The House with a Clock in Its Walls (2018)

Fantasie, Familie, Komedie
Het midden van de 20ste eeuw. Een jonge wees, Lewis Barnavelt genaamd, komt te wonen bij zijn oom Jonathan in zijn krakende oude huis. Het is echter geen gewoon huis, maar een huis waar de meubels, de glas-in-loodramen en andere aspecten ervan tot leven komen.

The House with a Clock in Its Walls Film Info

Score: 6.244/10 van 2060 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-09-15
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Eli Roth
Schrijver: Eric Kripke
Productie Studios: Amblin Entertainment, Reliance Entertainment, Mythology Entertainment, Amblin Partners, DreamWorks Pictures
Productie Land: Canada, India, United States of America

The House with a Clock in Its Walls Foto's


The House with a Clock in Its Walls Trailer


Jack Black
als Jonathan Barnavelt
Cate Blanchett
als Florence Zimmerman
Owen Vaccaro
als Lewis Barnavelt
Kyle MacLachlan
als Isaac Izard
Renée Elise Goldsberry
als Selena Izard
Colleen Camp
als Mrs. Hanchett
Sunny Suljic
als Tarby Corrigan
Lorenza Izzo
als Mrs. Barnavelt
Braxton Bjerken
als Woody Mingo
Vanessa Anne Williams
als Rose Rita Pottinger
Ricky Muse
als Bus Driver
Charles Green
als Soda Jerk
De'Jon Watts
als Clark
Aaron Beelner
als Clown Automaton #1
Joshua Phillips
als Clown Automaton #2
Christian Calloway
als Azazel
Caleb Lawrence
als Sweet Shop Employee
Dylan Gage
als Sweet Shop Boy
Jalyn Hall
als Devin
Jackson T. Giles IV
als Student
Eli Roth
als Comrade Ivan
Alli Beckman
als Magician's Assistant
Emily Brobst
als (uncredited)
Jeanne McCarthy Casting
Jon Hutman Production Design
Marlene Stewart Costume Design
Walter P. Martishius Art Direction
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Martial Corneville Hairstylist
Tim Monich Dialect Coach
Paul Flinchbaugh Assistant Sound Editor
Laeta Kalogridis Executive Producer
Rogier Stoffers Director of Photography
Eli Roth Director
Nathan Barr Original Music Composer
James Vanderbilt Producer
Brad Fischer Producer
Scott Herbertson Set Designer
Dawn Swiderski Supervising Art Director
Eric Kripke Screenplay
Eric Kripke Producer
Fred Raskin Editor
Martin Kitrosser Script Supervisor
William Sherak Executive Producer
Jason Sweers Graphic Designer
Andrew S. Eisen Editor
Adrien Morot Makeup Designer
Randy Tharpe Rigging Grip
Paul Sonski Set Designer
Mark Graziano Executive In Charge Of Post Production
Gary Rizzo Sound Re-Recording Mixer
Nicole Abellara Hallman Casting
Thomas Lappin Camera Operator
Ashlyn Angel Costume Supervisor
Tommy Wilson Set Decoration
Tristan Paris Bourne Art Direction
W. Mark McNair Executive Producer
W. Mark McNair Unit Production Manager
Thomas Minton Set Designer
Brad Einhorn Property Master
Dan O'Connell Foley Artist
Jon Title Sound Designer
Tobias Poppe Sound Designer
Lance Gilbert Stunt Coordinator
Tom Davies First Assistant Director
Phedra Syndelle Stunt Double
Emily Brobst Stunt Double
Douglas Womack Construction Coordinator
John T. Cucci Foley Artist
Bria Kinter Set Designer
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Ellen Brill Set Decoration
Ann Scibelli Sound Designer
Jack Lazzaro Key Makeup Artist
D. Chris Smith Supervising Sound Editor
Bob Kellough Sound Effects Editor
Michelle Pazer Dialogue Editor
Karen Baker Landers Supervising Sound Editor
Peter Staubli Sound Designer
Chris Jargo Supervising ADR Editor
Melizah Anguiano Wheat Hair Department Head
Michael LaCorte Art Department Coordinator
T. Ryan Mooney Stunts
Scott Troha Leadman
LaToya Henderson Makeup Artist
Jessie Pariseau Foley Editor
Hayley Stuppel Key Costumer
Greg Davis Rigging Gaffer
Hope Slepak Costume Supervisor
Amy Lynn Tuttle Stunt Double
Zack Smith Second Second Assistant Director
Chris Tonick Assistant Editor
Evan Kishiyama Sound Recordist
Shelly Strong Executive In Charge Of Production
Nate Andrade Stunts
Andres Cubillan Art Direction
Fleur Morell Makeup Department Head
Gregory Irwin First Assistant "A" Camera
Robin Whittaker Music Editor
Natalie Angel Production Supervisor
Quantrell D. Colbert Still Photographer
Richard Cantu Camera Operator
James Ashwill Foley Mixer
Kathy Chambless Oliver Production Coordinator
Mathieu Baptista Special Effects Makeup Artist
Richard E. Chapla Jr. Unit Production Manager
Kelly Clear Gaffer
Delmar Reyna Stunt Double
Troy Gilbert Stunts
Jimmy Waitman Stunt Double
Keith Thompson Concept Artist
Josh Mueller Stunts
Lindsay Armstrong Assistant Editor
Randy Torres Sound Designer
Clint Schultz Graphic Designer
Mila Hermanovski Assistant Costume Designer
Adam Lytle Stunts
Charlie Campagna Sound Designer
Aaron C. Fitzgerald Second Assistant Director
Justin Yardley Jones Rigging Grip
Scott Sealock Rigging Grip
Chris Birdsong Key Grip
Jennifer Cram Casting Associate
Richard Oswald Second Assistant Director
Shawn Kautz Stunts
Marque Ohmes Stunts
C. Douglas Cameron Boom Operator
Samuel A. Vura Electrician
Demetrice Dixon Key Hair Stylist
John Bellairs Novel
Vague Vartanian Special Effects Makeup Artist
Rob Mallard Leadman
Tammy L. Smith Extras Casting
Rebecca Ulmo Second Assistant "B" Camera
Jeremy Borum Orchestrator
Tracey Nyberg Executive Producer
Richard Duarte Foley Mixer
Kathy Tse Makeup Effects Designer
Alli Beckman Stunts
Bruce Leefook Electrician
Colin Lutke Electrician
Maria DeVane Production Controller
Richard Bennett Storyboard Artist
Nadine F. Wilson Production Accountant
Craig Gilmore Storyboard Artist
Ruth Mitchell Scenic Artist
Holly Bario Co-Producer
Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Josh Woolf Post Production Coordinator
Elizabeth Cirillo Assistant Editor
Tom Jordan First Assistant "B" Camera
Chrys Blackstone Electrician
Todd Warren Stunt Double
Philip Banks Additional Second Assistant Director
Dinah Lightsey Seamstress
Chris Hadlock Production Executive
Justin Ostensen Post Production Assistant
Justin Wagman Post Production Supervisor
Linton Flowers Best Boy Grip
Ron Stanik Assistant Editor
Frances Heeber Studio Teacher
Tony Vo Stunts
Denise Godoy Unit Publicist
Fritz Buckley Assistant Property Master
Craig Dickerson Greensman
Scott Forte Second Assistant "A" Camera
Alícia Díaz Scenic Artist
Cassidy Shipley Art Direction
Derek J. Hawthorne Scenic Artist
Tommy Strickland Greensman
Yentle Ansay Visual Effects Coordinator
Kyle Z. Anderson Lighting Technician
Andre Booker Rigging Grip
Carl Boyajian Rigging Grip
Jamaal Crosby Electrician
Wes Gilbert Dolly Grip
Caleb Holland Epk Camera Operator
Reynaldo Ali Sable Electrician
Paul Sgroi Rigging Grip
Chris Shrider Electrician
Aidyn Timothy Rigging Grip
Melba Jane Armistead Set Medic
Lucia Maria Cesari Studio Teacher
Kat Delay Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2024