The Hunger Games (2012)

Sciencefiction, Avontuur, Fantasie
Het voormalige Noord Amerika staat bekend als het land Panem, waar het regerende Capitol van haar twaalf districten eist dat zij jaarlijks één jongen en één meisje leveren voor The Hunger Games. De 24 door loting geselecteerde jongeren worden gezamenlijk in een gigantische arena gezet, waar er slechts één levend uit kan komen.

The Hunger Games Film Info

Score: 7.207/10 van 21462 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-03-12
Lengte: 143 Minuut / 2:23
Regisseur: Gary Ross
Schrijvers Gary Ross, Billy Ray, Suzanne Collins.
Productie Studios: Lionsgate, Color Force
Productie Land: United States of America


The Hunger Games Trailer


Jennifer Lawrence
als Katniss Everdeen
Josh Hutcherson
als Peeta Mellark
Liam Hemsworth
als Gale Hawthorne
Woody Harrelson
als Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks
als Effie Trinket
Lenny Kravitz
als Cinna
Stanley Tucci
als Caesar Flickerman
Donald Sutherland
als President Coriolanus Snow
Wes Bentley
als Seneca Crane
Toby Jones
als Claudius Templesmith
Alexander Ludwig
als Cato
Isabelle Fuhrman
als Clove
Amandla Stenberg
als Rue
Willow Shields
als Primrose Everdeen
Sandra Ellis Lafferty
als Hob Vendor
Paula Malcomson
als Katniss' Mother
Rhoda Griffis
als Registration Woman
Sandino Moya-Smith
als Propaganda Film Tribute
Raiko Bowman
als Peeta's Mother
Dwayne Boyd
als Peacekeeper #1
Anthony Reynolds
als Peacekeeper #2
Judd Lormand
als Peacekeeper #3
Kimiko Gelman
als Venia
Nelson Ascencio
als Flavius
Brooke Bundy
als Octavia
Dayo Okeniyi
als Thresh
Leven Rambin
als Glimmer
Jack Quaid
als Marvel
Latarsha Rose
als Portia
Ian Nelson
als Tribute Boy District 3
Kalia Prescott
als Tribute Girl District 3
Ethan Jamieson
als Tribute Boy District 4
Jacqueline Emerson
als Fox Face
Mackenzie Lintz
als Tribute Girl District 8
Imanol Yepez-Frias
als Tribute Boy District 9
Annie Thurman
als Tribute Girl District 9
Dakota Hood
als Tribute Girl District 10
Amber Chaney
als Avox Girl
Karan Kendrick
als Atala
Shane Bissell
als Birthday Boy
Kate Kneeland
als Hovercraft Tech
Steve Coulter
als Game Center Tech #1
Sharon Conley
als Game Center Tech #2
Tim Taylor
als Game Center Tech #3
John Ross
als Game Center Tech #4
Phillip Troy Linger
als Katniss' Father
Julie Ivey
als Martha (uncredited)
Mark Meekins
als Resident (uncredited)
Jeremy Marinas
als Tribute Boy District 10 (uncredited)
Bill Bennett
als Coal Miner (uncredited)
Robin Bissell Executive Producer
Tom Stern Director of Photography
Jon Kilik Producer
Paul Richards Art Direction
Nina Jacobson Producer
Debra Zane Casting
Louise Rosner-Meyer Executive Producer
Robert Fechtman Art Direction
Suzanne Collins Novel
Philip Messina Production Design
Ve Neill Makeup Department Head
Larry Dias Set Decoration
Suzanne Collins Executive Producer
Juliette Welfling Editor
Stephen Mirrione Editor
Judianna Makovsky Costume Design
Gary Ross Director
Gary Ross Screenplay
T Bone Burnett Executive Music Producer
James Newton Howard Original Music Composer
Billy Ray Screenplay
Curtis Edwards CG Supervisor
Karin Silvestri Stunts
Chantal Feghali Co-Executive Producer
Aldric La'Auli Porter Co-Producer
Chad Stahelski Stunt Coordinator
Douglas Dresser Production Supervisor
Michael Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Christopher S. Capp Editor
Martin Cohen Co-Producer
Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Allan Poppleton Stunt Coordinator
Dawn Gilliam Script Supervisor
Diana Alvarez Co-Producer
Lindsey Moran Assistant Art Director
Lon Bender Sound Designer
Louise Rosner-Meyer Unit Production Manager
Louis Phillips Co-Producer
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Bryan Unkeless Co-Producer
Patrick Loungway Additional Photography
Suzanne Collins Screenplay
S. Todd Christensen Location Manager
Eric Hance 3D Supervisor
Linda D. Flowers Hair Department Head
Colin Brady Animation Supervisor
Wayne Lewis Animation Supervisor
Eric Withee Visual Effects Coordinator
Alex Meddick Visual Effects Editor
Amy Spanner Visual Effects Coordinator
Mark Rodahl Digital Effects Supervisor
Kristin Solid Animation Supervisor
Sean Rourke Visual Effects Editor
Daniel Jeannette Animation Supervisor
Shawn Broes Visual Effects Editor
Sean Lahiff Visual Effects Editor
Dino Athanassiou Animation Supervisor
Todd Mesher Digital Effects Supervisor
Brennan Prevatt Digital Effects Supervisor
John Collins Supervising Art Director
Anis Cheurfa Stunts
Scott Cosgrove Stunts
Jeremy Marinas Stunts
Ryon Marshall Stunts
Mike Hugghins Stunts
Brian Munce Stunts
Roy Burger Stunts
Jon Valera Fight Choreographer
Kyle Gardiner Stunts
Jared Losano Stunts
Casey O'Neill Stunts
Steven Overman Stunts
Renae Moneymaker Stunt Double
Sam Ly Stunts
Sam Tan Stunts
Kevin Hall Stunts
Boots Southerland Stunts
Ashton Moio Stunts
Lateef Crowder Stunts
Raion Hill Stunts
Larnell Stovall Stunts
Natalie Padilla Stunts
Victor López Stunts
Mark Rayner Stunts
Justin Yu Stunts
Le Dell Preston Stunts
Karin Silvestri Stunt Double
Kimberly Murphy Stunts
Aaron Toney Stunts
Daniel Graham Stunts
Dino Muccio Stunts
Aldric La'Auli Porter First Assistant Director
Joe Valera Stunts
John Gilbert Stunts
Kenneth Shelton Stunts
Tom Shelton Stunts
John R. Saunders Second Assistant Director
Ralf Koch Stunts
Jade Quon Stunts
Tina Fuchs Wanner Stunts
Joe Nin Williams Stunts
Tara Macken Stunts
Chris Mark Stunts
Kara Peterson Stunts
Leigha Hancock Stunts
Eddie Fernandez Stunts
Tim J. Smith Stunts
James W. Apted First Assistant "A" Camera
Rylan Akama Second Assistant "B" Camera
Richard B. Molina First Assistant Editor
Cory Skipper Best Boy Grip
Launcelle Bustamante Rigging Grip
Ron Clifford Best Boy Electric
Jordon Finke Greensman
Carl Rudisill Production Sound Mixer
Kristen Portanova Second Assistant Accountant
Patrick Hayden Grip
G. Dhiensuwana Rigging Grip
Steve A. Stephenson Best Boy Grip
Barret B. Burlage Electrician
AJ Pontonero Electrician
James Young Electrician
Brian Baker Set Designer
Henry Dando Greensman
Trish Gallaher Glenn Property Master
Michael Cremin Production Office Assistant
Dax A. Cuesta First Assistant Accountant
Ellen Pfirrmann Assistant Location Manager
Rodney Robert Hoffman Jr. Grip
Davidson J. Elliott Grip
Joe Harold Page Grip
Adrienne Brown Rigging Grip
Chris Biddle Set Designer
Kenneth Bryant Set Dresser
Gregg Perez Set Dresser
Wes Mattox Shop Electric
Dan Moore Costume Supervisor
Robin McMullan Costumer
Anne Lee Ager/Dyer
Robby Baumgartner Third Assistant "C" Camera
Michael Marcus Graphic Designer
Robert Lee Church Greensman
Keith Andrews Greensman
Brandon K. McLaughlin Special Effects Assistant
Phil H. Fravel Special Effects Technician
Chelsea Madison Production Office Coordinator
Scott R. Hankins On Set Dresser
Janet Melody Ager/Dyer
Steven Cueva First Assistant "C" Camera
Alexandra N. Gonzalez Post Production Coordinator
David Deever Video Assist Operator
Doug Mackenzie Assistant Location Manager
Eric Townsend Grip
Wesley R. Hardee Rigging Grip
Brandon Isaac Kincaid Rigging Grip
Dick Van Newkirk Rigging Grip
Buzzy Burwell Assistant Chief Lighting Technician
John Paul Palmer Electrician
Danny Morganelli Electrician
Alex McCarroll Set Designer
Steve-O Ladish Set Dresser
William Purcell Special Effects Technician
John Sanchez Production Coordinator
David M. Atkinson First Assistant Accountant
Lisa Tomczeszyn Assistant Costume Designer
Jeff Wallace Electrician
Chrys Blackstone Electrician
Tim Flattery Concept Artist
Edward J. Protiva Set Dresser
Christian F. Eubank Special Effects Technician
Jimmy E. Jensen First Assistant "C" Camera
Chris Main Boom Operator
Andrea Braswell Accountant
Michael Dean Kiesling Grip
Christopher Johnson Rigging Grip
Jason W. Batey Rigging Grip
Dan Lewis Best Boy Electric
John Berger Set Designer
Eddie Mills Art Department Production Assistant
Michael W. Poplin Set Decoration Buyer
Michael Couzins Greensman
William D. Lee Special Effects Coordinator
Kate Sawyer Costumer
Kelly Davis Costumer
David M. Roberts Boom Operator
John Nasraway Second Second Assistant Director
Guy Micheletti Key Grip
Danielle Rogers Grip
Geoff Herbert Rigging Grip
Jonathan Little Rigging Grip
Jim Mahorney Rigging Grip
Jamie Baglio Best Boy Electric
Brett Ray Electrician
Guy Covington Greensman
Vince Acree Special Effects Technician
David Hill Special Effects Technician
Rob Rieker Special Effects Technician
Bill Edwards Key Costumer
Robby Baumgartner Second Unit Director of Photography
Brent Egan Second Assistant "C" Camera
Tara Hummingbird Grey Second Assistant Accountant
Will Casey Unit Publicist
Tim Rook Dolly Grip
Zach Dunlop Rigging Grip
Trevor Hobbs Rigging Grip
Jeffrey L. Sterner II Electrician
Len Morganti Storyboard Artist
Beatriz Kerti Graphic Designer
Brett Smith Leadman
William Dawson Pyrotechnic Supervisor
Catie Cullari Assistant Production Coordinator
Emily Rice Post Production Assistant
Dave Knudson Rigging Grip
Henry O'Briant Electrician
Trey Shaffer Graphic Designer
Joanna Bush Art Designer
Jeffrey DeBell Greensman
Guy L.G. Covington Jr. Greensman
Ginger Knussmann Costumer
Duane Manwiller Steadicam Operator
John Kairis First Assistant "B" Camera
Walrus "Waterslide" Howard Second Assistant "B" Camera
Mark Weingarten Production Sound Mixer
Jayson Barber Rigging Grip
Neal G. Beard Rigging Grip
Adam Schaeffer Rigging Grip
Mark Stover Rigging Grip
Rocky Amon Rigging Grip
Jeff Brinker Rigging Grip
Ross Dunkerley Chief Lighting Technician
Daniel Murphy Rigging Gaffer
Dan Waller Electrician
Robert Davis Set Dresser
Sara Gardner-Gail Set Decoration Buyer
Kevin Dick Greensman
Julia Rusthoven On Set Dresser
Liam Hearne Post Production Accountant
Jason King Assistant Location Manager
Leslie Gordon Grip
Scott Friedland Rigging Grip
Derrick Brown Rigging Grip
Chris A. Herbert Rigging Grip
Ron Mendell Props
Bonnie Mackenzie Greensman
Nick Dawson Special Effects
Shawna-Nova Foley Costumer
Duane Manwiller Third Assistant "A" Camera
Tony Nagy First Assistant "B" Camera
Michael McCully Second Assistant "C" Camera
Patrick J. Smith Assistant Editor
Harry Yoon VFX Editor
Allyson R.A. Howard Accounting Clerk Assistant
Andrea Braswell Accountant
Ben D. Griffith Jr. Best Boy Grip
Andrew Riggs Grip
John Michael Lowery Rigging Grip
Jack McCollum Electrician
Harrison Palmer Electrician
George Lee Set Designer
Laurent Ben-Mimoun Concept Artist
Keva Keyes On Set Dresser
Casey Carmichael Payroll Accountant
Guy Micheletti Dolly Grip
Mathew Larsen Rigging Grip
William Boone Rigging Grip
Kurt Chatfield Rigging Grip
James Davidson Bennett Electrician
Benjamin Baggott Electrician
Chase Livengood Electrician
Martin A. Wolfe Electrician
Kate Emery Art Department Production Assistant
Scott Johnson On Set Dresser
Carson Gloster Set Dresser
Sean Keenan Set Dresser
Jordan Foster Set Dresser
Anthony Campbell Set Dresser
Christopher Carlson Set Decoration Buyer
Steve Cremin Special Effects Coordinator
Linda Lindsay Edwards Costumer
Max Deleo Second Assistant "B" Camera
Maurice K. McGuire Third Assistant "B" Camera
Penni Smith Payroll Accountant
Amanda Sutton Post Production Accountant
Philip Dann Grip
Ted C. Eachus Grip
Norman B. Adelsflugel Rigging Grip
Tom Leonard Rigging Grip
Jarrod Banner Greensman
Monica Castro Assistant Property Master
Brian Deese Special Effects Technician
Tiffany Busche Costumer
Brian Matsumura Film Processor
Murray Close Still Photographer
April A. Janow Production Controller
Jason M. Younger Rigging Grip
Joshua D. Quick Electrician
Cindy M. Ichikawa Art Department Coordinator
Margaret Hungerford Set Decoration Buyer
Morgan Rogers Special Effects Technician
Steve Constancio Costumer
Erin Keith Makeup Artist
Lufeng Qu Makeup Artist
Susan Buffington Hairstylist
Laura Lindsey Hairstylist
Melissa Kostenbauder Casting Associate
Derek Wilson Set Production Assistant
Thomas A. Morris Jr. Construction Coordinator
Conor McCullagh Makeup Artist
Nikoletta Skarlatos Key Makeup Artist
Lavonyelle Simmons Hairstylist
T. Ryan Hill Extras Casting Assistant
Lauren Baker Production Office Assistant
Peter R. Minor Location Scout
Rick Pour Makeup Artist
Edouard F. Henriques Makeup Artist
Gunn Espegard Makeup Artist
David Dupuis Makeup Artist
Travis Pates Makeup Artist
Kimberly Holcome Hairstylist
Chelsea E. Miles Hairstylist
Taylor Price Hairstylist
Elizabeth Robinson Hairstylist
Linda Kamp Makeup Artist
Hiroshi Katigari Sculptor
Meagan Herrera Hairstylist
Randa Squillacote Hairstylist
Tarin Squillante Set Production Assistant
Sarah Egri Intern
Robert Maverick Makeup Artist
Lisa Rocco Makeup Artist
Suzanne Diaz Makeup Artist
Deborah Ball Hairstylist
Joshua Ditata Hairstylist
Priscilla Green Hairstylist
Bryan David Moss Hairstylist
Michael A. Fry Set Production Assistant
Julia Pechanek Intern
Caroline Livengood Production Secretary
Trey Gordon Propmaker
Bradley M. Look Makeup Artist
Veronica Lorenz Makeup Artist
Taylor Petenbrink Hairstylist
Iraina Crenshaw Hairstylist
Patricia McAlhany Glasser Hairstylist
Michele Cusick Set Production Assistant
Elizabeth Hines Intern
Jessica Posada Production Office Assistant
Christian Cordella Costume Illustrator
Nicki Alkire Hairstylist
Scott H. Reeder Hairstylist
Shayna Markowitz Casting Assistant
Patrick Priest Set Production Assistant
Elizabeth Guiberteau Intern
Anna Stachow Intern
Rene Williams Intern
Sergio Sanchez Intern
Drew Evan Grey Production Office Assistant
Terri Helms Costumer
R. A. Hossie Costumer
Robin Beauchesne Makeup Artist
Leslie Devlin Makeup Artist
Elena Arroy Makeup Artist
Cheri Minns Makeup Artist
Chris Varosky Makeup Artist
Yvette Stone Hairstylist
Kerri Underwood Hairstylist
Melanie Verkins Hairstylist
Dustin Davis Intern
Michael Bigham Location Scout
Jason Willis Makeup Artist
Gloria Shih Costume Illustrator
Tricia Sawyer Makeup Artist
Cyndi Reece-Thorne Makeup Artist
Heather Chobor Hairstylist
Sparkles Hill Hairstylist
Wendy Moynihan Costumer
Lindsay Irish-Desarno Makeup Artist
Diana Acrey Hairstylist
Jerri Hanna Hairstylist
Mirah Hendrix Hairstylist
Kristen Howell Hairstylist
Colleen LaBaff Hairstylist
Autumn Lee Sandberg Hairstylist
Lyle K. Wilson Hairstylist
Jackie Burch Location Casting
Nicholas Hoisington Set Production Assistant
Sara Justus Intern
Will Storrs Intern
I. Karl Golden Location Scout
Heidi Hafer Costumer
Vasilios Tanis Makeup Artist
Martha Callender Makeup Artist
Anita Brabec Makeup Artist
Cherry Barber-Petenbrink Colorist
Barbara Cantu Hairstylist
Frances Mathias Hairstylist
Aubrey Harley II Hairstylist
Peter De Oliveira Makeup Artist
Joe E. Matke III Hairstylist
Gina Baran Hairstylist
Mary Ashton Glasser Hairstylist
Anthony Jordan McClain Hairstylist
Michael Powell Hairstylist
Bernard Williams Hairstylist
Jason Blackman Production Office Assistant
Kallen Hollifield Dehart Animal Wrangler
Julie Socash Makeup Artist
Marie Delprete Makeup Artist
Wendy Bell Makeup Artist
Clare Gniadek Key Hair Stylist
Steven R. Soussanna Hairstylist
Bryan Whisnant Hairstylist
Michelle D'Antonio Intern
Drew Grant Production Office Assistant
Richard M. Cole Generator Operator
Natalie Nye Costumer
Becky Cotton Makeup Artist
Herita Jones Makeup Artist
Sylvia Hendrix Hairstylist
Sheryl Blum Hairstylist
Bryn E. Leetch Hairstylist
Colette Slattery Hairstylist
Dawn Turner Hairstylist
Beka Wilson Hairstylist
Ben Hammock Set Production Assistant
Adam Meadows Set Production Assistant
Melissa Zeigler Set Production Assistant
Alicia R. Elliott Production Secretary
Jonwilder Lee Bartlett Animal Wrangler
Kris Evans Makeup Supervisor
Glenn Hetrick Prosthetic Designer
Christina Raye Hairstylist
Melissa B. Pollak Hairstylist
Kelly E. Caldwell Hairstylist
Nicole DeFrancesco Hairstylist
Monica Diventi Hairstylist
Anthony Brooks Makeup Artist
Jennifer McCollom Makeup Artist
Erin Draney Lead Painter
Linda D. Flowers Hair Designer
Rex Faile Hairstylist
Jennifer Hanna Hairstylist
Katrina Suhre Hairstylist
Taran Hoyle Hairstylist
Tona B. Dahlquist Extras Casting
Stephanie Fowler Adams Studio Teacher
Matt Appleby Set Production Assistant
Omar Hashmy Production Office Assistant
Christopher Hewat Production Office Assistant
Ilkay Avci Propmaker
Lance Carter Propmaker
Kenneth W. Heist Jr. Propmaker
Lenual Mukai Propmaker
Tim Hunley Scenic Artist
John Rice Sr. Transportation Captain
Timothy Johnson Driver
Steve Skinner Key Grip
Laura Wadford Costumer
Mario J. Liva Propmaker
Tim Owen Propmaker
Matthew Andrews Painter
Jehan Purcell Painter
Robert Gillis Driver
Joey Parker Driver
Barry Coleman Set Medic
Suann Sobkowski Costumer
Jacqueline "Bobbi" Wherry Craft Service
Glenn T. Morgan Sound Editor
William Scot Noonan Construction Coordinator
Larry Brooks Propmaker
Crystal L. Dellinger Propmaker
Kevin Halas Propmaker
Danny Kiser Propmaker
Sam Ogden Propmaker
Josh Pearson Propmaker
Christopher Woodworth Scenic Artist
Paul W. Gorfine Scenic Artist
Chris Bogart Scenic Artist
George Vielma Painter
Jimmy D. Wright Driver
Chad Stahelski Second Unit Director
Bill R. Dean Sound Designer
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Imraan Ismail Post Production Assistant
Sam Cody Ball Propmaker
John R. Smyrl Propmaker
Lester V. Stone Propmaker
Laura C. McPherson Scenic Artist
Randal Woodward Scenic Artist
Craig Fehrman Transportation Coordinator
Todd Stacey Anderson Driver
Gary Scott First Assistant Camera
Warren Brace Second Assistant Camera
Neil Orchard Grip
James Edward Tilden Set Production Assistant
Cathy Mitchell Craft Service
Peter Zinda Sound Editor
Hobie Bohlen Propmaker
Kevin Apsitis Propmaker
Mitchell O'Sheal Propmaker
William Rampey Propmaker
John Thomas Scenic Artist
Penny S. Thomas Scenic Artist
Judith Orszula Painter
Mike Stewart Security
Sam Hurwitz Epk Producer
Matthew Kelly Jackson Film Processor
LaCourtney Garrett Set Production Assistant
George Lefave Set Production Assistant
James David Crouch Propmaker
Jonathan Tucker Deese Propmaker
Jeremy Holroyd Propmaker
Jeff Kramer Propmaker
Gary W. Lang Propmaker
Hal McFeely III Propmaker
Charles Mitchell Propmaker
Scott B. Warner Propmaker
Greg Schmitz Scenic Artist
Alton McClellan Scenic Artist
Thomas B. Aykroid Jr. Painter
Ladonna P. Norwood Driver
Glynna Grimala ADR Supervisor
Randall R. Milazzo Propmaker
Gordon Huggins Scenic Artist
Rae Signer Scenic Artist
Nicole T. Strojny Painter
Kenneth Shelton Animal Coordinator
Robyn M. Brown Assistant Craft Service
Cassandra Barbour Clearances Consultant
Joe D'Alessandro Camera Operator
Shawn C. H. Baron Grip
Caleb S. Varnadoe Set Production Assistant
Paul Hackner Sound Editor
Wade Wilson Foley Editor
James B. Bell Propmaker
William S. Lake Propmaker
Albert Sheppard Propmaker
Jessie Smith Propmaker
Chris Wright Propmaker
Tracy Lafferty Transportation Coordinator
Mike Gregorio Driver
Michelle Lee Brown Craft Service
Laura Sevier Clearances Consultant
Peter Rodger Second Unit Director
Christopher A. Schenck Camera Operator
Lane Oliver Grip
Teresa Beach Costumer
Nancy MacLeod Foley Editor
Aaron Brent Jaggers Construction Foreman
Michael E. Hall Propmaker
James J. Hogue Jr. Propmaker
Adrian Valdes Location Manager
Sean Whalen Scenic Artist
Petra Abigail Gugler Painter
McCullen Lewis Driver
Victor Ybiernas Driver
Craig Carter Animal Wrangler
Randy Bowie Security
David Noble Best Boy Grip
James R. Tamaro Gaffer
Gary A. Hecker Foley Supervisor
Matthew Lamb Propmaker
Joseph Washburn Propmaker
Lamont Snipes Painter
Anthony Zoric Assistant Chef
Brian Marshall Turner Set Medic
Sadie Paige Barton Set Production Assistant
Greg Hedgepath Sound Editor
Robert Ferguson Propmaker
Joseph Golz Propmaker
Marijan 'Mario' Zoric Chef
Myra N. Foy Costumer
Kris Fenske Sound Designer
Paul L. Saunders Propmaker
Reginald T. Lawson Propmaker
Cal Ocampo Propmaker
Evan Pileri Propmaker
Tim Potts Propmaker
Steve Sonefeld Propmaker
Mared G. Scutti Construction Foreman
Richard Riggs Scenic Artist
William F. Gambill Scenic Artist
Stephanie Macomber Scenic Artist
Ben Woodworth Painter
Neil Castles Driver
Steve Butner Propmaker
James Gallarini Propmaker
Jim L. Johnson Driver
Phil Shope Driver
Jon Kilik Second Unit Director
Steven Soderbergh Second Unit Director
David Allen Granger Propmaker
Rose Luther Set Production Assistant
Jeese Tyler Set Production Assistant
Christopher Assells Sound Editor
Delane Moss Propmaker
Marty Smith Propmaker
Bryan Paul Stewart Propmaker
Thomas John Scenic Artist
Aaron John Failing Painter
Steven C. Penix Transportation Co-Captain
Leonel Alvarez Driver
Michael O'Brien Driver
Wayne Parviainen Driver
Dennis Steere Driver
Rich Bellina Set Medic
Alan Aldridge First Assistant Camera
Ryan Beams Set Production Assistant
Jennie Lebeau Set Medic
Cindy Berry Propmaker
Alex Doyle Propmaker
Jim B. Earnhardt Propmaker
Jeremy Gibbs Propmaker
Rodney N. Goode Propmaker
Ernest Huff Propmaker
James Earl Jamieson Propmaker
Cara E. Rhodes Propmaker
S. Curran Smith Propmaker
Kevin Twomey Propmaker
Jeffrey N. Weeks Propmaker
Michael G. Khalil Painter
Kevin Andrew Hyde Driver
Sidney Williams Sound Mixer
Tony Jenzano Video Assist Operator
Brian Knox Grip
Pamela Miller Costumer
Thomas C. Fitzpatrick Propmaker
Bryan H. Lee Propmaker
Alexander Scutti Key Construction Grip
Andrea Nowowiejski Scenic Artist
Dewey Graham Driver
John C. Granger Driver
Cindy Nache' Hatchel Craft Service
Lisa Kurk Construction Buyer
William M. Bohlen Propmaker
Robert E. McNally Propmaker
Greg Price Propmaker
Russell Evans Propmaker
Rod Garvin Scenic Artist
Frank Stone Painter
Mike Shannon Transportation Captain
Rick Womelduff Driver
Scott Farrar Second Unit Director
Robert Althoff Mix Technician
Ceri Thomas Mix Technician
Michael Hatzer Digital Colorist
Alex Jaeger Concept Artist
Hubert D. Carroll II Compositor
Ron Bedrosian ADR Mixer
Derek Schneider Data Management Technician
Randy Little Compositor
Philippe Theroux Visual Effects Supervisor
John Stewart Compositor
Thierry Delattre Visual Effects Supervisor
Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
G. "Nic" Nicholson Visual Effects Technical Director
Daniel Leduc Visual Effects Producer
Myléne Guérin Visual Effects Coordinator
John Brennick Compositor
Johnathan Sims Compositor
Maxime Vermette ADR Mixer
Shane Hayes ADR Recordist
Charlie Campagna ADR Recordist
Robert Llamas ADR Recordist
Bob Peishel Digital Intermediate Producer
Cameron Weaver Data Management Technician
Jacquie Barnbrook Visual Effects Producer
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Chris Navarro ADR Mixer
Tami Treadwell ADR Mixer
Ashley Farber Data Management Technician
S. Regina Carney Visual Effects Coordinator
Pierre Raymond Visual Effects Producer
Steve Giammaria ADR Mixer
Ron Perez Data Management Technician
Julio Carmona ADR Recordist
George Zidd Data Management Technician
Mark Sahagun Digital Intermediate Editor
Reid Southen Concept Artist
Ivo Horvat Concept Artist
Catherine Harper Foley Artist
Christian Alzmann Concept Artist
Richard Martin Compositing Supervisor
Gary Marullo Foley Artist
Gray Bender ADR Recordist
Chris Jensen Digital Colorist
Omar Hashmy Visual Effects Production Assistant
William Johnson Compositor
Christopher Moriana Foley Artist
Scott Farrar Additional Visual Effects
Patrick Christensen ADR Recordist
Drea Morin ADR Recordist
Robert Stromburg Concept Artist
Michel Barrière Compositing Supervisor
Jean-Pierre Flayeux Compositing Supervisor
Anouk L'Heureux Visual Effects Coordinator
Patrice-Alain Barrette Compositor
Jocelyn Maher Compositor
Benjamin Myers Compositor
Belly Mingmuong Production Assistant
Simon Herden Rotoscoping Artist
Samuel Norman Compositor
Simon Dye Compositor
Steven "Pix" Pickles Systems Administrators & Support
Jeremy Burns Compositor
Mikael Genachte-Le Bail Matte Painter
Onesimus Nuernberger Matte Painter
John Rosengrant Character Designer
Scott Patton Lead Character Designer
Jeff Deist Character Designer
William Ross Music Arranger
Jo Buckley Orchestrator
Michel Bergeron Compositor
Anne Tremblay Administration
Virginia Wilson Visual Effects Coordinator
Sean Lahiff VFX Editor
Victor Glushchenko Animation Director
Timmy Lundin Visual Effects Technical Director
Ben Dickson Compositor
Toby Angwin Compositor
Christian Boudman Compositing Supervisor
Trey Roane Animation
Vanessa Cheung Matte Painter
Josh Herman Character Designer
William Ross Additional Music
Curtis Roush Music Editor
Paul Beaudry Compositor
Oliver Gravel Production Assistant
Gemma James Visual Effects Production Manager
Nick Pill Art Direction
Mauricio Valderrama Rotoscoping Artist
Prema Paetsch Visual Effects Technical Director
Max Harris Compositor
Brooke Grossman Compositing Lead
Matthew Twyford VFX Supervisor
Kevin Kipper CG Animator
Jimmy Gordon Animation Technical Director
Rus Brutsche Lighting Artist
Josef Sy Animation
Caroline Brien Compositor
Michael Karp Camera Department Manager
Mark Kennedy Animation
Gabe Roccisano Visual Effects Technical Director
Matthew Shaw Compositor
Guo-Feng Tang VFX Production Coordinator
Thomas Capizzi Lighting Artist
Bill Georgiou Compositor
Allen Mascari Production Assistant
Gavin Greenway Orchestrator
Matt Ward Mixing Engineer
Steve Cypreos Modeling
Nathan Jones Animation
Ben Roberts Compositing Lead
Michael Frattasio Painter
T Bone Burnett Additional Music
David Olson Music Editor
Thomas Bowes Orchestrator
Isobel Griffiths Orchestrator
Francois Chancrin Lead Animator
David Roberge Modeling
Alain Lacroix Layout
Oliver Beaulieu Compositor
Veronique Guay Compositor
Dennis Jones VFX Supervisor
Jason Madigan Compositing Supervisor
Eric Gambini Layout Supervisor
Megan Rohrbacher Visual Effects Producer
Xiaowei Wang Compositing Lead
Sven Martin VFX Supervisor
Jason Shulman Animation
Thomas Bremer CG Animator
Chris Grun Matte Painter
Katy Savoie Compositor
Anne Ui-Hyun Kim Compositor
Shamus Baker Modelling Supervisor
Na Song Modeling
Simon Herden Painter
Eric Bates Animation
Daniel Willis Visual Effects Technical Director
Timothy Bowman Compositor
Robert Blue Compositor
Fabio Zangla Lighting Supervisor
Michael Frattasio Rotoscoping Artist
Michael Ornelaz Character Designer
Willa Yudell Music Coordinator
Jim Weidman Music Editor
Mathieu Lalonde Modeling
Sean O'Connor Compositor
Sébastien Rioux Compositor
Helen Clare Visual Effects Coordinator
Heath Baker Roto Supervisor
Annabelle Kent Compositor
Peter O'Connell Compositor
Robert Rowles Compositor
Mark Day Systems Administrators & Support
Bob Wiatr Compositor
John F.K. Parenteau VFX Supervisor
Thomas Lautenbach VFX Supervisor
Yinai Sun Visual Effects Coordinator
Craig Chun Modelling Supervisor
Clint G. Reagan Pre-Visualization Supervisor
Jeanette Brill Visual Effects Producer
Mathieu Leclaire Technical Supervisor
Francois Metivier Compositor
Guillaume St-Aubin-Seers Compositor
Deborah Zadzora Administration
Alex Meddick VFX Editor
Garrett Fry Matte Painter
Katharina Koepke VFX Production Coordinator
Kim Rampaul Visual Effects Coordinator
Lars Simkins CG Animator
Jammie Friday Compositor
Feng Gao Compositor
Marcus Collins Art Designer
David Sweeney Compositor
David Covarrubias Mechanical & Creature Designer
Brandon Harr Visual Effects Supervisor
Jalal Tchelebi Technical Supervisor
Samuel Lepage-Bedard Compositor
Sylvie Talbot Administration
Jeremy Kelly-Bakker Painter
Nathan Jones Animation
Abdullah Ecirli Compositor
Spyro Polymiadas Systems Administrators & Support
Elaina Scott Animation
Michael Comly Matte Painter
Todd Mesher CG Artist
David Alexander CG Artist
Shawn Murphy Score Engineer
Gaetan Thiffault Animation
Pierre Blain Compositor
Sebastien Jacob Compositor
Mark Story Visual Effects Coordinator
Suchitra Keshri Modeling
Susan Immomen Rotoscoping Artist
Susan Immomen Painter
Jeremy Kelly-Baker Rotoscoping Artist
Randy Vellacott Compositor
Betsy Paterson Visual Effects Supervisor
Angie Howard Visual Effects Production Manager
Jubin Dave Lighting Supervisor
Patrick Piche Technical Supervisor
Nadine Homier Compositor
Caroline Belisle Administration
Richard Thwaites VFX Production Coordinator
Ben McEwan Painter
Owen Carroll Rotoscoping Artist
Morgan Read Animation
Jared Embley Visual Effects Technical Director
Tyler Bartley Matte Painter
Björn Mayer VFX Supervisor
Bill Rodgers Animation
Marc Aubry Animation
Nathan Srigley Animation
Ante Dekovic Compositor
Kristin Solid Visual Effects Art Director
Matt Derksen Rigging Supervisor
Eriks Vitolins Animation
John Dietz VFX Supervisor
Marc Sadeghi Executive Visual Effects Producer
Dawn Dininger Character Designer
Sven Faulconer Music Arranger
Jerome Leroy Music Programmer
Ray Leung Modeling
Ben McEwan Rotoscoping Artist
Lisa Deaner Compositor
Emanuele Paris Visual Effects Technical Director
Chad Shattuck Animation
Victor Grant VFX Supervisor
Jonathan B. Robinson Compositor
Steve Pelchat Layout
Pierrot Berube Production Assistant
Amy Sendon Animation
Alana Aranki Compositing Lead
Beck Veitch Compositing Lead
Viktorija Ogureckaja VFX Production Coordinator
Gary Nolin Visual Effects Producer
Akihito Ikeda Character Designer
Karen Sidlow Contract Manager
Dwayne Lance Elahie Rigging Supervisor
Francois Leduc Compositor
Anto Bond Modelling Supervisor
Heath Baker Paint Coordinator
Damien Thaller Matte Painter
Nick Cattell Matte Painter
Sebastian Bommersheim Compositor
Addie Manis VFX Production Coordinator
Daniel Midgley Visual Effects Coordinator
Freddy Burgos Animation
Ben Campanaro Compositor
Sujesh Nair Modeling
Joseph Shahood Visual Effects Coordinator
Danny Levesque Effects Supervisor
Mathieu Dupuis Compositor
Emmanuel Pelletier Compositor
Véronique Tremblay Compositor
Owen Carroll Painter
Jesse Looney Visual Effects Coordinator
Shawn Ewashko Compositor
Don Hatch Visual Effects Supervisor
Ian Joyner Lead Character Designer
Theodore Haines Character Designer
Michelle Deville Character Designer
Stuart Michael Thomas Music Arranger
John Van Der Zalm Creature Technical Director
Catalin Niculescu Creature Technical Director
Lafleche Dumais CG Supervisor
Nicolas-Alexandre Noel CG Supervisor
Andrew Butler Creature Technical Director
Paris Downes Creature Technical Director
Tim Mackintosh Creature Technical Director
Nandan Phansalkar Creature Technical Director
John Priebe Rigging Gaffer
Jeremy Yeokhoo Creature Technical Director
Curtis A. Miller Production Supervisor
Mary Stuart Visual Effects Producer
Terry Haskell Assistant Property Master
Michael Keller Sound Editor
Julie Stark Compositor
Steve Graves CG Animator
Richard King Stunts
Jackson Spidell Stunts
Bren Cook Ager/Dyer
Sam Baker Animation
Jason Zimmerman Compositing Supervisor
Raphael Valle Visual Effects Compositor
Evelyn Roach Hairstylist
Jason Dunn Key Rigging Grip
Jay Smith Set Dresser
Mary Everett Hairstylist
Joyce Gilliard Hairstylist
Alex Poei Animation
Ben White Set Production Assistant
Walter Kiesling Special Effects Technician
Kimberly Shannon Murphy Stunts
Kathy W. Estocin Hairstylist
Lisa Ann Wilson Intern
Kalia Prescott Stunts
Eddie J. Fernandez Stunts
Taylor Swift Songs
Ben Howe Propmaker






















ikwilfilmskijken © 2024