The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)

Sciencefiction, Avontuur, Thriller
Tegen alle verwachtingen in heeft Katniss Everdeen de Hongerspelen twee keer overleefd. Maar ondanks dat ze de bloederige arena levend heeft verlaten, is ze nog steeds niet veilig. Haar geliefde Peeta Mellark is gevangen genomen door Het Capitool dat uit is op wraak en president Snow maakt duidelijk dat niemand veilig is.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Film Info

Score: 6.8/10 van 10906 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-11-18
Lengte: 123 Minuut / 2:3
Regisseur: Francis Lawrence
Schrijvers Danny Strong, Peter Craig.
website: http://www.thehungergames.movie/
Productie Studios: Lionsgate, Color Force
Productie Land: United States of America


The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 Trailer


Jennifer Lawrence
als Katniss Everdeen
Josh Hutcherson
als Peeta Mellark
Liam Hemsworth
als Gale Hawthorne
Woody Harrelson
als Haymitch Abernathy
Elizabeth Banks
als Effie Trinket
Julianne Moore
als President Alma Coin
Philip Seymour Hoffman
als Plutarch Heavensbee
Jeffrey Wright
als Beetee
Stanley Tucci
als Caesar Flickerman
Donald Sutherland
als President Snow
Willow Shields
als Primrose Everdeen
Sam Claflin
als Finnick Odair
Jena Malone
als Johanna Mason
Mahershala Ali
als Boggs
Natalie Dormer
als Cressida
Wes Chatham
als Castor
Elden Henson
als Pollux
Patina Miller
als Commander Paylor
Evan Ross
als Messalla
Paula Malcomson
als Katniss' Mother
Sarita Choudhury
als Egeria
Stef Dawson
als Annie Cresta
Robert Knepper
als Antonius
Caitlin Fowler
als D8 Another Patient
Jada Taylor
als D8 Female Patient
Nicholas Pryor
als D8 Male Patient
Donna Biscoe
als D8 Old Woman
Michael Garza
als Eddy
Erika Bierman
als Snow's Granddaughter
Jenique Bennett
als Rescue Hovercraft Pilot
Rus Blackwell
als D13 Systems Operator
Stevie Ray Dallimore
als D13 Systems Operator #2
Breann Couch
als D13 Systems Operator #3
Jordan Woods-Robinson
als Snow's Stylist #1
Katie Sawhill
als Orderly
Jackson Mizell
als Bunker Door Security
Charles Kronmuller
als Pilot #1
Bill Bennett
als District 13 Engineer
Jennifer Cocker
als District 13 Citizen
Marshall Choka
als District 13 Citizen
Tyler Lee Allen
als President Snow's Security (uncredited)
Jordanne Calvin
als Stair Runner District 13 (uncredited)
Jasmine Ahnie
als District 8 Hospital Patient (uncredited)
Brayden Patterson
als District 13 Citizen (uncredited)
Emma Elle Roberts
als District 13 (uncredited)
A.J. Sexton
als District 13 Citizen (uncredited)
Molly Evensen
als District 13 Citizen (uncredited)
William Frasca
als District 5 Rebel (uncredited)
Joe Crosson
als Peacekeeper (uncredited)
Gregory Fears
als Peacekeeper (uncredited)
Kirk Crenshaw
als Peacekeeper (uncredited)
Stephen Mackenzie Brown
als Beetee's Technician (uncredited)
Don Burgess Camera Operator
Debra Zane Casting
James Newton Howard Original Music Composer
Philip Seymour Hoffman Thanks
Philip Seymour Hoffman In Memory Of
Philip Messina Production Design
Jon Kilik Producer
Francis Lawrence Director
Robert Fechtman Set Designer
James E. Tocci Set Designer
Mark Peterson Costume Supervisor
Roxy Konrad Art Department Coordinator
Dan Webster Supervising Art Director
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Larry Dias Set Decoration
Joseph Drake Executive Producer
Jo Willems Director of Photography
Danny Strong Screenplay
Lauren E. Polizzi Art Direction
Andrew Max Cahn Art Direction
Rainer Kaufmann Greensman
Dawn Lunsford Foley
Alan Edward Bell Editor
Mark Yoshikawa Editor
Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Jan Foster Executive Producer
Jan Foster Unit Production Manager
Nikoletta Skarlatos Makeup Department Head
Suzanne Collins Executive Producer
Suzanne Collins Novel
Suzanne Collins Adaptation
Peter Craig Screenplay
Ve Neill Makeup Department Head
Valeska Schitthelm Hairstylist
Al Hobbs Set Designer
Nina Jacobson Producer
David Scheunemann Supervising Art Director
Allison Shearmur Executive Producer
Steve Summersgill Art Direction
Jim Hewitt Set Designer
Easton Michael Smith Set Designer
Jennifer Fairweather Visual Effects Producer
Ann-Maree Hurley Makeup Artist
Bradley Rubin Assistant Art Director
Steve Cremin Special Effects Coordinator
William Conacher Dialect Coach
Andrew Petrotta Property Master
Meike Schlegel Costume Supervisor
Florian Haeger Transportation Coordinator
Joy Zapata Hairstylist
Chris Snyder Construction Coordinator
Ana Maria Quintana Script Supervisor
David Olson Music Editor
Ralph Osborn Dialogue Editor
Melanie Mascioli Set Costumer
Denny Caira Transportation Coordinator
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Darren Poe Visual Effects Supervisor
David Luckenbach Camera Operator
Frank Pitussi Property Master
Arnaud Kaiser Location Manager
Helmut Prein Gaffer
Jeremy Peirson Sound Designer
Jeremy Peirson Sound Re-Recording Mixer
Tiffany Busche Set Costumer
Murray Close Still Photographer
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Bob Gorelick Camera Operator
Hans Bjerno Helicopter Camera
Ernie Avila Set Designer
Valentina Aulisi Set Costumer
Christopher Prampin Gaffer
Josh Bleibtreu Second Unit Director of Photography
George Lee Set Designer
Yann Denoual Sculptor
David B. Nowell Helicopter Camera
Robert Makolies Sculptor
Thomas Jones ADR & Dubbing
Thomas Jones Dialogue Editor
Conor McCullagh Makeup Artist
Dhuha Isa Visual Effects Editor
Jean-François Drigeard Gaffer
Maxime Couteret Transportation Coordinator
Jonathan Harb Visual Effects Supervisor
Melinka Thompson-Godoy Visual Effects Producer
Votch Levi CG Supervisor
Scott R. Hankins Set Costumer
Stephanie Rass Set Designer
Sönke Hansen Camera Operator
Klaus Große Darrelmann Location Manager
Jane Wuu Set Designer
Vincent Gideon Hairstylist
Shayne Allen Duhon Set Costumer
Will Casey Unit Publicist
Jorge Razon CG Supervisor
Sam Lane Visual Effects Editor
David J. Thompson Steadicam Operator
Camille Friend Hairstylist
Liana Jackson Visual Effects Editor
Sumriti Bhogal Visual Effects Producer
Ken Lavet Location Manager
Colette Slattery Hairstylist
Jeri Baker Hairstylist
Loïc Chavanon Art Department Coordinator
Till Sennhenn Property Master
Wylie Griffin Art Department Coordinator
Sean Ryan Jennings Assistant Art Director
Alice Leconte Assistant Art Director
Justin O'Neal Miller Assistant Art Director
Dierk Grahlow Construction Coordinator
T.J. Rottenberg Greensman
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Christine Mahuna Sculptor
E. Aaron Linker Set Designer
Nane Cornelius Set Decoration Buyer
Christopher Downs CG Supervisor
Mahmoud Rahnama CG Supervisor
Gunther Schatz CG Supervisor
Catherine Mullan Animation Supervisor
Andrew Edmondson Visual Effects Editor
Walter Garcia Visual Effects Producer
Tom Reagan Visual Effects Editor
Matthew Silverman Visual Effects Producer
Richard Thwaites Visual Effects Producer
Adrian De Wet Visual Effects Supervisor
Charles Gibson Visual Effects Supervisor
Charles Gibson Second Unit Director
Jay Grunfeld Visual Effects Supervisor
Björn Mayer Visual Effects Supervisor
Patric Roos Visual Effects Supervisor
David Seager Visual Effects Supervisor
Seda Yilmaz VFX Production Coordinator
Mihaela Orzea VFX Supervisor
Ralf Häger Stunt Coordinator
Josh Medak Camera Operator
Kendra L. Patterson Set Costumer
Charles Heidet Picture Car Coordinator
Rick Lipton Dialect Coach
Anna L. Coats Location Manager
Mac Gordon Location Manager
Bryan Unkeless Co-Producer
Kurt and Bart Costume Design
Christopher Surgent First Assistant Director
Daniel Hargrave Utility Stunts
Serge Crozon-Cazin Stunts
Douglas Plasse Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2020