5.3

The Darkest Hour (2011)

Horror, Actie, Thriller, Sciencefiction
Buitenaardse wezens zijn geland op aarde en hebben het complete elektrische netwerk op de planeet platgelegd. Hierdoor is de mensheid niet in staat om zich te organiseren en terug te vechten. De buitenaardse wezens jagen systematisch op het ongeorganiseerde hopeloze leger. Ondertussen probeert een kleine groep Amerikaanse toeristen in Moskou hun krachten te bundelen, in een poging de indringers te stoppen voordat de volledige mensheid is uitgeroeid.

The Darkest Hour Film Info

Score: 5.3/10 van 1380 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-12-22
Lengte: 89 Minuut / 1:29
Regisseur: Chris Gorak
Schrijver: Jon Spaihts
Productie Studios: Regency Enterprises, Bazelevs Production, The Jacobson Company, New Regency Pictures, Summit Entertainment
Productie Land: United States of America, Russia


The Darkest Hour Trailer


Emile Hirsch
als Sean
Rachael Taylor
als Anne
Olivia Thirlby
als Natalie
Joel Kinnaman
als Skyler
Max Minghella
als Ben
Veronika Ozerova
als Vika
Dato Bakhtadze
als Sergei
Gosha Kutsenko
als Matvei
Nikolay Efremov
als Sasha
Georgiy Gromov
als Boris
Artur Smolyaninov
als Yuri
Anna Roudakova
als Tess
Pyotr Fyodorov
als Anton Batkin
Ivan Gromov
als Bartender No. 1
Aleksandr Chernykh
als Bartender No. 2
Oleg Poddubnyy
als First Policeman
Arnon Milchan Executive Producer
Priscilla Nedd-Friendly Editor
Mary Vernieu Casting
Robert Deschaine ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Recordist
Tyler Bates Music
Darrell Hall Music Editor
Chris Gorak Director
Scott Kevan Director of Photography
Timur Bekmambetov Producer
Fernando Villena Editor
Stefen Fangmeier Visual Effects Design Consultant
Varvara Avdyushko Costume Design
Venus Kanani Casting
Tom Jacobson Producer
Leslie Bohem Story
Ricky Eyres Supervising Art Director
Brian Cachia Music Programmer
Dmitry Kiselev Second Unit Director
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
James Moriana Foley Artist
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Jon Spaihts Screenplay
Jon Spaihts Story
Hutch Parker Executive Producer
M.T. Ahern Story
Alexander Dostal Production Manager
Hans Uhlig Visual Effects Supervisor
BJ McDonnell Camera Operator
BJ McDonnell Steadicam Operator
K.C. Colwell First Assistant Director
Jay Steinberg Online Editor
Robert Grigsby Wilson Assistant Editor
Hyojin Kim Visual Effects Coordinator
Nicky Barron Key Costumer
Dmitriy Tokoyakov Visual Effects Supervisor
Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
Stephane Naze Visual Effects Supervisor
Ann Scibelli Sound Designer
Allan Magled Visual Effects Supervisor
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
James Wright Dolby Consultant
Mark Herman Visual Effects Editor
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Rico Torres Still Photographer
Harry Muller Color Timer
Viktor Ivanov Stunt Coordinator
Sergei Gritsenko Visual Effects Producer
Eric Leach Second Unit Director of Photography
Valance Eisleben Digital Intermediate Editor
Ryan Helsley Digital Intermediate Producer
Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Valeriy Viktorov Production Design
Alexsandr Dmitrev Set Decoration
Vlad Kachanov Set Decoration
Yuri Makov Set Decoration
Sasha Prokofiev Set Decoration
Yuri Sotnikov Set Decoration
Sergey Yahontov Production Manager
Michael D. Wilhoit ADR Supervisor
David Stanke First Assistant Sound Editor
Ivy Agregan Visual Effects Producer
Tony Hurd Visual Effects Producer
Thomas Schober Visual Effects Producer
Viktor Müller Visual Effects Supervisor
Anthony Lyant CG Supervisor
Taehee Lee CG Supervisor
Jeff Dotson Visual Effects Supervisor
Nadav Ehrlich 3D Animator
Jorge Razon VFX Artist
Jay W. Yowler Gaffer
Jay W. Yowler Lighting Director
Tim Nagasawa Camera Technician
Alina Budina Camera Intern
Anatoliy Neznanov Gaffer
Maria Hubackova Set Costumer
Ben Howdeshell First Assistant Editor
Brent Brooks Music Editor
Janice Schumm Script Supervisor
George 'Skip' Henfling Production Accountant
Eugene Trubetskoy Location Manager
Toni Atterbury Unit Publicist
Colin McLellan ADR Recordist
Chris Navarro ADR Mixer
Kelly Oxford Supervising Sound Editor
Michelle Wade Byrd Casting Associate
Jojo Villanueva Music Supervisor
Nashia Wachsman Visual Effects Design Consultant
Dominic Mainl First Assistant Camera
Craig Comstock Second Assistant Director
Damian Isherwood Animation
Matthew Lajoie Animation
Linda Eisenhamerová Key Hair Stylist
Linda Eisenhamerová Key Makeup Artist
Jan Hinrich Hoffmann Underwater Camera
Alex Zeihn Electrician
Marlayna Cherisse Assistant Costume Designer
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Raul Riveros Digital Imaging Technician
Sadie D. Johnson Digital Intermediate Assistant
Tristan Zerafa Compositor
Petr Antokhin First Assistant Director
Jerry Hall Digital Compositor
Anastasia Brown Music Supervisor
Carrie Oliver Digital Intermediate
Romain Bavent VFX Artist
Vladimir Sofronov Digital Compositor
Natasha North Visual Effects Coordinator
Craig Dewey Assistant Editor
Dave Olivares Visual Effects Technical Director
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Maxim Ajjawi Unit Manager
Fabien Charbonnier Systems Administrators & Support
Ruben Salazar Digital Compositor
Dimitri Uradovskiy VFX Artist
Boris Voyt Production Sound Mixer
Maksim Ignatiev Makeup & Hair Assistant
Brett Voss Foley Mixer
Joel Perkal First Assistant "B" Camera
Dieter Hartmann Music Programmer
Martin Dolezal Compositor
Lubos Gerardo Surzin Matte Painter
James Barela Second Assistant Camera
Bernardo Jauregui Visual Effects Production Manager
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Marlis Coto Digital Compositor
Andrey Schtaff Key Grip
Matt Codd Concept Artist
Dmitriy Shirokov Digital Compositor
Eddie Englander Digital Compositor
Frédéric Boulin Senior Animator
Abdullah Ecirli Digital Compositor
Sherry Bharda Visual Effects Supervisor
Ajay Prakash Animation
Jan Menšík First Assistant Director
Loris Paillier VFX Supervisor
Sébastien Blanchard Visual Effects Coordinator
Jocelyn Vincent Visual Effects Coordinator
Marguerite Moreau de Lizoreux Visual Effects Coordinator
Carrel D'Souza Visual Effects Coordinator
Gábor Szügyi Matte Painter
Zdenek Hrazdira CG Artist
Stéphane Albinet Sound Mixer
Blake Loyd Visual Effects Production Assistant
István Veress Kovács Matte Painter
Rebekah Johnson Music Coordinator
Artem Antonov Grip
Yves Le Peillet Art Direction
Julia Huene Visual Effects Producer
Valentina Andre-eva Makeup & Hair Assistant
Anastasiya Esadze Makeup & Hair Assistant
Nataliya Papyan Makeup & Hair Assistant
Elena Kuleshina Second Assistant Director
Imery Watson Concept Artist
Minna Brown Assistant Camera
Bob Campi Digital Imaging Technician
John Carreon Digital Imaging Technician
Alex Derjavine Second Assistant Camera
Yoel Godo CG Artist
Pedram Ziaei Compositor
Jakub Budina Compositor
Rob Tasker Compositor
Soyeon Jung Digital Compositor
Vladimir Kozhekin Digital Compositor
Xi Luo Digital Compositor
Daniel St-Amant Digital Compositor
Adam Trowse Digital Compositor
Adrian Sutherland Digital Compositor
Sujesh V. Chitty Matte Painter
Airat Gabbasov Modeling
Clement Renaudin Stereoscopic Technical Director
Pascal Etangsale VFX Artist
Mickael Girod VFX Artist
Anaïs Lacoste VFX Artist
Simon Magnan VFX Artist
Mohan Ponraj VFX Artist
Ishwardas Tupkar VFX Artist
Amy Palladino Visual Effects Coordinator
Austin Ruiz Visual Effects Producer
Kamilla Gutorova Visual Effects Production Manager
Alexandra Rizek Visual Effects Production Manager






















ikwilfilmskijken © 2024