compositor
Andre Bruto Digital Compositor
Pradeep Gownipuram Digital Compositor
Alison Lake Digital Compositor
Tony Marioni Digital Compositor
Achal Muchhala Digital Compositor
Nibinraj Digital Compositor
Siraphurin Nimmahnratanakul Digital Compositor
Karthik Ramasamy Digital Compositor
Sajeer Abdul Salam Digital Compositor
Swapnil S. Sonawane Digital Compositor
Saurabh Tripathi Digital Compositor
Vignesh Govindaraj Digital Compositor
Bryan Litson Digital Effects Supervisor
Dnyandeep Pundkar Compositing Lead
Arnab Sanyal Compositing Lead
Robert A. Willis Compositing Lead
Victor Radulov Compositing Lead
Anshad Abu VFX Lighting Artist
Leonardo Ledesma VFX Lighting Artist
Natalia Valbuena VFX Lighting Artist
Tim Crowson VFX Lighting Artist
Aby John Ettonnil VFX Lighting Artist
Liz Feldstein VFX Lighting Artist
Patrick O'Connor VFX Lighting Artist
Yoann Schmid VFX Lighting Artist
Clifford Otomi Green VFX Lighting Artist
Aeryn Gray Matte Painter
Felix Haas Matte Painter
Richard S. Lee Matte Painter
Frank Jentner Matte Painter
Dziga Kaiser Matte Painter
Salgaonkar Anurag Modeling
Manmath Matondkar Modeling
Andrea De Martis Modeling
Madhav Kumar Modeling
Felix Bucella Pipeline Technical Director
Sebastian Elsner Pipeline Technical Director
Lukas Mehl Pipeline Technical Director
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
Darko Ilievski Rotoscoping Artist
Jason Fittipaldi Senior Animator
Rémy Normand Sequence Supervisor
Pierre Buffin Senior Visual Effects Supervisor
Jana Rexhausen Systems Administrators & Support
Jérémie Sebban Systems Administrators & Support
Nick Murphy VFX Editor
Michael Fournier VFX Editor
Juan Barrales VFX Artist
Morgan Caruso VFX Artist
Brody Fikkert VFX Artist
Andrius Gabriunas VFX Artist
Aleksandar Horak VFX Artist
Weihao Huang VFX Artist
Rajeev K.J. VFX Artist
Alex Chun Yiu Leung VFX Artist
Nicholas Lutzko VFX Artist
Provash Paul VFX Artist
Pete Polyakov VFX Artist
Aurore Sabrier VFX Artist
SenthilRaja VFX Artist
Ranjeet Singh VFX Artist
Adam Brailsford Visual Effects Coordinator
Diane Coote Visual Effects Coordinator
Dale Davies Visual Effects Coordinator
Deepak Jalesh Visual Effects Coordinator
Collin Kortschak Visual Effects Coordinator
Oscar Lacson Jr. Visual Effects Coordinator
Warren Larkam Visual Effects Coordinator
Jérémie Maitrejean Visual Effects Coordinator
Laura McGlynn Visual Effects Coordinator
Patrizia Mulè Visual Effects Coordinator
Amanda Ninness Visual Effects Coordinator
Stephen Parsey Visual Effects Coordinator
Ioana Alexandra Pirvu Visual Effects Coordinator
Mary Swain Visual Effects Coordinator
Catrina Chelariu Visual Effects Coordinator
Andrej Loebel Visual Effects Coordinator
Viktoria Rucker Visual Effects Coordinator
Sara Sarmiento Visual Effects Coordinator
John Berri VFX Editor
Eileen de Klerk VFX Editor
Diego Manssur VFX Editor
Tom Reagan VFX Editor
Danny Walker VFX Editor
Gian Ganziano VFX Editor
Hero Chev VFX Editor
Jackson Chow VFX Editor
Shae Salmon VFX Editor
Patrick Patzschke VFX Editor
Dane Allan Smith Visual Effects Producer
Nicolas Bonnell Visual Effects Producer
Patrice Cormier Visual Effects Producer
Coline Six Visual Effects Producer
Kim Menaster Visual Effects Producer
Laura Schultz Visual Effects Producer
Kim Lee Visual Effects Producer
Patrick Neighly Visual Effects Producer
Helena Wegmann Visual Effects Producer
Edward Churchward Visual Effects Producer
Rebecca West Visual Effects Producer
Josephine Dinata Visual Effects Production Manager
Holly Gosnell Visual Effects Production Manager
Neil Impey Visual Effects Production Manager
Nicolas Aithadi Visual Effects Supervisor
Dominique Vidal Visual Effects Supervisor
Christopher Downs Visual Effects Supervisor
Don Lee Visual Effects Supervisor
Philip Nussbaumer Visual Effects Supervisor
Patrick Schuler Visual Effects Supervisor
Florian Gellinger Visual Effects Supervisor
Loeng Wong-Savun Visual Effects Supervisor
Myke Mendes Visual Effects Technical Director
Christine Thompson Visual Effects Technical Director
Jesús Nieto Rubalcava Visual Effects Technical Director
Lance Peters Armory Coordinator
Sheena Peters Armory Coordinator
Sarah Delucchi Art Department Coordinator
Wylie Griffin Art Department Coordinator
Martin Barrios Art Department Production Assistant
Maria Labuschagne Assistant Art Director
Cristiana Serra Assistant Art Director
Max Bozeman Assistant Property Master
Don O'Reilly Assistant Property Master
Cobus Van Der Waal Assistant Set Decoration
Anthony Allan Concept Artist
Keith Christensen Concept Artist
Darren Christian Concept Artist
Jonas De Ro Concept Artist
Brendan Heffernan Concept Artist
Dan Milligan Concept Artist
Stephen Molyneaux Concept Artist
Karl Schulschenk Concept Artist
Simon Webber Concept Artist
Ivan Khomenko Concept Artist
Annis Naeem Conceptual Illustrator
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Elzaan Wilson Construction Coordinator
Michael Diersing Construction Coordinator
Kenneth Nelson Construction Coordinator
John Coda Construction Foreman
Tim Davies Construction Grip
Brendan Smithers Construction Manager
Nicola Campbell Creature Design
Thomas Dorman Graphic Designer
Steven Milosavleski Graphic Designer
Colin Robert Tomas Graphic Designer
Paul Pretorius Greensman
Norest Ruvinga Greensman
Pete Dancy Property Master
Pieter Rall Propmaker
David Ryan Chandler Props
Thembela Charlie Props
Jeni Harden Props
Tate Van Oudtshoorn Props
Camilla van Zyl Props
Diane Rich Scenic Artist
Wolf-Dieter Stoeffelmeier Scenic Artist
Lucie Bourgeau Set Decorating Coordinator
Bryan Cantwell Set Dresser
James Hargitai Set Dresser
Kathleen Pullan Set Dresser
Hasan Schahbaz Set Dresser
Lauren Sevior Set Dresser
Leslie Smith Set Dresser
Gregor Telfer Set Dresser
Aurora Pegon Set Dresser
Michael McCusker Additional Editing
Stephen Nakamura Colorist
Terry Simpson Colorist
Matt Wallach Colorist
Oliver Farkas Colorist
Reanne de Klerk Dailies Technician
Rhiannon Moriarty Dailies Technician
David Alonzo Digital Intermediate
Ian Sullivan Digital Intermediate
Giovanni DiGiorgio Digital Intermediate Assistant
Joe Ken Digital Intermediate Editor
Ryan Katz Editorial Production Assistant
Melite Vivier Editorial Production Assistant
Garin van Munster Animal Wrangler
Estelle Vockerodt Assistant Accountant
Fiona Ramsay Dialect Coach
Coleen Aiello First Assistant Accountant
Gerrard Coffey First Assistant Accountant
Gai Harvison-Petzer First Assistant Accountant
Brian Cantaldi First Assistant Accountant
Ozayr Vally Health and Safety
Alton Stoffels Health and Safety
Steve Loff Payroll Accountant
Nadeema October Payroll Accountant
Julie Hansen Post Production Accountant
Hugh Barrett Production Accountant
Chris Conkling Production Accountant
Khosie Dali Production Coordinator
Sydne Japtha Production Coordinator
Aqeel Isaacs Production Secretary
Anthony Melillo III Production Secretary
Fernanda Vazquez Production Secretary
Amanda Kotze Second Assistant Accountant
Ashleigh Mackrill Second Assistant Accountant
Marius Matthee Second Assistant Accountant
Salpy Semerdjian Second Assistant Accountant
Matt DiGennaro Second Assistant Accountant
Alisha East Set Production Assistant
Ty Taylor Set Production Assistant
Emilia du Plooy Studio Teacher
Ilana Smit Studio Teacher
Brooke Ensign Unit Publicist
Westley Durand Second Second Assistant Director
Samantha Luu Second Second Assistant Director
Joe Moore Second Second Assistant Director
Sandile Ntobela Second Second Assistant Director
Darryn Bennett Third Assistant Director
Roland McLennan Third Assistant Director
Dwayne Titus Third Assistant Director
Lee-Roy Titus Third Assistant Director
J.J. Perry Second Unit Director






















ikwilfilmskijken © 2024