6.298

The Family Stone (2005)

Komedie, Drama, Romantiek
Meredith Morton (Sarah Jessica Parker), een nerveuze en overgeorganiseerde zakenvrouw uit Manhattan, gaat voor het eerst de familie van haar vriend Everett Stone (Dermot Mulroney) ontmoeten. De twee zijn uitgenodigd voor het kerstdiner, en Meredith ziet enorm tegen de ontmoeting op. Terecht, zal blijken, want Meredith valt door haar tegenstrijdige karakter volledig uit de toon en totaal niet in de smaak bij de uitbundige Stones. Moeder Stone (Diane Keaton) en hun kinderen Amy (Rachel McAdams), en Thad (Tyrone Giordano) doen er alles aan om te voorkomen dat Everett de fout van zijn leven maakt door met Meredith te trouwen.

The Family Stone Film Info

Score: 6.298/10 van 781 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-12-15
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseur: Thomas Bezucha
Productie Studios: Major Studio Partners, Fox 2000 Pictures, Michael London Productions, Pan Productions, The Family Stone
Productie Land: United States of America


The Family Stone Trailer


Dermot Mulroney
als Everett Stone
Sarah Jessica Parker
als Meredith Morton
Diane Keaton
als Sybil Stone
Luke Wilson
als Ben Stone
Claire Danes
als Julie Morton
Rachel McAdams
als Amy Stone
Craig T. Nelson
als Kelly Stone
Tyrone Giordano
als Thad Stone
Brian J. White
als Patrick Thomas
Elizabeth Reaser
als Susannah Stone Trousdale
Paul Schneider
als Brad Stevenson
Savannah Stehlin
als Elizabeth Trousdale
Jamie Kaler
als John Trousdale
Robert Dioguardi
als David Silver
Carol Locatell
als Jeweler
Ginna Carter
als Jittery Cashier
Gus Buktenica
als Bartender
Michael Pemberton
als Bus Driver One
Ron Wall
als Bus Driver Two
Christopher Parker
als Inn Receptionist
Steve Alterman
als Voice Actor (voice)
Johnny Gidcomb
als Voice Actor (voice)
Susan Leslie
als Voice Actor (voice)
Hope Levy
als Voice Actor (voice)
Randall Montgomery
als Voice Actor (voice)
Jill Remez
als Voice Actor (voice)
Mindy Marin Casting
Mindy Marin Co-Producer
Steve Bowen Digital Color Timer
Ben Estrada Digital Colorist
Jim Passon Color Timer
Michael Giacchino Original Music Composer
Michael Giacchino Orchestrator
Stephen M. Davis Music Editor
Shay Cunliffe Costume Design
Jeffrey Ford Editor
Michael London Producer
T.K. Kirkpatrick Art Direction
Sally Thornton Set Designer
Matthew W. Mungle Special Effects Makeup Artist
Jane Ann Stewart Production Design
Tim Simonec Orchestrator
Tim Simonec Conductor
Peter Bucossi Stunt Coordinator
Mario Ventenilla Standby Art Director
Peter Rotter Music Coordinator
Kara Lipson Casting Associate
David Betancourt Foley Mixer
Dawn Lunsford Foley Artist
Warren Hendriks First Assistant Sound Editor
Mildred Iatrou Dialogue Editor
David Lucarelli ADR Recordist
John Murray Foley Supervisor
Charleen Richards ADR Mixer
Alicia Stevenson Foley Artist
Thomas Bezucha Director
Thomas Bezucha Writer
Jennifer Ogden Executive Producer
Jennifer Ogden Unit Production Manager
Jonathan Brown Director of Photography
Joseph Hartwick Production Accountant
Ron von Blomberg Set Decoration
Chad Seiter Scoring Mixer
Stacey Morris Hairstylist
Matt Callahan Set Decoration
Clark Tucker Stunts
Adam Cohen Orchestrator
Dan Wallin Scoring Mixer
Jacklin Masteran Key Hair Stylist
Kelcey Fry Makeup Artist
Tom Steel Other
Don Coufal Boom Operator
Mam Smith Stunts
Derrick Hinman Property Master
James Plannette Gaffer
David Forrest Makeup Department Head
Buddy Enright Production Supervisor
Stephen Wong First Assistant "B" Camera
Lori Agostino Assistant Art Director
Judy Chin Makeup Artist
Darrin Prescott Stunt Coordinator
Ember Truesdell Casting Associate
Meredith Jacobson Marciano Extras Casting
Frank McEldowney Greensman
Ted Caplan Sound Effects Editor
Lori Harris Costumer
Susan Dawes Supervising Sound Editor
David E. Diano "B" Camera Operator
Richard Hebrank Construction Coordinator
Elliot Tyson Sound Re-Recording Mixer
Zade Rosenthal Still Photographer
Elise Ganz Studio Teacher
Devon Miller Digital Intermediate Editor
Matt Patterson Sound Recordist
Russell Ayer Other
Bill O'Leary Gaffer
Jeffrey M. O'Brien Property Master
Scott Rogers Stunts
Craig Heath Sound Recordist
Connie Brink Special Effects
Michael Diersing Construction Coordinator
Fríða Aradóttir Hairstylist
Robert Griffon Jr. Property Master
Carla White Makeup Artist
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Rebecca Robertson Script Supervisor
Charles McDonald Set Production Assistant
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
William Paley Editorial Production Assistant
Treven Bedwell Assistant Property Master
Claire Raskind Unit Publicist
Michael White Hair Department Head
Derek Casari Sound Engineer
Derek Casari ADR Engineer
Craig Tanner Associate Editor
Joe Grimaldi Best Boy Electric
Christine Sirois Sound Recordist
Amy Elise Roberts Set Costumer
Eric Swanek First Assistant "B" Camera
Jeff Shewbert Construction Foreman
Steele Hunter Rigging Grip
Bryce Shields Video Assist Operator
Richie Ford Rigging Gaffer
Victor DeNicola Hairstylist
Mandy Lyons Hairstylist
Lori Stilson Wardrobe Supervisor
Jessie Henderson Producer's Assistant
Jeff Wexler Sound Mixer
Jack Jason Production Consultant
Jennifer Hammond Orchestrator
Alex Levy Music Editor
Tim Wegman Set Costumer
Mark Jan Wlodarkiewicz Temp Music Editor
Kathleen Walker Art Department Coordinator
Jack Hayes Orchestrator
R. Michael De Chellis Best Boy Electric
Rich Fellegara Medical Consultant
Lee Tucker Other
Linda S. Cormany Costumer
Adam Olmsted Mixing Engineer
Bill Talbott Score Engineer
Mustaque M. Ashrafi Key Makeup Artist
Erik L. Brown First Assistant "A" Camera
Chris Bailey Special Effects Coordinator
Nancy Lowry Set Dresser
Janet Paparazzo Stunts
Daniel K. Grosso Leadman
John Fedynich Location Manager
Brent Regan Propmaker
Matthew Price Sound Mixer
Robert K. Johnson Transportation Captain
Celia Parker Charge Scenic Artist
Kirk Bloomberg Second Assistant "A" Camera
Caesar S. Carnevale Second Assistant "A" Camera
Niles McElroy Other
Julieann Snow First Assistant Accountant
Gary Burritt Negative Cutter
John Hatchitt Key Grip
Leda Nornang Assistant Production Coordinator
Charlie Marroquin Best Boy Grip
Shawn Pipkin Second Second Assistant Director
Joe Camp III First Assistant Director
Emily Gaunt Charge Scenic Artist
Lawson Brown Set Dresser
Gregg Szabo Set Dresser
Diana Schmidt Unit Production Manager
Shannon Curfman Leadman
Ira M. Hammons-Glass Set Costumer
Michael Boonstra Production Coordinator
Laurel Bridges Boom Operator
Steve F. Price Foley Editor
Mark Agnes Wardrobe Supervisor
Cynthia C. Rebman On Set Dresser
Thomas J. Ruffner Dolly Grip
Eric Sagot Other
Jerry Holway Steadicam Operator
Jerry Holway "A" Camera Operator
Wendy Stefanelli Costume Assistant
Tony Phillippe Set Production Assistant
Jason Lloyd Other
Chris Tilton Orchestrator
Raymond Gonzales Best Boy Electric
Raymond Gonzales Rigging Gaffer
Mark R. Jackson "A" Camera Operator
John McDonnell Property Master
Tulio Duenas Loader
Greg Hoyt Propmaker
Steve Rice Greensman
Paul Candrilli Rigging Grip
Brett Santucci First Company Grip
Adriaan van Zyl Editorial Production Assistant
Jennifer Bell Second Assistant "B" Camera
Wilson Rivas Craft Service
Fionnuala Lynch Set Costumer
Victor Anderson Transportation Coordinator
Tracy E. Maurer Assistant Production Coordinator
Don Hewitt Sr. Stunts
Jean Chien Assistant Location Manager
Lonnie Leslie Best Boy Grip
Daniel Myers Boone Payroll Accountant
Michael Cambria Second Assistant "B" Camera
Gary S. Rake Second Unit First Assistant Director
Jon Reynolds Art Department Production Assistant
Polly Ann Mattson Second Assistant Director
Steve Mapel Location Manager
Richard Keeshan Production Assistant
Ben Scissors Key Production Assistant
Esther Lee Digital Intermediate Assistant
James Leavey Transportation Captain
Giampaolo Debole Production Coordinator
Leslie 'Tinker' Linville Set Decoration Buyer
Narciso Rodríguez Other
Anna Rebekah Schultz Assistant Property Master
Stephanie Heaton-Harris Actor's Assistant
Gregory Morell Assistant Property Master
Joseph Fay Transportation Coordinator
Khristina Kravas Associate Producer
William Durnin Sr. Set Dresser
Timothia Sellers-Hogan Utility Sound
Melinda Relyea Actor's Assistant
Jonathan Gale Hair Designer
Dave Garcia Set Dresser
Ron Baratie Greensman
Andrew Smith Other
James W. Foster Other
Jeff Humphreys Utility Sound
Valerie Aikman-Smith Other
Brien McDonald First Company Grip
Gerald "Craig" Harris Best Boy Grip
Lydia Jakubowski Seamstress
Sandra Nash Assistant Editor
Derek Ferguson Production Assistant
Julie Denise Harr Production Assistant
Grant Saltarelli Set Production Assistant
Roderick Curr Construction Foreman
Robert Ellison Knight Paint Coordinator
Eric Ellison Knight Standby Painter
Jim Halsband Propmaker
Juliana E. Farrell Producer's Assistant
Martha Magnuson Producer's Assistant
Cody Lutz Producer's Assistant
Helen Sideris Second Assistant Accountant
Anthony Ficalora Assistant Accountant
Suzanne van Dyke Medical Consultant
Paul Rathburn Chef
Maria C. Hernandez Assistant Chef
Siri S. Sirisambhand Craft Service
Lore Wilhelm Craft Service
Paul Pavelka Sound Engineer
Jeremy Crane Art Department Coordinator
Kenneth Chu Production Assistant
Stephanie Feyne Other
Alison Norod Key Set Production Assistant
Addy Ruotolo Set Production Assistant
Liz Williams Production Assistant
Kyle O'Brien Production Accountant
Tony Cypres First Assistant Accountant
Bill Coleman "B" Camera Operator
Amy Albano Loader
Billy Miller Key Grip
Maurice R. Cabrera Transportation Coordinator
George P. Nannas Catering
Mike Hernandez Catering
Kathy Fellegara Medical Consultant
Booker White Music Consultant
Alan Schlaifer Music Editor






















ikwilfilmskijken © 2022